Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 110 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Paf Takýmýmýzla Ýlgili Haberler...

Standart Paf Takýmýmýzla Ýlgili Haberler...

PAF?lar galibiyetle basladi
    PAF Ligi?nin ilk haftasinda kendi sahasinda oynadigi karsilasmada Kayserispor PAF takimini 1-0 maglup eden PAF takimimiz üç puanin sahibi oldu.

Takimimizi galibiyete tasiyan golü 46. dakikada Süleyman Altuntas kaydetti.

PAF takimimiz Kayserispor karsisinda asagidaki kadro ile mücadele etti:

Hasan, Enis, Erhan, Cengiz, Eyüp Kadri, Burak (dk.70 Muharrem), Abdülaziz (dk.88 Ziya), Aykut, Emre, Yavuz, Süleyman (dk.85 Kadir)

Valla en azindan bu sene sampiyon olsunlat geçen sezon ligde kötü maçlar çikardilar. Bu maçin devami gelir insALLAH...

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Isallah,isallah.Iyi adamlarimiz var pafta[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Trabzonda olan arkadaslardan bu takim icinde gelecek icin onemli gordukleri oyuncular var mi acaba?

bu usaklar ne diye top oynuyo ben anlamiyorum kaç senedir paftan toipcu çikmiyoooo

arkadas topcu çikarmiyosan o zaman ne önemi var bakin galatasarayin paf takimina geçen sene bu yabanci takimlari dize getirdilerrrrr......

sans verirsen birseyler olur ama bizim anlayisimizda sans verme yok körertme var

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Arkadaslar su konu açma yetkisi olanlardan ricam genç gelecek vaadeden futbolcularimiz için bir konu açin da Ergin, Emre Aygün, Muhammet, Selim, Ufukhan sebatta yada baska yerlerde neler yapiyolar bi bilgi alisverisi yapalim tartisalim.

Y.Sert - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alýntý FANATIK52 Nickli Üyeden Alýntý

bu usaklar ne diye top oynuyo ben anlamiyorum kaç senedir paftan toipcu çikmiyoooo

arkadas topcu çikarmiyosan o zaman ne önemi var bakin galatasarayin paf takimina geçen sene bu yabanci takimlari dize getirdilerrrrr......

sans verirsen birseyler olur ama bizim anlayisimizda sans verme yok körertme var

arkadasim alt yapi hakkinda görüsleriniz diye bir topiç açtim.zamaninda özkan sümerin zengin çocuklarini alt yapiya aldigini söyledim.simdi soruyorum size,blen varsa söylesin.bu çocuklar hak ettikleri içinmi trabzon paf takiminda,yoksa hala torpil isliyormu bu alt yapida.çünkü senin de dedigin gibi yillardir topcu çikmiyor a takima.çikanlarda belli.okan koç.mehmet ipek.macit.tayfun.hasan sönmez.ne zaman yeni fatihler yeni gökdenizler çikaracak bu alt yapi.çikmaz ise,her yil bir fatih tekke çikaramzsak ,biz nasil basa çikariz istanbul tirilyonerleriyle.

Guests
    Ziyaretçi

Alýntý yomrali73 Nickli Üyeden Alýntý

arkadasim alt yapi hakkinda görüsleriniz diye bir topiç açtim.zamaninda özkan sümerin zengin çocuklarini alt yapiya aldigini söyledim.simdi soruyorum size,blen varsa söylesin.bu çocuklar hak ettikleri içinmi trabzon paf takiminda,yoksa hala torpil isliyormu bu alt yapida.çünkü senin de dedigin gibi yillardir topcu çikmiyor a takima.çikanlarda belli.okan koç.mehmet ipek.macit.tayfun.hasan sönmez.ne zaman yeni fatihler yeni gökdenizler çikaracak bu alt yapi.çikmaz ise,her yil bir fatih tekke çikaramzsak ,biz nasil basa çikariz istanbul tirilyonerleriyle.

