Sayfa 102 Toplam 127 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3168 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 25.Hafta | Gaziantepspor 1 - 1 Trabzonspor

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Şenol abi, sana bir sır vereyim mi ? Bu takıma golcü lazım İnan bana...Tek forvet oynayabilecek bir forvetimiz yok...İdare ediyoruz...Bir sır daha vereyim sadece benim fikrim değil bu
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O pozisyona bişey diyemeyecem ama Giray ın pozisyonu tam önünde hakemin ve %100 penaltı adam topa vuracak bizimki indiriyor.Bize olsa valla isyan ederdik.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Şu Umut artık yedek kalmalı.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı sortom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O pozisyona bişey diyemeyecem ama Giray ın pozisyonu tam önünde hakemin ve %100 penaltı adam topa vuracak bizimki indiriyor.Bize olsa valla isyan ederdik.
    Penalti yok o pozisyonda...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

1 pozisyona çok takıldım beni aydınlatabilecek varsa sevinirim
    engin ortayı açıyor antep li yan dönüyor tamam kabul ama yan döndükten sonra o sağ dirsek niye geri çıkıyor ben mi yanlış anladım yoksa haklımıyım gerçekten kafamı çok karıştırdı bu pozisyon dikkat edin sağ dirsek vücut yan döndükten sonra geriye doğru resmen topun önüne çıkıyor ve top o dirseğe çarpıyor (tamam top çarpıyor ama önüne çıkartılan dirseğe) soldan açılan ortada ceza sahası içindeki pozisyon
    tamamen bilgilenmek için soruyorum (ama bence penaltı) dikkatli izleyin lütfen
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Bu takıma golcü gerektiği herkesin fikri.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Halit Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Umut artık yedek kalmalı.
    Hayir Top Teknigini gelistirmesi lazim...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erdal abi futbolun tek bir doğrusu olmadığı su götürmez bir gerçek.

Umuyorum senin dediğin gibi hoca takımın hepsini deniyordur. Ligi gözden çıkarmıştır. He bu ne kadar doğru o da tartışılır. Zira ilk dörde girerek kupalara gitme şansımız azımsanmayacak derecede var.Türkiye Kupası garanti değil hâlâ.

Gerçi ben hocayı yerden yere gene vurmam, vuramam.Bu takım onun takımı değil, bekleyeceğiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol abi, sana bir sır vereyim mi ? Bu takıma golcü lazım İnan bana...Tek forvet oynayabilecek bir forvetimiz yok...İdare ediyoruz...Bir sır daha vereyim sadece benim fikrim değil bu
    Tamam işte Erdal biz de ikna olalım kendine saklamasın sadece benim Teo bu takımın golcüsü diye bir iddiam yok ki sadece bunu bilince çıkaralım diyorum.Umutu hala hazırlıyoruz deniyoruz diyebilir mi kimse oynat şu adamı nasıl oynarsa oynasın ne yaparsa yapsın
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı kudu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 pozisyona çok takıldım beni aydınlatabilecek varsa sevinirim
    engin ortayı açıyor antep li yan dönüyor tamam kabul ama yan döndükten sonra o sağ dirsek niye geri çıkıyor ben mi yanlış anladım yoksa haklımıyım gerçekten kafamı çok karıştırdı bu pozisyon dikkat edin sağ dirsek vücut yan döndükten sonra geriye doğru resmen topun önüne çıkıyor ve top o dirseğe çarpıyor (tamam top çarpıyor ama önüne çıkartılan dirseğe) soldan açılan ortada ceza sahası içindeki pozisyon
    tamamen bilgilenmek için soruyorum (ama bence penaltı) dikkatli izleyin lütfen

Penalti degil...

Nereden
    Ankara

bu takıma sol bek sağ bek(Ömer e alternatif) ortanın ortası bir 10 numara forvet ve YATTARA gerek

Alıntı TsIleli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayir Top Teknigini gelistirmesi lazim...
    Espri mi yoksa gerçek mi. ?

