Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: zkan Smer: Btnlesme byle gnde olur

yelik tarihi
    22.07.2005

Smer: "Genel kurul konusulmamali"

Trabzonspor eski baskani zkan Smer'den destek agrisi.. Smer, genel kurul gibi sylentilerin gndemden kaldirilmasi gerektigini ve zor dnemde ynetimden futbolcuya kadar herkese destek verilmesi gerektigini syledi..

Trabzonspor eski baskani zkan Smer, camianin zor bir dnemden getigini ve bunun iin ynetim kuruluna, teknik kadroya ve futbolculara destek verilmesi gerektigini syledi.

Trabzonspor camiasinda her kayipta yikilma gibi zayif bir yapiya sahip olunmamasi gerektigini syleyen zkan Smer, bu durumda kulbn istedigi basariya ulasmasinin mmkn olmayacagini kaydetti.

Ynetim kurulu verimliliginin devamliliga bagli oldugunu da ifade eden Smer, syle konustu:
    ''Camia zor bir dnemden geiyor. Bu da btnlklkle asilir. Hizli bir biimde olaganst genel kurul gibi sylentilerin gndemden kaldirilmasi gerek. Ynetim kurulu, teknik kadro ve futbolculara destek vermek gerekir. Iyi gn dostu olunmamali. Kt gnlerde de kulbe sahip ikilmali. Genel kurul gibi seyleri konusmadan kainilmali. Yoksa yikima yolculuk baslar. Devamliliga yogunlasilmali. Kirginliklarin olmadigi ynetim kurulu benim dsnemeyecegim ynetim kurulu. Ynetimde kutuplasmalarin olmasi dogaldir. Ancak bu, saygi izgilerini asmayacak davranislarla olmalidir.''

ajansspor.com

----

Su anda yapilmasi gerekenler, gereken kisi tarafindan, yani camiamizin buyugu ZKAN SMER HOCAtarafindan, en iyi sekilde aciklanmis.

TESEKKRLER ZKAN SMER HOCA...

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

YARAYI SARMA ZAMANI

zkan Smer: "Bu sre, hizli sekilde yara sarma srecidir. Btnlesme byle gnde olur. Genel kurulu dsnmek, yikima zemin hazirlamaktir"

Bu gece Ahmet Agaogluda samanyolunda ayni mesaji verdi, hatta genel kurul toplantisi 4 yil nceki duruma dsrebilirden bile bahsetti ve buna karsi, ynetime, teknik kadroya destekolacagini syledi.

BiZi BiZDEN BASKA KiMSEYIKAMAZ !

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Olan oldu artik. Ahlayip vahlanmakta bi yere kadar olmali. Herkes hatalardan ders alip Trabzonspor'umuzu bi adim daha ileri nasil gtrebilirim diye dsnmeli, alismali. cephede birden savasiyorduk. Bir cepheyi yitirdik geri kaldi iki cephe.Ligimizde ki tm irkeflikler kaldii yerden devam ediyor. Bakin febe kpekleri Everton mai sirasinda olanlardan tr zaman asimi gereke gsterilerek ceza aldirttirilmadi! Savas daha yeni basladi, bize bizdenbaska dost yok. Bizler kaos ortamina srklenip bunu srdrdke rakiplerimiz gbek atiyor. Zaman destek zamani, zaman hatalarimizdan ders ikararaktan yaralarimizi olabildiince abuk sarma zamani, zaman birlesme zamani.

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Gelde zkan Smer'in samimiyetine inan!...Herhalde birakip giderken bizimde btnlesmemizi dsnyordu...

Yoksa sportif direktrlk iin adi geiyor diyemi bukadar yapici konusuyor. Sahsen bende samimiyetine pek inanamadim...

yelik tarihi
    11.12.2004

Sizin iiniz kararmis.zkan Smer bir Trabzonsporluya yakisir tarzda konusmus agzina saglik.zkan Smer birakip giderkende bunumu dsnyordu yazmis arkadas:

zkan Hocanin birakma sebebi olan fenerasyon su anda herkesin canini yakmiyormu?? Samimiyetine inanmasanizda olur dediklerine katilin yeter!

Alnt andrei07 Nickli yeden Alnt

Sizin iiniz kararmis.zkan Smer bir Trabzonsporluya yakisir tarzda konusmus agzina saglik.zkan Smer birakip giderkende bunumu dsnyordu yazmis arkadas:

zkan Hocanin birakma sebebi olan fenerasyon su anda herkesin canini yakmiyormu?? Samimiyetine inanmasanizda olur dediklerine katilin yeter!

Birhafta nceki yerel gazetelerde zkan Hoca bu ynetimin basarisizliklarindan bahsediyordu. Atip tutuyordu bir anda ynetime destek olmaliyiz deyince acaba (Sportif direktr) diye dsndm sadece.

