Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gözbebegimiz ve gelecegimiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuyu açip açmamakta çok düsündüm ama en son Internetsporda bu haberi görünce dayanamadim.Trabzonspor'un vizyonu CL katilamadigi için her geçen gün biraz daha erigdini düsünüyorum.Çünkü Trabzon denilince artik CL bir türlü giremeyen takim olarak akillara gelecektir.Üstüne birde bu Anorthosis faciasi da eklenince durum gerçekten çok üzücü.

Eskiden amatör takimlarda oynayan bizlerin en büyük hayali, bir gün Trabzonspor'un formasini giyebilecekmiyimdi.Trabzonda top oynamak bir Trabzonlu için en büyük nimettir.Su an düsünüyorum da ben sahsen futbolcu olsaydim ve de Trabzonda top oynasaydim,herhalde paradan hiç bahsetmemem gerektigini düsünüyorum.Nedeni de su; benim babam,akrabalarim,arkadaslarim dogup büyüdügüm yer orasi...Orayi parayla neye degistireyim ki?bana en büyük nimet Trabzonda top oynamak olurdu.Sevdiklerimin yaninda olmaktan daha büyük bir mutluluk olabilirmi?Parada neymis?

Genç kardeslerimizin bazilarinin son zamanlarda Istanbul takimi taraftarligi yaptigina hepimiz sahit oluyoruz.Bu isin tek çaresi vardi ama onu 22 yildir yapamadigimiz için; ben sahsen çikis yolu olarak CL görüyordum.Ama 2 yildir hayal kirikligi yasiyoruz.Bu beni gerçekten çok üzüyor.

Geçen sene Dinamo Kiew maçina Trabzona geldigimizde; stada yürürken sokakta 3 tane çocuk bize laf atmisti.Ve bunlarin yaslari da en fazla 9-10 idi.Bu genç kardeslerimin hepside farkli takimi tutuyordu ama beni asil üzen içlerinden 1 tanesi bile Trabzonsporu tutmuyordu.

Trabzonspor 32.yildir süper ligde ama basarilar öyle dengesiz geldi ki simdi bunun sancilarini yeni nesil çekiyor.Düsünün 1974'de 1.ligdesiniz 2 yil sonra sampiyonluklar basliyor.Taa ki;1984 yilina kadar sonrasi malum.10 senedeyapilmayacak seyleri yapan ve efsane olan Trabzon, 22 yildir ne yazik ki cepten yiyor.Bunun tekçaresi kalmistir ''SAMPIYONLUK'' gerisi hikaye...

Birde su asagida ki haberin ben kasitli olarak verildigine inaniyorum.Herkes uyanik olsun,takimimiza sahip çikalim.Tamam elestirimizi de yapalim ama bu takim bizim.Rahmetli Cem Karaca'nin sarkisinda söyledigi gibi ''Yüzbin kere tövbe etsek,gene sarap içeriz'' (herkes kendine göre yorumlasin,sarap içiyorsunuz demiyorum)...Bu takimi biraktim,maçlara gitmeyecegim desekte bunu yillardir yapamiyoruz,o bizim canimiz,kanimiz,benligimiz o bizim kisacasi GÖZ BEBEGIMIZ.

Karadeniz'in bagrinda yetisen bir yildiz Kerem Durmus. Idmanocagi'nda 5 numarali formayla harikalar yaratiyor. Küçük yasta kaptanlik pazibandini takti. Bir çok basariya imza atarak kupa kaldirdi. Herkes ona gelecegin ylildizi olarak bakiyor. Bu yasta onun binlerce hayrani var.

Ona en çok hayran olan bayan taraftari Oya Tuna hiç bir maçini kaçirmadignii söylerken, "Bunu bir an önce Türk futboluna kazandirilmasi görüsünde.

Ancak Kerem Galatasaray'li... Kendisine örnek aldigi bir çok futbolcu var ancak, kendisi Tugay Kerimoglu gibi Karadeniz'den yetisip Galatasaray'a hizmet etmek istiyor.

