Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 44 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Futbolcu degisiklikleri ve seyirci

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

çifte vatandas degilmi ömer riza o zaman yabancidan sayilmiyo olabilir...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftar önce Kayseri maçinda tribünleri doldurarak alkisi hak etti.Ama T.Direktörün isine karisarak puan kaybetti.Takimi sahaya sürme konusunda,oyuncu degisikliklerine müdahelede,birilerinin kesilmesi konusunda uzman olan arkadaslar.Varsa diplomalari,yoksa en kisa sürede TFF'nun açtigi T.Direktörlük kurslarina katilip budiplomayi temin ederek,M.Ali Yilmaz tesislerinde kuyruga girsinler.Senol hocayi.Gökdeniz'i,Hüseyin'i yerden yere vuranlar.Kendi mesleginizde ünvaniniz Ordinaryus'luk herhalde.Herkes kendi isine baksin.Taraftarsan TARAFTARLIK yapacaksin.Yagmurda,karda,firtinada,deplasmanda,kü me düsme hattinin yakininda TAKIMININ YANINDA MISIN ?

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

belki haklisindir ama 5+1 falan anlamam.bence gökdeniz o sahada olmamaliydi.berbat oynadi ve o formayi sirtinda hak etmek için hiç bir sey yapamadi.kim girerse girsin gökdeniz çikmaliydi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Riza ne zamandir yabanci statüsünde oynuyor!

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ömer riza ile ilgili haber

Ömer Riza Türk statüsünde oynayacak

Denizlispor'a Türkiye Futbol Federasyonu'ndan müjdeli haber. 8 ay önce TC kimligine kavusan Ömer Riza'nin Türk statüsünde oynamasi için Denizlispor kulübünün yaptigi girisimler sonuçlandi. Ömer Riza yeni sezonda Türk statüsünde forma girecek. Ömer Riza'nin Türk vatandasi olmasiyla birlikte Süleymanou, Roman, Tomas, Mikka ve Radek'ten sonra Denizlispor'a bir yabanci transfer hakki daha dogdu.

Denizlispor'da 2 sezondur yabanci statüsünde forma giyen Ömer Riza, üçüncü sezonda Türk statüsünde forma giyecek. Türk statüsünde oynayacagi için çok mutlu oldugunu belirten golcü oyuncu, 'Ben 8 ay önce TC Kimligi aldim. Fakat Federasyon Türk statüsünde oynamam için bazi özellikler aradi. Bende bunlari yerine getirdim. Denizlispor yönetimi artik yabanci oyuncu transferi yapabilir' dedi.

Denizlispor Teknik Direktörü Giray Bulak, 'Ömer Riza yabanci statüsünde oynuyordu. Ömer'in yabanci statüsünde oynamasi bizim yabanci transferlerimizde sürekli bir engel teskil ediyordu. Ömer'in Türk olmasi bizi çok mutlu etti. Böylelikle bir yabanci oyuncu transferi de yapma hakkimiz dogdu' diye konustu.

Sebahattin ALP

kaynak :aksam gazetesi

ayrica denizlispor son zamanlarda wisla krakow dan brozek ile ilgileniyor 6. yabanci oyuncu olarak

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sizden ayri kaldiktan sonra eziklerin sitelerinde biraz gezinti yapayim dedim tam da böyle bir konuya rastgeldim...Simdi bu ezikler bizi Celalettin için FIFA ya sikayet edeceklermis nedeni Celalettin yabanci statüsündeymis böylece Trabzonsporun 7 yabancisi varmis da bunun cezasi küme düsürülmekmis de neden bu federsayon uyuyormus ve bu isin pesini birakmayacaklarmis...Demek bizle saha da oynamaya cesaret edemiyorsunuz bu sekilde bizi küme düsüreceksiniz hemi...Gülüyüm de bari bosa gitmesin...[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

herhalde bunlar türk pasaportu tasidiklarini unutuyorlar.

celaleddin malatyaspor da diyarbakirspor da hangi statü de oynuyormus peki

hakan yakin hangi statüde isviçre milli takiminda

kubilay turkyilmaz hangi statüde oynadi

örneklerini sayabilirim.

