Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lider Basladik Sampiyon Bitirelim...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ARAGORN01 Nickli Üyeden Alıntı

Biz 5 te 5 yaptik ama diger eziklerde puan kaybetmiyor ( eziktas hariç ). Adamlar biraz puan kaybetseydi, çok daha fazla motive olurduk.

Ben Antep ve sonraki Sakarya maçlarini da alacagimizi tahmin ediyorum. Neyseki bu hafta eziktas-salatasaray maçi var. biri puan kaybedecek. Umarim eziktas kazanir ,salatasaray'a da biraz fark atmis oluruz.

dostum hiç meraklanma, ezikler sirasiyla malatya, gençler ve denizli ile oynayacak, biz ise antep, sakarya besiktas....kayipsiz çikarsak ki çikacaz, ezikler kesin takilacak...futbolun mantigi, adaleti,hukuku vs. varsa bu fener takilir....

gs. ise bjk, istanbul ve ankara ile oynayacak..kolay gibi gözüküyor deplasmanda kazanmalari çok zor....

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güzel günler görecegiz çocuklar-güzel günler!

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu hafta BJK-GS maçi var büyük ihtimalle berabere bitecek. Ayrica FB-Malatya maçini da Malatyanin kazanacagi en kötü ihtimalle berabere kalacagini düsünüyoum. Bu hafta Antepi yenersek arayi açariz. Antep maçi önemli. Yarim sifir olsun bizim olsun. Bu haftadan sonra fark açilir gibi geliyor bana....

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı
    Bu hafta BJK-GS maçi var büyük ihtimalle berabere bitecek. Ayrica FB-Malatya maçini da Malatyanin kazanacagi en kötü ihtimalle berabere kalacagini düsünüyoum. Bu hafta Antepi yenersek arayi açariz. Antep maçi önemli. Yarim sifir olsun bizim olsun. Bu haftadan sonra fark açilir gibi geliyor bana....

bu haftaki maçi bjk kazanir diyorum. genelde hep böyle olmustur, kötü giden takimlar bu tip maclarla toparlanmistir. beraberlik isimize gelir ama bjk kazanmasindada bir sakinca yok ... bu sene okumaz onlar [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fb kendi sahasinda zor kaybediyor. Geçen sezona bakarsak fb iç saha da kaybettigi puan sayisi yanlis hatirlamiyorsam 11 bizim ise kaybettigimiz 28 puanin 17 si kendi evimizde kesinlikle Avni Akerdençikis olmamasi lazim.önlem alinmali.özellikle Taraftarlarla yönetim arasindaki sorunun acilen çözülmesi lazim.

KaRaKaN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

insallah dediginiz gibi olur, galatasaray zaten oynayamiyor sanstan aldi su anki puanlari, fenerbahce ise bence oda oynayamiyor sebati son dakikalarda yenmis. Daha ne olurki fenerden, insallah malatya yener feneride bizde antepi yenecez baska caresi yok zatenki arayi acariz.

ts_fan
    Ziyaretçi

KULUNKOGLU Metin Abi'nin dedigi gibi yönetim taraftar problemi çözülmeli ve de Avni Aker'de puan kaybi olmamali...bu sene özellikle ilk yariyi hiç firesiz yani 17'de 17 kapayabiliriz...ben bu konuda takima inaniyorum, umarim böyle olur...bu arada takimdan UEFA ve TR kupasinda hiçbir beklentim yok, benim için tek olay TR Ligi Sampiyonlugu...

HAYDI TRABZON'UM SEN BÖYLE DEVAM ET...

KIM TUTAR SENI BEEEEEEEEEEEEEEEEEE???

Nereden
    Amasya

ezikler iyi oynamiyo puan aliyo gs fb daha zorlu rajiblere karsi oynamdi biz denizli malatya deplasmaninda 3 puan adlik kolayas alsinlar bakalim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Fenerbahçe'nin satin alma gücünü(!) unutmayalim!
    Denizlispor geçen sezon tribünlerini satti , bu sene de maçi satar!

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı
    Fenerbahçe'nin satin alma gücünü(!) unutmayalim!
    Denizlispor geçen sezon tribünlerini satti , bu sene de maçi satar!

evet Türk futbolu adina aci ama çok dogrubir tespit...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

geçen yil stadini yani evini satan bir denizli bu yil maçi yine satar tabii kiiyi bir paraya...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Ankara

Kendi maçlarimiza bakalim. Kazanmamiz gereken maçlari kazanalim. Kim kime maçini satmis, serefini satmis bizi ilgilendirmez.

Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaslar once sampiyon olmak icin guzel futbol mecburi degil sonuc futbolunu iyi beceren kotu oynadigi maclari alan takim sampiyon olur artik futbolda gosterissiz futbol ile yunanistan orneginde goruldugu gibi cok seyler yapabilme olanagi futbolun icersinde var duruma bu pencereden bakmak lazim guzel futbol ile sampiyon olunsaydi son 20 senedir en az bes sampiyonluk gelirdi f.b ve g.s oynadigi futboldan cok aldiklari puanlar onemli zaten kotu macinda puan alabilen takimlar ancak sampiyonlugu kovalayabilir gunumuz futbolunda sonuc futbolu on plana cikmistir bunu beceremeyen takimlar ancak aferim alir elleride! bos kalir.saygilar

Arkadaslar sampiyonluk

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bordooooooooooooo

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sampiyonnnnnnnnnnnnnnn

Trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Sampiyon olursak bizim için çok güzel olur Allah'im düsünemiyorum muhtesem bir sey olur 20 senelik fobi biter .