Her hafta oynadigi oyunla yerel medyadan büyük övgüler aliyor. Hocalari ise takimin beyni olarak onu görüyor. Kerem'in su anda Trabzon'da okulu oldugu için Istanbul'a gelemiyor ancak, bu hayalini mutlaka gerçeklestirecegi günlerin de gelecegini simdiden söylüyor.

Nereden
    Ankara

benimde 1993 yilinda dogan yigenim var. babasi izmirli ve istanbulda yasiyorlar. takim tutma bilincine ulastiginda cin-con'un sasali dönemi bizimse yikim dönemine denk gelir. her çocuk kazanmayi istedigi için güçlü gözükeni tutmak, medyada kahraman olarak gösterilenlerin yaninda yer almak ister. dolayisiyla yigenimin ilk takimi cin-con oldu. aslinda o hagi'yi tutuyordu. hagi futbolu birakti cin-con salanmaya basladi. yigenimde biraz biraz futboldan anlamaya basladi. iste 2000'den sonraki ilk türkiye kupasini aldigimiz seneki trabzonun oyunu onu büyüledi. çünkü gerçek anlamda takim ruhu ve sahada nasil savasilir onu gördü. sonra kendi istegiyle ( genelde büyüklerin çocuklar üzerinde etkisi vardir. herhangi bir beyin yikama olmaksizin) yeni kahramani olarak TRABZONSPORU seçti. bu seçimi yaptiginda ne kupa alinmisti nede sonraki sene gelen ikincilik gerçeklesmisti. tabiki yeni kahramanlarinin ismini söylememe gerek yok fatih ve yattara. kisaca benim söylemek istedigim bu yaslardaki çocuklar biz güçlü oldukça herseyden önemlisi iyi oynadikça ve üç kiz kardese kök söktürdükçe bize ilgi duymaya basliyacaklar. eminim badaloglu'nun bahsetigi kardesimiz ve onun gibi çocuklarda özelikle gelecek bir sampiyonlugun ardindan kendi renklerine döneceklerdir. belki burda bahsetmem yersiz ama yattara, fatih, gökdeniz ve symek küçük yasta taraftar kazaniminda bize en büyük hizmeti yapiyorlar yapacaklar. onlar çocuklarin gözünde büyüdükçe bu forma ve renkler ile aralarinda güçlü bir bag olusacak.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne yaparsak yapalim arada çürükler çikacaktir..o minik takimindaki onbir kisinin belki on tanesinin hayalinde trabzonspor vardir..haberin dogrulugundan süpheliyim ya, dogru olsa bile bir tane iki tane çikar, bunun önüne geçmek zordur...Trabzonspor'un firtina gibi estigi yillarda bile en az simdi oldugu kadar, trabzonlu olup baska takimlari tutan insanlar vardir...

tabi su da var ki, çocuklarin beyinlerinin gazete ve tv.lerden fener, gs. diye yikanmasinin büyük zararlari var, henüz bilinç kazanmamis çocuklar etkileniyor maalesef...yani bizim yapmadiklarimizdan çok sermayenin yaptiklari önem kazaniyor ister istemez...

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar bu çocuk nedir neyi nesidir bilmiyorum ama Trabzon'da olupta G.S. yi düslemesi aci verici gerçekten söylendigi kadar yetenekliyse. Bence sportif basari yaninda imaj futbolcular da önemli bence ÖR: Yattara ne olursa olsun mahalle arasinda çocuklar top oynarken Yattara benim diye kavga edebiliyorsa bu adam Trabzon için bir degerdir önemli olan ondan en iyi verimi alabilmektir.

Kerem konusunda mevcutyönetim ya da birileri biseyler yapmalidir, böylesine bir yetenek kaybedilmemelidir.

Nereden
    Bursa

Gs 4 seneüst üste samp. oldugu uefa kupasini aldigi senelerde Bütün kücük cocuklar ben gsliyim diyordu neden tek bildigi takim o evinde o mac izleniyordu.