KISACASI GURBETÇI FUTBOLCULAR ÜLKEMIZDE HANGI STATÜDE OYNUYOR.

futbol fedarasyonu lisans vermisse sorun yoktur.

SON BILGILER. HERHALDE HANGI STATÜDE OYNADIGINI GÖSTERIYOR

<>

<>

<>

MAÇ NO MAÇ TARIHI MEMLEKET1 MEMLEKET2 FORMA GR.DAK ÇIK.DAK KULÜP ADI MÜSABAKA KATEGORISI MÜSABAKA AÇIKLAMASI MÜSABAKA SEVIYESI HAKEM ADI HAKEM SOYADI HAKEM.UYR. SAHA ÜLKE SEHIR SKOR

97980046

18/02/1998

TÜRKIYE

ROMANYA

17

46G

0

T.BORUSSIA

ÜMIT-MILLI

ÖZEL

RAMAZAN

USTA

TUR

VEFA STADI

TÜRKIYE

ISTANBUL

2-6

20203074

30/04/2003

TÜRKIYE

ALMANYA

13

0

0

DIYARBAKIRSPOR

A2-MILLI

ÖZEL

FUTURE CUP

MIROSLAV

LIBA

CZE

19 MAYIS STADI

TÜRKIYE

ANKARA

0-0

20304049

10/12/2003

ISKOÇYA

TÜRKIYE

14

46G

0

MALATYASPOR

A2-MILLI

ÖZEL

FUTURE CUP

MIKE

RILEY

GBR

TANNADICE PARK

ISKOÇYA

DUNDEE

1-1

TOPLAM MILLI MAÇ SAYISI:2

tff.org[/B][/u][/B]

konu oyuncu degisiklerinden yabanci statüsüne dönmüs yahu! konuya dönelim. zaten rum maçlarindaki degisiklikler insani sinirlendiriyor. ilk maçta kötü performans sergilemeyen Ellerin oyundan alinmasini anlamadim desem yalan olmaz. bence ilk maçi olmasina ragmen toplara iyi basiyordu. o degistikten sonra bizi bitiren 2 gol geldi. bence bütün maçlarin hepsinde Gökdeniz ve Hüseyin saha disina alinmaliydi. ikiside simdiye kadarki bütün maçlarda çok çok kötüydüler. orta saha ise Ibrahim Ege ile güçlendirilmeliydi. onun oynamamasi bence hataydi. ilk lig maçinda ise Yattara ve Simek'in degismeleri de kötü bir hamleydi. çünkü defans sos verirken bunun ilaci bence daha da atak oynamakti. Mehmet Yilmaz'i ise forvet yerine defansa sokacaksin. ne de olsa gol atmakta çok basarisiz. belki gol yememizi engeller. hem de boyundan istifade edilmis olunur...

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Ben eskiden beri söylenegelen "Trabzon seyircisi futboldan çok iyi anlar" lafina artik eskisi kadar itibar etmiyorum. Bacak kadar çocuklarda bile "Yattara takimin en iyisiydi, çikmamaliydi" laflari... Hayatini futbola vermis bir adam bile 5 yasindaki çocuk kadar göremedi yani bunu... Ayiptir, ayip. Futbol bizim en fazla hobimiz, adamin isi. Kendi isinizi yapis biçiminizle yoldan geçen adamin dalga geçmesi durumunda neler hissedersiniz ? (Ben de Senol hoca gibi sallamam, dogaldir derim, muhattab olmam)

Yorumunu begenmeyebilirsiniz ama bunu yaparken izledigi mantigi sorgulamadan dalga geçerek konusmazsiniz. Ya da konusursunuz tabi de, Ömer Çavusoglu ve Aziz Üstel gibi futbol bilgileri amiplerin sindirim sistemi kadar olan insanlarin "Senol hoca falan degil" demeleri gibi birsey olur bu. Aziz Üstel "Senolhoca degil" diyor... Pehh !!!

