Sonuç: Guus Hiddink'in baþarýlý olacaðýna ve kadro seçiminde adil olacaðýna inanýyor musunuz

Katýlýmcý sayýsý
276. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet inanýyorum

149 53.99%
  • Hayýr inanmýyorum

127 46.01%
Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15
Toplam 366 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 366 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: A Milli Takýmýn Yeni Teknik Direktörü Guus Hiddink

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Almanya

bu takimda en cok hakedenler
    serkan ve egemen yok!!
    yaziklar olsun
    allahim bunlarin cezalarini sen ver!
    baska laf yok

yaziklar olsun!!!!

futbalski60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

A2 Milli Takýmý

Kaleciler
    : Cenk Gönen (Beþiktaþ), Mahmut Bezgin (Gaziantepspor), Fehmi Mert Günok (Fenerbahçe)
    Savunma: Uður Uçar (Ankaragücü), Orhan Þam (Gençlerbirliði), Mustafa Yumlu (Trabzonspor), Saffet Gurur Yazar (Karþýyaka), Eren Güngör (Kayserispor), Mahmut Tekdemir (Büyükþehir Belediyespor), Hasan Ali Kaldýrým (Kayserispor), Ferhat Öztorun (Trabzonspor)
    Orta Saha: Aydýn Yýlmaz (Galatasaray), Yiðit Ýsmail Gökoðlan (Manisaspor), Zeki Korkmaz (Büyükþehir Belediyespor), Sercan Kaya (Bucaspor), Abdullah Durak (Kayserispor), Emin Yalýn (Göztepe), Ferhat Kiraz (Boluspor), Turgut Doðan Þahin (Ankaragücü)
    Forvet: Mehmet Batdal (Galatasaray), Serdar Deliktaþ (Gaziantep BÞ Belediyespor), Tevfik Köse (Büyükþehir Belediyespor), Ömer Hasan Þiþmanoðlu (Kayserispor)
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Almanya

yaaziklar olsuuuuuuuuuuuun
    nerde serkan nerde egemen
    allah b v

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hiddink Trabzonspor´i izlemeye geliyor. O Macta Serkan Sezonun Macini yapiyor ve Iki Assist yapiyor. Sonuc= Sabri MIlli Takimda ?????????

Egemen 3 Sezondur tas catlasa 5 Macta kötü oynamistir- Hiz desen var, Kafa Topu desene var, Ikili Mücadele desen var. Sonuc= Servet Milli Takimda ??????????????

Bunu biri anlayabildiyse lütfen yazsinda bende anlayayim cünkü gercekten Benyim almiyor ?
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Kaleciler: Volkan Demirel (Fenerbahçe), Onur Recep Kývrak (Trabzonspor), Ufuk Ceylan (Galatasaray)

Savunma Oyuncularý: Gökhan Gönül (Fenerbahçe), Sabri Sarýoðlu, Servet Çetin (Galatasaray), Serdar Kesimal (Kayserispor), Ýbrahim Öztürk (Bursaspor), Ersan Adem Gülüm, Ýsmail Köybaþý (Beþiktaþ), Gökhan Süzen (Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor)

Orta Saha Oyuncularý: Hamit Altýntop (Bayern Münih), Yekta Kurtuluþ (Kasýmpaþa), Selçuk Ýnan (Trabzonspor), Yiðit Ýncedemir (Manisaspor), Orhan Gülle (Gaziantepspor), Nuri Þahin (Borussia Dortmund), Mehmet Ekici (1.FC Nurnberg), Ýbrahim Akýn (Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor), Engin Baytar (Trabzonspor)

Hücum Oyuncularý: Batuhan Karadeniz (Eskiþehirspor), Burak Yýlmaz (Trabzonspor), Umut Bulut (Trabzonspor), Kazým Kazým (Fenerbahçe)

þaka gibi,bunlar hala daha milli formayý giyiyor,hiddink servet neden tercih ediyor anlamýyorum,serkan egemen gibi adamlar varken,yazýklar olsun,,
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

serkan ve egemen bu takýmda olmalý?
    7. Þampiyonluk yolda...