Avrupada fener maci dahi olsa ben acar izlerim.Gs de Bu yolla Cok taraftar Edindi Avrupada Genc nesiLin coguda gs li .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alıntı

ne yaparsak yapalim arada çürükler çikacaktir..o minik takimindaki onbir kisinin belki on tanesinin hayalinde trabzonspor vardir..haberin dogrulugundan süpheliyim ya, dogru olsa bile bir tane iki tane çikar, bunun önüne geçmek zordur...Trabzonspor'un firtina gibi estigi yillarda tabi su da var ki, çocuklarin beyinlerinin gazete ve tv.lerden fener, gs. diye yikanmasinin büyük zararlari var, henüz bilinç kazanmamis çocuklar etkileniyor maalesef...yani bizim yapmadiklarimizdan çok sermayenin yaptiklari önem kazaniyor ister istemez...

Özcan, Trabzonun firtina gibi estigi yillarda bile en az simdi oldugu kadar, trabzonlu olup baska takimlari tutan insanlar vardi...Ama o zamanlarda basin,medya,internet bu kadar çok gelismemisti.Oysa simdi bakiyoruzda dünyanin neresinde olursa olsun, futbol takimlarini,futbolculari ufak ayrintilarina kadar;dünyanin baska bir yöresinde gençlerce örnek alinabiliyor.

Bu çocuklar eskiye göre daha fazla baski altindalar.Öncelikle Trabzonspor'un felsefesini bu kardeslerimize anlatmaliyiz.Yoksa onlarda emek vermeden,sermayeden,suni basarilardanpay isteyenler kervanina katilip siradan olmanin hazzini yasamak zorunda kalacaklardir.Isin kolayina kaçmak bizTrabzonsporlulara yakismaz,o yüzden her zaman zor olani basarmak (siyasiler,basin,medya,Istanbul lobisi v.b.)en güzelidir diyorum.

yeni nesilin baska takimlari yani 3 büyükler(mis)diye adlandirilan takimlari tutuyorlar bu normal ama trabzonda oturupta cin conu tutmasi büyk aci babasinin suçu ben baska takimi tutsaydim babambana ekmek vermezdi Allah Razi Olsun babamdan o olmasaydi serefsiz takimlari tutacaktim

BABAM SAG OLSUN

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuyu irdelemeye sayfalar ve kelimeler yetmez.
    Sebebbi de Trabzonspor'u çok sevmemiz..
    Biz 60'li 70'li kusaklar Trabzonspor'un basarilari ile oldugunca fazlasiyla mutlu olmustuk yeterince..Bizim için aslinda önemlide degil biz Trabzonspor'un nasil bir takim oldugunu zaten biliyoruz.
    Ozamanlar Trabzonspor için içersi disarsi hiç fark etmiyordu
    maçlarini kazanmasi için.. Rakipler bilakis yenileceklerine razi olurlardi,
    sadece farkli yenilmemmeye çaba gösterirlerdi. Hatta bazi takimlar
    maç baslamadan tamam bizi yenersiniz ama fazla fark yapmayin
    bizi küçük düsürmeyin diye yalvaranlar olurdu!!

Nerden nerelere geldik? Simdi bizim için önemli olan bunlari genç nesile
    çocuklarimiza anlatabilmek ama bu is çok zor.Hele helede günümüzde
    bu Ist. takimlarinin çigirtkanliklarini yapan yalakalik yapan medya ve basin var iken.. Allah dan bir Yattara var takimimizda da renk veriyor bazan bizi aci bir sekilde üzsede su bahsedilen takimlara karsi onun yaptigi showlari izlemek çocuklarimiza keyf veriyor..

