Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir insani sevmekle baslayacak her sey!..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir insani sevmekle baslayacak her sey!..fficeffice" />[/I][/B]

?Bundan sonra bu bel ile futbol oynayamazsin..[/B]? Söyleyen için son derece siradan olan bu cümle, dinleyen için dünyanin yikildigi haberinden daha farksiz degildi..

17 yasindaydi.. Daha 17.. ?Tasi siksam suyunu çikartirim[/B]? diye düsünür, dünyayi tek basina degistirmenin hayallerini kurardi.. Oysa simdi, tek bir cümle, bütün hayatini karatmaya yetmisti.. Içinde bulundugu oda sanki bir anda küçülmüs, duvarlar üstüne üstüne gelmeye baslamisti sanki.. Çok degil, daha on dakika önce, bir dev gibi oturup, ayaklarini sallandirdigi, bu uzun, deri muayene koltugunda ne kadar da küçük görünüyordu simdi..

Son bir umut ile bakti doktorun yüzüne.. ?Belki baska bir cümle çikar agzindan, belki yanlis anlamisimdir[/B]? diye umut ederek, son bir defa daha.. Toparlak, duygusuz yüzünü. baga çerçeveli kalin, siyah gözlügü ile tamamlayan doktor, elindeki kalemle önündeki reçeteye anlasilmaz birkaç kelime karaladiktan sonra, bu defa hiç bakmadan ama, biraz önce söylediklerini tekrarladi..?Geçmis olsun çocugum.. Artik futbol hayatin bitti..[/B]?

*

?Sen öyle san..[/B]? oldu içinden geçen en son düsünce, muayene odasindan çikarken..?Sen öyle san..[/B]?

*

Daha önce da yazdim.. Simdi bir kez daha yazmak lüzumu hissediyorum.. Incil?de bir ayet vardir.. Nasirali Yahudilerin kendisini kafir ilan etmelerine içerleyen Isa?ya, Tanri söyle seslenir : ?Üzülme.. Hiç kimse kendi sehrinde peygamber olmamistir!..[/B]?

*

Senol Günes, Türk futbolunun gelmis geçmis en iyi kalecilerinden biriydi.. Yer tutusu, zamanlamasi, kisa boyunun tüm açiklarini kapattigi müthis çevikligi ve her seyden önemlisi, olaganüstü futbol zekasi ile seyretmekten büyük keyif alinan çok ama çok iyi bir kaleci.. Sadece son bes sezonuna da yetismis olsam, onun gibi bir kaleci seyretmeyi nasip ettikleri için, futbolun ilahlarina, hep tesekkür etmisimdir..

Günes, daha futbolculuk yillarinda kafaya koymustu teknik adam olmayi.. Futbolu birakisinin üzerinden 6 ay bile geçmeden Metin Türel?in yardimciligi ile basladi Trabzonspor serüvenine.. Alman hoca Werner Biskup?un kovulmasindan sonra, takimi çalistirmasi için akla ilk gelen yine O?ydu.. O zaman da sormadi, ?bu takimla, benden beklenen ne?[/B]? diye.. Öyle ya, kalecimiz Hadziç, oyun kurucumuz Lukiç, stoperimiz Aykut?tu (Var mi hatirlayan onlari?).. Belki, o günlerden kalma bir aliskanliktir bugün hala üzerinde tasiyip, bir türlü atamadigi ?kimlerden olusursa olussun takimi sahiplenme[/B]? duygusu..

*

Hepimizin çok yakindan bildigi kronolojik gelismeler ile sikmayacagim sizi.. Trabzonspor ile kazanilan ve Trabzonspor?a kazandirilan, sampiyonluk hariç, tüm kupalardan, Milli Takim macerasindan, Dünya üçüncülügü apoletinden.. Hayir, bu olaganüstü basarilarin hiçbirinden söz etmeyecegim.. Bizden olmayanin bir galibiyetini dünya sampiyonlugu gibi taçlandirip, kendi içimizden yetisenin ?dünya sampiyonluguna[/B]? bile burun kivirabilen bir güruh için gereksiz hatirlatmalar çünkü bunlar..

*

Trabzonspor bir maç kaybetti.. Kendisi için, sehri için, camiasi için, her birimiz için kisacasi, benzersiz anlamlar tasiyabilecek bir maçi kaybetti üstelik..

