Sayfa 127 Toplam 127 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 77 117 125 126 127
Toplam 3168 adet sonuctan sayfa basi 3,151 ile 3,168 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 25.Hafta | Gaziantepspor 1 - 1 Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı S.DEMİRCİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lig bizim için zaten bitmişti..
    o nedenle şenol hocam artık gelecek senenin takımını oluşturmaya başla..
    sola gabriçi,sağa barışı koy...
    en azından yeni sezona kanatları hallederek girelim..
    forvette teoya birkaç 90 dk sanş ver..
    iyi veya kötü oynadığına bakmadan..
    Abi her sene aynı hikayeleri dinliyoruz.....

SEne başı 50 tane transfer yapıyor kadro otursun diyoruz devre arası bir kaç oyuncu alıp yolumuza devame diyoruz...

Bir sonraki sene yine bir çok değişiklik yapıyoruz..... Yine sabır diliyoruz....

Biz kazanmıyoruz bir tek menejerler güzel para kazanıyor o kadar.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

harcanan milyon eurolar var..
    ortada henüz bir stoper yok..
    forvetin oturmamış..
    kanatsız uçmaya çalışıyoruz..

Süper ligde Milyon euro harcamayan bir takım zaten olamaz küme düşen Denizli,Manisa,A.Gücü vs kaç milyon euro harcamış önce onlara bakmak gerek Hatta Bank Asya liginde bakalım Milyon euro harcamayan kulüp varmı Stopere deyince Song bize geldiğinde Türkiyenin en iyi Stoperiydi,Egemen transfer olduğu gün binlerce insan karşılamaya gitmişti,ve Giray İstanbul kulüplerinin elinden aldık adamı süper transfer yazdı İstanbul gazeteleri ama sağolsun bizim taraftar ile yerel medyamız hep Barcelona,Real Madridi izledikleri için bu adamları beğenmiyorlar iddia ediyorum Puyol gelse ikinci hafta eleştirilecektir örneğin neden topu şişiriyor,neden gol atmıyor veya adamını kaçırdı vs vs vs.
    ASLA YANLIZ OLMAYACAKSIN

Nereden
    İstanbul

Alıntı Abd.kalaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Barış Memiş aşkını bir türlü anlayamıyorum hırs yok istek yok insan yedek kalınca biraz zorlar eline fırsat geçmiş adam yürüyor bizim taraftar daha Barış diyor ona gelesiye kadar kimler kimler var iddia ediyorum Barışa verilen şans bana verilse şimdiye kadar A milli olurdum.
    barışa kimden fazla şans verildi?
    ayrıca bu sezon verilen bütün şansları iyi kullandı..

Nereden
    İstanbul

Süper ligde Milyon euro harcamayan bir takım zaten olamaz küme düşen Denizli,Manisa,A.Gücü vs kaç milyon euro harcamış önce onlara bakmak gerek Hatta Bank Asya liginde bakalım Milyon euro harcamayan kulüp varmı Stopere deyince Song bize geldiğinde Türkiyenin en iyi Stoperiydi,Egemen transfer olduğu gün binlerce insan karşılamaya gitmişti,ve Giray İstanbul kulüplerinin elinden aldık adamı süper transfer yazdı İstanbul gazeteleri ama sağolsun bizim taraftar ile yerel medyamız hep Barcelona,Real Madridi izledikleri için bu adamları beğenmiyorlar iddia ediyorum Puyol gelse ikinci hafta eleştirilecektir örneğin neden topu şişiriyor,neden gol atmıyor veya adamını kaçırdı vs vs vs.
    10 milyon euro var 60 milyon euro var...
    elimizde stoper niye bu kadar yok..
    niye bu kadar yaygara yaptın anlamadım..???

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuncular her demeclerinde en büyük hedeflerinin kupa oldugunu söylüyorlardi zaten.

Lige havlu atmamizin önemli nedenlerinden biri olarak takimin sampiyonluga inanmamasini görüyorum,son maclarda takimda cok ciddi bir kazanma azmi yoktu.

Cok yazik,bursa nin sampiyonluga kostugu bir sezonda simdiden lige havlu atmak futbolcularin beceri ve ruh eksikliginin ürünüdür...
    Peki bir soru Bursanın Şampiyonluğa koştuğu ligde şimdiden bizim 4 katımız para harcamış olan Fenerbahçe havlu attı değilmi siz olsanız Fenerli futbolculara ne derdiniz yarısı Brezilya milli takımında oynuyorlar.

