Sayfa 102 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5362 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL. 26.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Galatasaray

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yahu benim anlamadığım karşılayanların KATü'lü öğrenciler oluşunun dillendirilmesi. Bunu zaten hepimiz biliyoruz. Bizim tepkimiz nasıl olurda bu insnaların bizim şehrimizde kendi takımlarını karşılamasına izin veririz. Karşılayanlar Trabzonludur kimse demiyor ki.
    TRABZON BİR SEVDA!

TRABZONSPOR BİR DESTANDIR!

trab61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa şampiyon olsun, olsun ki yetişen çocukların ilgisi biraz değişik takımlara kaysın.Trabzonsporluyum diyen herkes Bursayı gönülden desteklemeli bu yıl için.
    ben sana katilmiyorum. insallah bursa sampiyon olamaz. biz olmadan anadolu takimlarinin sampiyon olmasini istemiyorum. once biz olalim sampiyon sonrada otekiler olsun.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

Nereden
    İstanbul

Biz 7. şampiyonluğu alana kadar hiçbir anadolu kulübünün şampiyon olmasını istemem.

Ondan sonra kim olursa olsun beni ilgilendirmez..

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trab61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sana katilmiyorum. insallah bursa sampiyon olamaz. biz olmadan anadolu takimlarinin sampiyon olmasini istemiyorum. once biz olalim sampiyon sonrada otekiler olsun.
    aynen katılıyorum , zaten istanbul medyası Trabzon ' u unutmak üzere 25 yıldır süren hüsranlar topluluğu sonucunda , birde biz olamadan başkası olursa iyice unutuluruz .
    7 tertemiz şampiyonluk

Sümeyye Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursa'nın şampiyonluğunu biz bu durumdayken istemem. Sonrasında kim ne yaparsa yapsın.
    Mustafa abimiz huzur içinde yatıyordur. Bu işi yapanlar bu insanlara çanak tutanlar bu işi aklayanlar bu işte sessiz kalanlar acaba onların yatacak yeri var mıdır?
    Trabzonspor 'eski' kaptanı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mustafa AYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa'nın şampiyon olması,Trabzon'un yok sayılması demektir.Sanırım bunu biç bir Trabzonspor'lu istemez.
    Var sayılıyor da ne oluyor. Bursa'nın şampiyon olması silkinmemize vesile olacak bir hamledir. Yemişim üfürükten büyüklük hikayelerini. Onlar bize büyük deyince mi büyük olacağız. Trabzon da birşeylerin değişmesi adına bu sene muhakkak Bursa şampiyon olmalıdır. Kendi kendimizi artık avutmayalım, bizi zaten ..ikleyen yok artık, biz kendi kendimize gelin güvey oluyoruz. İnşallah Bursa şampiyon olur da tüm Trabzonspor camiası utanır, bir haltlar becermek için mücadele veririz.

Bu yıl forza Bursa..... Bu maçı Bursa için al-ma-lı-yız.
    TRABZON BİR SEVDA!

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

İşin acı yanı; seneye yeni Bursa'lar fink atarken biz büyük ihtimalle şu olmasın bu olsun geyiklerine devam edeceğiz

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Bursa'nın şampiyon olması,Trabzon'un yok sayılması demektir.Sanırım bunu biç bir Trabzonspor'lu istemez.
    trabzonspor un yok olması dünya nın yok olmasına bağlı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Keşke biz olsak ama bu yönetimler anlayışı ile(geçmiş yönetimler de dahil) şampiyon olamayız.Geçen yıl Yusufu alsak şampiyonuz ama almıyoruz işte sonrada bursa olmasın diyoruz.Olsun kardeşim Bursa olsun,A.Gücü olsun ama fener-gs olmasın...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar birisi maçı nasıl kazanacağımızı şöyle 2-3 madde ile sıralayarak yazsın.Yahu şuan sinirden ağlayacağım eğer birde gene yenilirsek kime nasıl saldıracağım evde...

rahat ol Trabzonlu...

bu maçı izlerken zevkini çıkarmaya bakın 90 dk rahat rahat izleyin şu maçı, kazanırsak şampiyonluğa felan oynamıyoruz es es kayseriyle yarışıyoruz çokta önemli değil alacağımız lanet olası 3p ama kaybedersekte dünyanın sonu değil biz ne derbiler kaybettik geçen sene tek derbi alamadık ŞAMPİYONLUĞA OYNUYORDUK !!!

2 senedir derbi alamıyoruz gs şampiyonluğa oynuyor yenersek fena darbe indiricez yenilirsekte dediğim gibi hiiiç sinir stres yapmaya gerek yok heyecan yapmayın bu kadar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4 yıldır yenemediğimiz bir gs var ortada. arda gibi çok önemli bir de eksikleri. oynadığımız futbol iç açıcı değil ama en azından rakibimizde çok formda değil. hakemin oyununa gelmezsek beraberlik alırız sanırım
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emrullah Düzenli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var sayılıyor da ne oluyor. Bursa'nın şampiyon olması silkinmemize vesile olacak bir hamledir. Yemişim üfürükten büyüklük hikayelerini. Onlar bize büyük deyince mi büyük olacağız. Trabzon da birşeylerin değişmesi adına bu sene muhakkak Bursa şampiyon olmalıdır. Kendi kendimizi artık avutmayalım, bizi zaten ..ikleyen yok artık, biz kendi kendimize gelin güvey oluyoruz. İnşallah Bursa şampiyon olur da tüm Trabzonspor camiası utanır, bir haltlar becermek için mücadele veririz.