Elbette yanlislarimizi sorgulayacagiz.. Elbette, sorumlulari hesap vermeye davet edecegiz.. Elbette hatalarimizi görüp düzeltmek yoluna gidecegiz.. Ama, su geçegi hiç unutmadan yapacagiz bunu : Bütün bu hatalardan kendimizi tamamen soyutlayip, tüm mesuliyeti baskalarinin sirtina yüklemeyecegiz asla..

Böylesi bir maglubiyette hepimiz pay sahibiyiz çünkü.. Bu sehirde yasayan ve dahasi, ?Trabzonsporluyum[/B]? diyen herkes.. Belki bazilarimiz daha büyük, belki bazilarimiz daha küçük.. Ama hepimiz.. Hiç istisnasiz hepimiz, bu ?elenme[/B]?de sorumluluk tasiyoruz..

*

Yönetim, onlarca hata yapti evet.. Göreve geldiklerinden beri de, yapmaya devam ediyorlar.. Hatalilar ama, onlarin bu fahis hatalari karsisinda suskun kalip, sadece seyretmekle yetinen, basta benim medyam, hatali degil mi?..

Futbolcular, hata yaptilar evet.. Ama onlari yaratilan stres ortamindan kurtarip rahatlatmasi gerekenler hatali degil mi?

Gol kaçiran futbolcuyu suçlu ilan etmek kolay, ama tezahürat için birilerinin mikrofonla bagirmasina ve ?haydi arkadaslar lütfen bagiralim[/B]? demesine ihtiyaç duyan taraftar hatali degil mi?

Baggio, Dünya Kupasi finalinde penaltiyi kaçirarak takimini sampiyonluktan ettiginde 57 milyon dolar bonservis ücretiyle transfer olmustu.. Hiçbir Italyan, onun aldigi parayi, kaçirdigi penalti ile özdeslestirip, ?bu kadar para aliyorsan bu penaltiyi A-TA-CAK-SIN![/B]? demeyi aklina getirmedi.. Bana göre bu maçin en çok mücadele eden adami, Gökdeniz suçlu da, onu bu sekilde elestirecek kadar akil gözünü kapatmis arkadaslarimiz masum öyle mi?

Teknik heyet günahkar da, bu maçi bir milli dava haline getirip, tüm sehri agir bir psikolojik baski altina alan ulusal medya bigünah mi yani?

Bu, uzayip gidecek bir zincirin daha ilk halkalaridir.. Ders alindiysa, daha fazla siralamanin bize bir faydasi olmayacak..

*

Bu kadroyla ve bu teknik heyet ile lige devam edecegiz.. O halde simdi yapmamiz gereken, tipki 96?da yaptigimiz gibi, kendimizi bitmis bir insanin haleti ruhiyesine sokmadan, yolumuza devam etmek..

Çünkü biz sonuca endeksli olarak degil, her kosulda sevdik.. Bir memleket gibi büyütüp yüregimizi, bu memleket genisliginde sevdik.. Beynimizin her kivrimiyla, vücudumuzun her bir hücresiyle sevdik biz.. Aklimizla, vicdanimizla, ilimimiz irfanimizla, mezhebimizle, mesrebimizle, her seyimizle yani ve her seye ragmen sevdik.. Bir maglubiyetle destegimizi ve gönlümüzü çekmeyecek kadar samimiyetle sevdik.. O yüzden Kayseri maçinda tribünde olacagiz.. Sadece destek vermek ve sadece alkislamak için..

*

Bizim destegimizden daha öte, camiaya, bu travmayi atlattirabilecek bir tek kisi daha var.. Kendisini, ?futbol hayatin bitti[/B]? diyen doktora inat, 20 yil boyunca bu ülkenin en iyi kalecisi olduran azim ve iradenin sahibidir bizi ayaga kaldiracak olan.. ?Sen öyle san[/B]? dedirten kuvvet bizi yeniden hayata döndürecek..

Iste bu yüzden, bu iradeye, bu sabra ve bu güce sarilmamiz gerekiyor.. Senol Günes, iste bu yüzden, Trabzonspor için en büyük sanstir bu zamanda!.. [/B]

05.08.2005.
    ESBAB ? I TAHRIÇ
    Yusuf Reha ALP

Not:Yusuf Abi baslik açamadigindan dolayi bana lütfetti yazisini bende sizlerle paylastim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yusuf abinin yazisi maçtan 3 gün sonra yazilmis,ve Kayserispor maçinda Tribünleri doldurmamiz gerektigini dile getirmis yazisinda. Ve öyle de oldu o maçta tribünler doldu da Senol Hoca biraz tepki aldi!

