Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 167 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yöneticilerimiz hangi takimi tutuyor?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ne alaka diyebilirisinzi, lakin yaz tatili için geldigim memleketimde duyduklarim; yönetim kademesindeki daginikligin nedenini anlamama yetti, ama yüregimden bir parça gitti desem yeri. neden mi; dinleyin, okuyun da inan-a-mayin..

Genel Müdür Burak Gürdal: Galatasarayli

Kurumsal Iletisim Sorumlusu: Diyez Beksaç: Besiktas Kongre Üyesi ve Besiktas Müzeler Birimi Görevlisi

Simdi Trabzon'da adam kalmamis gibi; ya da Trabzonsporlu birileri yokmus gibi; kulübün çekip çeviren kadronun basina bir Galatasarayli'nin getirilmesinin sorumlulalari kimlerdir ve bu ayibi kim nasil temizleyecektir? Kimse profesyonlelik geyigine yönelmesin; koskoca Trabzon camisainda bu görrevi layikiyla ve çok daha gönülden yapacak en az bin yönetici vardir. bunu kabullenemiyorum ve sirf bu nedenle kombine bilet almadim. Bir sekilde tepki göstermeliydim ve ilk tepkim bu oldu, durmayacagim, durmayalim..

Mesleki geçmisim trabzonspor gibi; kanimdan canimdan bir kuruma Kurumsal Iletisim Danismanligi yapmaya ; mevcut sorumluyla kiyaslaninca, yüz kez yeter. Merak edenlere cv mi gönderebilirim ve ben bu isi bes kurus almadan onur ve gururla yaparim. Benim gibi yüzlerce yetkin isim olduguna eminim, peki Besiktas kongre üyesi bir hanimefendinin aramizda, içimizde ne isi var arkadaslar? Kafayi yiyecegim, birileri bana bunu izah etmeli.

son söz; su güzelim sehir; sevgililerimizden çok sevdigimiz; kiskandigimiz, dünyanin neresinde olursa olsun anmadan bir gün bile geçirmedigimiz güzel ve sanssiz kentimin ; disinden tirnagindna artirdigi paralari bu isimlere verirken hiç mi vicdanlar sizlamiyor? Kapali kapilar ardinda kimler hangi hesaplari yapiyorlar? Yönetimdeki isimler benim bildikleirmi bilmiyorlar mi??? Bildiklerini varsayarsak; ne karsiligi susuyorlar?? birileri hesap vermeli; bi,u kent trabzonspor yönetim kurulunun degil; tüm trabzonsporlulalrindir. Degerlerimizi koruyamayacak kadar aciz; kendimizi temsil edemeyecek kadar küçüksek, herseyi kaldirip atalim biz de istanbul sülüklerine üye olup ikbal pesinde kosalim..

biz bu kenti, bu takimi Ferhat'in Sirin'i sevdigi gibi sevdik. Sevgilimizi kimselere kirlettirmeyecegiz...and olsun.

ne olur birileri çiksin da; "yaniliyorsun her ikisi de gönülden trabzonsporludur" desin...lütfen..

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak gürdal'in trabzonlu oldugunu biliyorum ama gs.li oldugunu bilmiyordum..maalesef arkadasim, "profesyonellik geregi"denecektir ama benim de gönlüm razi degil bu durumdan...gönülden trabzonsporlu ne yetismis, profesyoneller var...yazik...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

YAZIKLAR OLSUN....[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inanmiyorum ben buna[img]smileys/smiley7.gif[/img]

AYIP BUNLAR........BIZIM POTANSIYELIMIZI ENERJIMIZI SINERJIMIZI BU INSANLARLA FIRENLEYEMEZLER.....HERHALDE SADECE BIZIM IÇIN ÇOK BÜYÜK TRABZONSPOR.....

Nereden
    İstanbul

Sok oldum ya eger dediklerin dogruysa olamaz yaaa mumkun degil hangi mantik bunu kabul eder besiktas ,galatasaray, fenerbahcede yoneticilik yapanlar veya bu kurumlarda calisanlar kapicisina kadar baska takimi tutabilirmi zannetmiyorum bu tezatlik sadece bizde var simdi bu insanlar o benim ikinci takimim gibi gereksiz savunma yapmazlar umarim bizim tek takimimiz vardir kalbimizde 2 takimin sevgisini tasiyacak kadar yer yoktur cunku kalbimizdeki takim sevgisi icin ayrilan yer tamamen bir takim icin dolmustur oda trabzonspordur baska takima yer yoktur bir kuruma hizmet etmek icin o kurumu sevmek gerekir ama sevgiyi bolmeden sevmek gerekir

Nereden
    Bursa

[img]smileys/smiley7.gif[/img]inanasim gelmiyor cok yazik dogruysa Sanki koca Trabzonda Bir tane Trabzonsporlu Adam yokmuscasina igne ile secilmis sanki

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

eger bunlar dogruysa onlara ve onlarin orda kalmalarini saglayanlara yaziklar olsun

Guests
    Ziyaretçi

Her türlü degerlere insanlarin kutsalarina ihanet et.Bunun adi da profosyonellik olsun.Ulan bu profosyonellik ne biri bana söylesin.