Geçenlerde Kibris takimi ile yapacagimiz revans maçinin günü çocugum evden telefonla beni ariyor; Baba bu gün bizim Fatih TEKKE maçta oynayacakmi diye? Bu maç için küçük bir çocugun bile kaygisi vardi!!
    Evet oglum oynayacak dedigimde çiglik atarak oleyyyy demisti.
    Devam etti; Baba dedi Fatih TEKKE her maçta gol atiyor gene gol atar demisti.. Dedigi olduda ancak bir gol atabildi Fatih'imiz.
    1 - 0 skor bize yetmedi tabiki elendik.. Çocuk Baba bize 2 - 0 lazimdi
    2 - 0 yenemedik dedi.. Çocuk haliylen çok üzgün olmasina ragmen beni teselli ediyordu.. Olsun baba onlari baska maçlarda biz gene yeneriz diyordu.. Bende evet onlarla daha çok maçlarimiz olacak biz onlari yenecegiz diye çocugu teselli ediyordum..

Iste onu bir maçimizda takimimiz maglup durumda iken çektigim bir resmi.. Su kibris maçinda hatali olan Tüm Trabzonspor'lu yöneticilerin
    su çocugumun halini görüp onu bir hediye ile sevindirip öpüp kucaklayip
    ondan özür dilemesini teselli etmesini çok isterim..

Ahmet abi daha söylenecek yazilacak çok sey var da vaktim yok
    is esnasinda kafa bulanikligi sirasinda biseyler yazdim..
    BU FIRTINA DINMEZ! ASKIMIZ HIÇ BITMEZ!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Konuyu açtigin için tesekkürler sevgili Ahmet? Konu yeni degil ama bu durum onu önemsiz yapmiyor elbette? Gerçi yazacaklarimin bir kismina sen, Özcan ve diger arkadaslar deginmissiniz ama ben yine de aklimdan geçenleri siralayayim:fficeffice" />

Bir kere, Trabzonspor?un en iyi zamanlarinda bile Trabzonspor?dan baska takimlara gönül verenler bulundugu dogrudur.

Duruma çok güzel bir örnek teskil etmese de, benim konuya ne kadar erken sahitlik ettigimi gösteren bir örnek olay olmasi açisindan bir animi sizlerle paylasmak isterim.

Sene 1976, sezonun son maçi, rahmetli babamla birlikte Avni Aker?deyiz.O zaman stadin ismi henüz ?Trabzon Sehir Stadi[/B].? Anlamis oldugunuz gibi bu Trabzonspor?un ilk sampiyonlugunu kutladigi maç olan Besiktas maçi. O gün tarihe taniklik ettigimi daha sonradan idrak edecek, o gün orada bulunmus olmakla hep gurur duyacaktim. Neyse, o ayri konu.

Yol tarafindaki kale arkasina ancak girebilmisiz ve hemen yanimizda iki genç var. Ve bu gençler Besiktasli! Kendi aralarinda ancak mirildanarak konusabiliyorlar tabii? Bu durum çocuk aklimla da olsa garibime gidiyor ve konusmalarina kulak kabartiyorum. Bu gençler Istanbul?dan mi gelmisler ya da ne bileyim, Trabzon?un disinda herhangi bir yerden mi? Hayir, siveleri halis muhlis Trabzonlu olduklarini ayan beyan gösteriyor.

Basta da dedigim gibi, bu belki yerli yerinde bir örnek degildi, o Trabzonspor?un ilk sampiyonlugu idi ve bahsi geçen o delikanlilarin, ?eski asklarindan[/B]? vazgeçememis olmalari normal sayilabilirdi. Fakat sonraki yillarda da benzer olaylara sahit oldum. Hâttâ öyle ki, Trabzonspor?un o dördüncü, besinci sampiyonluklarina dogru Türkiye?de, sampiyonlugu artik Trabzonspor?un elinden kimsenin alamayacagi gibi bir kanaat hasil olmaya baslamisti, o dönemi hatirlayanlar bilir. Iste o yillarda bile Trabzonlular arasinda baska takimlari tutanlar çikti.