Senol Günes Gökdeniz'le Fatih'ten çekiniyormus, bu yüzden Yattara'yi aliyormus oyundan !!! Adam Yattara'yi çagirarak tüm taraftari karsisina almayi göze almis, Gökdeniz'den niye çekinsin ??? Bu kadar sig bir düsünceye nasil bu kadar itibar gösteriliyor anlayamiyorum. Kaldi ki önce bir istatistiklere bakilsin, Yattara'nin en çok oyunda kaldigi zaman Senol Hoca'nin zamani... Ama yok, amaç Senol Hoca'yi yermek ya, o zaman daha entel olnuyor ya, illa sallayacagiz hakkinda Herkes Gökdeniz niye çimadi diyor... En kötü ldugu zamanda 3 tane pozisyonu yoktan var etti adam (penalti pozisyonu, deniz tarafindaki kaleye adamin üzerinden asirip kaleye vurdugu posizyon ve son dakiklardaki volesi). Bir tanesi girse seyircinin homurtusu kesilecek, adamin kafasi rahatlayacak...

Her neyse... Sonuç olarak Senol hocanin kararlari dogruydu demiyorum. Ama Senol Hoca'nin bu kararlari verirken izledigi mantigin hepimizden daha çok futbolla içli disli olmus, daha çok maç seyretmis, daha çok sahada olmus bir insan olarak dalga geçilemeyecek kadar derinligi oldugunu düsünüyorum. "Bence su degisiklik su açidan yanlisti" demek bir haktir. Ama daha yabanci sayisinin kaç olmasi gerektigini bilmeyen adamlarin oyuncu degisikligiyle ilgili dalga geçercesine yazdiklari durumlar komik oluyor.

Sevgili Emrah, tam senden bekledigim yorumu yapmissin yine. Bir kere de beni sasirt yahu. Anorthosis'e elenmemizde Senol Günes'in az da olsa hatasi oldugunu söyle örnegin. 5 yasindaki çocugun Trabzonspor'dan maddi geliri olmadigini söyle bir kez olsun. Senol Günes'in Gerede kampi devam ederken Milli takimdan alacagi olan paranin pesine düstügünü anlat. Bunu gurur meselesi yaptigini söyledigini de anlat mesela. Ergun Ata'ya bunu söyledigini de anlat. Ilkelerinin olmadigini, bizi hep kandirdigini anlat Senol'un. Ingiltere maçindan 3 gün önce Chelsea'ye deplasmanda2 gol atan Sergen'i ilk 11'de oynatmasini açikla Emrah. Oyun planini anlat bana. Hani su 3 günde bir degisenini. Trabzonspor'da bile Sergen'in oynamasini ister misin onu söyle. Geçen sene Szymkowiak'in agzindan duydugunu söyledin takimin frikikçisinin Gökdeniz oldugunu. Buna katilir misin onu anlat. Gökdeniz'in kullandigi frikiklerden kaç tane gol kazandigimizi yaz mesela.

Hepiniz salaksiniz, bir tek Senol akilli mantigini anlat üstelik. Tribüne gelen bi kamyon gerizekaliyi anlat bize. Onlar sence hiçbirsey bilmiyorlar degil mi sevgili Emrah? Senol Yattara'yi çikarinca yuhalayanlar futboldan anlamayan aptal sürüsüydü sence degil mi? Bir tek sen ve Senol biliyorsunuz futbolu degil mi? Ben dedahil birçok taraftar cahil öyle degil mi? Senin bu sayfalarda Mehmet Yilmaz, Hasan Üçüncü ve Senol Günes'i savunup durmandan biktim usandim sevgili Emrah. Sen savunmaktan bikmayacak usanmayacaksin onu da biliyorum. Anorthosis'e yok yere elendik Emrah. Senol Günes elenmemizde tek sorumlu oldugunu söyledi Emrah. Sen hala kimi kime karsi savunuyorsun? Issiz bir adaya düssen yanina alacagin 3 sey Senol Günes, Mehmet Yilmaz ve Hasan Üçüncü olacak sevgiliEmrah. Al da git yaninda.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Ben eskiden beri söylenegelen "Trabzon seyircisi futboldan çok iyi anlar" lafina artik eskisi kadar itibar etmiyorum. Bacak kadar çocuklarda bile "Yattara takimin en iyisiydi, çikmamaliydi" laflari... Hayatini futbola vermis bir adam bile 5 yasindaki çocuk kadar göremedi yani bunu... Ayiptir, ayip. Futbol bizim en fazla hobimiz, adamin isi. Kendi isinizi yapis biçiminizle yoldan geçen adamin dalga geçmesi durumunda neler hissedersiniz ? (Ben de Senol hoca gibi sallamam, dogaldir derim, muhattab olmam)

