Sonuç: Guus Hiddink'in başarılı olacağına ve kadro seçiminde adil olacağına inanıyor musunuz

Katılımcı sayısı
276. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet inanıyorum

149 53.99%
  • Hayır inanmıyorum

127 46.01%
Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15
Toplam 366 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 366 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: A Milli Takımın Yeni Teknik Direktörü Guus Hiddink

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

bu takimda en cok hakedenler
    serkan ve egemen yok!!
    yaziklar olsun
    allahim bunlarin cezalarini sen ver!
    baska laf yok

yaziklar olsun!!!!

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

A2 Milli Takımı

Kaleciler
    : Cenk Gönen (Beşiktaş), Mahmut Bezgin (Gaziantepspor), Fehmi Mert Günok (Fenerbahçe)
    Savunma: Uğur Uçar (Ankaragücü), Orhan Şam (Gençlerbirliği), Mustafa Yumlu (Trabzonspor), Saffet Gurur Yazar (Karşıyaka), Eren Güngör (Kayserispor), Mahmut Tekdemir (Büyükşehir Belediyespor), Hasan Ali Kaldırım (Kayserispor), Ferhat Öztorun (Trabzonspor)
    Orta Saha: Aydın Yılmaz (Galatasaray), Yiğit İsmail Gökoğlan (Manisaspor), Zeki Korkmaz (Büyükşehir Belediyespor), Sercan Kaya (Bucaspor), Abdullah Durak (Kayserispor), Emin Yalın (Göztepe), Ferhat Kiraz (Boluspor), Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü)
    Forvet: Mehmet Batdal (Galatasaray), Serdar Deliktaş (Gaziantep BŞ Belediyespor), Tevfik Köse (Büyükşehir Belediyespor), Ömer Hasan Şişmanoğlu (Kayserispor)
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

yaaziklar olsuuuuuuuuuuuun
    nerde serkan nerde egemen
    allah b v

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hiddink Trabzonspor´i izlemeye geliyor. O Macta Serkan Sezonun Macini yapiyor ve Iki Assist yapiyor. Sonuc= Sabri MIlli Takimda ?????????

Egemen 3 Sezondur tas catlasa 5 Macta kötü oynamistir- Hiz desen var, Kafa Topu desene var, Ikili Mücadele desen var. Sonuc= Servet Milli Takimda ??????????????

Bunu biri anlayabildiyse lütfen yazsinda bende anlayayim cünkü gercekten Benyim almiyor ?
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kaleciler: Volkan Demirel (Fenerbahçe), Onur Recep Kıvrak (Trabzonspor), Ufuk Ceylan (Galatasaray)

Savunma Oyuncuları: Gökhan Gönül (Fenerbahçe), Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin (Galatasaray), Serdar Kesimal (Kayserispor), İbrahim Öztürk (Bursaspor), Ersan Adem Gülüm, İsmail Köybaşı (Beşiktaş), Gökhan Süzen (İstanbul Büyükşehir Belediyespor)

Orta Saha Oyuncuları: Hamit Altıntop (Bayern Münih), Yekta Kurtuluş (Kasımpaşa), Selçuk İnan (Trabzonspor), Yiğit İncedemir (Manisaspor), Orhan Gülle (Gaziantepspor), Nuri Şahin (Borussia Dortmund), Mehmet Ekici (1.FC Nurnberg), İbrahim Akın (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Engin Baytar (Trabzonspor)

Hücum Oyuncuları: Batuhan Karadeniz (Eskişehirspor), Burak Yılmaz (Trabzonspor), Umut Bulut (Trabzonspor), Kazım Kazım (Fenerbahçe)

şaka gibi,bunlar hala daha milli formayı giyiyor,hiddink servet neden tercih ediyor anlamıyorum,serkan egemen gibi adamlar varken,yazıklar olsun,,
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

serkan ve egemen bu takımda olmalı?
    7. Şampiyonluk yolda...

Mira_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Terim Adanalı,bu Hollandalı..İşte tek farkları..

Nereden
    Aksaray

gelişme var sizde hocam umuyorum ki en kısa zamanda sabrinin futbolcu olmadığını anlayacaksınız buna tüm kalbimle inanıyorum
    Kapitalizmin zaafı sunduğu nimetlerin eşit paylaşılmamasıdır;Sosyalizmin nimeti ise sefaletin eşit paylaşılmasıdır

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

serveti hala nasil mili takima aliyorlar anlamiyorum adam kazmanin hasi ama milli takima aliniyor. Rijkadi kovdurmak icin bilerek oynamadi. bizim Engini onu rezil etti ve daha cok kisi rezil eder. Insallah nihat gibi bu da sakatlanirda kurtuluruz. Hani Ilkay gündogan bu genci de kaciracaklar.
    Konu Sefaenes tarafından (12.11.2010 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir.

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fatih Terim döneminde milli maç izlemezdik, şimdi ilgiyle izlenesi ve peşine düşülesi bir milli takımımız var. İnşallah dün izlediğimiz futbolcuları sürekli izleriz ve göğsümüzü kabartacak bir milli takımımız olur.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sarbi, sümüklü servet ve double kazim 2008deki performanslari sayesinde hala milli takimdalar
    yoksa futbolcu diye yüzlerine bakan olmaz
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

son senelerde ilk defa (Euro 2008 istisnasi disinda) milli takimi severek izledim ve bu sadece trabzonssporlu futbolcular var diye degil milli takimda görmek istemedigim kisilerin olmayisi ve kasimpasa gibi küme düsmenin en güclü adaylarindan olan bir takimin bile milli takima oyuncu gönderdigini görmek cok hostu oynanan futbolda umut vericiydi.

Olacak Insallah Hiddinke güveniyorum.

bestrafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yavaş yavaş herkes görüyor neyin ne olduğunu. Milli takımda bütün pozisyonlara girenler Trabzonsporlu oyunculardı. Trabzonspor'dan alınacak oyuncu sayısı çok daha artacaktır ben buna inanıyorum.

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ömer topragi izlemeye gitmisler insallah ikna ederler ve milli takimda cok problemli bir bölge olan stoper iyi bir oyuncu daha kazaniriz.

EmreYavuz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ömer Toprak fm'lerin en iyi Türk stoperidir...

Bakalım gerçekte nasıl inşallah stoper sorunumuzu karşılayacak bir adamdır ve daha 19-20 yaşında...
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

Son "Güneş" de çekildiğinde oluşacak karanlığı anladıklarında... Ne kadar geç olduğunun farkına varacaklar...!!

Deniz Tosunoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ÖNEMLI:
    Arkadaslar lütfen simdi yazacaklarimi iyi okuyun. Su an Hiddink Hollandada, yarin BJK - GS macini izleyecek eyvallah ama bilinki Milli Takim icin elindeki gayretini göstermiyor. Zamanindaki 10% milli takim icin kullaniyor ve 90%i Hollanda Ülkesi ve Milli Takimi icin. Evet Hollanda Ülkesi icin... Hiddink, Johan Cruyf ile Hollandayi 2018'deki Dünya Kupasina secilmesini istiyor. Bu proje baslatildi Hiddink tarafindan. Proje son hiz devam ediyor ve benim anlamadigim tek sey var: abicim sen TÜRKIYE yada HOLLANDA icinmi calisiyorsun?????
    ''Nerden geldiğini bilmezsen, bulundugun yerden şikayetci olursun''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)