Cok yazik,bursa nin sampiyonluga kostugu bir sezonda simdiden lige havlu atmak futbolcularin beceri ve ruh eksikliginin ürünüdür...[/QUOTE]

Bu sözünüzede katılmam mümkün değil beceri eksikliği filan yok futbolcuyu konsantre edecek taraftar yok sadece örneğin İ.B.B maçında deplasman veya Rizedeki maçlardaki taraftarı mükemmel buldum işte o ruh kafaya oynatır ama hep sallamak yuhlamak rakibi alkışlamak taraftarlık değilki.
    ASLA YANLIZ OLMAYACAKSIN

Nereden
    İstanbul

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi her sene aynı hikayeleri dinliyoruz.....

SEne başı 50 tane transfer yapıyor kadro otursun diyoruz devre arası bir kaç oyuncu alıp yolumuza devame diyoruz...

Bir sonraki sene yine bir çok değişiklik yapıyoruz..... Yine sabır diliyoruz....

Biz kazanmıyoruz bir tek menejerler güzel para kazanıyor o kadar.....
    haklısın da ..
    elden birşey gelmiyor....
    hep düzeleceğiz diye sabrediyoruz..

Nereden
    İzmir

oyuncularımızn bir çoğuna diyecek gerçekten bişey yok tamam kapaitesi ts yi kaldrıacak güçte olmayanlar var veya oyun sistemine uyamayanlar ama bi gerçek var şu anda oynayanların hepsi iyi niyetli topçular elinden geleni yapmaya çalışıyorlar e tabi bu yetmiyor bazı oyuncular var ki hele beni delirtiyor mesela engin tamam iyi topçu ama bide bakarak pas verse veya topla şu kadar oynamayı kesse bak kaptırılan toplar ne işler açıyor başımıza bide selçuk a biri anlatmalı tamam ekniği çok iyi laf yok ama serbest atışta kesemiyorsun kardeşim topu bu kadar basit o ayrı bi meziyet oda sende yok ama memlekette senin kadar iyi uzaktan şut çeken adam sayısı azdır ben manisa onlarca kez izledim bu adamı burak sürekli ofsaytta umut çakal golcülerden fırsatçı yani duvar yapayım top tutayım yok paso koşuyor umuta atılan her top umut yerde top rakipte zorlamanın alemi yok arkadaş baştan beri neler yazıyoruz şuraya kimseninde iplediği yok

10 milyon euro var 60 milyon euro var...
    elimizde stoper niye bu kadar yok..
    niye bu kadar yaygara yaptın anlamadım..???
    Yaygara yapmadım sadece fikrimi yazdım amacım medeni bir şekilde fikir alışverişinde bulunmaktı yaygara sözü bu ortama yakışmamış milyon eurolar derken sınıflandırma yapmamışsın sonuçta 10 milyonda 60 milyonda milyon eurodur ve Fener 138 milyon euro harcadı.
    ASLA YANLIZ OLMAYACAKSIN

Nereden
    İstanbul

Yaygara yapmadım sadece fikrimi yazdım amacım medeni bir şekilde fikir alışverişinde bulunmaktı yaygara sözü bu ortama yakışmamış milyon eurolar derken sınıflandırma yapmamışsın sonuçta 10 milyonda 60 milyonda milyon eurodur ve Fener 138 milyon euro harcadı.
    mesajını tekrar okurmusun..
    yok puyol gelse beğenmeyiz falan...
    dün egemeni binlerce kişi karşılamış bugün beğenmiyoruz..
    kırdıysam özür dilerim..

Gaziantepspor bizden daha çok para harcamıştır evet aynen öyle.
    ASLA YANLIZ OLMAYACAKSIN

Örnek Selçuk İnan ın süper bir yetenek olduğunu herkes kabul ediyor ve şimdi serbest kalsa çok takım peşine düşer ama yeteneklerini kullanamıyor olduğunuda hepimiz görüyoruz adam 35 metreden gol atsa dahi eleştiriliyor taraftarımız hep oturuyor,çekirdek çitliyor rakip iki kıçıkırık atak yapınca rakibi alkışlıyor tezahürat yok futbolcular büyük kulübe geldiklerinin farkında değil çünkü sokakta büyük kulüp futbolcusu gibi muamele görmüyorlar aslında oturup düşünmek lazım biz daha çok para teklif ettiğimiz halde neden istanbul takımlarını tercih ediyorlar diye mesela Caner ERKİN e biz daha çok para teklif ettik adam GS yi tercih etti.Neden;;;huzur için,itibar için,büyük futbolcu muamelesi görmek için,şampiyonluk şansı % 33 olduğu için.
    ASLA YANLIZ OLMAYACAKSIN

simavii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

aynen abd.kalaycı.katılıyorum.çekirdek çitleyenler

Trabzon34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligdeki sıralamamız iyice belli olmaya başladı. Yazık günah bu taraftara bu seyirciye. Her puan kaybında üzülen benim gibilere yazık. Hedefimiz kalmasa da kazanmasını istiyorum Trabzon umun.
    Kimin şampiyon olacağı umurumda değil biz bütün maçları kazanalım istiyorum. Olmuyor olamıyor..
    Büyük takım a yakışan mücadeleyi sahada göremiyorum.