Yorumunu begenmeyebilirsiniz ama bunu yaparken izledigi mantigi sorgulamadan dalga geçerek konusmazsiniz. Ya da konusursunuz tabi de, Ömer Çavusoglu ve Aziz Üstel gibi futbol bilgileri amiplerin sindirim sistemi kadar olan insanlarin "Senol hoca falan degil" demeleri gibi birsey olur bu. Aziz Üstel "Senolhoca degil" diyor... Pehh !!!

Senol Günes Gökdeniz'le Fatih'ten çekiniyormus, bu yüzden Yattara'yi aliyormus oyundan !!! Adam Yattara'yi çagirarak tüm taraftari karsisina almayi göze almis, Gökdeniz'den niye çekinsin ??? Bu kadar sig bir düsünceye nasil bu kadar itibar gösteriliyor anlayamiyorum. Kaldi ki önce bir istatistiklere bakilsin, Yattara'nin en çok oyunda kaldigi zaman Senol Hoca'nin zamani... Ama yok, amaç Senol Hoca'yi yermek ya, o zaman daha entel olnuyor ya, illa sallayacagiz hakkinda Herkes Gökdeniz niye çimadi diyor... En kötü ldugu zamanda 3 tane pozisyonu yoktan var etti adam (penalti pozisyonu, deniz tarafindaki kaleye adamin üzerinden asirip kaleye vurdugu posizyon ve son dakiklardaki volesi). Bir tanesi girse seyircinin homurtusu kesilecek, adamin kafasi rahatlayacak...

Her neyse... Sonuç olarak Senol hocanin kararlari dogruydu demiyorum. Ama Senol Hoca'nin bu kararlari verirken izledigi mantigin hepimizden daha çok futbolla içli disli olmus, daha çok maç seyretmis, daha çok sahada olmus bir insan olarak dalga geçilemeyecek kadar derinligi oldugunu düsünüyorum. "Bence su degisiklik su açidan yanlisti" demek bir haktir. Ama daha yabanci sayisinin kaç olmasi gerektigini bilmeyen adamlarin oyuncu degisikligiyle ilgili dalga geçercesine yazdiklari durumlar komik oluyor.

Sevgili Emrah, tam senden bekledigim yorumu yapmissin yine. Bir kere de beni sasirt yahu. Anorthosis'e elenmemizde Senol Günes'in az da olsa hatasi oldugunu söyle örnegin. 5 yasindaki çocugun Trabzonspor'dan maddi geliri olmadigini söyle bir kez olsun. Senol Günes'in Gerede kampi devam ederken Milli takimdan alacagi olan paranin pesine düstügünü anlat. Bunu gurur meselesi yaptigini söyledigini de anlat mesela. Ergun Ata'ya bunu söyledigini de anlat. Ilkelerinin olmadigini, bizi hep kandirdigini anlat Senol'un. Ingiltere maçindan 3 gün önce Chelsea'ye deplasmanda2 gol atan Sergen'i ilk 11'de oynatmasini açikla Emrah. Oyun planini anlat bana. Hani su 3 günde bir degisenini. Trabzonspor'da bile Sergen'in oynamasini ister misin onu söyle. Geçen sene Szymkowiak'in agzindan duydugunu söyledin takimin frikikçisinin Gökdeniz oldugunu. Buna katilir misin onu anlat. Gökdeniz'in kullandigi frikiklerden kaç tane gol kazandigimizi yaz mesela.

