Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 110 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Paf Takmmzla lgili Haberler...

yelik tarihi
    29.05.2004

Standart Paf Takmmzla lgili Haberler...

PAF?lar galibiyetle basladi
    PAF Ligi?nin ilk haftasinda kendi sahasinda oynadigi karsilasmada Kayserispor PAF takimini 1-0 maglup eden PAF takimimiz puanin sahibi oldu.

Takimimizi galibiyete tasiyan gol 46. dakikada Sleyman Altuntas kaydetti.

PAF takimimiz Kayserispor karsisinda asagidaki kadro ile mcadele etti:

Hasan, Enis, Erhan, Cengiz, Eyp Kadri, Burak (dk.70 Muharrem), Abdlaziz (dk.88 Ziya), Aykut, Emre, Yavuz, Sleyman (dk.85 Kadir)

Valla en azindan bu sene sampiyon olsunlat geen sezon ligde kt malar ikardilar. Bu main devami gelir insALLAH...

Emirolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Isallah,isallah.Iyi adamlarimiz var pafta[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Mert Pasa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.08.2004
    Nereden
    Asya Dier
    Ya
    43

Trabzonda olan arkadaslardan bu takim icinde gelecek icin onemli gordukleri oyuncular var mi acaba?

yelik tarihi
    05.10.2004

bu usaklar ne diye top oynuyo ben anlamiyorum ka senedir paftan toipcu ikmiyoooo

arkadas topcu ikarmiyosan o zaman ne nemi var bakin galatasarayin paf takimina geen sene bu yabanci takimlari dize getirdilerrrrr......

sans verirsen birseyler olur ama bizim anlayisimizda sans verme yok krertme var

yelik tarihi
    27.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Arkadaslar su konu ama yetkisi olanlardan ricam gen gelecek vaadeden futbolcularimiz iin bir konu ain da Ergin, Emre Aygn, Muhammet, Selim, Ufukhan sebatta yada baska yerlerde neler yapiyolar bi bilgi alisverisi yapalim tartisalim.

Y.Sert - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Isparta

Alnt FANATIK52 Nickli yeden Alnt

bu usaklar ne diye top oynuyo ben anlamiyorum ka senedir paftan toipcu ikmiyoooo

arkadas topcu ikarmiyosan o zaman ne nemi var bakin galatasarayin paf takimina geen sene bu yabanci takimlari dize getirdilerrrrr......

arkadasim alt yapi hakkinda grsleriniz diye bir topi atim.zamaninda zkan smerin zengin ocuklarini alt yapiya aldigini syledim.simdi soruyorum size,blen varsa sylesin.bu ocuklar hak ettikleri iinmi trabzon paf takiminda,yoksa hala torpil isliyormu bu alt yapida.nk senin de dedigin gibi yillardir topcu ikmiyor a takima.ikanlarda belli.okan ko.mehmet ipek.macit.tayfun.hasan snmez.ne zaman yeni fatihler yeni gkdenizler ikaracak bu alt yapi.ikmaz ise,her yil bir fatih tekke ikaramzsak ,biz nasil basa ikariz istanbul tirilyonerleriyle.

Guests
    Ziyareti

Alnt yomrali73 Nickli yeden Alnt

arkadasim alt yapi hakkinda grsleriniz diye bir topi atim.zamaninda zkan smerin zengin ocuklarini alt yapiya aldigini syledim.simdi soruyorum size,blen varsa sylesin.bu ocuklar hak ettikleri iinmi trabzon paf takiminda,yoksa hala torpil isliyormu bu alt yapida.nk senin de dedigin gibi yillardir topcu ikmiyor a takima.ikanlarda belli.okan ko.mehmet ipek.macit.tayfun.hasan snmez.ne zaman yeni fatihler yeni gkdenizler ikaracak bu alt yapi.ikmaz ise,her yil bir fatih tekke ikaramzsak ,biz nasil basa ikariz istanbul tirilyonerleriyle.

