Sayfa 102 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2932 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 27.Hafta | Kayserispor 1 - 0 Trabzonspor

Murat TONBUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Emiroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok ilginç bir tablo.. bunun için bir başlık açılabilir

http://samsunspor.org.tr/forum/index...b39&topic=21.0
    maç başına puan oranımız 1,63
    fb=1,67
    gs=1,67
    bjk=1,63
    Allah yar ve yardımcımız olsun !!!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir özet geçersem:

Gabric'in ileri çıkan defans yüzünden kart aldığını düşünüyorum. Ömer Aysan da öyle olması lazım (Pozisyonu hatırlamıyorum). Defans çıkabilir fakat bu koordineli olmalı. Topyekün çıkmamalılar. Birbirlerine yardım etmeliler, kademelerine girmeliler. Futbolcuya preste vasatız. Pres yaptığımızda başarılı oluyoruz o halde neden rakibi seyrediyoruz, gerisin geri gidiyoruz anlayamıyorum. Rakibin etrafında 4 futbolcumuz var ama hiçbiri direk rakiple mücadeleye girmiyor. İzleyecekseniz orda durmanızın manası yok çünkü o rakip bir pasla 4 kişiyi ekarte etmiş oluyor. Kondüsyonumuzu iyi gördüm. Pas alışverişimiz çok sağlıklı değildi. Pas hataları gözüme çarptı. Başarılı paslarda ise pas kalitesi düşüktü. O pasları düzeltene kadar futbolcuların canı çıkıyor rakip yanlarında. Pasları daha kaliteli, futbolcuyu rahatlatacak şekilde atmamız lazım. Alanzinho'nun maşallahı vardı. Allah nazardan saklasın. Gabric çalışkandı ama ben güçsüz buldum. Cale de güçsüz göründü. Giray,Egemen,Onur,Selçuk,Ceyhun,Ömer vasattı. Colman atağa daha çok yardım etmeliydi. Pas hataları vardı. İlerde çoğalamadık. Bunda takımın durarak pas yapmasının rolü vardı. Pası alan durarak aldı, durarak verdi. Böyle olunca ilerde çoğalamadık, baskı yememiz kolaylaştı, hızlı futbol oynayamadık. Umut ve Burak kötüydü... Hakem eyyamcıydı

Mücadele gücü yüksek olsada hala çok eksiklerimiz var. Şenol Güneş'in "Yerimizden ziyade futbol olarak yükselmemiz lazım" lafı da bu söylediğimi doğrular nitelikte. Umarım özellikle topsuz oyunda kendimizi geliştiririz ve daha kaliteli paslaşmasını öğreniriz

Herkese hayırlı geceler
    Konu Travelair tarafından (30.03.2010 Saat 01:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ek
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

SefaÇetinKulak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Güzel futbol , kötü sonuç

Murat TONBUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sağlık olsun be TRABZON um. biz seni umutla da seviyoruz...
    Allah yar ve yardımcımız olsun !!!

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Akın ın pas konusundaki eleştirilerine çekince koyayım...Zemin sahiden çok kötü idi...Bu zemine rağmen....diyelim...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

ileri_libero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Topsuz oyunumuzu,pres anlayışımızı,sahaya yayılışımızı geliştirmeliyiz.
    Yediden yetmişe 7'yi bekliyoruz...

İlyas Onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bingo.....Ulan gel de futbol forumunu bırak ))))
    Hep siz mi dedirteceksiniz o lafı Erdal Abi? : )

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçı kazansaydık Bjk maçı kaybetsek bile çok sorun olmazdı. Şimdi o maçıd a kaybedersek işimiz kötü olur.
    DİK DURUŞUN SİMGESİDİR 'TRABZONSPOR'..

