Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rasimcan Değirmenci

taraftar.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Smile Sanırım şu arkadaş

Rasimcan Değirmenci

DT: 15.09.1992
    DY: Trabzon

Boy: 190 cm
    Kilo: 75

Mevki: Savunma

Konu taraftar.61 tarafından (27.03.2010 Saat 18:21 ) değiştirilmiştir.

taraftar.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şahin Çakır

DT: 01.05.1989
    DY: Adana

Boy:182 cm
    Kilo:72

Mevki: Savunma

Keramettin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnş. başarılı olur
    Trabzonspor

Bu Kalp Senin İçin 61 Kere..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'un yıldız adayı.

Trabzonspor'un yıldız adayı RasimCan, haber61.net Koordinatörü Orhan Çavuşoğlu'na çarpıcı açıklamalaarda bulundu.

Futbola 1998 yılında Trabzonspor antrenörlerinden Salim Doğan'ın Osman Altıntaş ilköğretim okulunda yaptığı seçmeler sonunda alt yapıda başladı. Sporcu bir aileden gelen ve 4 kardeşin en küçüğü olan Rasimcan'ın üç ablası da Milli Hentbolcu.

Futbola orta saha oyuncusu olarak başlayan Rasimcan ardından stoper mevkiinde oynamaya başlayınca yıldızı da parladı .

Şenol Güneş'in A Takım teknik direktörlüğü görevine getirilmesi ile Rasimcan A Takım kadrosuna dahil edildi.

FUTBOLA OKULDA BAŞLADIM

Ben 15 Eylül 1992 doğumluyum. Futbola 1998 yılında Trabzonspor alt yapısında başladım. Mahallede Osman Altıntaş İlkokulunda okurken seçmeler var dediler. Seçmeleri de Trabzonspor alt yapı antrenörü Salim Doğan hocam yapıyordu. Gittim seçmelere katıldım. Seçmelerde başarılı olunca hocam ismimi aldı ve idmana gelmemi söyledi. Seçmeler yapıldığında eve gittim Babama seçmeleri kazandığımı söyledim banan inanmadı.Sonrada alt yapıda çeşitli kategorilerde oynadım.Minik takımda ön libero ve orta saha oynuyordum,. Sadi Hocam 1 sezon önce beni stoper oynatmaya başladı.Yetişmemde Özkan hocamın, gelişmemde ise Sadi hocamın büyük emeği vardır.

BİZİM SORUMLULUĞUMUZ FAZLA

Trabzon'da herkes Trabzonlu futbolcuların azlığından şikayet ediyor.Son olarak Barış abi ve ben A takımdayız. Bizlerin bu takımda oynaması Trabzonlu futbolcuların umutlarını artırır. Bunun bilincindeyim.Ancak ben beklide Türkiye Süper liginin en genç oyuncusuyum.Biraz zamana ihtiyacım var.Bir iki yıl içinde A takımda formayı almalıyım. Biz bir anlamda Trabzon'daki diğer futbolculara örnek olmalıyız. Bizim formayı giymemiz onların ümitlerini artırır.Bu açıdan çok önemli. Ben şimdi sıramı bekliyorum. Hocamı dinliyorum dediklerini yapmaya çalışıyorum. Buraya gelmek ne kadar önemliyse ondan daha önemli olanda A takımda kalıcı olmak. Bunu başarmak istiyorum. Ben alt yapıdayken Barış ağabey A takıma alındı . İlk zamanlarda oynamaya başladı. Barış abi bize örnek oldu,bizi umutlandırdı ve cesaretlendirdi. Hepimiz onun gibi olmak istedik. Onun için hem onun hem de benim zamanı geldiğinde bu formayı giyip bir daha çıkarmamamız gerek.Bunu başaramazsak Trabzonlu futbolcuların umutlarını kırarız.