Bugüne gelince, son sampiyonluktan bu yana süre gelen fetret devrine ragmen, yapilan kamuoyu arastirmalarinda, Trabzonspor?un taraftar sayisinin, (sükürler olsun ki) yüzde itibariyle azalmadigini görüyoruz. Türkiye?nin sosyo-psikolojisini göz önüne aldigimizda ben rahatlikla sunu söyleyebilirim ki; Trabzonspor son 21 sene hep sampiyon olsaydi bile, Türkiye?de futbola ilgi duyanlarin çogunlugu Trabzonspor?u tutar olmayacakti. Tersini düsünürsek, Trabzonspor bir bu kadar yil daha sampiyon olamasa, Trabzonspor taraftari sayisi bitip tükenecek degildir, bu konuda herkes müsterih olsun.[/B]

Bu demek degildir ki, ?Arkadaslar, tehlike yoktur, yan gelip yatin[/B].? Hayir, asla. Ahmet?in yukarida sözünü ettigi genç futbolcu arkadasin Trabzonspor?u degil de, G.Saray?i hedeflemesi herkes gibi benim de yüregimi sizlatiyor. Zamaninda Tugay ve Emre?nin sizlattigi gibi.

O halde ne yapmamiz gerekiyor? Dr. Hakan Kulaçoglu?nun kitabini okuyanlar bilir, içinde yanlis hatirlamiyorsam ?Ben Senin Babanim Yavrum[/B]? diye bir bölüm var. Orada gerekenler yazilmis ama ben de kendi görüslerimi özetleyeyim:

Çocuklarimiza, yegenlerimize, torun torbalarimiza yakin markaj uygulamali, ?Trabzonsporlu olma[/B]?nin ne anlama geldigini, baska takimlari tutmakla arasinda ne gibi farklar oldugunu, basari için her yolun mübah olmadigini, taraftarlik kavraminin ?basari[/B]? etrafinda toplanmaktan çok öte anlamlar tasidigini (gerekirse -ki bence gerekiyor- yabanci ülke kulüplerinden örnekler vererek) anlatmaya, ?Trabzonsporluluk kültürü[/B]?nü onlarin kafalarina yerlestirmeye çalismaliyiz.

Türkiye?de en çok taraftar bizde olmayabilir ama en kaliteli ve en bilinçli taraftar kitlesine sahip olabiliriz bu sekilde? Zannediyorum önemli olan da bu?

Selam ve muhabbetle.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben 14 YASINDAYIM OLENE KADAR TRABZONSPOR LUYUM....

DONERSEM ALLAH BIN TURLU BELAMI VERSIN

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

COCUKLARIMIZINEZIKLERI DESTEKLEMESIMI? DUSMAN BASINA

recce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kütahya'da tanidigim 5 trabzonsporlu var bir arkadas,babam,amcam,kardesim ve babaannnem... burada digerleriyle mücadele etmekten o kadar büyük keyif aliyorum ki

üniversite imtihanina da girdim KTÜ'ye gelecegim heralde bir daha dönmem kütahya'ya Tam benlik iki haftada bi maça giderim her yer bordomavi cennet sanki Bekle trabzon

recce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

dün hali sahada maç yapiyorduk kardesimle benim üzerimde ts formasi var karsi takiminda yarisi sikecibabasi takimin formalarini giymis dedik biz trabzon olalim tamam dediler Maçin ortasinda bizden bi adam gitti hemde güçlü bizim takimdakiler sizlanmaya basladi dedim trabzonspor zaten eksik oynayip kazanmaktir ligde de zaten bi hakem fazla oynuyorlar o inançla 5 fark attik

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı recce Nickli Üyeden Alıntı
    dün hali sahada maç yapiyorduk kardesimle benim üzerimde ts formasi var karsi takiminda yarisi sikecibabasi takimin formalarini giymis dedik biz trabzon olalim tamam dediler Maçin ortasinda bizden bi adam gitti hemde güçlü bizim takimdakiler sizlanmaya basladi dedim trabzonspor zaten eksik oynayip kazanmaktir ligde de zaten bi hakem fazla oynuyorlar o inançla 5 fark attik
    helal olsun dostum sizlere iyi bi ders vermisiniz sikeciler kutlarim sizi [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

güçsüzün güçlüyü yenebilecegini bize TRABZONSPOR ögretti KAZIM KOYUNCU

bu sözle bile bir cok genci kurtarabiliriz....