Futbolcu çingene gibi 50-100bin dolarin pazarligini yapar(dikkatinizi çekerim bunu yapan futbolcular 2. sinif takimlardan alip söhretlerini degerlerini artirdigimiz futbolcular),yönetici sanki hiç adam kalmamis gibi gs liyi bjk liyi trabzonsporun idari kademelerinde görevlendirir ve bunun adina da profosyonellik der.

Birilerininbu yöneticilere tarihimizin en parlak dönemlerinde nasil bir amatör ruhla mücadele ettigimizi hatirlatmasi lazim.Kurumun degerlerini bir kenara atip sahsi menfaatlerini düsünen adam ettiklerimizde bunu profosyonellik maskesi altinda yapiyor.Dünya bozuluyor vefa sadakat kavramlari yok oluyor.Amerika demokrasi için öldürüyor futbolcular profosyonellik için bütün insani degerlerin içine ediyor

Kim aslinda kötü olan bir seyi yapacak olsa yapacaklari kötülük için çok güzel bir maske buluyor.

Ör: Demokrasi,Insan haklari,Özgürlük ve profosytonellik.Bu dört kelimeden nefret ediyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

galafka kardes; ne güzel dedin...

Guests
    Ziyaretçi

Selahattin abi sen daha güzel demissin.Ben sadece bir iki ekleme yaptim o kadar[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı
    galafka kardes; ne güzel dedin...
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu arkadaslar, bunda sasilacak ne var?Metin Akbasogluda Fener kongre üyesi degil mi?Hatta,Fenerbahçe altyapi 2000 derneginin 57 kurucu üyesi arasinda 13.sirada yer aldigini baskanimizda bilmiyormu?

BurakGürdal'in, aslen Vakfikebirli oldugunu biliyordum ama Galatasarayli oldugunu bilmiyordum.Diyez hanimin Besiktasli oldugunu biliyordum.

Yani her seyi ile bir sirket olmusuz,profosyonellesmisiz.Korkarim ki;bu anlayis böyle devam ettigi sürece,yakinda devsirme taraftar modelleri ortaya çikacaktir.Tribünde yanimizdaki adamdan da acaba harbi Trabzonlumu yoksa kirikmi?diye düsünürsek sasirmayin...

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle seyleri çok önemsemeliyiz mi?Profosyonellik açisindan olaya baktigimizda neden ve niçin diye sorsak cevabi nedir?

Vakfikebirli birinin gs yi tutmasi beni daha çok sinir eder.Yoksa disardan birini isini iyi yapiyor diye getirip kulübe katki yapmasini saglamak pek de garip degil.Futbol takimimizda olan futbolcularin tamami Trabzonspor'u tutmuyordur sanirim,önemli olan isini iyi yapmasi.

Ama dedigim gibi Vakfikebirli biri niye gsyi tutar.Biri bunu bana anlatsin.Deli ederbu tipleradami.

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kafayi yiyecegim, birileri bana bunu izah etmeli

Ben zaten kafayi yedim[img]smileys/smiley5.gif[/img] bunun izahi olamaz.

ne olur birileri çiksin da; "yaniliyorsun her ikisi de gönülden trabzonsporludur" desin...lütfen..

Malesef yanilmiyorsun.

Trabzonsporun Trabzonsporludan baska dostu yoktur ama yöneticisi var.Bu nasil is anlamadim??????

Guests
    Ziyaretçi

Haklisin BADALOGLU yakinda bizim milletin 2.takimi trabzon olursa kimse sasmasin gidisat onu gösteriyor

Biz Trabzonsporu nasil yüce duygularla seviyoruz.Bizim sevgimizde paranin yeri yok.Fenerli gibi çok paramiz var gücümüz var,basbakan arkamizda,pasalar arkamizda,adalet(adaletsiz adalet) arkamizda diye sevmiyoruz trabzonu

Biz trabzonu iste tüm bu igrençliklere karsi dimdik durusu için seviyrouz .Ama bizimkiler Trabzonu FB gibi yönetme hevesinde.Bunun adi da sirketlesme kurumsallik falan falan

(ne hallere geldik ya rab essek defterdar olmus katir mühürdar)

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

eger oyle bisey varsa topluca istifa ,o kadar

PARDON

EDIT

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Konu ilginç... ben simdilik yorum yapmayacagim... çünkü herkes elestirirken bir yerden tutuyor... yapilan yanlislari toptan ortaya seren insan sayisi çok az forumda... birseyler anlatmak istiyorsunuz hemen isine gelen kismi alintilayip elestiriyorlar... bana yapiliyor genellikle.. bir kere de ben yapayim...