Topragam simdi de sen çok dogru söyledin haa.Bravo.Trabzonda neredeyse her mahallenin bir futbol takimi var ama ne hikmetse futbolcu yetismiyor.Bunun sebebini tekrar yazmaya gerek yok sen izah etmissin zaten..

evet trabzonumuzun alt yapisinda halen daha torpil isi devam etmekte arkadaslar çünkü cok arkadasim var bunlar futbolun F;sini bilmiyorlar ama maçlara as kadroda yer aliyorlar ve paf takimin siralamada ki yerinin yerede oldugu görülüyor ve bu sistem böyle gelmis böyle gidecektir.çünkü ülkemizde;de durum bundan ibarettir

Nereden
    Isparta

ha unutmadan yazayim.trabzon lisesi neden kaç yildir basarili.çünkü torpil yok.baslarindaada futboldan anlayan bir müdürleri var.hiç bisey bilmiyorlarsa,trabzon lisesinin takimini komple bizim paf takima alin.

galafkali topragim tesekkürler.

BURAK DOGU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

PEKI NE OLACAK BÖYLE... O ZAMAN BIZI SEVDIGIMIZ VE ÖZLEMLE BEKLEDIGIMIZ TRABZONSPOR ASLA GERÇEKLESMEYECEK DEMEKTIR... ASLINDA BIZDE ANADOLU TAKIMI DEGILIZ DEMEKTIR BU SÖYLEDIGIMIZ... LÜTFEN BU KONUYU TARTISALIM...

Nereden
    Isparta

valla ne olacagini bilmem ama.alt yapidan her yil topcu çikaramazsak,böyle sürünür dururuz.21 degil 51 yil daha bekleriz sampiyonluk için.heralde o yillarida ben görmem.

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

devami gelir insallah

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

takim halindeki resimde ustten soldan 2. bu forumda onceden yazan Erhan-ts kardesimizdir...

Alýntý Galafka Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý yomrali73 Nickli Üyeden Alýntý

Topragam simdi de sen çok dogru söyledin haa.Bravo.Trabzonda neredeyse her mahallenin bir futbol takimi var ama ne hikmetse futbolcu yetismiyor.Bunun sebebini tekrar yazmaya gerek yok sen izah etmissin zaten..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    66

Özkan Sümer'in zengin çocuklarini alt yapiya aldigindan bahsedildi.

GÖKDENIZ,HASAN o takimdan üste geldi bu çocuklarin babalari kulübe ne kadar bagis yaptilar ? Veya alt yapiya kayit olan çocuklarin babalari ne is yapar örnek verilebilirmi ?Yönetici çocuklari ve/veya yakinlari takimda oynuyormu ? Çok soru çikiyor . Futbolun F Sinden anlamayan çocuklar içinmi bu takim harcama yapiyor. ?

Adasim AHMET SEN IYI TOP OYNUYORSUN . Yasin kaç bilmiyorum ama TS nin takimlarina alinmadinmi ?Torpilli olsan alinacakmiydin ?

Bu takim torpilliler takimimi oldu ?

Geçen sene alt yapida TÜRKIYE de derece yapan takimlarimizdaki tüm çocuklar zengin çocuguysa ,Futbol zengin isi oldu herhalde.

Saygilarimla

Nereden
    Isparta

Alýntý ozcilingir Nickli Üyeden Alýntý

Özkan Sümer'in zengin çocuklarini alt yapiya aldigindan bahsedildi.

GÖKDENIZ,HASAN o takimdan üste geldi bu çocuklarin babalari kulübe ne kadar bagis yaptilar ? Veya alt yapiya kayit olan çocuklarin babalari ne is yapar örnek verilebilirmi ?Yönetici çocuklari ve/veya yakinlari takimda oynuyormu ? Çok soru çikiyor . Futbolun F Sinden anlamayan çocuklar içinmi bu takim harcama yapiyor. ?

Adasim AHMET SEN IYI TOP OYNUYORSUN . Yasin kaç bilmiyorum ama TS nin takimlarina alinmadinmi ?Torpilli olsan alinacakmiydin ?

Bu takim torpilliler takimimi oldu ?