ORTA SAHA OYNAMAM TEKNİĞİMİ GELİŞTİRDİ

Trabzonspor minik takımında orta saha ve ön liberoda oynadım. Bu nedenle top tekniğim gayet iyi. Türkiye'de bu gün bir çok iyi stoper'in en önemli eksiği top tekniğinin olmaması ve topu oyuna iyi sokamaması.. Onlarda zaten bunu söylüyor.Ben topu oyuna iyi sokarım. Her iki ayağımı da aynı derecede iyi kullanırım. Özkan hocamla alt yapı da çalıştığım sürece ön libero ve orta saha oynamam benim tekniğimin daha da üst seviyeye çıkmasına yardımcı oldu.

Şimdi stoper oynarken topu kazandığımızda isabetli ve etkin pas atabiliyorum.Bunu da zorlanmadan yapıyorum.

HOCAM EKSİKLERİMİ SÖYLEDİ

Teknik direktör Şenol Güneş benim için inanılmaz bir insan.babam bana çocukken hep onu ve efsane takım arkadaşlarını anlatırdı.Babamdan onların başarılarını dinleyerek büyüdüm. Şenol Güneş benim adeta çocukluğumun kahramanıydı. Şimdi onla birlikteyim.Bizi geleceğe hazırlıyor. Bizden istediklerini anlatıyor,bizi cesaretlendiriyor. Bana kuvvetimin ve tecrübemin eksik olduğunu söyledi. Kuvvetlenmek için özel çalışmalar yapıyorum.Tecrübe de zamanla kazanılacak bir olay Şenol hoca bizim için önce efsane sonra Baba son olarak ta hoca.Bir şey söylediğinde onu yerine getirebilmek doğru yapabilmek için çabalıyorum.Onan inanıyor ve güveniyoruz.Zamanı geldiğinde de bize forma verecektir.Şimdilik sıramı bekliyorum.

ENGİN AĞABEYLE OYNARDIM

Trabzonspor'da forma giyen Engin Baytar bizim mahalleden. Engin ağabeyin'ın babası ile benim babam yakın arkadaş. Engin abi Gençlerbirliği'nde oynarken Trabzon'a gelirdi . Mahallede bizle top oynardı. Biz küçük çocuğuz ,ona bizli top oynarken büyük hayranlık duyardık. Bizle oynarken ne yapıyor, nasıl yapıyor diye ona dikkat ederdim.Şimdi onla da aynı takımdayım.Birde benim Milli Hentbolcu olan Asiyse ablam aynı zamanda çok da iyi kaleciydi. Onla da mahalledeki diğer yaşıtlarımla mahalle maçı oynardım.Bu günlere gelmemde onunda katkısı vardır.

GİRAY ABİ VE FERDİNAND İDEOLÜM

Takım içersinde Giray abi ve Selçuk abi gelişmemizde bize en fazla yardımcı olan isimler.Diğerleri de yardımcı oluyor ama, onlar bizle daha çok ilgileniyor.Hem saha içinde hem saha dışında bizi yönlendiriyorlar. Giray abi benim örnek aldığım bir futbolcu.Yabancı olarak da en çok Manchester United'de forma giyen Ferdinand'ı beğeniyorum. Onları izleyerek neler yaptıkların öğrenmeyi çalışıyorum. Bir savunmacı olarak en çok da Fatih ağabeye karşı forma giymekten çekiniyorum. Onu tutmak inanın çok zor.Çünkü neyi ,nerde, ve nasıl yapacağını önceden bilemiyorsun.Bu tür futbolcular savunma oyuncuları için çok tehlikelidir.Savunma oyuncularını zor durumda bırakırlar.

6 KEZ MİLLİ TAKIMA GİTTİM MİLLİ OLMADIM

Ben şuana kadar 6 kez milli takımlara çağrıldım ,ancak hiç forma giyip milli olamadım.U15 milli takımına 4 U16 milli takımına iki kez gittim,ama henüz forma giyemedim,sahaya çıkmadım.İnşallah Ümit ve A Milli olurum. Bunun için çalışmam gerektiğini biliyorum.Zamanım var ve çalışıyorum.