Bana kalirsa trabzonspor'umuz bu sene sampiyon olsun zincirlerini kirmis bir boga gibi önümüzdeki senelerde sayisiz kez sampiyon olur..

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Onur1967 Nickli Üyeden Alıntı

Sampiyon olursak bizim için çok güzel olur Allah'im düsünemiyorum muhtesem bir sey olur 20 senelik fobi biter .

Bana kalirsa trabzonspor'umuz bu sene sampiyon olsun zincirlerini kirmis bir boga gibi önümüzdeki senelerde sayisiz kez sampiyon olur..

+1967

Bu görüse bende katiliyorum. TRABZONSPOR'UMUZUN bazi taraftarlari da dahil(ne yazik ki!!![img]smileys/smiley7.gif[/img])bir kisim insanda "TRABZONSPOR'U sampiyon yapmazlar, buna izin vermezler" (reyting kaygisi, isin ticarete dönüsü, bizans dükaligi v.s. sebeplerden)seklinde bir görüs var. Eger bizYINE sampiyon olursak bu nasirlasmis durum tamamen ortadan kalkar ve TRABZONSPOR'UMUZUN gelecegindeki isimler (futbolcularimiz, taraftarlarimiz) daha nice sampiyonluklari çok rahat görürler diye düsünüyorum.

Yeterki biz 2 tane attiktan sonra 5 tane kaçirmayalim (ki geçtigimiz 8 haftanin en az 6'sinda böyle olmustur), hakem hatalarina (gerçi bile bile yapilan yanlisa hata demek ne kadar dogru bilemem ama!!!) meydan verecek skorlara maç birakmayalim. Biz gelene 3 gidene 5 attiktan sonra varsin her maç bu yanlislara 1 gol feda edelim; Allah'in izniyle bizi kimse tutamaz, engelleyemez. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Amasya

Alıntı kadirsa_2000 Nickli Üyeden Alıntı

Bu görüse bende katiliyorum. TRABZONSPOR'UMUZUN bazi taraftarlari da dahil(ne yazik ki!!![img]smileys/smiley7.gif[/img])bir kisim insanda "TRABZONSPOR'U sampiyon yapmazlar, buna izin vermezler" (reyting kaygisi, isin ticarete dönüsü, bizans dükaligi v.s. sebeplerden)seklinde bir görüs var. Eger bizYINE sampiyon olursak bu nasirlasmis durum tamamen ortadan kalkar ve TRABZONSPOR'UMUZUN gelecegindeki isimler (futbolcularimiz, taraftarlarimiz) daha nice sampiyonluklari çok rahat görürler diye düsünüyorum.

Yeterki biz 2 tane attiktan sonra 5 tane kaçirmayalim (ki geçtigimiz 8 haftanin en az 6'sinda böyle olmustur), hakem hatalarina (gerçi bile bile yapilan yanlisa hata demek ne kadar dogru bilemem ama!!!) meydan verecek skorlara maç birakmayalim. Biz gelene 3 gidene 5 attiktan sonra varsin her maç bu yanlislara 1 gol feda edelim; Allah'in izniyle bizi kimse tutamaz, engelleyemez. [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

rehavet yok direnis var hem sahada hem tribünde

Nereden
    Amasya

Sampiyon Trabzon Edited by: L-M^

Nereden
    Avrupa Diğer

Bu gidisle dugum derbilerde cozulecek gibi gorunuyor!

Nereden
    İstanbul

fb yine hakemle galip, biz hem hakemleri hemde rakipleri yenmeliyiz. antepden 2 puan fazla alan fb ,benim rakibim ,hakem benim 2 puanimi çaldi. antebinde çaldi ama o puanlar bana çok lagzim.

Nereden
    Amasya

Alıntı objek Nickli Üyeden Alıntı

Bu gidisle dugum derbilerde cozulecek gibi gorunuyor!

malesef öbür takimlar fenerin altina yatiyo gönülü olarak[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Poyraz
    Ziyaretçi

DERBILERI KAZANSAN NE OLURKI,IKI KURUSLIK TAKIMLA BILE BERABERE KALDIK,O LANET OLASI ANTEP MACINDAN SONRA BIR TÜRLÜ TOPARLANAMADIK,BU ARADA ANTEP YÖNTIMINE SORUYORUM ACABA KAC PARAYA NAMUSUNU FENERE SATMISLAR,SÖYLESINLER BIZ IKI KATINI VERECEGIZ....NE YAPIP NE EDIP BU SENE BIZ SAMPIYON OLMALIYIZ

dinceraydogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Beyler alinan her berbaerligin sonrasinda bittik edebiyati yapmaktan vazgeçin. Takimimiz bu geçen sene 10 da 10 yapan bu senede 9 mata 7 galibiyet 2 beraberlik alan takimin taraftari olarak biraz daha yapici olalim. HAftaya cimbom maçi var ve bu maç dönüm maçimiz çünkü ondan sonrada fener-bjk maçi var. Takima destek sonuna kadar. Üzüntüler en azindan cimbom maçina kadar rafa......

ts_fan
    Ziyaretçi

bence takimi yipratici yazilardan vazgeçelim, bu oyuncular lig basladi baslayali extradan Milli olmayan oyuncularimizisaymazsak 6 maç daha fazla yaptilar cincon'dan + ezikbahçe kadar da genis kadromuz yok bunu herkes kafasinin bir kösesine kazisin...unutmayalim elestirdigimiz Tekke, Gökdeniz su ana kadar tam 19'ar maça çikti...buna ne beden ne de yürek dayanir...herkes TRABZONSPOR'umuza inansin ve sonuna kadar destek versin...evelallah bu oyuncular lig bitiminde yüzümüzü güldüreceklerdir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)