Yaziyi zevkle okudum,ellerine saglik abi.

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

abi okudum yaziyi ve gözlerim yasardi ya. böyle yazilara dayanamiyorum. diken diken oldum su anda gene.

evet BIZ TRABZONSPORLUYUZ

Nereden
    İstanbul

Senol Günes'in Trabzonsporlulugu ve özverisini kimse tartisamaz zaten bu yazi da hem O'nun kisiligini hemde Trabzonspor için ne denli önemli oldugunu gösteriyor zaten. Su an yönetimin ondan neler bekledigini görev ve sorumluluklarini somut biçimde belirlemesi Senol hocayi yapacagi ise iyice motive etmesi lazim. Yönetimler takimi toplayip çekip çevirmelidir ama su an sanki onlarin buna ihtiyaci var gibi.

Senol hocayla olan maceram 84de inter maciyla baslamisdi, o zamandan beri kaleci olmaya ozenirdim hep. Onunla olan duygusal bagimdan oturu cogu zaman bu hoca gitsinmi tartismalarina girmiyorum. Hangi teknik direktorumuz simdiye kadar bu klup hakkinda asagidaki satirlari soylemistir.

Futbol yasaminin tam 20 yili geride kalirken, çok seyimi borçlu oldugum taraftarlarima ve diger tüm sporseverlere, artik veda etmek zamani geldi.

Bugün elbette çok üzgünüm... Insan ömrünün üçle birini futbola adamis bir insan için, sahalardan kopmak kolay degildir. Ama bir günde bile, kendimi mutlu edecek ve sevindirecek nedenler bulabiliyorum. Çünkü artik ben de bir Trabzonspor taraftariyim... Bu çok farkli ve süphesiz çok tatli bir sey... Sahada iken hissetmedigim bu heyecanlari, simdi daha iyi anlayacagim.

Bugün futbolu birakirken, sunu çok iyi anladim: Trabzonspor taraftarlari sürekli ve her türlü basariya layiktir.

Taraftarlardan bugüne kadar gördügüm yakin ilgi, sicak sevgi ve büyük kadirsinasligi unutmak mümkün mü?... Yalniz Trabzonlular degil; Istanbul'da, Ankara'da, Bursa'da, Izmir'de kisacasi Türkiye 'nin her yerindeki seyirciler bizi bagirlarina bastilar... Biz bugüne kadar hep sevgiyle beslendik. Artik bundan sonra da, bu sevgiyi sürdürmek, yasatmak, büyütmek bizim görevimizdir.

Bugüne kadar Trabzonspor'a futbolcu olarak hizmet etmis olmaktan gurur duyuyorum... Mutlu oluyorum... Bu hizmetimiz sirasinda yanlislarimiz ve daha iyi yapamadiklarimiz olmustur.

Tüm yanlislarim için özür diliyorum ve bagislanmami diliyorum...

Bugünlerde beni sevindiren bir baska olay da, Trabzonspor seyircisinin her geçen gün çig gibi büyüyerek Türkiye 'nin her yanina hizla yayilmasidir. Trabzonspor bugünkü yönetimiyle, elindeki tesisleriyle, kadrosundaki futbolculariyla, yanindaki coskulu taraftarlariyla daha da büyüyecektir.

Daha iyi günlere... Daha mutlu günlere... Daha basarili günlere... Ben, Sen, o... Biz, siz onlar... Hepimiz iç-içe, el-ele, gönül-gönüle... "En büyük Trabzonspor "dari, "Daha büyük Trabzonspor"a dogru...

Tüm Trabzonsporlulara ve tüm sporseverlere sevgilerimi, saygilarimi iletiyor; saglikli, mutlu yarinlar diliyorum.

Alıntı ozgur Nickli Üyeden Alıntı

Senol hocayla olan maceram 84de inter maciyla baslamisdi, o zamandan beri kaleci olmaya ozenirdim hep. Onunla olan duygusal bagimdan oturu cogu zaman bu hoca gitsinmi tartismalarina girmiyorum. Hangi teknik direktorumuz simdiye kadar bu klup hakkinda asagidaki satirlari soylemistir.