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Alnt andrei07 Nickli yeden Alnt

Baskanligi dsnyorolmasin!...

Sampiyonlar Ligi 2. n eleme turunda elenerek byk bir hayal kirkligi yasatan Trabzonspor'da, ligde Kayserispor mainin kazanilmasina ragmen sular bir trl durulmuyor.

Bir nceki kongrede Atay Aktug'a rakip olan Bahri Kse ve ekibi, zkan Smer'in sahibi oldugu Smer Alabalik Tesisleri'nde bir araya geliyor.

Rum ekibi Anorthosis'e Sampiyonlar Ligi 2. n eleme turunda elenen Trabzonspor'da yasanan son gelismeler zerine muhalefet toplaniyor. Trabzonspor'un eski yneticilerinden oskun Kahraman'nin organize ettigi iddia edilen yemekte, bordo-mavili eski yneticiler bir araya gelerek fikir alis-verisinde bulunacak.

Her ay geleneksel hale getirilen sohbet toplantisinin, bordo-mavili kulpte yasanan son gelismeler zerine acil olarak yapilmasi ise dikkat ekti. Atay Aktug'un ise ynetim kurulunun kendisine verdigi istifalari cebinde tutmasi ve her seyi tatili sonrasina birakarak grevden ayrilip ayrilmayacaklari konusunda yorum yapmamasi kafalarda soru isareti olustururken, Smer Alabalik Tesisleri'nde acil toplanacak olan muhalefetin bir yerlerden yesil isik aldigi belirtiliyor.

Trabzonspor'da yasanan bu gelismelerin transfer dneminde ortaya iktigi, alinan maglubiyetler sonrasinda da yneticilerin arasindaki gerginligin hat safhaya iktigi grenildi. Bu sezon forvet arayislarini uzun sre Brezilya'da srdrerek istedigi forvet oyuncusunu alamayan ve ardindan ek Golc Jun'da karar kilan Trabzonspor'da yneticiler Murat Bozoglu, mer Sari ve Metin Akbasoglu arasinda istifaya varabilecek bir soguk savas yasandi.

Metin Akbasoglu'nun, Zurawski transferi ile baslayan kirginligi Teknik Direktr Senol Gnes ile birlikte Gven transferinde devam etti. Zurawski'yi Trabzonspor'a getirmeyi planlayan Akbasoglu, yeteri kadar destek bulamayinca bu transfer kapanmisti. Ynetime karsi o gnden beri kirgin olan Akbasoglu'nun bu tutumu Anorthosis maindan sonra patlak verdi.

Uzun sre Brezilya'da golc arayisinda bulunan mer Sari ve Murat Bozoglu golc oyuncu konusunda anlasmaya varamayinca Trabzonspor Brezilya'da istedigi oyuncuyu alamadi. Iki ynetici arasinda yasanan gerginlik restlesmeye kadar vardi.

Yasanan bu gelismelerin ardindan Baskan Atay Aktug'un Ibrahim Yatara'ya karsi sert tavirlari ynetim arasinda baska bir gerginligin olusmasina neden oldu. Anorthosis mainin ardindan bazi eski yneticilerin aiklamalari ise camiayi bld.

Btn hesaplari Sampiyonlar Ligi zerine kuran Trabzonspor'da hesaplar tutmayinca Baskan Atay Aktug, camianin destegini arkasinda bulamayarak sikintiya girerken, muhalefet kongreye girilecekmis gibi alismalarina basladi

Naim
    Ziyareti

Kongre bu durumda Trabonumuza yapilabilecek en byk ktlk olur en az 5-6 yil daha geriye gideriz

fakat sezon sonunda gndeme getirilebilir yada sezon ortasinda fakat budurmda yapilacak kongreden sonra kendimiz toplayamayiz

bizim yapmamiz gereken temel olay Takimimiza eskisinden daha fazla destek olmak gerekirse deplasmanlara gitmek gidemeyenler ellerini ceblerine atmak (misal ben isim geregi deplasmanlara gidemiyorum ama takimin ikardigi tm lisansli rnleri almaya alisiyorum)

bununla beraber ertugrulun kayseri maindan sonra dedikleri dkkate alinmali birlik olup bu dibe vurumdan zirveye ulasabiliriz

bu sene sampiyon olabilecegime inancim daha da pekisti

ilk alti haftayi ok iyi degerlendirmeliyiz GS maina kadar galibiyet serisi yakalamaliyiz unutmayalimki bu sene fikstr tamamen lehimize