Hepiniz salaksiniz, bir tek Senol akilli mantigini anlat üstelik. Tribüne gelen bi kamyon gerizekaliyi anlat bize. Onlar sence hiçbirsey bilmiyorlar degil mi sevgili Emrah? Senol Yattara'yi çikarinca yuhalayanlar futboldan anlamayan aptal sürüsüydü sence degil mi? Bir tek sen ve Senol biliyorsunuz futbolu degil mi? Ben dedahil birçok taraftar cahil öyle degil mi? Senin bu sayfalarda Mehmet Yilmaz, Hasan Üçüncü ve Senol Günes'i savunup durmandan biktim usandim sevgili Emrah. Sen savunmaktan bikmayacak usanmayacaksin onu da biliyorum. Anorthosis'e yok yere elendik Emrah. Senol Günes elenmemizde tek sorumlu oldugunu söyledi Emrah. Sen hala kimi kime karsi savunuyorsun? Issiz bir adaya düssen yanina alacagin 3 sey Senol Günes, Mehmet Yilmaz ve Hasan Üçüncü olacak sevgiliEmrah. Al da git yaninda.

Sevgili Savas...

Herseyden önce sanirim ayri gezegenlerin insanlariyiz, ama olsun, sonuçta insaniz, koklasmamiza gerek yok anlasmak için, konusacagiz elbette...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Anarthosis'e elenmemizde Senol hocanin hatasi vardi elbette. Ama neye göre vardi ? Bana göre vardi mesela, sana göre olmayabilir. Futbol matematik degil ki... "... hatali oldugunu söyle örnegin" demissin. Ben söylersem hatali mi olacak da icazet bekliyorsun. Bence Eller-Tayfun degisikligi hataydi. Belki sence degildi, bilemeyiz. Zaten anlatmaya çalistigim ama senin genel itibariyle içinde oldugun protest-agresif ruh halin nedeniyle anlamak yerine "eksin" tercihinde bulundugun için anlayamadigin mesele su... Senol Günes su konuda yanlis yapti, hataliydidersin...Millet Gökdeniz ve M. Yilmaz hakkinda yorum yaparken "Gökdeniz'in freekicklere devam etmesi lazim, M. Yilmaz o golü kaçirdi ama asil yapmak istedigi ayaginin üstüyle sik bir gol atmakti" vs mi dedim ben? Adami elestir, bana ne bababim oglu degil ki... Adigi paradan yüzde de almiyorum... Ama "salak Senol ...... yapti yine" diyemezsin. Birincisi ben gelmis geçmis en büyük Trabzonsporlulardan birine yapilan bu hakareti sindiremem, bu yüzden buna hakkin olmadigini düsünürüm, ikicisi Senol Günes futbolla ilk tanistiginda sen daha zigot durumunda ya vardin ya yoktun, onun için anlamsiz bulurum bu durumu... Senin TV'den izledigin maçlari toplasan adamin tecrübe ettigi maçlarin yarisina ya gelir ya gelmez... Elestiri haktir, asagilamak bir kompleksten ileri gelir, ama yine de birikim gereklidir diye düsünüyorum. Senol Hoca'yi herkes elestirebilir, ben de elestirdim, inanmazsin... Ama bu sitede 86 dogumlu adam bir yazi yazmis hakkinda, sanirsin Fatih Terim konusuyor... Ama insanlar konusur, engel olamayiz. Sen de konusuyorsun, ben de... Benim adami sevmem ve desteklemem seni niçin bu kadar geriyor, ben onuanlamiyorum. Sana ne ! Sen sevmiyorsun diye ben sana bir sey diyor muyum ? Getirmeye çalistigim farkli bir bakis açisi bile seni çileden çikartiyor. Benim Senol Hoca'yi, Hasan'i ve Mehmet Yilmaz'i sevmem en az senin komünistligin kadar hiç kimseyi ilgilendirmeme hakkina sahip degil mi ? Ben futboldan anlamiyorum belki... Herkesin "analyze" yetenegi seninki kadar gelismis olmak durumunda mi ?"Hasan'in, Senol'un, Mehmet Yilmaz'in Trabzonspor'a ne katkilari olmus, ne olmasini bekliyorsun" desen konusacagiz. Ama bu haliyle, cik...

Çok merak ediyorsan, issiz bir adaya giderken yanima alacagim üç sey Hasan, M.Yilmaz ve Senol hoca olmayacak. (Bu arada artik senin yüzünden bir yere gitme huyumdan vazgeçtim, buralardayim... Belki hayal irikligina ugrayacaksin ama issiz adaya da sen git dedigin için gitmiyorum,balayi...)