Futbol yasaminin tam 20 yili geride kalirken, çok seyimi borçlu oldugum taraftarlarima ve diger tüm sporseverlere, artik veda etmek zamani geldi.

Bugün elbette çok üzgünüm... Insan ömrünün üçle birini futbola adamis bir insan için, sahalardan kopmak kolay degildir. Ama bir günde bile, kendimi mutlu edecek ve sevindirecek nedenler bulabiliyorum. Çünkü artik ben de bir Trabzonspor taraftariyim... Bu çok farkli ve süphesiz çok tatli bir sey... Sahada iken hissetmedigim bu heyecanlari, simdi daha iyi anlayacagim.

Bugün futbolu birakirken, sunu çok iyi anladim: Trabzonspor taraftarlari sürekli ve her türlü basariya layiktir.

Taraftarlardan bugüne kadar gördügüm yakin ilgi, sicak sevgi ve büyük kadirsinasligi unutmak mümkün mü?... Yalniz Trabzonlular degil; Istanbul'da, Ankara'da, Bursa'da, Izmir'de kisacasi Türkiye 'nin her yerindeki seyirciler bizi bagirlarina bastilar... Biz bugüne kadar hep sevgiyle beslendik. Artik bundan sonra da, bu sevgiyi sürdürmek, yasatmak, büyütmek bizim görevimizdir.

Bugüne kadar Trabzonspor'a futbolcu olarak hizmet etmis olmaktan gurur duyuyorum... Mutlu oluyorum... Bu hizmetimiz sirasinda yanlislarimiz ve daha iyi yapamadiklarimiz olmustur.

Tüm yanlislarim için özür diliyorum ve bagislanmami diliyorum...

Bugünlerde beni sevindiren bir baska olay da, Trabzonspor seyircisinin her geçen gün çig gibi büyüyerek Türkiye 'nin her yanina hizla yayilmasidir. Trabzonspor bugünkü yönetimiyle, elindeki tesisleriyle, kadrosundaki futbolculariyla, yanindaki coskulu taraftarlariyla daha da büyüyecektir.

Daha iyi günlere... Daha mutlu günlere... Daha basarili günlere... Ben, Sen, o... Biz, siz onlar... Hepimiz iç-içe, el-ele, gönül-gönüle... "En büyük Trabzonspor "dari, "Daha büyük Trabzonspor"a dogru...

Tüm Trabzonsporlulara ve tüm sporseverlere sevgilerimi, saygilarimi iletiyor; saglikli, mutlu yarinlar diliyorum.
    iste senol hoca bu.....daum un bile sahibi var senol hocamin sahibi yokmu?

HIÇ SÖNMEDI SENOL'LARIN GÜNESI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GÜNES ufuktan simdi dogar,

Yürüyelim arkadaslar...!

Güzel günler görecegiz Günesli günler...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Senol Hocanin adi geöen sezon zikredildiginde istememistim.Fakat sonra takima oynattigi pozitif futbol ve bazilarina itici gelsede beyanatlari ile kendini çok gelistirdigini kanitladi.Dünya kupasi,federasyonla verdigi hukuki mücadele ona önemli katkilar yapmis.Ne kadar elestirsekte ondan daha iyisini bulamayiz.96'dan sonra ne oldu unutmayalim.Daha kalitelisi geldi mi? Sampiyon mu olduk.Ne yazik ki cevap kocaman bir HAYIR.Sampiyonluklardan sonra ki en basarili dönem onun dönemi.O zaman Senol Hoca'ya da futbolcularimiza da destek zamanidir.BASKA TRABZONSPOR olmadigi gibi BASKA SENOL GÜNES'te yok.BASARI SENOL HOCAMLA BIRLIKTE GELECEKTIR.BU TRABZONSPOR'U IZLEMEYE VE DESTEGE DEVAM.

Bazi insanlar 1 numara olmak için dogmustur...Basarisizlik onlar için ölmek demektir...Onlar da ölüp ölüp sonra kendi küllerinden yeniden dogarlar...

Senol Hoca bu insanlar adina gösterilebilecek bir numarali örnektir...Onu böyle yapan da kisilik, kapasite ve yetenek olarak çok yönlü olmasidir...Kendini her sartta yenileyebilmesidir...

Türk futbol tarihinde de benzeri kolay kolay bulunamayacak nadir yeteneklerdendir...Teknik direktörlük yaptigi son dönemlerde söyledigi sözler de sanki bir filozofun agzindan çikmisçasina usta bir zeka ürünüdür...