Bu yıl forza Bursa..... Bu maçı Bursa için al-ma-lı-yız.
    Ayynen katılıyorum.Biz şampiyon olmamak için her şeyi yapıyoruz...

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Paksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonspor un yok olması dünya nın yok olmasına bağlı

Yok olmakla,yok sayılmak farklı şeyler.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir Derbinin kazanılması gerekli oldu artık.Umarım futbolcularımız bunun bilincinde olup mücadele ederler.
    BORDO MAVİ Asil rengiyle, KaraDeniz Fırtınası,Gerçek Efsane Başkaldırışın Destanı,İhtilal =TRABZONSPOR

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

utandım..yazıklar olsun...

Hasan YAYLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Oğuzlu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rahat ol Trabzonlu...

bu maçı izlerken zevkini çıkarmaya bakın 90 dk rahat rahat izleyin şu maçı, kazanırsak şampiyonluğa felan oynamıyoruz es es kayseriyle yarışıyoruz çokta önemli değil alacağımız lanet olası 3p ama kaybedersekte dünyanın sonu değil biz ne derbiler kaybettik geçen sene tek derbi alamadık ŞAMPİYONLUĞA OYNUYORDUK !!!

2 senedir derbi alamıyoruz gs şampiyonluğa oynuyor yenersek fena darbe indiricez yenilirsekte dediğim gibi hiiiç sinir stres yapmaya gerek yok heyecan yapmayın bu kadar...
    avni aker'de son 13 maçın 1 alan trabzonspor samiyen de de bundan farklı bir tablo yok,bu tür maçlar sadece yenmek için oynanır puan-lig felan hesapları yapılmaz
    '9'
    fatih tekke

Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere ergeç ulaşır.

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.holigan.com.tr/v.php?n=ga...ldi-2010-03-20

İşte Gsaray'ın Trabzon'a Gelişi !

anlamadığım bi nokta var burası tarbzon mu yoksa istanbul mu ?? bu gs taraftarları nasıl bu kadar takım karşılaması yapıyorlar,nerde bizim taraftarlar.......

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bi başka konu da spiker.Dünkü Fb maçına Melih Şendil ve Melih Gümüşbıçak ikisi birlikte sundu bizim maçı da heyecan vermeyen spiker anlatır.
    Kadir Has Üniversitesi

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Yok olmakla,yok sayılmak farklı şeyler.
    anladım ,ama bursa şampiyon olduğunda yine biz şampiyonluk adayı olacağız herzaman

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

GS 2. Takimi bile bizi bugün yener cünkü benim Takimim birkerende olsun formasi icin amblemi icin ve taraftari icin oynadigi bir mac göremedim son senelerdir derbilerde.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Ünal-Hami-A.Suat hoca ve Şenol hocam maç öncesi eski yılları hatırlatacak şekilde topçularımızı motive etsinler belki bir işe yarar...

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Paksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladım ,ama bursa şampiyon olduğunda yine biz şampiyonluk adayı olacağız herzaman
    Elbette aday olucaz,ama Bursa şampiyon olduktan sonra Trabzonspor'u sadece yerel medyadan izlersin.Bursa ve Sivas'dan yükselen Trabzon kümeye tezahüratı bütün Anadolu'ya yayılır.Ben istemiyorum ama arkadaşların dediği gibi biz 7.şampiyonluğu alalım,ondan sonra olsun.Hatta ve hatta şampiyonluk İstanbul'a hiç gitmesin.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Cem Kıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ünal-Hami-A.Suat hoca ve Şenol hocam maç öncesi eski yılları hatırlatacak şekilde topçularımızı motive etsinler belki bir işe yarar...
    İsteyen istediğini desin Şenol hoca hatalı kadro ve taktik çıkardıktan sora neye yarayacak? kadroya bakar mısın kanat oyuncusu yok.Bu ortasaha robot mudur anlayamadım hangisi kanatları kapatacak ortasahada top dağıtacak?
    #LiverpooL#
    -GünahLarın Takımı Şikebahçe-

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GS 2. Takimi bile bizi bugün yener cünkü benim Takimim birkerende olsun formasi icin amblemi icin ve taraftari icin oynadigi bir mac göremedim son senelerdir derbilerde.
    İstersen taraftarı için deme de forması için, mazisi için de. Bu taraftar için bende oynamazdım.
    TRABZON BİR SEVDA!

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı seyduna_efil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlamadığım bi nokta var burası tarbzon mu yoksa istanbul mu ?? bu gs taraftarları nasıl bu kadar takım karşılaması yapıyorlar,nerde bizim taraftarlar.......
    valla sinirden aglayacagım...bu nedir yaa adamlar sov yapmıs..bizde burda yenermiyiz o mu olur bu mu olur diye konusuyoruz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)