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Örnek Selçuk İnan ın süper bir yetenek olduğunu herkes kabul ediyor ve şimdi serbest kalsa çok takım peşine düşer ama yeteneklerini kullanamıyor olduğunuda hepimiz görüyoruz adam 35 metreden gol atsa dahi eleştiriliyor taraftarımız hep oturuyor,çekirdek çitliyor rakip iki kıçıkırık atak yapınca rakibi alkışlıyor tezahürat yok futbolcular büyük kulübe geldiklerinin farkında değil çünkü sokakta büyük kulüp futbolcusu gibi muamele görmüyorlar aslında oturup düşünmek lazım biz daha çok para teklif ettiğimiz halde neden istanbul takımlarını tercih ediyorlar diye mesela Caner ERKİN e biz daha çok para teklif ettik adam GS yi tercih etti.Neden;;;huzur için,itibar için,büyük futbolcu muamelesi görmek için,şampiyonluk şansı % 33 olduğu için.
    selçuk ne yapsın.selçuk topu ayağına aldığı zaman herkes birinin arkasına saklanıyor.adamın pas atacak kimsesi yokki.herkes sorumluluk almaktan kaçıyor.biraz alanzinho boşa çıkıyor keyfi olursa engin bazende colman.
    2.yarının ilk maçlarına bakın kimse yerinde durmuyordu.herkes maç içinde koşu yapıyordu.2-3 beraberlik aldık millet eski düzene döndü.bide son maçta şenol güneşin saçma sapan kadrosu.bide sezer varken selçuğu çıkarması yokmu.deli etti beni şenol hoca.
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

simavii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

sezer badur gibi bir oyuncu alındı inanamadım ne özelliği var belli değil.yazık.alanzinho ve colman diye bağırıyoruz ama duyan yok

Nereden
    Almanya

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden aldığımı bilmediğim bir cezadan dolayı şimdi yorum yapabiliyorum..

Nasıl ki gençlerbirliği maçında kötü oynadıysak bu maç ondan daha kötü oynadık... Bunun baş sorumlusu şenol Hocadır. Çünkü Şenol Güneş iddası olmayan bir takım lafını futbolculara ikide bir söyleyerek onları hedeften uzaklaştırdı..Tek hedefimiz kupa diyerek ikide bir açıklama yapanlar, finale yükselsek bile Avrupaya gidememe ihtimalimizi de hesaplasınlar ama kafaları basmaz böyle şeylere...

Korkarım bu istesizlik ve formsuzlukla biz finale bile çıkamayacağız çünkü hiç bir zaman kazanmamız gereken bir maçı kazanamamışızdır..

Herkesin her hafta maç kaybettiği bir durumda üst üste kazanacağı iki galibiyetle üst sıralar için iddalı olunacağı gerçeği varken maalesef ciddiyetten uzak ve şahsiyetsiz bir futbol oynuyoruz...YENİLMEMEK MARİFET DEĞİL, YENMEK MARİFET... eninde sonunda birisi bizi yenecek.. eeee ne olacak yani... bu seferde 2010 senesinin ilk 3 ayında yenılmedik diye mi hava basacaz... yazık çok yazık.. Küçük beyinlerin yöneteceği kulupler ancak küçük başarılarla avunurlar..

Bursa, bizim kovduğumuz Huseyini alarak şampiyonluğa oynuyor. Biz ise Huseyin'i gönderdikten sonra onun mevkisine aldığımız Tzikuzuyu başkasına kiraladık, Selçuk ise hüseyinin yarısı kadar bile oynamıyor..FatihTekke'yi çok pahalaı diye küstürerek kulube almayanlar, onun yerine aldıklarını 6 haftada idman da bile form tutmamaktan kadroda yervermeyiz... Bunların hepsi sahtekarlık...

Elimizde Gokhan Ünal gibi kazma bir forvet varken, onu verdik 3.5 milyon euro üstüne takasta aldığımız oyuncu kurtarıcı oldu??
    Valla hiç yakışmıyor bize bu şekılde işler.. Hiç güzel hareketler değil bunlar...

Bursa maalesef şampiyonluğun en büyük adayı... Beşiktaşı ve Fenerbahçeyi deplasmanda yenmiş, bir takım.. Bizim ise 2 senede bir tane derbi kazanmışlığımız yok hem içerde hemde dışarda..

son söz: Küçük işlerle bizleri oyalamasınlar... Her geen sezon çok daha zor oluyor. Ona göre topçu alacaksın.. 4 maç oynayıp 5 maç form tutmayan oyuncular anca orta sıra mücadelesi verebilir...