Tek hatasi, kendisine bile zarar verecek ölçüde Trabzonspor lu olusudur...Öyle ki içindeki bu ask, aynen gerçek asklarda oldugu gibi bazen mantiginin da önüne geçebilmektedir...

1 numarali formayla baslattigi Trabzonspor macerasi, onu hep bir numara olmaya zorlamis, o da bu yolculugunu eninde sonunda bir lider olarak tamamlayacaktir...

Günes, Trabzonspor un üstüne hep yeniden dogacaktir...Edited by: TrabzonStorm

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

senol hoca trabzonun bir parcasidir,çok fazla elestiriyoruz ,senol hocayla busene sampiyon olmanin tam zamani ,

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

GÜNES ufuktan simdi dogar,

Yürüyelim arkadaslar...!
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Burada birçok yazi yaziliyor alkis tutulacak hepsine;Bravo,süper,yüregine eline saglik.......vs yakistirmalar yapip cevaplarimizi tesekkürlerimizi sunuyoruz.Ama bu yazi zamanlama ve içerik bakimindan çok sey ifade ediyor.içinde oldugumuz durumdan çikisin anahtari gibi,iyi niyetli ve sag duyulu insanlara herzaman ihtiyacimiz var.

Geçen hafta bizler için tam bir düs kirikligiydi dogrudur.Boynumuz bükük degezdik,medya tarafindan ti yede alindik,Trabzonsporlu kimligimizle Türklügümüzü bile kiyasladilar böyle bir ortamda bizler ne yapacaktik bu serefsiz medyanin paralelinde takimimiza,yönetimimize,hocamiza,futbolcularimiza ve sag duyulu oldugu için böyle insanlarami saldiracaktik veya hakaret derecesinde küfürmü edecektik... Bu zihniyetteki insanlara en güzel cevap üsteki yazidir...LÜTFEN...birkaç kere okumalarini tavsiye ediyorum.

EN BÜYÜK TRABZONSPOR ve ÖLÜMÜNE DESTEK....!

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yazanin kalemine saglik.. "Hep destek, tam destek" mesaji içeren yazilari sikça görüyoruz bugünlerde.. Dogrusu hosuma gitmiyor degil..

Herkesin bir nebze de olsa hatali oldugu asikar ise, neden kimse üzerine almiyor.. Neden herkes kendisinden baska herkesi, herseyisorumlu tutuyor...

Yazinin içerigi ve vermeye çalistigi mesajlar açik.. Almak isteyen bu mesajlari alip kendine pay çikarir.. Istemeyenler, Allah korusun olasi bir Konya maglubiyetinde ortaya çikip kelle isteyecekler..

Alıntı Oguz Nickli Üyeden Alıntı

Yazanin kalemine saglik.. "Hep destek, tam destek" mesaji içeren yazilari sikça görüyoruz bugünlerde.. Dogrusu hosuma gitmiyor degil..

Herkesin bir nebze de olsa hatali oldugu asikar ise, neden kimse üzerine almiyor.. Neden herkes kendisinden baska herkesi, herseyisorumlu tutuyor...

Yazinin içerigi ve vermeye çalistigi mesajlar açik.. Almak isteyen bu mesajlari alip kendine pay çikarir.. Istemeyenler, Allah korusun olasi bir Konya maglubiyetinde ortaya çikip kelle isteyecekler..
    kelle istemek mi yok artik olmaz böyle saçmaliklar.....

emraba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hep destek tam destek

Nereden
    İstanbul

Senol gunes golgesinden korkan bir adamdir ayni ziya gibi senol un dunya kupasinda cikardigi kadroya bakin cin maci grubun en zayif takimi forvet hakan sukur hasan sas tabi hasan orta saha agirlikli senolgunesin oyun mantalitesi tedbir uzerine kurulmus ama tedbiri bazen abartiyor senol gunes zamaninda hangi genc takima kazandirildibana bir ornek verebilirmisiniz oyuncu degistirme mantalitesi sabit kimin cikip kimin girecegi mactan once belli inanin son macta volkan i alip lee yi nasil oyuna aldi inanamiyorum

neden acaba bizim basimiza rakipten korkmayan tedbir isini abartmadan yapabilen bir antronur gelmedi ziya bile evimizdeki buyuk maclarda korkak takim cikartti sampiyonluga mal oldu