Topragam simdi de sen ok dogru syledin haa.Bravo.Trabzonda neredeyse her mahallenin bir futbol takimi var ama ne hikmetse futbolcu yetismiyor.Bunun sebebini tekrar yazmaya gerek yok sen izah etmissin zaten..

yelik tarihi
    27.01.2005

evet trabzonumuzun alt yapisinda halen daha torpil isi devam etmekte arkadaslar nk cok arkadasim var bunlar futbolun F;sini bilmiyorlar ama malara as kadroda yer aliyorlar ve paf takimin siralamada ki yerinin yerede oldugu grlyor ve bu sistem byle gelmis byle gidecektir.nk lkemizde;de durum bundan ibarettir

yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Isparta

ha unutmadan yazayim.trabzon lisesi neden ka yildir basarili.nk torpil yok.baslarindaada futboldan anlayan bir mdrleri var.hi bisey bilmiyorlarsa,trabzon lisesinin takimini komple bizim paf takima alin.

galafkali topragim tesekkrler.

BURAK DOGU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.10.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

PEKI NE OLACAK BYLE... O ZAMAN BIZI SEVDIGIMIZ VE ZLEMLE BEKLEDIGIMIZ TRABZONSPOR ASLA GEREKLESMEYECEK DEMEKTIR... ASLINDA BIZDE ANADOLU TAKIMI DEGILIZ DEMEKTIR BU SYLEDIGIMIZ... LTFEN BU KONUYU TARTISALIM...

yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Isparta

valla ne olacagini bilmem ama.alt yapidan her yil topcu ikaramazsak,byle srnr dururuz.21 degil 51 yil daha bekleriz sampiyonluk iin.heralde o yillarida ben grmem.

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    28

devami gelir insallah

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

takim halindeki resimde ustten soldan 2. bu forumda onceden yazan Erhan-ts kardesimizdir...

yelik tarihi
    01.08.2005

Alnt Galafka Nickli yeden Alnt
    Alnt yomrali73 Nickli yeden Alnt

Topragam simdi de sen ok dogru syledin haa.Bravo.Trabzonda neredeyse her mahallenin bir futbol takimi var ama ne hikmetse futbolcu yetismiyor.Bunun sebebini tekrar yazmaya gerek yok sen izah etmissin zaten..

yelik tarihi
    11.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    60

zkan Smer'in zengin ocuklarini alt yapiya aldigindan bahsedildi.

GKDENIZ,HASAN o takimdan ste geldi bu ocuklarin babalari kulbe ne kadar bagis yaptilar ? Veya alt yapiya kayit olan ocuklarin babalari ne is yapar rnek verilebilirmi ?Ynetici ocuklari ve/veya yakinlari takimda oynuyormu ? ok soru ikiyor . Futbolun F Sinden anlamayan ocuklar iinmi bu takim harcama yapiyor. ?

Adasim AHMET SEN IYI TOP OYNUYORSUN . Yasin ka bilmiyorum ama TS nin takimlarina alinmadinmi ?Torpilli olsan alinacakmiydin ?

Bu takim torpilliler takimimi oldu ?

Geen sene alt yapida TRKIYE de derece yapan takimlarimizdaki tm ocuklar zengin ocuguysa ,Futbol zengin isi oldu herhalde.

Saygilarimla

yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Isparta

Alnt ozcilingir Nickli yeden Alnt

zkan Smer'in zengin ocuklarini alt yapiya aldigindan bahsedildi.

GKDENIZ,HASAN o takimdan ste geldi bu ocuklarin babalari kulbe ne kadar bagis yaptilar ? Veya alt yapiya kayit olan ocuklarin babalari ne is yapar rnek verilebilirmi ?Ynetici ocuklari ve/veya yakinlari takimda oynuyormu ? ok soru ikiyor . Futbolun F Sinden anlamayan ocuklar iinmi bu takim harcama yapiyor. ?

Adasim AHMET SEN IYI TOP OYNUYORSUN . Yasin ka bilmiyorum ama TS nin takimlarina alinmadinmi ?Torpilli olsan alinacakmiydin ?

Bu takim torpilliler takimimi oldu ?

Geen sene alt yapida TRKIYE de derece yapan takimlarimizdaki tm ocuklar zengin ocuguysa ,Futbol zengin isi oldu herhalde.