Şenol hoca nın gelişiyle yakalanan hava da burada sönmüştür.. Demek ki trabzona 6 maçta bir hoca getirmek gerek)
    Bu yazindan sonra ben anliyorum senin neye uzaklastirildigini. Sen takimin kötülügünü istemekten baska birsey yapmiyorsun. Sezon ortasinda gelen ve enazindan maglubiyetlerden kurtaranlari istemiyorsun. Hesabina gelmiyor Trabzonun yenilmemesi, heryerde konusulmasi...
    14 sene ugrastiniz. Basaramadiniz. Bundan sonra ASLA!

Nereden
    Almanya

Alıntı comandante85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm olsun karadenizin hircin cocuklarina!

adim koray almanyada yasiyorum..yasim 24 almayada yasiyorum.....babam balkesirli..annem ankarali,,biraz karadenizlilik var ailede...ordu fatsa...
    .annem ve babam gencliginde hakiki devrimci lerdi..ben trabzonsporu babamdan ögrendim..inadina trabzonspor derdi inadina anadolu derdi...halbuki türkiye onu gurbete yoladina da bile kavkasini birakmamisdi.( 12 eylül)..
    ben trabzonsporlum tartisilmaz belki de benim kadar trabzonsporlu yokdur...bencede her trabzonspor taraftari böyle düsünmesi lazim...benim örnek aldigim futbolcular hami sota ve orhan di..male maclarinda bana hep hami derlerdi iyi sut cekdigimden dolayi...trabzonspor schalke ye gelmisdi 1-0 yenildik..ama ben o gün statdaydim ya o bana yeterdi hamileri orhan ve sotalari görmüsdüm ya o bana yeter di...
    yil 1996...o gün gelmis di....babam kahveye dogru hareketlenmisdi...ben israr etmisdim ne olur beni de kahveye götür diye, babam benim evde kalmami uygun görmüsdü..trtin teleteks i acmis elimde radyo vardi...1-0 öndeydik ne sevinmisdim....1-2 oldugun da ben agliyordum televizyona vuruyordum, agliyordum...belki de teleteks yanlis yazmisdi...belki ben radyo dan yanlis duymusdum...belki de...babamim gelmesini bekliyordum....geldiginde ben babama sarilmis ve agliyordum.. ikimiz sabaha kadar bir kelime konusmadan televizyonun önünde oturuyor duk...pazartesi sabahi babam ise gitmis di..ben o gün okula gitmemisdim....anneme ben okula gitmemek isdemedigmi söylemisdim...annem benim baya üzüldügmü görmüs ve göndermemis di...sali sabahi aldim trabzonspor formami gitdim okula...okul daki türk arkadaslarim bana gülmüslerdi...ben onlara dedim ki siz acaba sampiyonlu kaybetseydiniz, ertesi gün benim kadar, tutunuz takimin formasi gururlan giyebilirmiydiniz...ha tabki özülmüsdüm...ama beni ve trabzonspor sevgimi yildiramazlardi..ne olmus duda ben öyle umutluydum ve hüzrani üsdümden atmis dim..
    babam odama gelmis..demisdiki..ogul hayatinda daha cok sey yasicaksin, istedigin seyle hemcik gerceklenmemis olabilir, seni ve inandigin olaylar engelenmek isterler, belki de engelenir. ama sen inadin birakmicaksin, inadina inanicaksin, inanadin seveceksin, cünkü o zaman sen inandigin seylere daha iyi anliyabileceksin..onlar düsmanlarin senin bitkin halini görmücekler...o zaman sen kazanacaksin..bir gün mutlaka diyeceksin..eger öyle düsünmessen sen zaten o olaya inanmamis olursun ve seni öbürledlen ne farkin olabilir ki..senin inandigin seyler kolay olmamali,, cünkü hedefe kavusdgunda daha da bir güzel olacakdir derdi..simdi daha iyi anliyabiliyorum....elbet bir gün mutlaka...inadina...
    bunlari paylasmak istedim...iyi türkce yazamadiysam af ola...

Tebrik ederim. Iste BU! Taraftarlik BU!

Deniz Telci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Önemli değil. Nasıl mı önemli değil ? 2004 te'de şampiyonluğu kaçırdığımız için, beden eğitimi dersinde Laz arkadaşlar'ım bana da gülerlerdi .
    Konu Deniz Telci tarafından (30.06.2010 Saat 19:13 ) değiştirilmiştir.
    Yar o gözlerin kanlı yaş döksün
    Bu dünyada ben yandım sende yanasın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)