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Oyuncunun sahada ne vereceği önemli. Bu maçlarda bizimle kimin devam edip edemeyeceğine bakacağız. Futbolcuda düşüş olacak ama uzun süreli bu devam ediyorsa sıkıntı var demektir."

Senol Günes
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Nereden
    Avrupa Diğer

Espri mi yoksa gerçek mi. ?
    Gercek olsa gerek...

Nereden
    Sakarya

Şenol abi, bir üstteki mesaja bak...Selman bizim gibi düşünmüyor mesela...O na göre 4. lük mühim...Gürcan abinin mesajını okumuştum gerilerde...O da deneme yanılma yoluna pek sıcak bakmıyor...Hoca'nın işi sahiden çok zor...Ortada 11 yapmanın çok zor olduğu bir kadro, arkada ne istedikleri konusunda mutabık olmayan bir camia...Bu süreç bundan iyi nasıl yürürdü bilmiyorum...Kaybetmiyoruz...Bu Bursa geçen sene kaybetmemekle başlamıştı işe....
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takıma sol bek sağ bek(Ömer e alternatif) ortanın ortası bir 10 numara forvet ve YATTARA gerek
    Stoper ???

Nereden
    Ankara

Stoper e kadar gidersek sonu gelmez.33 ü geçmiş Song bu gün hala defansın en iyisi yanına bence gene yabancı bi stoper alınabilir ama alınabilirlerin sonu gelmez.

Nereden
    İstanbul

Yattara zavallım sağdan topu zor zahmet taşır, sıfıra iner ortayı keser. Umut boş kaleye yada karşı karşıya golü atamaz

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Maçı işyerinde radyodan dinlerken anteplilerin "çok güzel oluyor Trabzona K....." bestesi kulaklarıma gelirken bize bunları dinleten futbolcularımıza diyecek kelime bulamadım..

- Tek tesellim Allah razı olsun alan dan anteplilere 90 da güzel bi kapak yapmış ....
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    İstanbul

Stoper e kadar gidersek sonu gelmez.33 ü geçmiş Song bu gün hala defansın en iyisi yanına bence gene yabancı bi stoper alınabilir ama alınabilirlerin sonu gelmez.
    Song'dan seneyede faydalanalım yani. Bu defans üzerine gelen takımlara karşı çok gol yer.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Bir sözde cale ye sallayan futbol ulemalarına , bakında görün cale nasıl oynuyomuş...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erdalcım çok uzatmak istemiyorum dediklerinin çoğuna da katılıyorum ama bu adam altyapıdan gelen bir adam değilki ya da Yattara gibi alındığı zaman kapalı bir kutu değil ki dünyada 4. olmuş her sene bol bol gol atan bir adam Kolombiya milli takımın yeni santrforu ve bayağı bir sansayonla transfer edildi bu adamı oynatmak zorundasın sadece bu
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

Nereden
    Sakarya

İki maçtır ilk 6 dakika bir şeyler deniyoruz...Sonra bırakıveriyoruz...gs maçında bırakmayabiliriz belki....Ben onu istiyorum...

Deniyor ki Alex kötü de olsa oynuyor...Ben de diyorum ki o yüzden bütçesi ile Avrupa'nın zenginler listesinde olan fb martta lige döndü...Şampiyon oluyorlar....Eee zaten 3 senede bir oluyorlar...Karşıyım...Ölüsünün sahada olacağı futbolculara karşıyım arkadaş...Kötü olmak başka şey...Serkan bu gün kötü idi mesela...Ölü olmak başka şey...

Nereden
    Balıkesir

Bu takıma golcü gerektiği herkesin fikri.
    Bir tane sebep söyle ?

bugün orta sahadab kaç tane top aldı gördün mü ?

Belki de ilk kez kaç tane ceza sahasına orta gönderdi gördün mü ?

Hangi ahlık vahlık pozisyonu kaçırdı ?

Bugün Burak'ın kaçırdıklarını Umut kaçırsa ne olurdu ?

Artık boş konuşmayalım ne olur.

Başka günah keçileri bulun arkadaş.

Murat TONBUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erdal abi sen cidden gelecek seneden umutlumusun ?
    Allah yar ve yardımcımız olsun !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)