Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Metin Aktas?a Cevap!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Galafka Nickli Üyeden Alıntı

Kuzey_lee

Biz kimler için çok yetekli demedikki.Nihat'i hatirlatayim ben sana:metin hiçbir zaman çok yetenekli olmadi:metin Kurtarilamayacak toplari kurtaran manyak bir kaleci ama öyle goller yiyorduki(hatirla) asla trabzonsporun agirligini kaldiramadi.Salya sümük aglamakla golden sonra çimleri yumruklamakla iyi kaleci olunmaz..

Dünya kupasinda milli takimla koreye getirilmesi tamamen Senol Günes'in kiyagidir.

metin hiçbir zaman çok yetenekli olmadi dersen ben de sana metin'in ilk çiktigi zamanlari hatirlatirim (ki biraz onceki yazilarimda bahsettim)..

benim asil merak ettigim yattara için yazdiklarima cevaplariniz..yani yabanci yapar yerli yapamaz..yetenekli yapar yeteneksiz yapamaz konusu

Guests
    Ziyaretçi

Tabiki kimse yapmasin.Yattarayi sahipleiniyorum gibi görünmesin.Ona olan kizginligim hala geçmedi geçecek gibi de degil.

Ama yattara bunlari yapsa bile topunu da oynayabiliyor.Yattara efendi kendisineverdigimiz degeri hiçbir zaman haketmiyor.Haketmedi de.Biz karalar baglarken uçkuru pesinde kosan Yattara da olsa metin de olsa ayni kizginligi duyarim.Ama yine söylüyorum.Eger metin kayseride oynuyorsa bunun sorumlusu TRABZONSPOR taraftari degil metinin ta kendisidir.(O kupon yapmaya devam etsin belki bir gün altiliyi tutturur)

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Trabzon'lu olmayan biri olarak olaya objektif baktigimda.''kendi oyuncularmiz'' diye bir seyi kesinlikle kabul etmiyorum.Ben futbolcunun nufus cüzdanina degil takima kattigi yarara bakarim.Trabzonspor taraftari öyle denildigi gibi yabanci futbolcu hayrani degildir.Bugüne kadarki yasamimda bir Sota'yi bilirim birde suanki Yattara'yi bilirim yabanci olarak deger verdigim.Yavas yavas Simek'te bu yolda ilerliyor.Yani topu topu bir elin parmaklari kadar ,peki bana türk futbolcularini say derseneniz,Hami'si,Orhan'i,Ünal'i,Abdullah'i,Ogün' ü,K.Orhan' i,Soner'i Fatih'i ,Gökdeniz'i ...ve nicelerini size gösterebilirim.Bu listede Metin Aktas yoksa bu yabanciya olan sevgiden degil takima ne kadar faydali oldugundandir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar biraz düzgün konusalim lütfen...

-----------------------

Ben teknik direktör olsam ve en iyi futbolcum maç öncesibarda sabahlasa kimse kusura bakmasin ama ben onu yine de ilk 11'e koyarim,sonra da yönetime söylerim gereken cezayi verir...Onu kesip niçin takimi cezalandirayim ki??? Yattara'nin olayi da bu hesap... Kuzey_lee'nin söyledigi zaten malum, Yattara'nin Trabzon'dabu tür seyleri sürekli yaptigini zaten herkesbiliyor, ama çikip oynadigi içinmillete antipatik gelmiyor yani dedigim olay, eger oynamazsa neler olacagigörülür.

Bir örnek vereyim nouma ilk sezonundabasarili oldugu için bu tür disiplinsizliklerine göz yumuluyordu, ancak ikinci sezonunda formu düsünce yaptigi davranislara anlayis gösterilmedi ve kovuldu, bjeke taraftari da destegini büyük oranda çekti... Yattara'nindurum da ayni...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Trabzon'lu olmayan biri olarak olaya objektif baktigimda.''kendi oyuncularmiz'' diye bir seyi kesinlikle kabul etmiyorum.Ben futbolcunun nufus cüzdanina degil takima kattigi yarara bakarim.Trabzonspor taraftari öyle denildigi gibi yabanci futbolcu hayrani degildir.Bugüne kadarki yasamimda bir Sota'yi bilirim birde suanki Yattara'yi bilirim yabanci olarak deger verdigim.Yavas yavas Simek'te bu yolda ilerliyor.Yani topu topu bir elin parmaklari kadar ,peki bana türk futbolcularini say derseneniz,Hami'si,Orhan'i,Ünal'i,Abdullah'i,Ogün' ü,K.Orhan' i,Soner'i Fatih'i ,Gökdeniz'i ...ve nicelerini size gösterebilirim.Bu listede Metin Aktas yoksa bu yabanciya olan sevgiden degil takima ne kadar faydali oldugundandir.

