Sayfa 52 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5362 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL. 26.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Galatasaray

Hakan Karadirek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Nedense hic sasirmadim .
    "Türk gazetelerindeki tek doğru şey tarihtir" Haim Revivo

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa Yılmaz.20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yunus Yıldırım yönetmişti yine...

Baya sövmüştüm kendisine. Hele o Baros'un golünde, Alan'a yapılan faulü çalmadığında çok giydirmiştim kendisine...
    Gene ona yakın bi yönetim gösterir herhalde..

Yani vasat kelimesine bile hakaret olacak şekilde..
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hrvoje Cale - Abdel Kader Keita
    Ömer Aysan Barış - Arda Turan
    sadece onlarla olmaz orta alan oyuncuları serkan ve gabricte kendi beklerine yardım etmeli tek tekte sıkıntı yaşarız bu maçta kanatlardaki yardımlaşma çok önemli hemde çok
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Erdem Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ah bir Teofilo ile başlama cesaretini gösterse Şenol Hoca....Alanzinho-Colman-Teofilo üçlüsünü oynatma riskine(!) girebilse.Ama Allah korusun ilk yarı 3-0 falan öne geçeriz, 3-3 e getirmekte zorlanırız.
    Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler memleketi olamaz.
    K.ATATÜRK

evrents - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yunus Yıldırım geçen sene de bizim gs maçımızı yönetmemiş miydi?Alanzinhoya yapılan bariz faulü vermemişti ve akabinde gol yemiştik.Yine neden bu hakemi verirler anlamıyorum.

cngz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Tolga Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen maçları izlemiyosun galiba. Defans bi takım değiliz.. Bizim kadromuz ofansta daha iyi ve Şenol hoca geldiğinden beri hiç bi maçta defans yapmadık..
    her maçı izliyorum ben defans oynuyoruz demedim, bu maç için konuştum rakip gs, bizden daha ciddi, daha bilinçli ve daha güçlü bir takım. bu maçta sadece gs yi durdurmaya oynayacaz diyorum.

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı cngz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her maçı izliyorum ben defans oynuyoruz demedim, bu maç için konuştum rakip gs, bizden daha ciddi, daha bilinçli ve daha güçlü bir takım. bu maçta sadece gs yi durdurmaya oynayacaz diyorum.
    Peki eskişehir bizden dahamı güçlü ?

Onlar yenebilecek güce sahipler ama biz değiliz öylemi.
    FIRTINA

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ne dedinmm ben yaa bu konuya yazmıstım hakem yunus yıldırım olcak dıee arkadaslar hakeme kurban gıdecez ahada buraya yazıyorumm.. yunus yıldırım kadar trabzon dusmmanı bı hakem yoktur
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

m@ss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

yıllardan beri doğru dürüst derbi maç kazanamıyoruz hele rakip galatasaray olunca sebebi nedir bilmiyorum ama hiç mücadele etmiyoruz hermaçta fark yiyoruz dalga geçilir hale geldik sitresten uzak rahat ve panik yapmadan mücadele edersek galatasaray ı rahat yeneriz geçtiğimiz pazar akşamı cnn türk tv de galatasaray ın eski yöneticisi abdurahim albayrak ı izledim dehşete düştüm yorumu şu aynı gün içinde rize ye gittim rizespor un maçını izledim oradan trabzon a geldim şenol güneş le görüştüm trabzonspor maçını alacağız diyor puroğram sunucusu soruyor trabzon dan maçı almak bukadar kolaymı abdurahim albayrak ın söylediği şu biz zaten trabzon spor u herzaman yeniyoruz oiş tamam diyor trabzonsopr çocuk oyuncağımı bu işin takipçisi olacağız medyada bu konuyu gündemine alsın (ALINTIDIR)
    ''Birinciysen birincisindir, ikinciysen hiçbir şey..''

Nereden
    Trabzon

Alıntı lazzz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben macın hakemı yunus yıldırım dıorum veya bunyamın gezer ıkısıde kolpa zaten bunyamın galatasaylı oburu tam bır trabzon dusmanı gecen senekı macta ona ettıgım kufurü kımseye etmedım
    kendımı alkıslıyorumm

Nereden
    Ankara

Alıntı Tolga Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki eskişehir bizden dahamı güçlü ?

Onlar yenebilecek güce sahipler ama biz değiliz öylemi.
    eskişehir ne alaka. sen benim kasttettiğimi anlamamışsın. daha açıkça söyleyim. şimdiye kadar hangi kazanmamız gereken maçı kazandık, hangi maça ciddiyetle çıktık. diyorumki olayın ciddiyetini anlayabilseydik, rakiplerimizin bol bol puan kaybettiği haftalarda 5 maçta 4 beraberlik alıp geride kalmazdık. o maçların hiçbirisi derbi değildi, hiçbir rakip bizden büyük değildi diyorum sen eskişehir bizden büyükmü diyorsun. eskilehirden tek farkımız ,inancımız, bazı futbolcularımız büyüklüğümüzün farkında değil. antep maçında beraberliği kuratınca nasıl sevindiler. biz dördüncü büyük, Anadolunun en büyüğü, koskoca Trabzonsporun oyuncuları beraberliğe seviniyorlar. ben bunu söylemeye çalışıyorum. o maçlarda ölümüne oynasak hepsini kazanırdık ve ligde şu nerelerde olurduk sen hesapla. anlatabildimmi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bu Yıldırım geçen sene 2-2'lik maçta şerefi olmadığını anladığımız hakem değil mi. ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kaç sayfadır hakemden başka bir şey konuşulmuyor , yeneceğiz ... tek şart Şenol Hocanın Eskişehir maçını bol bol izlemesi...

