Sayfa 101 Toplam 127 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3168 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 25.Hafta | Gaziantepspor 1 - 1 Trabzonspor

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yeniden zirveye oynayabilecek bir kadro nasıl kurulabilir,kurabilecek miyiz?
    Gökdeniz'in satıldığı gün "Trabzonsporun girdiği yeni süreç |Bu kez çok farklı" diye bir başlık açmıştım.
    Yıldız futbolcularıyla var olan,yıldızı hiç eksik olmayan Trabzonspor,ilk kez böyle sığ bir kadroyla başbaşa kalıyordu.

O zamanlar kimse endişe etmiyordu ama zaman beni haklı çıkardı.
    Rakipleri dökülmesine rağmen,şampiyon olabilecek kudreti kalmayan bir Trabzonspor var sahada.
    Bu süreç içinde 24 transfer yapıldı ilk sene,sonra gelenlerle 30'u geçtik ama ortada kalan kocaman bir kaos..
    Gelecekten umutlu kaç kişi var aramızda..
    Herkese Merhaba

Y-DRMS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bırakın aliyi kemali şenolu mehmeti eleştırmeyı ulan az sabırlı olalım şenol hoca 5 sene kalsın hele bı takımın basında şampiyon olmaylaım yeterkı şu takımın basında 3 4 sene bı hoca kalma basarı gostersın o bile şampiyonluk kadar kıyetlıdır sanmıyorum daha bız sampıyon falan olamayız
    Türk | 28-Tirebolu | Yeşil Giresun Belediyespor | Trabzonspor Sevdalısı | Just Want Justice | Is Match Fixing Legal in TURKEY

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

İlk golü Sezer yüzünden yedik değil mi? Kesinlikle öyle...Peki Trabzon da bjk ye yenilmemize neden olan golde topu kim kaybetmişti? Üstelik bizim bölgede?...Yapmayın...Kaldı ki emin olun hocanın kafasında Colman var...Yani onu geri döndürme hamlesidir bu...Her hamle işe yaramayabilir...Ama futbol böyle bir şeydir...Deneriniz olursa kahraman olursunuz olmaz ise beceriksiz...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz eminimki bi 26 yıl daha şampiyon olamayız burdaki tartışmlarda bunlar analşılıyor şenol hoca geldikten sonra yenilgi yüzü görmedik ama adam yine yaranamıyor

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu günki oyun ve colmansız devrelerdn sonra asıl sorunun colman olmadığı anlaşılmalıdır. hadi colman sorun diyelim çaresinin sezer olamayacağı zaten aşikar. sezerden bir tolunay çıkmaz. ceyhunda ısrar daha akla uygunudur.
    selçuk colmansız başı kesilmiş tavuk gibi...
    colmanı iyi sanan arkadaşlar bence kötünün içinden iyi seçmek zorunda kalıyorlarda ondan colmanı beğeniyorlar gibi geliyor bana iyi bir colman ile sezeri karşılaştırdığımızda tamamen haklısın ama kötü bir colmanla sezeri karşılaştırmayı denersek o zaman anlarız sıkıntının neden colman olduğunu iyi bir colman için haftalarca beklemek gerekiyor genelde benim gördüğüm colman kötü colman sizi bilemem ama bende colmana olan ilgi "bazen sahada yürümek bile istemiyorum" açıklamasından sonra değişti keza ben sahada çoğu zaman yürümek bile istemeyen colmanı görüyorum sezer kendisini bu maçta bana gösteremediyse bi daha gösteremez orada tamamen haklısın ama ceyhun da değil ilaç bence o mevkide ilaç şu an takımda yok inşallah bulurlar colman-sezer veya ceyhunlu bir orta saha ile şampiyonluğa kesinlikle ve kesinlikle inanmıyorum
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erdal her şeye eyvallah ama Teo'yu her maç oynatmalı en azından bizi ikna edene kadar oynatmalı basit bir o neden oynuyor bu neden oynamıyor isteği değil bu bu takımın çok net golcüye ihtiyacı var şunu hepimiz kabul edelim bütün iyi niyetine rağmen Umut bu takımın golcüsü değil Burak'da olamaz kimse bana Umutu hiç bir hoca kesmedi demesin Umut bu takımda olmalı evet ama bu takımın bir golcüsü olmalı madaem aldınız ki Şenol Hoca o alındığında bu takımın başındaydı Teo her maç oynamalı ta ki yok bununlada olmaz diyene kadar diğer oyuncu seçimlerine hiç bir sözüm yok sadece Teo bu sezon sonuna kadar her maç oynamalı kim kesilecekse kesilsin
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Bir türlü yenil-e-memek garip bir his veriyor.

Bu kadar kötü bir Trabzonspor'un kaybetmediğini görüyorum...
    kazanamasak da kaybetmeyiz biz hissim kuvvetlendikçe kuvvetleniyor.

