Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara’yla 2 yil daha

Yattara?yla 2 yil daha
    Trabzonspor, Gineli yildizi Yattara?nin 2007?de bitecek olan sözlesmesini iki yil daha uzatti

11.08.2005

Bordo-Mavili ekibin asbaskani Ömer Sari,yildiz futbolcu ile birkaç gündür yaptiklari görüsmeler sonucu anlasmaya vardiklarini ifade etti. Yattara?nin 2007?ye kadar olan alacagi konusunda iyilestirme yaptiklarini ve dün sözlesme imzaladiklarini kaydeden Sari söyle konustu: Bskanimizin Yattara?yla ilgili sözleribir tedavi yöntemiydi. Baskan babadir ve evladina ne kadar kizarsa kizsin bünyesinden disari atmaz.? Öte yandan Ömer Sari, dier futbolculara da iyilestirme yaptiklarini ve bu konuda sorunlarinin kalmadigini kaydetti.

Guests
    Ziyaretçi

Madem baslik açildi Yattaranin açiklamalarini ekliyim.

YATTARA'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
    Trabzonspor ile sözlesmesini 2009 yilina kadar uzatan Gineli oyuncu Ibrahima Yattara, bordo-mavili taraftarlar için takimda kaldigini söyledi.
    Yattara, yaptigi açiklamada, Avrupa Sampiyonlar Ligi'ne katilmayi çok istediklerini, ancak ön eleme turunu geçemediklerini dile getirerek, ''Iki maç oynadik ve elendik. Bunun için çok üzgünüm. Yenemeyecegimiz bir takim degildi. Hep beraber çiktik oynadik, fakat ben onlari yalniz biraktim ve kendimi çok kötü hissettim'' dedi.
    Anorthosis Famagusta maçinda kirmizi kart görerek hata yaptigini belirten Yattara, ''Yaptigim hatayi biliyorum. Kirmizi kart sonrasi kötü bir dönem geçirdim. Taraftarlara çok tesekkür ediyorum. Bana sahip çiktilar. Kayserispor maçinda ise kendimi tekrar taraftarlara göstermek istedim. Arkadaslarimi yalniz biraktim ve Kayserispor maçinda biraz olsun bunu telafi etmeye çalistim'' dedi.
    Bordo-mavili taraftarlarin kendisini çok sevdigini ifade eden Yattara, söyle devam etti:
    ''Ben de onlari çok seviyorum. Kayserispor maçinda attigim gol sonrasi onlara yanlis yaptigim bir seyi affettirmek için kostum. Onlara üzgün oldugumu göstermek istedim. Onlari çok seviyorum. Taraftarlardan af diliyorum ve onlar için burada kaliyorum. Trabzon'da çok mutluyum. Büyük paralar alip mutsuz olmaktansa, az para alip mutlu olmak daha anlamli.'' Yattara, kendisini elestiren kulüp baskani Atay Aktug ile bu konuda hiç görüsmedigini ve Aktug'un kendisine bir sey söylemedigini kaydetti.

''DAHA IYI OLACAGIM''

Yattara, Trabzonspor'da 3. sezonunu geçirdigini belirterek, ''Bu yil birinci ve ikinci yilimdan çok daha iyi olacagim. Herkes benim nasil bir futbolcu oldugumu görecek. Her yerde kendimi göstermek için çalisacagim. Trabzonspor'un Sampiyonlar Ligi'nde oynamasi için çalisacagiz. Türkiye Ligi ve Türkiye Kupasi'ni kazanmak istiyoruz. Bunun için ugrasacagiz'' dedi.
    Türkiye'de her takimin iyi Trabzonspor'un da büyük bir takim oldugunu ifade eden Yattara, ''Takimdaki bütün arkadaslarima inaniyorum. Yabanci oyuncularin da uyum sorununu kisa sürede çözeceklerini düsünüyorum. Birlikte olur birbirimize destek verirsek, birlik ve beraberlik içinde olursak sampiyon olacagimiza inaniyoruz'' diye konustu.