GENÇLERE ŞANS VERİLİYOR

Bakın Türkiye'de gençlere şans verilmiyor deniyor.Belki bu eskiden doğruldu ama şimdi gençlere şans veriliyor. Ben 1992 doğumluyum ve A takımla antrenmanlara çıkıyorum. Bu şans değil mi? Şans veriliyor da değerlendirip değerlendirememe sorunu var.Bize bu şans verildi.Bunun kıymetini bilmeliyiz,ve bu şansı iyi kullanmalıyız.
    Sen ağlat biz severiz seni...
    Aşkın rengi:BORDO-MAVİ
    ts_mania

Keramettin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer değerlendirebilirsek iyi olur.Daha doğrusu daha hiç izlemedim.
    Trabzonspor

Bu Kalp Senin İçin 61 Kere..

sefatoyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Allah yolunu açık etsin Rasimcan,inş başarı olursun ve uzun yıllar takımızın kalesini korursun
    Dualarımız seninle

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Alıntı sefatoyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah yolunu açık etsin Rasimcan,inş başarı olursun ve uzun yıllar takımızın kalesini korursun
    Dualarımız seninle
    Kaleci değil Rasimcan.Yukarıdaki ropörtajda mevkisi hakkında açıklamaları da var.
    ts_mania

Nereden
    Amasya

Alıntı Fatih BALTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaleci değil Rasimcan.Yukarıdaki ropörtajda mevkisi hakkında açıklamaları da var.
    biliyorum
    stoperde kale korumuyor mu?gol mu atıyor?

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Abi defans futbolcularida kaleleri koruyorlar renkdas o manada söyledi herhal

Nereden
    Amasya

Alıntı Mahmut Pervaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi defans futbolcularida kaleleri koruyorlar renkdas o manada söyledi herhal
    evet renktaşım
    stopermiş da o yüzden korursun dedim,röportajı okudumda yorum yaptm zaten
    okumadan önce bi bilgim yoktu Rasimcanla ilgili
    saygılarımla

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

@ sefatoyer:yanlış anlamışım o zaman

Rasimcan ile bir kaç gün önce İsmail abinin orada tanıştık.
    Çok mütevazi bir kişiliği olan,fiziği yerinde bir kardeşimiz.
    Umarım hedeflediği,çok istediği bu formayı ilerleyen yıllarda hakederek almak nasip olur kendisine.
    Başarılar,çok çalış Rasimcan.
    ts_mania

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insallah istedigi yerlere gelir

Seyit Hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu yıl Trabzon'daki A2 maçlarının tamamını izledim..
    A2 nin durumu malum .Önceki yıllarda BJK;GS;FB ile şampiyonluk mücadelesi veren genç takımın rakipleri artık,Ankaraspor,Gençlerbirliği,Hacettepe,Giresun, Ordu,Karabük,Rize
    A2 kadrosunu güçlendirilmek için Adana'dan , Ege'den hatta Almanya'dan futbolcu getirilmiş.
    Maalesef ki maya tutmamış..A2 yi Seyretmeyenler çok şanslı ki , düştüğümüz aciz durumlara şahit olmamışlar..
    Şahsen gittiğim maçların bir çoğunda üzüntüm bir kat daha arttı.Alınan sonuçlardan çok , Trabzonspor'umuzun alt yapısı geçlerin ortaya koydukları futbol içler açısı idi.A2 liginde de 5.sıradayız.
    Zaten Sadri Başkan de bu konuda çok sert açıklamalar yapmıştı.

Şunu söyleyebilirim ki:tamamen şahsi fikrimdir.
    A2 takımının değil kaptanı Rasimcan hiçbiri Trabzonspor'da oynayamaz.Yıl sonunda A2 teknik ekip ve futbolcular dağıtılırsa hiç şaşırmayın.