Saygilarimla

valla dostum.zkan smerin alt yapiyi alistirdigi zamanlar,byle seyler duymustum.duydugum ki,silerde tesislerde alisanlardi.ama o zamanlar gemiste kaldi.o zamani kurcalamak kimseye fayda getirmez.bende su anki zamani.yani simdide oluyormu bu isler.bende ok merak ediyorum.olmuyorsa bu alt yapidan neden yildizlar ikmiyor.hamiden sonra,bir gkdeniz ve fatih var.hadi bide hseyin diyelim.hasani tayfunu okani mehmet ipeg,,maciti saymayalim.amatr kmede onlardan yiginla var.bir bilen varsa sylesin ltfen de bizimde merakimiz dinsin.nasil bir seme yapiliyor alt yapiya futbolcu alinirken.amatr takimlar seyredilerek ordan mi seiliyor.yoksa semeler yapilip ordanmi seiliyor,yoksa gkten zembillemi iniyor bunlar alt yapiya.bilgisi olan aiklasin.

yelik tarihi
    05.10.2004

ali gzeldal vardi nerede o bilen varmi o usakta yetenek var gibi ama bizim anlayisimizda korertme oldugundan ne oldugu belli degil tabi

gerekefsane - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005

Haberler

PAF?lar tek golle galip
    PAF Ligi?nin 3. haftasinda Ankaragc PAF takimi ile karsilasan takimimiz sahadan 1-0 galip ayrildi. Trabzonspor?un tek goln 50. dakikada Yavuz atti.

Takimimiz mata asagidaki kadro ile mcadele etti.

Hasan, Muharrem, Eyp, Zafer, Erhan (dk.80 Burak), Kadir, Aykut, Yavuz, Abdlaziz, Can (dk.70 Emrah) (dk.84 Gkhan) Sleyman

Main bitimine 6 dakika kala kalecimiz Hasan kirmizi kartla oyun disinda kalinca, 70. dakikada oyuna giren Emrah kenara alindi ve yerine kaleci Gkhan oyuna girdi.

Gol: dk.50 Yavuz

,

trabzonspor.org.tr

yelik tarihi
    26.09.2004

servet kardesim gene cok iyi bir konuya deginmissin ama olanlar dogru cunku paf takimda ciddi torpiller donmekte neyse allah yollarini acik etsin onlar bizim [img]smileys/smiley32.gif[/img]

61trabzonomer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

insanlah bu sene hersey gzel olur onlar iin..bizim iin hayde usaklar ...

metinulusoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Bu arada Enis Kahraman da Akaabata verilmis kiralik olarak...

zanoylu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    Sinop
    Ya
    42

2003 deki jenarasyonlari ok iyiydi,geensene pek varlik gsteremediler A takima baya adam verdiler.Bu sene isallah sampiyon olacaklar

gerekefsane - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005

Haberler

Paflar 3 Puani 3 Golle Aldi

Paf liginin 4. haftasinda Malatyaspor ile karsilasan paf takimimiz karsilasmadan 3-1?lik skorla galip ayrildi. Takimimizi galibiyete tasiyan golleri 37. ve 45. dakikalarda Aykut, 85. dakikada Arda kaydetti. Rakip takimin tek gol ise 40. dakikada Yunus?tan geldi.

Takimimiz su kadroyla mcadele etti: Gkhan, Muharrem, Eyp, Zafer, Erhan, Kadir, Aykut, Yavuz, Abdlaziz(dk.70 Arda), Hasan(dk.80 Emrah), Sleyman(dk.50 Cengiz)

28.08.2005 19:25:00

trabzonspor.org.tr

valla bu pafta cok is var bu sene sampiyonluk unvanimizi geri alacagiz gibi gozukuyor iyi oyun guzel skor..gelecek icinse kendilerinin futbolcu oldugunu unutmazsalar(bir anda havaya girip bazi paftan cikan futbolcular gibi) ilerde cok is yapacaklar gibi gozukuyor

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

hemen simarirlarsa... [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)