Geçen sene alt yapida TÜRKIYE de derece yapan takimlarimizdaki tüm çocuklar zengin çocuguysa ,Futbol zengin isi oldu herhalde.

Saygilarimla

valla dostum.özkan sümerin alt yapiyi çalistirdigi zamanlar,böyle seyler duymustum.duydugum ki,silerde tesislerde çalisanlardi.ama o zamanlar geçmiste kaldi.o zamani kurcalamak kimseye fayda getirmez.bende su anki zamani.yani simdide oluyormu bu isler.bende çok merak ediyorum.olmuyorsa bu alt yapidan neden yildizlar çikmiyor.hamiden sonra,bir gökdeniz ve fatih var.hadi bide hüseyin diyelim.hasani tayfunu okani mehmet ipeg,,maciti saymayalim.amatör kümede onlardan yiginla var.bir bilen varsa söylesin lütfen de bizimde merakimiz dinsin.nasil bir seçme yapiliyor alt yapiya futbolcu alinirken.amatör takimlar seyredilerek ordan mi seçiliyor.yoksa seçmeler yapilip ordanmi seçiliyor,yoksa gökten zembillemi iniyor bunlar alt yapiya.bilgisi olan açiklasin.

ali güzeldal vardi nerede o bilen varmi o usakta yetenek var gibi ama bizim anlayisimizda korertme oldugundan ne oldugu belli degil tabi

gerçekefsane - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Haberler

PAF?lar tek golle galip
    PAF Ligi?nin 3. haftasinda Ankaragücü PAF takimi ile karsilasan takimimiz sahadan 1-0 galip ayrildi. Trabzonspor?un tek golünü 50. dakikada Yavuz atti.

Takimimiz maçta asagidaki kadro ile mücadele etti.

Hasan, Muharrem, Eyüp, Zafer, Erhan (dk.80 Burak), Kadir, Aykut, Yavuz, Abdülaziz, Can (dk.70 Emrah) (dk.84 Gökhan) Süleyman

Maçin bitimine 6 dakika kala kalecimiz Hasan kirmizi kartla oyun disinda kalinca, 70. dakikada oyuna giren Emrah kenara alindi ve yerine kaleci Gökhan oyuna girdi.

Gol: dk.50 Yavuz

,

trabzonspor.org.tr

servet kardesim gene cok iyi bir konuya deginmissin ama olanlar dogru cunku paf takimda ciddi torpiller donmekte neyse allah yollarini acik etsin onlar bizim [img]smileys/smiley32.gif[/img]

61trabzonomer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

insanlah bu sene hersey güzel olur onlar için..bizim için hayde usaklar ...

metinulusoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Bu arada Enis Kahraman da Akçaabata verilmis kiralik olarak...

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

2003 deki jenarasyonlari çok iyiydi,geçensene pek varlik gösteremediler A takima baya adam verdiler.Bu sene isallah sampiyon olacaklar

gerçekefsane - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Haberler

Paflar 3 Puani 3 Golle Aldi

Paf liginin 4. haftasinda Malatyaspor ile karsilasan paf takimimiz karsilasmadan 3-1?lik skorla galip ayrildi. Takimimizi galibiyete tasiyan golleri 37. ve 45. dakikalarda Aykut, 85. dakikada Arda kaydetti. Rakip takimin tek golü ise 40. dakikada Yunus?tan geldi.

Takimimiz su kadroyla mücadele etti: Gökhan, Muharrem, Eyüp, Zafer, Erhan, Kadir, Aykut, Yavuz, Abdülaziz(dk.70 Arda), Hasan(dk.80 Emrah), Süleyman(dk.50 Cengiz)

28.08.2005 19:25:00

trabzonspor.org.tr

valla bu pafta cok is var bu sene sampiyonluk unvanimizi geri alacagiz gibi gozukuyor iyi oyun guzel skor..gelecek icinse kendilerinin futbolcu oldugunu unutmazsalar(bir anda havaya girip bazi paftan cikan futbolcular gibi) ilerde cok is yapacaklar gibi gozukuyor

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

hemen simarirlarsa... [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)