Nereden
    Almanya

ARKADASLAR BENDE BU TAKIM OLAYINDAN BIR ÖRNEK VERECEM. BEN ALMANYAYA 2 SENE ÖNCE GELDIM. VE BURDA COK TS LI OLDUGUNU GÖRDÜM. AMA ICLERINDE FANATIKLIK YOKTU. VE ISI KOYULDUM BUNLARI FANATIK YAPACAM DEDIM. ILK ÖNCE BENIM AILEMDEN BASLADIM. ÖNCE TSNIN TARIHINI ANLATAN KLIBLER YAZILAR NE VARSA TOPLADIM VE BIZIM BIR GENCLIGIMIZ LOKALIMIZ VAR ORAYA ASTIM CD LERI KOYDUM: ISTEYEN ALSIN BAKSIN DEDIM[img]smileys/smiley4.gif[/img]

VE COGU GENC ALDI BAKTI. COGU KISI ETKILENDI: BIZ TS NIN TARIHINI BÖYLE BILMIYODUK DEDILER. SONRA LIG TV ALDIM GENCLIGE HEP BERABER MACLARA BAKIYOZ. DERKEN BIZIM UFAKLIKLARDAN YANI KUZENLERIN COCUKLARINDAN BASLADIM ASIYI YANI BORDO MAVI RENKLERI ASILAMAYA. TÜRKIYEDEN FORMALAR ALDIM ÖZEL ONLAR ICIN GETIRDIM HEPSINE VERDIM. SIMDIKI HALLERI ASAGIDAKI RESIMLERDE VAR ZATEN.

ARTIK HEPSI TS FANATIGI OLDU. VE BURDAKI COGU BIZANS TAKIMIN TARAFTARLARI BANA KIZIYOR.

HATTA BI COCUK VAR BAYBURTLU AILESI ACAIP GS FANATIGI. ÖYLEKI EVINE GIRDIGIN ZAMAN HER TARAF SARI KIRMIZI. UFAK COCUGUNA ÖYLE BÜYÜTÜYORLARDI. AMA COCUGU ÖYLE BIR ETTIMKI KOYU BIR TS LI OLDU. VE BABASI KIZIYOR BANA. TABI BENDE KIS KIS GÜLÜYOM[img]smileys/smiley4.gif[/img]

DIYECEGIM SU. HERKES CEVRESINDEKI UFAKLIKLARA TS FORMASI ATKISI NE VARSA VERSIN: EMIN OLUNKI COK ETKILI OLUYOR:

NEYSE SIZE BIR RESIM GÖSTERIM[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

helal olsun kardesim... lobi çalismalarina baslayalim o zaman devir beyin yikama devri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TRABZONLU_TS Nickli Üyeden Alıntı

ARKADASLAR BENDE BU TAKIM OLAYINDAN BIR ÖRNEK VERECEM. BEN ALMANYAYA 2 SENE ÖNCE GELDIM. VE BURDA COK TS LI OLDUGUNU GÖRDÜM. AMA ICLERINDE FANATIKLIK YOKTU. VE ISI KOYULDUM BUNLARI FANATIK YAPACAM DEDIM. ILK ÖNCE BENIM AILEMDEN BASLADIM. ÖNCE TSNIN TARIHINI ANLATAN KLIBLER YAZILAR NE VARSA TOPLADIM VE BIZIM BIR GENCLIGIMIZ LOKALIMIZ VAR ORAYA ASTIM CD LERI KOYDUM: ISTEYEN ALSIN BAKSIN DEDIM[img]smileys/smiley4.gif[/img]

VE COGU GENC ALDI BAKTI. COGU KISI ETKILENDI: BIZ TS NIN TARIHINI BÖYLE BILMIYODUK DEDILER. SONRA LIG TV ALDIM GENCLIGE HEP BERABER MACLARA BAKIYOZ. DERKEN BIZIM UFAKLIKLARDAN YANI KUZENLERIN COCUKLARINDAN BASLADIM ASIYI YANI BORDO MAVI RENKLERI ASILAMAYA. TÜRKIYEDEN FORMALAR ALDIM ÖZEL ONLAR ICIN GETIRDIM HEPSINE VERDIM. SIMDIKI HALLERI ASAGIDAKI RESIMLERDE VAR ZATEN.