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

cok harika oynadik ama neticesinde 0 puan aldik , kotu oyniyalim 3 puan alalim!!!!

ts ust duzey tek kale mac oynamistir ama girdigi pozisyonlari degerlendiremeyince tabir cayze atamayana atarlar hesabi oldu ve adamlarin tek gol pozisyonu gol oldu yendiler bizi.

ben bugun sunu gordum bu kadroda ne cale ne gabric ne burak nede umut bu takimi kaldiramazlar seneye senol hoca iyi analiz etmeli kimin gidip kimin kalacana yoksa daha cok bekleriz.. insallah kupayi alirirzda yazin avrupa maci izleme firsatimiz olur
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

Nereden
    Belçika

omer aysan'ada kesinlikle ceza kesilmelidir bu tip oyuncularin kadroda isi yok!!!

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol hoca başarısı sabit bir modeli kopyalıyor gibi geliyor .

Transfer hedefleri açıkça ortaya çıksın o zaman anlarız .

ileri_libero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Seneye hızlı ve bol pas yapabilen bir takım izleyeceğiz.Klasik ön libero ve on numara kullanmayacağımız belli oldu.Transferlerin buna göre yapılıcağını düşünüyorum.
    Yediden yetmişe 7'yi bekliyoruz...

Nereden
    İstanbul

Alıntı SefaÇetinKulak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel futbol , kötü sonuç
    Ve yağmur...

Şimdi bu iki hafta nasıl geçer?

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zemin iyiyken de pas kalitesi düşük. Örneğin önüne atmıyor, üstüne atıyor (Boş pozisyonda). Öyle olunca futbolcu düzeltip yüzünü rakip sahaya dönmek ve hızlanana kadar vakit kaybetmek zorunda kalıyor. O sırada pres yiyor top kaptırıyor. Belki bu ürkeklikten kaynaklanıyor, belki yetenek sorunu,belki de garanti olsun diye ama tempoyu düşürüyor, denge bozuyor. Veya pas atacağın adamın koşu açısına göre pas atmıyor öyle olunca pas attığın kişiye gidiyor top, başarılı pas sayılıyor ama pas attığın kişi o topu başarıyla kontrol edemiyor...Belki bu pas kalitesi yeni transferlerle düzelir
    Konu Travelair tarafından (30.03.2010 Saat 01:11 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

The Ciks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gs ve bu maçta gırayın yanına bırı......solbeke de bır baska bırı gereklı...sagbekte serkanda oluyor omerde..kaldıkı tayfunda gelecek onumuzdekı yıl...

soyle bır gerı dortlu hem serı hemde creatıf olur sanırım...

caglar---------gıray-----carlos matheu---serkan

ortasaha merkeze bır atlet alınmalı...100 metreyı ıyı kosan yada maraton kosabılecek cıgere sahıp...serkan gıbı tempolu emre belezoglu gıbı uretken olabılen...

gene yattara ya gelıp gelıp duruyoruz..bır yıl geldıgı gunlerdekı gıbı bır yıl futbol oynasın sonra ne yaparsa yapsın...bu kulub e herseyıyle 1 yıl omuz vermelı...

bakınız ugur boral sakatlanmadan evvel ne ler yapıyordu sol acıkta....yada keıta gs nın sag acıgında...bu lıgde bu tıp ısımler her zaman ıs yapıyorlar ...hemde yıllardır..kaçanı kovalayamıyor bu lıgın topçuları...

alan da kaçıyor ama sırtını cızgıye vereceksın kacarken...bır kısı kovalayacak senı...gobekten delerken etrafın kalabalık oluyor halıyle...bırde gıdıyorsun 15-m-20 m ...oradakı adamlara kanat cırpıp gıdıyorsun..ustelık...bıle bıle lades gıbı...orda ya stoperler yada ters kadameye gırmıs bekler soyle dıyorlar kendı aralarında...''efendım bır cısım yaklaşıyor'' endışeye mahal yok kuçuk bır cısım....gelsın hele ...gelecegı varsa gorecegı var turunden turk usulu bır karsılamaya maruz kalıyor halıyle...mıkı fare alan...sahi neresı yalan...