Hem Karadenizspor U18 hem de Trabzonspoor U18 takımlarımız ise daha ümüt verici .Kendi liglerinde 2. ve 3. sıradalar.Oynadıkları futbol ise , bana göre ,abileri A2 lerinden çok daha etkili . (Bir Hami daha geliyor mesela..)
    A2 nin , 2-2 berabere kaldıkları son Samsun maçında , A2 hocasının u18 takımın kaptanı ve forvetini oynatması da bunun bir göstergesi.
    ....................Celliac ..................

Nereden
    Amasya

@ sefatoyer:yanlış anlamışım o zaman

Rasimcan ile bir kaç gün önce İsmail abinin orada tanıştık.
    Çok mütevazi bir kişiliği olan,fiziği yerinde bir kardeşimiz.
    Umarım hedeflediği,çok istediği bu formayı ilerleyen yıllarda hakederek almak nasip olur kendisine.
    Başarılar,çok çalış Rasimcan.
    olur abim öyle şeyler
    inş faydalı olur uzun yıllar defansımızın değişmezi olur Rasimcan
    Allah yolunu açık etsin..

Standart geleceğin yıldızı bu çocuk

bu cocuga lütfen dikkat edelim henüz 16 yaşında a takım idmanlarına cıkan rasimcan kadroyada girmeye başladı daha 16 yaşında arkaadaşlar bakıyorum yorumlara anlıyorum ki alt yapıya ne destek war ne de başka bişe anca sallayın durun zaten daha cocugu görmeden ismine forma numarasına sallıynuz 1992 dogumlu cocuk 1.93 boyunda 85 kilo müthiş fizigi war bu cocugun yeterki güwenelim sanş we destek werelim

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

1992 doğumlu oyuncu nasıl 16 yaşında oluyor ?

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kadroya girmesi acaba iyi olduğundan mı yoksa yedek kulübesinde 23 yaş altı alt yapıdan gelen oyuncu olması gerektiğinden mi ?
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

Nereden
    Trabzon

yolu açık olsun,hep ilerlemesi dileğiyle.
    ÜNAL KARAMAN!

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Böyle bi futbolcumuzmu vardı biizm
    FIRTINA

muribbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bir kayıp adayı daha.
    ilginç

bu cocugu bende tanıyorum cok mütevazi kişilikli saygılı efendi bir cocuk karekteride saglam inş bu cocuk bu tkımda oynicak daha 17 yaşında bu kapıya girmişşe inş daha cok hizmet edecek takımımıza yolun acık olsun allah yardımcın olsun bu cocuk gelişimini daha dwewam ettitiyor 1-93 boyu ve 85 kilo 17 yaşındaki bir oyuncu için müthiş bir fizik şenol hocada bu cocugu kadroda tıutuyosa bir bildigi war demekki paf maçlarındada cok iyi maçlar cıkarıyor dewam rasimcan

kardeşim hemen bu genöçlere kötü bakmayalım

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Genç bir isim.İnşallah başarılı olur ve takımımızda kalıcı olur

Deniz Telci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı sefatoyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biliyorum
    stoperde kale korumuyor mu?gol mu atıyor?
    Sakın yanlış anlama ! kaleyi korumayı sadece şut stoperi yapıyor ! ama normal stoperler isterse gol atarlar !
    Yar o gözlerin kanlı yaş döksün
    Bu dünyada ben yandım sende yanasın.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

güzel kardesim senin bu klupte işin yok....sen ne diye ugrasıyosun....calıs cabala yırt kendini ama nafile....ama bak baska klube git orda burada yaptıgın calısmanın fazlasını göster iyi bir oyuncu ol ozaman klubun seni uygun!!! bir rakamla trabzonspora verince gelip oynarsın....

klubun kendisine verdigi degeri ve pozisyonu hala kavrayamamıs olan teknik direktörümüz kulbu parasal ve oyuncusal bagımlılıktan kurtaracak hareketleri hala yapamamıstır....not düsüyoruz günlüklerimize ki hafızamız bizi yanıltmasın....
    ıslak imza....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)