ARTIK HEPSI TS FANATIGI OLDU. VE BURDAKI COGU BIZANS TAKIMIN TARAFTARLARI BANA KIZIYOR.

HATTA BI COCUK VAR BAYBURTLU AILESI ACAIP GS FANATIGI. ÖYLEKI EVINE GIRDIGIN ZAMAN HER TARAF SARI KIRMIZI. UFAK COCUGUNA ÖYLE BÜYÜTÜYORLARDI. AMA COCUGU ÖYLE BIR ETTIMKI KOYU BIR TS LI OLDU. VE BABASI KIZIYOR BANA. TABI BENDE KIS KIS GÜLÜYOM[img]smileys/smiley4.gif[/img]

DIYECEGIM SU. HERKES CEVRESINDEKI UFAKLIKLARA TS FORMASI ATKISI NE VARSA VERSIN: EMIN OLUNKI COK ETKILI OLUYOR:

NEYSE SIZE BIR RESIM GÖSTERIM[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Vala kardesim, ne diyeyim?sana helal olsun.Bu resimler çok güzel,çocuklarin o tertemiz bakislari yok mu?Trabzonsporumla masil da uyusuyor.Allah kalbine göre versin,helal olsun sana ne diyeyim?yakinda sen orada bir tribün yapacan galiba...

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonlu_Ts Bayburtlular'a iyi çalis.Onlarin baska takim tutma haklari yok.

Çalismalarin göz kamastiriyor bu arada.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevgili arkadasim sana bir önerim var.esasinda herkese

okuyunuz

Genç Üye

Kulübümüz tarafindan genç Trabzonsporlulara yönelik baslatilan "Genç Üyelik" dogustan 16 yasina kadar ücretsiz olarak yapilmaktadir. 16 yasini geçen genç üye 18 yasina geldiginde normal kongre üyeligine hak kazanir. Kongre üyeligine geçen genç üyeler üye aidatlarinin 1/3'ünü ödemekle yükümlüdürler. Genç üye olabilmek için Genç Üyelik Formu'nun tamamen doldurulmasi ve 3 adet vesikalik fotograf verilmesi gerekmektdir. Üye formunu Trabzonspor M.Ali Yilmaz Tesisleri ve Sadri Sener Sosyal Tesisleri'nden temin edilebilecegi gibi internet sayfamizdan da indirebilirsiniz. Doldurulan formlar Sadri Sener Sosyal Tesisleri'ne birakilmali veya "Trabzonspor M.Ali Yilmaz Tesisleri P.K. 27 Trabzon" adresine gönderilmelidir. Elimize ulasan formalar degerlendirmeye alindiktan sonra üyelige kabul edildigne dair Trabzonspor Genç Üye Karti kisinin adresine postalanacaktir.

trabzonspor.org.tr

ben de cuma günü 2,5 yasindaki yegenime ilk formasini aldim. zaten dogar dogmaz da bordo-mavi, fiyonklu patik ördürmüstüm anneannesine. agaç yasken egilir. herkes yapsin biseler kendi çevresinde

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence en etkili yöntem stada götürmek,o coskuyu yasatmak

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

büyüyünce dogru yolu bulurla... benim gibi[img]smileys/smiley2.gif[/img]

üstelik ben sampiyon olunca degil, sampiyonlugu kaybedince ts'a gönül verdim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

arkadaslar,bebek bedeninetrabzon formasi var mi?

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı russ Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar,bebek bedeninetrabzon formasi var mi?

evet banada lazim 9 aylik kizim var ona sevdirmem lazim o renkleri,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)