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Anladigim kadari ile baskanimiz,muhalefetinde destegini alarak kongre yapip; gven tazelemek istiyor. Yoksa hengi kulbnbaskanin cebinde bulunan o kadar istifaya ragmen; tatilden sonra konusalim mantigi yrtr?Bu zaman kazanmadir.Baskan her kesimin grsn alip ona gre davranacaktir.Buna muhalefette dahildir.Umrarim bu konu takim zerinde fazla etkili olmadan bir neticeye baglanmis olur.

yelik tarihi
    11.12.2004

Mr Fa ve Badaloglu bu yazdiklarinizi bilmiyordum.Hakli olmaniz muhtemeldir.Samimiyetinden bende sphelendim simdi.Alabalik satislarimi dst ne?

ozcan_asanoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

zkan smer'in birlik saglanmasi ynndeki mesajlari olumlu...ancak perde arkasinda neler yapiliyor, hesaplar ne ynde bilemeyiz...toplanti vs. yapilmasinda bir sakinca yok..zira birseyler yapilmasi gerekiyor...atay aktug, ilk yilinda ynetimde sikintilar yasamis, ikinci dnemde bundan "akillanarak ve ders alarak" ona gre bir ynetim olusturmus sanmistik ama yanilmisiz...ynetim kurulu yapilanmasinda, futbol a.s. etrafinda yogunlasan profesyonel yapida ok sikinti var..bunlarin bedelini ok agir dedik...daha da fazla denmemesi iin birseyler yapilmasi gerekiyor...ben zkan smer'in aiklamarina ve toplantilarina bu gzle bakiyorum...

yelik tarihi
    27.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Arkadaslar ben sizi anlamiyorum ne farkiniz var sizin elestirdigimiz Istanbul basinindan yok zkan samimi degilmis, yok sportif direktrlkms bir sr sey sylyorsunuz, sizin yaptiginizi Istanbul basini bizi karistirmak iin yapiyor. Bu durumun olumlu ynlerini dsnn bi bakalim bardagin dolu tarafina bakalim.

Iyi kt zkan Smer Trkiye'de piyasasi olan bir adam ve sz dinleniyor syledikleri gazete stunlarinda yer buluyor. Bylesine ratingi olan birisi ilimli ortami yumusatan aiklamalar yapmis ne gzel iste ka gndr Trabzon'da ynetimatirdarken byle bir aiklama bence taktir edilmeli.

Syledigim gibi burada samimiyeti tartismak yersiz sonuca bakmak lazim bence ama mademki ailmis ona da yorum yapacagim. Elestirmek ayri sey, yeri geldiginde arkasinda durmak ayri sey zkan Smer gibi bende ynetimi elestiriyorum bazi politikalarindan dolayi (zellikle transfer) ama su gelinen ortamda arkalarinda durulmasi gerektigini dsnyorum. Sportif direktrlk grevine gelince ise arkadaslar buadam baskanligi birakti, bunun iin gelip yalakalik yapar mi sizce? (Bu sadece bir soru ben yle ya da aksini dsnmyorum, yalnizca nmzdeki realiteleri referans aliyorum)

zahido - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

Atay baskan bu isi gtrebilecek kapasitede ayrica varini yogunu trabzonspora adiyo Ama gel grki yanindaki is bilmez yneticiler yznden ok zor durumlarda kalabiliyo Bence ynetime yama yapilmalidir Bu isi bilenler getirilmelidir yani profesyoneller Transfer dneminde herkes mer sariya murat bozogluna ' naapsin adamlar isini gcn birakip futbolcu bakiyolar ' dedi Bende diyomki gelen adamin tek isi gc trabzonspor olsun bu isi profesyonelce yapalim Ayrica baskanin ne yapip edip ahmet agaoglunu listesine almasi lazim Kabul etmek lazim ahmet agaoglu bu isleri bilen gerek byklgmz gerekse lobi alismalarimiz iin kesinlikle fayda getirebilecek bi insan

Ouz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Ya
    38

Dn Ibrahim Sahin, bugn zkan Smer...

Herkesin dogrulari olsa da, aslinda dogru bir tane...

Bir sezon iinde ayri ynetim, ayri teknik heyet ile sampiyonluk mcadelesi veren bir Trabzonspor'u yiksa yiksa kendi iimizdekiler yikar..

nce Dinamo Kiev, sonra A.Bilbao, Sonra ieride GS ve ardindan yine ieride FB.... Trabzonspor son haftaya kadar sampiyonlugu kovaladi.. Cem Papila krizine kadar.... Aslinda tablo ok net;

Trabzonspor'un asamayacagi kriz yok. Mthis bir gcmz var ogumuzun farkina varamadigi..

Final niteligi tasiyan st ste 4 ma kaybeden bir takim dsnn, ve bu takimin izgisini ve kalitesini bozmadigini...

Ne basin, ne federasyon ne de dis etkenler.. Olsa olsa nmze set olurlar.. Bizi yikacak olan i ekismelerimiz..