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

CELO NEDEN YABANCI TURK OLAMAZMI

Nereden
    İstanbul

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı
    Sizden ayri kaldiktan sonra eziklerin sitelerinde biraz gezinti yapayim dedim tam da böyle bir konuya rastgeldim...Simdi bu ezikler bizi Celalettin için FIFA ya sikayet edeceklermis nedeni Celalettin yabanci statüsündeymis böylece Trabzonsporun 7 yabancisi varmis da bunun cezasi küme düsürülmekmis de neden bu federsayon uyuyormus ve bu isin pesini birakmayacaklarmis...Demek bizle saha da oynamaya cesaret edemiyorsunuz bu sekilde bizi küme düsüreceksiniz hemi...Gülüyüm de bari bosa gitmesin...[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Onlar Uche ve Okocha'yi Nijerya Milli Takimi'nda faal oyuncu olmalarina ragmenTürk statüsünde oynatirken birsey yoktu da mevzuatimiza göre Türk Vatandasiana-babadan dogdugu için dogal olarak vatandaslik hakkini elde etmis,üstelik çifte pasaport tasiyanCelaleddin'in varligi mi ...... ...... ........

Nereden
    İstanbul

PERHAPS YAZDI ;

Ama daha yabanci sayisinin kaç olmasi gerektigini bilmeyen adamlarin oyuncu degisikligiyle ilgili dalga geçercesine yazdiklari durumlar komik oluyor..

Perhaps kardesim , ben kaç yabaNci oynayacagi hakkinda bilgileri eski statüye dayaniyordu. Yeni sezonla ilgili bilgileri TFF nin açiklamalarinda göremedigim için eski statünün geçerli oldugunu düsünerek bu konuyu açtim. Ama kimseyle dalga geçmedim. !!!

Saygilarimla Edited by: ozcilingir

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Senol Hocanin en büyük zaaflarindan biri oyunu okuyamamasi. Sezon basindan beri yaptigi en iyi oyuncu degisikligi Kayseri maçinda Smoziyak i alip Lee yi koymasiydi bunun disinda yaptigi her oyuncu degisikligi beni kahretti. Hatta hakem oyuncu degisikligi izni verince benim yüregim agzima geliyor. Gene bu adam ne yapacak diye korkuyorum.

Seyircinin tepkisini de hakli buluyorum. O kadar insanin gördügünü Senol Hoca nasil görmüyor bunuanlamiyorum.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Belliki Senol hoca olaya seyircinin baktigi açidan bakmiyor.

Kasit kayseri maçi ise degisikliklere katiliyorum.Yerindedir buda benim görüsüm........

bence o degisikliklerde sorun yokta 11 de sorun var. sahada 9 kisi oynuyoruz. çünkü olmayan oyuncular var sahada. hüseyinle gökdeniz. bence bir gökdenize bir hüseyine kakatlanildigi kadar volkan ibrahim ege ve ademe hatta paftaki futbolculara katlanilsa simdi yildiz olmuslardi. ( klavyenin ayarlari iyi degil imla icin özür )

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

EDITEdited by: #10 Muhtelif

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Issiz bir adaya düssen yanina alacagin 3 sey Senol Günes, Mehmet Yilmaz ve Hasan Üçüncü olacak sevgiliEmrah. Al da git yaninda.

Çok merak ediyorsan, issiz bir adaya giderken yanima alacagim üç sey Hasan, M.Yilmaz ve Senol hoca olmayacak. (Bu arada artik senin yüzünden bir yere gitme huyumdan vazgeçtim, buralardayim... Belki hayal irikligina ugrayacaksin ama issiz adaya da sen git dedigin için gitmiyorum,balayi...)

Valla Emrah abi Savas abi issiz adaya gidersen yanina alacagin seyleri saymis benim aklim karisti simdi Arzu Abla da var acaba bu 3 kisiden hangisinin yerine Arzu ablayi alip gidersin çok merak ettim.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seyircinin oyuncu degisikliklerine tepki vermesi yanlistir.Çikan oyuncuyu gereksiz yere kiskirtmis,giren oyuncunun moralinide bozmus olursun.Eger yapilan taktik geregibir degisiklik ise uygulanacak yeni taktigin içinede edersin.Taraftar dedigin maç boyunca90 + dakikalarca takimini ölümüne destekleyecek vesselam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)