ortası kalabalık yandan geçtir...sozun ozu...
    Konu The Ciks tarafından (30.03.2010 Saat 04:29 ) değiştirilmiştir.
    "Ya uyursan, ve uykunda rüya görmeye başlarsan? ya, rüyanda cennete gidip garip ve güzel bir çiçek koparırsan? peki ya uyandığında o çiçeği elinde tutuyor olursan? Peki ya sonra?"
    --------------------------Novalis--------------
    ------------

ziyaretci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nesta61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok harika oynadik ama neticesinde 0 puan aldik , kotu oyniyalim 3 puan alalim!!!!

ts ust duzey tek kale mac oynamistir ama girdigi pozisyonlari degerlendiremeyince tabir cayze atamayana atarlar hesabi oldu ve adamlarin tek gol pozisyonu gol oldu yendiler bizi.

ben bugun sunu gordum bu kadroda ne cale ne gabric ne burak nede umut bu takimi kaldiramazlar seneye senol hoca iyi analiz etmeli kimin gidip kimin kalacana yoksa daha cok bekleriz.. insallah kupayi alirirzda yazin avrupa maci izleme firsatimiz olur
    ne gabric mi??? sakamisin ya en kotu zamanimizda bile takimda tek siritmayan adamdan bahsediosun heralde

sana omer gibi adamlar lazim

( not: elestirideki saskinliimi belirtmek amacli bu sekilde yaziorum.. yoksa kimsenin dusuncelerine kimsenin karismasina yada sen nedion napion felan demeye kimsenin hakki yok ))

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Neyse haftaya galibiz nasıl olsa..
    futbolun adaleti yok..adalet olmayan memlekette keşke futbolda ilahi adalet olsaydı..
    iyi geceler cümleten..
    Herkese Merhaba

Nereden
    İstanbul

Ömer'in Giray'ın yakasına yapışmasından ziyade Selçuk ve Colman'ın aralarındaki mesafe korkutuyor beni. Ben mi yanlış görüyorum?

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bedavadan maçı verdik adamlara...
    Yaşamak Direnmektir!

askemo_garleli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ömere kıl oldum,ceza yer inşallah.giraya çatacağına kendine çeki düzen versin,artist.!!
    Sana Ne Şarkılar Ne Şiirler Yeter,Trabzonspor'um İsmin Cihana Bedel.

Nereden
    Belçika

Alıntı ziyaretci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne gabric mi??? sakamisin ya en kotu zamanimizda bile takimda tek siritmayan adamdan bahsediosun heralde

sana omer gibi adamlar lazim

( not: elestirideki saskinliimi belirtmek amacli bu sekilde yaziorum.. yoksa kimsenin dusuncelerine kimsenin karismasina yada sen nedion napion felan demeye kimsenin hakki yok ))
    gabric bugun ne yapti soyle bana orta sahadan nefis bir pas geliyor kaleye gidecene koseye gidiyor defans oyuncusu onunu kesip topa vurmasini engelliyor o topu alip nereye gideceni bilmiyorsa cikarsin o formayi!

askemo_garleli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gabriçe laf yok,onun varlığı yeter..iyi top tutuyor,depar atıyor,pozisyon yaratıyor,beşiktaş maçında oynayaydı iyi olurdu..
    Sana Ne Şarkılar Ne Şiirler Yeter,Trabzonspor'um İsmin Cihana Bedel.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

gabriç bence yıldız adayıdır ısrarla gabriç üstünde durulmalı ve dama taşı gibi oynanmamalı yeri belli olmalı bence çok kaliteli bir futbolcu olacak kaçırdığı ozisyonu sakatlık sonrası güçsüzlüğüne bağlıyorum yoksa benim bildiğim gabriç o pozsiyonda süleymanı içeri sokardı
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Nereden
    İstanbul

Ben de kaçtım, hayrolsun geceniz.

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu sene yaptığımız transferlerden aldığımız verim neredeyse 0. Gabriç biraz katkı sağladı. Demek oluyor ki önümüzdeki yıl için en önemli şey TRANSFER.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)