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

:hırrmaci bu fason ingiliz hakem mi yonetecek yauv:hırr

gene kufurbaz olacaz desenize..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah bu Tff'deki yöneticilerden tez zamanda kurtarsın Türk futbolunu.Yine bu meymenetsiz herifi vermişler bizim maça.Ligde en nefret ettiğim, midemi bulandıran adam.

Eren Karaahmetoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cngz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanılıyorsun, biz gs yi yenecek güce sahip değiliz. maç başlayınca görürsünüz, sdece keitayı barosu yada kısacası gs yi durdurmaya oynayacağız, gs saldıracak biz defans yaparız. aynen böyle olacağını göreceksin. Trabzonsporluyuz, her maçı kazanalım isteriz, herzaman arkasındayız ama görünen köy kılavuz istemez, boşuna uğraşmayın. gerçekçilik insanı yanıltmaz, hayal kırıklığına uğramazsın boş yere.

ölümüne oynayacak olan biz değil gs olacak. çünkü onlar olayın ciddiyetinin farkında, son haftalara geliyoruz kaybederlerse telafisi olmayabilir, şampiyonluk için kazanmaları şart.

biz eğer bunun bilincinde olsaydık 5 haftada 4 beraberlik almazdık, üstelik derbi bile değildi, hepsi bizden daha küçük takımlardı, ciddiyetin farkında varabilseydik ölümüne oynar o maçları kazanır şimdi ilk 3 te olurduk. ciddiyet yokki ölümüne oynasınlar
    Trabzonspor'un forması bile, her takımı yenebilecek güce sahip. Yeter ki, kazanmak için ellerinden gelen herşeyi yapsınlar. Bizim bunu görmemiz bile yeterli, şanssızlıklarla sonuç gelmezse mesele değil..
    -------BİZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

m@ss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı eserkaraca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :hırrmaci bu fason ingiliz hakem mi yonetecek yauv:hırr

gene kufurbaz olacaz desenize..
    şimdiden başlayanlar vardır
    ''Birinciysen birincisindir, ikinciysen hiçbir şey..''

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu adam yönetiyorsa yenme ihtimalimiz çok düşük. Geçen sene Arda'nın ayağı yarıldı o pozisyona faul bile vermedi bu adam. Kasap bir futbol anlayışı var bu adamın. İnşallah en az zahiyatla çıkarız bu maçtan.
    bir geselinin yorumu...

ThePatriot61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gercekten anlamakta güclük cekiyorum bu patlak gözü yine bizim maca verdiler sanki gecen sene macini cok iyi yönetmis gibi. tövbe tövbe seytan diyorki al sopayi eline kovala su herifi bak bidaha trabzona geliyormu
    Rüzgar eken firtina biçer

#7 Taquara

Nereden
    Trabzon

Alıntı m@ss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdiden başlayanlar vardır
    meselaa beenn

Nereden
    Ankara

Alıntı Eren Karaahmetoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'un forması bile, her takımı yenebilecek güce sahip. Yeter ki, kazanmak için ellerinden gelen herşeyi yapsınlar. Bizim bunu görmemiz bile yeterli, şanssızlıklarla sonuç gelmezse mesele değil..
    aynen bende bundan bahsediyorum işte. formanın değerini bilen oyuncu sayımız az malesef. antep beraberliğine sevinen futbolcu o formayı haketmiyor, hedefleri küçük oyuncular istemiyorum. maçları kazanmak için inanç yok. kazanmamız gerektiğinin farkında varan oyuncular yok

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eve girerken TrabzonCell'den mesaj gelmiş.Sinir oldum ya bu hakemi görünce...
    Kadir Has Üniversitesi

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hayırlı işler maç sonucu belli çoğu arkadaş aman ne olacak bursa olacağına gs olsun şamp diyor çok yanlış katılmıyorum hele şu cinconu hiç sevmiyorum son 4 maçımızın tamamı hakem katliamı oldu vah ki vah
    Bordomavi.net - Orhangazi

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    FIRTINA

Nereden
    Trabzon

Gsnin ligde en kolay çalım attığı takım biziz onun içinde en çok bize karşı pozisyona giriyorlar ardayı keitayı durdurmak lazım ayrıca hücumda ister jo oynasın ister baros oynasın bizim stoperlere ters gelen forvetler stoperlerin uyanık olması gerek altıpasın üzerinde arda olsun baros olsun attığı golleri hatırlıyorum giray olduğu yerde duruyor adamlar yanından geçip altıpasa inip gol atıyorlardı.Ayrıca gabrıc-calenin keitayı durduramadığını görmüştük inşallah iyi konsantre oluruzda bu anlattığım eksiklikleri bu maçta tekrarlamayız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)