Bizi yenemiyorlar sanki yahu.

Allah Allah..

Galatasaray maçını da bir görelim de.

Var bir hikmet.

surmnli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    colman elbette eleştirilebilir dinlendirilir. iyisi varsa kadroya da alınmamalıdır. eğer teknik ekp tarafından beğenilmiyorsa gönderilmelidir de. ama bu adam şu anki kadroda oynar. en verimli futbolcu. hele sezerle kıyas bile edilmez.
    Bu listeye sadece sezeri değil elimizdeki mevcut orta saha oyuncularınıda bence ekle

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı onat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin'e bir ana avrat sövmediği kalmış arkadaşın. Nesine katılıyorsunuz anlamıyorum. İllâ edeb...
    Onatım tepkisini çok güzel dile getirmiş, o genç kardeşimiz o yaşta ne güzel tarif etmiş, edeb ile alakalı kısmı bence onun vurduğu tekme varya, işte orası yenilir yutulur değil.

Ben hakareti şöyle daha tahrikkar görüyorum, kişi kızaraktan ağzından küfür kaçırabilir, bu bir hakarettir, düzeltilmesi gereken konudur.

Ancak kişi eğer küfür etmeyipte tepkiyi bu şekilde dışa vurmak küfürden daha ağır hakarettir, onun üzerindeki formanın kıymetini bilmiyor demektir ve o formayı hak etmiyor demektir.

Bence merkeplerden kırmızı kart yiyecek kadar Engin hatalıdır. Edebi kısmını böyle okuyorum.

O genç kardeşimizi kutluyorum.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Nereden
    Sakarya

Takımı ben yönetsem Colman ı silerim kafamdan...Ne olursa olsun Ceyhun ile başlarım...Ama ben böyle düşünüyorum diye Şenol hoca futbolu bilmiyor ben biliyor olamam...Futbolu bilmek diye bir şey yok zaten...Hüseyin in Keçeli nin ilk 11 oynadığı takım bu hafta da kazanırsa 12 puan fark atmış olacak bize....Hangi Hüseyin? Bizimi Hüseyin işte....
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Nereden
    İzmir

Alıntı Mahmut Pervaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takim neden Her mac Gol yiyor
    bence beklerin kademe hatalarından
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Öncelikle Sezer'den bahsedicem. Bir tane olumlu hareketi yok aklımda maçta yapmış olduğu. Ceyhun'u aradım diyim.

Engin golden sonra yine boş beleş itirazlarından birini yaptı ve gördü kartını. Bi insanın normal olması çok zor olmasa gerek ama Engin'in normal olması imkansız. Sevmiyorum böyle topçuları işte. Agresifsen agresifliğini mücadelenle koy ortaya çirkeflik yaparak, hakeme haklı haksız itiraz ederek değil.

Şenol Hoca; Cale ve Colman'ı neden kadroya almadın bi açıkla lütfen. Elinde bi tane daha sol bek var mı da Cale'yi götürmüyosun? Mantıklı bi sebebi yok bunun. Umut'un sözleşmesinde oyundan alınamaz diye bir kaide mi var acaba? Yahu Umut bildiğimiz Umut işte. Teo'yu oynat da adamı strese sokma. Dikkat ettiyseniz kaleye çektiği şut pozisyonunda bi vurayım belki gol olur da rahatlarım havası var. Topu sürebilirdi de o pozisyonda. Her maçta 5-10 dakika oynarsa bu adam her maçta kendini gösterme çabasıyla helak olacak. Ne vazgeçilmez adam bu Umut anlamadım gitti.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nitekim Erdal abi Şenol hoca maçtan sonra yaptığı açıklamada senin dediğini söyledi

Nereden
    Sakarya

Geronimo, Sezer Colman ın alternatifi olamaz...Bunu bu gün söylüyoruz...Oysa geçen hafta 45. dakikada Colman çıkıp Sezer giriyor dense kaç kişi itiraz edebilirdi ?...

Nereden
    İzmir

1 pozisyona çok takıldım beni aydınlatabilecek varsa sevinirim
    engin ortayı açıyor antep li yan dönüyor tamam kabul ama yan döndükten sonra o dirsek niye geri çıkıyor ben mi yanlış anladım yoksa haklımıyım gerçekten kafamı çok karıştırdı bu pozisyon dikkat edin dirsek vücut yan döndükten sonra resmen topun önüne çıkıyor soldan açılan ortada ceza sahası içindeki pozisyon
    tamamen bilgilenmek için soruyorum (ama bence penaltı) dikkatli izleyin lütfen