''BU KEZ YENILMEYECEGIZ''

Geçen sezon Fenerbahçe'ye karsi kazanamadiklarini ve sampiyonlugu rakiplerine kaptirdiklarini animsatan Yattara, ''Bu yil Fenerbahçe'ye bize oynayacagi maçlarda sans tanimiyorum. Onlara kazanma izni vermeyecegiz. Bu sadece Fenerbahçe için degil, diger takimlar için de ayni olacak. Fenerbahçe ile sadece ligde 2 maç oynayacagiz. 2 maçta da savasacagiz. Hedefledigimiz puanlari toplayip, sampiyon olmak için elimizden gelen her seyi yapacagiz'' dedi.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

-edit- lutfen sikayetlerinizi adminlere bildiriniz.. tesekkurler

Edited by: admin

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

fener ile ilgili açiklmalarini çok begendim görecegiz seni fener macina ibrahima ,bakalim neler yapacaksin,umarim gecen sezondan daha iyi bir grafik sergilersin,

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim için esek-af buyurun-nigde'ye çoktan varmistir, yattara profesyonel mentaliteye sahip olmayan ve 2 maç sonra benzer hareketleri sergileyecek bir oyuncudur, 2 maç kazandirir, 3. maç sampiyonluktan eder sizi. Yönetimin niyetinin Yattara'yi biraz cilalayip güzel bir fiyata satmak oldugunu düsünüyorum, ee koskoca Trabzonspor A.S., hedef 10 milyon dolar kar, sampiyonluk olacak degil ya, peh..

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hadi bakalim. O koskoca röpörtajinda sadece Feneri yenecegiz kismi dogru olsun yeter. Yani iki maçta da Feneri yenin sampiyonluk bile mühim degil...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevindirici.. Yattara simdi daha iyi oynamasin bak kulaklarindan çekmezmiyim?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayirli olsun...Artik Futbolu burda birakir...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

OHHH BE HELE SUKUR IMZALADILAR ABI

Bence performansina göre sezon sonu imza atilmaliydi..

metinulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yattaradan simdi çok daha iyi bir performans beklemek bizim hakkimiz sanirim.insalah yüzümüzü kara çikarmaz.

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yönetim gerekeni yapti ama asil önemli olan bakalim o ne yapacak

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

açıklamalarını ben de beğendim bakalım dediklerini yapabilecek mi?

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

insallah konya maçinda sovuna devam eder.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

-edit- lutfen sikayetlerinizi adminlere bildiriniz.. tesekkurler

Adminlere bildiriyoruz bildirmesine de bir cevap falan aldigimiz yok!

Yaklasik iki haftadir bekliyorum...

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı

Hadi bakalim. O koskoca röpörtajinda sadece Feneri yenecegiz kismi dogru olsun yeter. Yani iki maçta da Feneri yenin sampiyonluk bile mühim degil...
    FENERI YENEMEZSEK SAMPIYON OLMAYALIM DENILEN 96 YILINI ANIMSADIM.(beraberlige bile sonra razi gelmistik)

kutoz
    Ziyaretçi

Bence bu yilin en iyi transferi [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Hayirli olsun, olgunlastiginda tadindan yenmeyecek. Ham haline baksaniza [img]smileys/smiley36.gif[/img]

2 sene daha saç bas yolucaz desenize[img]smileys/smiley5.gif[/img]. Genede hayirli ugurlu olsun ne diyelim...

TrabzonsporuYattarasiz düsünemiyorum bence onun çok emegi geçiyor ts`de

saygilarimla Sürmeneli

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

walla insallah herzaman kayseri macinda oynadigi gibi oynarr.bir mac var bir mac yok insallah öle olmaz bu sefer..

OOO IBRAHIM YATTARA helal olsun sana derbilerde göster kendini senden baska bisey istemiyorum digerleri zaten senin hizina yetisemez sözde kalmaz umarim dedikleri sana güveniyorum göster kendini

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hayirli olsun bence ii oldu ah bide istikrarli olsa tek sorun bu yattara da

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel is yapti yönetim çok...devam böyle...

emuly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzon'da çok mutluyum. Büyük paralar alip mutsuz olmaktansa, az para alip mutlu olmak daha anlamli.''

Bu önemli bir açiklamaydi.Helal olsun.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

güzel konusmus ama bence sezon boyunca adam gibi oynamali zaten öyle oynarsa ronaldinho gibi adam.her an degistirebilir skoru.yeter artik yattara,göster kendini

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)