Mira_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Fatih Terim Adanalý,bu Hollandalý..Ýþte tek farklarý..

Nereden
    Aksaray
    Yaþ
    38

geliþme var sizde hocam umuyorum ki en kýsa zamanda sabrinin futbolcu olmadýðýný anlayacaksýnýz buna tüm kalbimle inanýyorum
    Kapitalizmin zaafý sunduðu nimetlerin eþit paylaþýlmamasýdýr;Sosyalizmin nimeti ise sefaletin eþit paylaþýlmasýdýr

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

serveti hala nasil mili takima aliyorlar anlamiyorum adam kazmanin hasi ama milli takima aliniyor. Rijkadi kovdurmak icin bilerek oynamadi. bizim Engini onu rezil etti ve daha cok kisi rezil eder. Insallah nihat gibi bu da sakatlanirda kurtuluruz. Hani Ilkay gündogan bu genci de kaciracaklar.
    Konu Sefaenes tarafýndan (12.11.2010 Saat 20:54 ) deðiþtirilmiþtir.

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Fatih Terim döneminde milli maç izlemezdik, þimdi ilgiyle izlenesi ve peþine düþülesi bir milli takýmýmýz var. Ýnþallah dün izlediðimiz futbolcularý sürekli izleriz ve göðsümüzü kabartacak bir milli takýmýmýz olur.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Ceyhun Öncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sarbi, sümüklü servet ve double kazim 2008deki performanslari sayesinde hala milli takimdalar
    yoksa futbolcu diye yüzlerine bakan olmaz
    [Trabzon kimliði demek 'Her þeyi ile Trabzonspor'u alýrým baþýmýn üstünde taþýrým.' anlamýna gelmiyor. Kim bu acýyý bizlerle paylaþacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranýn en önemli parçasýyým.' diyerek yüreðini ortaya koyacak, onlarla devam edeceðiz.]

sifuni - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

son senelerde ilk defa (Euro 2008 istisnasi disinda) milli takimi severek izledim ve bu sadece trabzonssporlu futbolcular var diye degil milli takimda görmek istemedigim kisilerin olmayisi ve kasimpasa gibi küme düsmenin en güclü adaylarindan olan bir takimin bile milli takima oyuncu gönderdigini görmek cok hostu oynanan futbolda umut vericiydi.

Olacak Insallah Hiddinke güveniyorum.

bestrafer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Yavaþ yavaþ herkes görüyor neyin ne olduðunu. Milli takýmda bütün pozisyonlara girenler Trabzonsporlu oyunculardý. Trabzonspor'dan alýnacak oyuncu sayýsý çok daha artacaktýr ben buna inanýyorum.

sifuni - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

ömer topragi izlemeye gitmisler insallah ikna ederler ve milli takimda cok problemli bir bölge olan stoper iyi bir oyuncu daha kazaniriz.

EmreYavuz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Ömer Toprak fm'lerin en iyi Türk stoperidir...

Bakalým gerçekte nasýl inþallah stoper sorunumuzu karþýlayacak bir adamdýr ve daha 19-20 yaþýnda...
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Son "Güneþ" de çekildiðinde oluþacak karanlýðý anladýklarýnda... Ne kadar geç olduðunun farkýna varacaklar...!!

Deniz Tosunoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ÖNEMLI:
    Arkadaslar lütfen simdi yazacaklarimi iyi okuyun. Su an Hiddink Hollandada, yarin BJK - GS macini izleyecek eyvallah ama bilinki Milli Takim icin elindeki gayretini göstermiyor. Zamanindaki 10% milli takim icin kullaniyor ve 90%i Hollanda Ülkesi ve Milli Takimi icin. Evet Hollanda Ülkesi icin... Hiddink, Johan Cruyf ile Hollandayi 2018'deki Dünya Kupasina secilmesini istiyor. Bu proje baslatildi Hiddink tarafindan. Proje son hiz devam ediyor ve benim anlamadigim tek sey var: abicim sen TÜRKIYE yada HOLLANDA icinmi calisiyorsun?????
    ''Nerden geldiðini bilmezsen, bulundugun yerden þikayetci olursun''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)