Nereden
    Sakarya

Şenol abi, emin olun sezon sonuna kadar herkesi kana kana görme şansımız olacak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kudu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    engin ortayı açıyor antep li yan dönüyor tamam kabul ama yan döndükten sonra o dirsek niye geri çıkıyor ben mi yanlış anladım yoksa haklımıyım gerçekten kafamı çok karıştırdı bu pozisyon dikkat edin dirsek yan döndükten sonra resmen topun önüne çıkıyor
    Çok haklısın bence son derece bilinçli bir şekilde vurdu dirseğiyle nasılsa sırtı dönük vermez diye

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Her şeyi geçiyorum her şeyi Colman yok Cale yok Sezer var.Sen 90 da gol atıyorsun oyuncuların köşe direğinde seramonide.Al topu koy santraya saldır.Hiç olmazsa bunu yap.Bunların kafasında lig bitmiş arkadaşlar.Bakın hiçbiri üzelmedi beraberliğe.Ohhhhhh lig aradan çıktı.Topu topu 6 maç var.Finale kalırsak 3 kupa da bi de derbiler tamam.Hele bi de derbilerden biri kazanılırsa herşey kebap.Asıl sinirlendiğim bu.Tekniği taktiği geçtim öyle bir beklentim yok .Sen en azından bu adamlara hangi takımda oynadıklarını hatırlat.Benim sakatlandı diye çocuk aklımla ağladığım Takım Kaptanı gibi ol.

Nereden
    Sakarya

Bir Allah kulu da demiyor Barış ın ne günahı var diye ...Ben de Barış ı görmek istiyorum arkadaş

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok çok kötü oynadığımız bir maçtan 1 puan bile çıkardık...
    İyi tarafından bakmak lazım diye düşünüyorum artık...
    Sahada perişan halde bir Sezer vardı...
    Amatörce bir performans sergiledi...
    Alanzinho ise bizi kurtaran isimdi...
    Engin'e diyecek bişe bulamıyorum!
    İyice suyunu çıkardı!
    90 dakka oynamak zorunda sanki!
    Bu gidişle takıma zarar verir...
    Hamiş

Nereden
    İzmir

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geronimo, Sezer Colman ın alternatifi olamaz...Bunu bu gün söylüyoruz...Oysa geçen hafta 45. dakikada Colman çıkıp Sezer giriyor dense kaç kişi itiraz edebilirdi ?...
    güzel soru benim de cevap bulamadığım soru bu geçen hafta dinlenmiş bir colman niye yürümüyordu bile buna niye cevap gelmiyor onu anlamıyorum

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hani Şenol hoca yı tenkit etmek istiyorum ama öyle şeyler okuyorum ki şeytan vur topa diyor...
    Şenol Hoca bana göre çok iyi, ve de bulabilecegimiz en iyi hoca, şaunda Trabzonspor için en iyisini istemesinden kaynaklanıyor sıkıntı, nasıl mı ?

Fantazi deniyor, Trabzonspor için en iyisini bulmaya çalışıyor, arıyor... Bu araştırmalar sonucunda istenmeyen durumlar ortaya çıkıyor , çıkmalı zaten... Bir nevi kaybede kaybede kazanacak , deneeye deneye en iyisini bulmaya çalışacak. Her yaptıgı dogru olsa bir problem var zaten...

Şenol Hocam en iyisini daha iyisini arıyor... gelecek sene sonuna kadar kredisinin oldugunu biliyor. Bu dönem bulunmaz bir nimet Şenol Hoca için...

Futbolcu seçimleriyle kafa yormam , sisteme bakarım... Sonra o sistem içerisine oyuncu istemesini beklerim. Çünkü belli bir sistemin varsa hangi oyuncuyu koyarsan koy sırıtmaz...
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ben böyle stresli maçlarda görmek istiyorum Erdal lay lay lom maçlarda değil 1 sene daha bu takıma golcü lazım demek istemiyorum tam da bu maçlarda oynamalıydı iddiamız iyice kaybolduktan sonra değil kana kana göremiyecem yani ne yazık ki (en azından bu sene)

Nereden
    İzmir

Alıntı kudu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    engin ortayı açıyor antep li yan dönüyor tamam kabul ama yan döndükten sonra o dirsek niye geri çıkıyor ben mi yanlış anladım yoksa haklımıyım gerçekten kafamı çok karıştırdı bu pozisyon dikkat edin dirsek vücut yan döndükten sonra resmen topun önüne çıkıyor soldan açılan ortada ceza sahası içindeki pozisyon
    tamamen bilgilenmek için soruyorum (ama bence penaltı) dikkatli izleyin lütfen
    bu sorumu tekrarlıyorum şenol abimden 1 cevap aldım ve düşündüğüm gibi

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bol bol dener bundan sonra hedefsiz takımla.Eğer alır 3 tane hadi 2 tane genç adam takıma adapte edebilrse bak o zaman bütün söylediğim lafları yutacam.Takıma altyapıdan 2 tane oyuncu soksun yeter.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)