Sayfa 118 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 68 108 116 117 118
Toplam 2932 adet sonuctan sayfa basi 2,926 ile 2,932 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 27.Hafta | Kayserispor 1 - 0 Trabzonspor

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı uemit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    recep kardes cok haklisin... millet degisik jokerler bulmaya caba gösterioyr... bizde yok.. koskoca bayern de bu sene saba,contento müller badstuber yeni ant. 4 tane adam cikarti piyasaya.. biz yeni gelen hoca.. daha bi tane cikartamadi... dene yahu bi onur oda artik zorla hehe

Alanzinhon ile Engin Şenol hoca gelmeden önce gidecekler listesindeydi hatırlatim ..
    FIRTINA

Nigdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

pazartesi ben bu maçtaydım takım maçta gol dışında yapılabilecek her şeyi yaptı bu sahada bırak top oynamayı yürümek bile marifet işiydi.öylesine bir yağmur vardıki ve maç boyuncada kesilmedi biz arabadan stada girene kadar sırılsıklam olduk.sahanın zemini zaten normalde bozuk birde yağmur eklendi ve kolay değil böyle zeminde top oynamak yenen gol son dakika golü ve olabilecek bir gol kimseninde hatası yok bence.ama söylenecek şeyler var elbette Alanzinhoya saha içinde yapılanlar içler acısı adama bir oyun izni vermedilerki her önüne geçen indirdi adamı ben merak ediyorum bu fauller acaba fb li ve gs hangi fubolcuya yapılıyor yada yapılınca neler oluyor.Yönetimin Alanzinhoya sahip çıkması lazım ve bence Kayseri maçından hemen sonra bir açıklama yapması lazımdı.Yoksa takım gayette güzel top oynadı zevk alarak bir maç izledim tüm futbolculara teşekürler. son sözde maçtan sonra Kayserinin yapmış olduğu kolbastı ve biz çıkmadan stadın ışıklanı kapatma ayıbına gerçekten yakışmadı.birde Kayseride oynayan 87 numaralı hemşehrim Abdullah Durak'ı çok beğendim başarılarının devamını dilerim
    Ahirette seni kurtaracak bir eserin olmadığı takdirde fani dünyada bıraktığın eserlerede kıymet verme.

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok kötü bir mağlubiyet oldu yakışmadı bize
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Sinan_Ts61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben acikcasi cok üzüldüm böyle güzel macda maglubiyet aldik yakismadi bize hic hemde...yenildimiz takimlara bakiyorumda bir hat degiller....3 puan hediye verdik iste kayserýe baska birsey degil ....
    TRABZONSPOR----MY NUMMER ONE

61-SINAN

hami10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

...............

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel bir yolculuktan sonra gitmiştik gayseri'ye gırgır şamata derken maç başladı takımda çok iyiydi teo'nun şut harikaydı alanzinho döktürüyordu ama içimden bi ses bişeylerin ters gideceğini söylüyordu derken makukula attı golü maç bitti ilk Kadir Has deneyimim kötü olmuştu

hey gidi günler hey ne çabuk geçmiş günler

ali baran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fena maç değildi aslında ama top bizi sewmemişti
    trap-zone

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)