Mehmet Ali Yilmaz dnemini hatirlayalim.. zkan Smer dnemi ve sonrasini.. Hala ders ikaranlar yoksa, iyi niyetinden sphe ederim..

Ben syleyince pek degeri olmuyor.. zkan Smer sylesin, belki birileri farkeder..!

yelik tarihi
    12.10.2004

Alnt Oguz Nickli yeden Alnt

Dn Ibrahim Sahin, bugn zkan Smer...

Herkesin dogrulari olsa da, aslinda dogru bir tane...

Bir sezon iinde ayri ynetim, ayri teknik heyet ile sampiyonluk mcadelesi veren bir Trabzonspor'u yiksa yiksa kendi iimizdekiler yikar..

nce Dinamo Kiev, sonra A.Bilbao, Sonra ieride GS ve ardindan yine ieride FB.... Trabzonspor son haftaya kadar sampiyonlugu kovaladi.. Cem Papila krizine kadar.... Aslinda tablo ok net;

Trabzonspor'un asamayacagi kriz yok. Mthis bir gcmz var ogumuzun farkina varamadigi..

Final niteligi tasiyan st ste 4 ma kaybeden bir takim dsnn, ve bu takimin izgisini ve kalitesini bozmadigini...

Ne basin, ne federasyon ne de dis etkenler.. Olsa olsa nmze set olurlar.. Bizi yikacak olan i ekismelerimiz..

Mehmet Ali Yilmaz dnemini hatirlayalim.. zkan Smer dnemi ve sonrasini.. Hala ders ikaranlar yoksa, iyi niyetinden sphe ederim..

Ben syleyince pek degeri olmuyor.. zkan Smer sylesin, belki birileri farkeder..!

mkemmel....

yelik tarihi
    12.05.2005

elestiri yapmak baska sey kt zamanda sahip ikmak baska sey. zkan smer kendisine yakisani yapmistir. bunun altinda esitli manalar aranmamasi gerekir. klbn kisilerin oyuncagi olmasindan, kendi ayaklari zerinde durmasini saglayan kisidir.istifa etmesinin sebebi de fenerayona olan tepki ve camianin tam anlamiyla btnlesmesi istegiydi. fenerasyon zaten olayi o kadar abartti ki fener-everton mainda silahla yaralanan taraftar iin fenere ceza verilmeyecek zaman asimina ugramis.... yorum kamuoyunundur.

Egemen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    32

Alnt zahido Nickli yeden Alnt

Ayrica baskanin ne yapip edip ahmet agaoglunu listesine almasi lazim Kabul etmek lazim ahmet agaoglu bu isleri bilen gerek byklgmz gerekse lobi alismalarimiz iin kesinlikle fayda getirebilecek bi insan

Agaoglu mu Baskanin listesine girecek???? Vizyonu daha byk olan biri niye daha dsk birinin listesine girsinki??? haa baskan yapalim derseniz o olur

Trabzonspor Kongre yesi

sbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2004
    Nereden
    Trabzon

yalniz sportif direktrlk icin en uygun isim zkan smer olurdu.hem idari hem teknik konularda yeterli. birlik olmak istiyosa sport.dir. olsun

yelik tarihi
    13.07.2005

Bence otursun oturdugu yerde. Yoksa kulp daha ok kaosa srklenir.

yelik tarihi
    13.07.2005

En son may dneminde alt yapi sorumlusuydu. Baskasinin baskanliginda alismak pek yaramiyor ona. Ya baskan olarak geri dnsn yada bence hi bulsmasin daha iyi.

Trabzonspor Kongre yesi

sbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2004
    Nereden
    Trabzon

yalniz onada haksizlik yapmamak lazim onun da bu takimda katkilari az diildir

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt sbay Nickli yeden Alnt
    yalniz onada haksizlik yapmamak lazim onun da bu takimda katkilari az diildir

Kesinlikle,onun oldugu yerde kolay kolay bazi tipler Trabzonspor'a yaklasamaz.Reklam amaci ile giremezler ynetime.

zkan Smer'in degerini bilmek gerekli.Bakin B.Mnich'e,R.Madrid'e hep bu tip adamlar vardir.Kulbn iinden ikmis ve her seyini bilen bir nevi Ombudsman.

zkan Smer'e tekrar sylyorum Sportif As.ok yakisir.

Keleolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

bize 14.lk yasatmis birisinden hicbisey beklemiyorum[img]smileys/smiley7.gif[/img]

zafercalikoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    Afrika Dier

ya 2 ye ayrildik bu yonetim kalsinmi gitsinmi,ne kotu b,ir durum kalsa iolmuyop gitse olmuyo en iyisi biraz daha beklemek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)