simdi senol gunes kotu gununde elestirin bakalim diye dusunenler olacak sahsi olarak cevap vermek gerekirse senol gunesi benimsemiyen bir insanim otoritesi olduguna inamiyorum 2002 dunya kupasinda hakan i oyundan cikar(a)miyan biri ama trabzonlu olmasi ve futbolculuk hayatinda buyuk basarilarimizin altinda imzasi olmas ona cok buyuk rolerns taninmasina neden oldu ama gorunen gercek iyi bir teknik direktor olmadigidir ama suna inaniyorumki her insan her yasta degisebilir degisiminyeri ve zamani yoktur su da bir gercekki bu saaten sonra senol gunes degistirilmeyecektir yolumuza oyle yada boyle onunla devam edilecektirlutfen senol hocam elindeki takimin buyuk bir hucum potansiyeli var onu kullan biz tedbir i abartan takim olmayalim tedbir alinan takim olalim umarim degisimin ilk isaretleri konyada gorulur fatih ,jun ,yattara, gokdeniz ,symek ayni anda 11 de olurlar ama boyle bir 11 ilwe cikabilecegini tahmin etmiyorum ama insallah yanilirim trabzonsporuma fayda gelicekse ben yanilmaya coktan raziyim

KORKAKLAR HER GUN OLUR

CESURLAR BIR KERE OLUR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yusuf Reha Alp Trabzonspor'un Can Dündar'i oluyor yavas yavas...Kalemi iyi olan, Trabzonsporlulugu en üst seviyede bu degerlerin daha sik ve daha genis kitlelere ulasmasini diliyorum...

17 yasinda en büyük basarisi Tomb Raider'i bitirmek olan neslin ayni yasta adamin yaptigi davranisi çözebilmesi için böyle yazilara cidden çok ihtiyaç var...

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Yusuf Reha Alp Trabzonspor'un Can Dündar'i oluyor yavas yavas...Kalemi iyi olan, Trabzonsporlulugu en üst seviyede bu degerlerin daha sik ve daha genis kitlelere ulasmasini diliyorum...

17 yasinda en büyük basarisi Tomb Raider'i bitirmek olan neslin ayni yasta adamin yaptigi davranisi çözebilmesi için böyle yazilara cidden çok ihtiyaç var...

trabzonun can dündari mi?hadi bakalim trabzonun ki nasil olacak merakla bekliyorum....can dündarlarin memleketi olmaz böyle aydinlarimiz dünya vatandasidir.....lütfen aydin insanlarimizi bölgelerle anmayalim ki tüm dünya yi aydinlatsinlar....[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

ne yazikki trabzonlu ve trbzonsporlu olmanin cezasini çekiyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yakup midi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

trabzonun can dündari mi?hadi bakalim trabzonun ki nasil olacak merakla bekliyorum....can dündarlarin memleketi olmaz böyle aydinlarimiz dünya vatandasidir.....lütfen aydin insanlarimizi bölgelerle anmayalim ki tüm dünya yi aydinlatsinlar....[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Can Dündar akici, kendini okutan üslubundan ötürü kullanilmis bir betimleme. Bu "aydin" meselesine ise hiç girmemekte fayda var, çok su götürür...(Benim isinamadigim, ve -bence- içi doldurulamamisbir kelimedir mesela)

Ayrica Trabzon'un degil, Trabzonspor'un yazmisim[img]smileys/smiley2.gif[/img]"Konusu Trabzonspor olan yazilari ile" anlaminda...

Tamam, yine de Can Dündar'i sana verdim, ben sadece Y.R.A'i daha genis kitlelerin okumasini diliyorum...

Nereden
    İstanbul

Çok tesekkür ederim arkadaslar.. Hak etmedigim iltifatlarinizla beni yüreklendiriyorsunuz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı marna Nickli Üyeden Alıntı
    Çok tesekkür ederim arkadaslar.. Hak etmedigim iltifatlarinizla beni yüreklendiriyorsunuz..

Üstâd, biliyorsunuz Aristo'nun bir lafi var, "Fazla mütevazi olma, sonra inanirlar" der.

Bu iltifatlarin daha fazlasini bile hak ediyorsunuz bana kalirsa...

Selam ve muhabbetle...

Nereden
    İstanbul

Üstad msn'de niye yoksunuz?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)