Su hediye kombine bilet kampanyasi konusunda Harun kombine hediyesinden vazgeçtigini söylediginde 'bizim askimiz renklere yönetime degil' mantigiyla yaklasan kaç kisi yukarida yazi arasinda belirtilen 'bu yüzden tepkimi göstermek için kombine bilet almadim' noktasina dikkat çekecekler bakalim...

Ha kulübü Trabzonspor'lu olmayanlar yönetiyormus... Ne gam.. Türkiye'yi yillardir yöneten politikacilar Türk'te ne oluyor... hiç birimiz, hiç bir kurulusumuz ülkenin içinde bulundugu realiteden beri degildir bence su an... nasil parti degistiren milletvekilleri varsa bjk kökenli TS yöneticisi de olur, Fb kökenli TS yöneticisi de... o-la-maz desek de olur... maalesef oluyor iste...

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

klübümüz öyle bir hal almis ki bir daha ki kongrede gider HALUK ULUSOY u(galatasarayli)veya ABDULLAH KIGILI(fenerli)baskan yaparlar BÜYÜK TRABZONSPOR umuza.Burak Gürdal bide utanmadan dergide yazilar yazip,yorumlarda bulunuyosun yaziklar olsun!!!Sen TRABZONSPOR umuzda birak müdürlügü siradan bir memurluk bile yapamazsin.Çünkü TRABZONSPOR lu degilsin.Allah askina yarin görevinden istifa et.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O zaman devam etsinler...Keyfini çikarsinlar...Ne diyelim?

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı Galafka Nickli Üyeden Alıntı

Her türlü degerlere insanlarin kutsalarina ihanet et.Bunun adi da profosyonellik olsun.Ulan bu profosyonellik ne biri bana söylesin.

Futbolcu çingene gibi 50-100bin dolarin pazarligini yapar(dikkatinizi çekerim bunu yapan futbolcular 2. sinif takimlardan alip söhretlerini degerlerini artirdigimiz futbolcular),yönetici sanki hiç adam kalmamis gibi gs liyi bjk liyi trabzonsporun idari kademelerinde görevlendirir ve bunun adina da profosyonellik der.

Birilerininbu yöneticilere tarihimizin en parlak dönemlerinde nasil bir amatör ruhla mücadele ettigimizi hatirlatmasi lazim.Kurumun degerlerini bir kenara atip sahsi menfaatlerini düsünen adam ettiklerimizde bunu profosyonellik maskesi altinda yapiyor.Dünya bozuluyor vefa sadakat kavramlari yok oluyor.Amerika demokrasi için öldürüyor futbolcular profosyonellik için bütün insani degerlerin içine ediyor

Kim aslinda kötü olan bir seyi yapacak olsa yapacaklari kötülük için çok güzel bir maske buluyor.

Ör: Demokrasi,Insan haklari,Özgürlük ve profosytonellik.Bu dört kelimeden nefret ediyorum

valla helal topragim.baska söze gerek yok.

Guests
    Ziyaretçi

topraaam bana kiyak çekmene gerek yok[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Alıntı lazutlarlivera Nickli Üyeden Alıntı
    klübümüz öyle bir hal almis ki bir daha ki kongrede gider HALUK ULUSOY u(galatasarayli)veya ABDULLAH KIGILI(fenerli)baskan yaparlar BÜYÜK TRABZONSPOR umuza.Burak Gürdal bide utanmadan dergide yazilar yazip,yorumlarda bulunuyosun yaziklar olsun!!!Sen TRABZONSPOR umuzda birak müdürlügü siradan bir memurluk bile yapamazsin.Çünkü TRABZONSPOR lu degilsin.Allah askina yarin görevinden istifa et.
    Haluk ULUSOY'un G.Saray 'li oldugunu nerden çikardin bilmiyorum.O dönem UEFA samp.oldugu için Federasyon baskani olarak gururla kaskolunu takmistir.o kadar.Ha varsayalim G.saraylidir,ve bugün Trabzonspor baskanligina adaydir.Onun gibi isi bilen hemde parasi olan bir TRABZON'luya belkide hayir derdiniz....

Guests
    Ziyaretçi

Hala anlayamadiniz be kardesim.Trabzonspor parayla sampiyon olmaz.Olaaamaaazz.

Biz FB degiliz biz Trabzonsporlulukla sampiyon oluruz ancak.H.Ulusoy'un parasi var diye o baskan olsun anlayisi çok yanlis

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)