Bu örneklerin hepsi havada kalır:

Hami: Trabzonspor tarihinini en çok küfredilen oyuncusu

Soner: her yanlış pasına tribünlerin feveran ettiği, hiçbir zaman kıymeti bilinmeyen değerimiz.

Ogün: Trabzonspor taraftarından dayak yiyen tek oyuncu

Abdullah, Ünal K.Orhan ve Orhan ise Trabzonlu değil. Verdiğin isimler senin fikrini değil, aksini ispatlıyor.

Zaten burada yerliden kasıt; yerlinin yerlisidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

METIN AKTAS'a CEVAP:

Oglum madem biliyorsun, daha ne konusuyorsun. SUS ULEN SUS!

Git sen topunu oyna, millete de sakiz olma!

sevgili metin aktas neye dayanarak bu sözleri söyledi bilmiyorum.

fakat bilmesini isterim trabzonda yeni dogan çocuklarin adlari genelde fatih veya gökdeniz oluyor.

ben hiç rastlamadim yattara szymkowiak vs gibi isimlere

kendisinin dikkatini çekerim biz trabzonlular sadece trabzonda oynayan futbolculari deyil diyer takimlarda oynayan trabzonlularida seviyoruz buna kendiside dahil

Sevgili metin zamaninda adam olsaydi, yani akli basinda olsaydi bugün Trabzonsporun ve milli takimin kalesindeydi. O zamanlar metinde müthis bir yetenek yardi, ama degerini bilmedi, kendisini gelistirmedi. o zamanlar 5 serisi yeni BMW kullanirken (hak ediyordu), sagda solda hava atip derdiki "benim antramana ihtiyacim yok, pazar günü nasil olsa kaledeyim". Trabzonsporun kalesinde banko oynamanin degerini bilemedi. Yillar gecdi ve metin kayserisporun kalesinde, ve 18 yasindaki yetenegiyle kalmis.

Eger Trabzonspora bir kirginligi varsa, davasini kirgin oldugu kisilerle halletsin, ama Trabzonspor taraftarina cikismasin, cünkü bu taraftar o yillarda onu da bagrina basmisti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

denizci61
    Ziyaretçi

Bu tip adamlar Trabzonspor'da oynarken o formanin hakkini veremeyen daha sonra Trabzonspor'dan ayrilinca Trabzonspor'un kötü olmasini isteyen,kötü oluncada bundan garip bir zevk alan adamlardir...Bunlara adam da denmez ya neyse...

Yattara olayina gelince... O mevzuda en az Yattara kadar Yönetim de suçludur...Hatirlarsaniz Sergen gs'deyken hesabini F.Terim ödemisti....Ama bizde nerde o profesyonellik...Yattara eglenirken iki sokak ötede yönetici de egleniyordur...Biz amatörlerin yönettigi dünyadakitek büyük takimiyiz...

Nereden
    İstanbul

güzeldi..

Nereden
    İstanbul

"simal yildizinin yazdiklari güzeldi" demek istedim ama bilgisayarin azizligine ugradim..

Ben cana katiliyorum, gercekten dogrulari yazdi. Ben isterimki
    Trabzonspor 18 i hep trabzonlu kökenli futbolcularla dolsun. Ama
    nerde? Bir gercek daha var: Trabzonlu oyunculara önem verilmiyor
    deniyor, ama en cok torpili de onlar goruyor! Gökdeniz örnegi, bu
    adam fenerbahce trasfer dedikodularindan sonra dogru dürüst mac
    oynamadi! Yedege gecen seneden beri oturmaya hak kazanmisti, ama
    ne görüyoruz gökdeniz hep ilk 11 de. Ama bir yabanci mesela bir
    yattara bir mac kotu oynasin, ertesi hafta hemen yedekte. Nerde
    adalet, soruyorum size??? Acikca Trabzonlu oyuncular herzaman
    korunmustur, onun icin islerine baksinlar fazla da havalanmasinlar!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Lazrail_76 Nickli Üyeden Alıntı
    Ben cana katiliyorum, gercekten dogrulari yazdi. Ben isterimki Trabzonspor 18 i hep trabzonlu kökenli futbolcularla dolsun. Ama nerde? Bir gercek daha var: Trabzonlu oyunculara önem verilmiyor deniyor, ama en cok torpili de onlar goruyor! Gökdeniz örnegi, bu adam fenerbahce trasfer dedikodularindan sonra dogru dürüst mac oynamadi! Yedege gecen seneden beri oturmaya hak kazanmisti, ama ne görüyoruz gökdeniz hep ilk 11 de. Ama bir yabanci mesela bir yattara bir mac kotu oynasin, ertesi hafta hemen yedekte. Nerde adalet, soruyorum size??? Acikca Trabzonlu oyuncular herzaman korunmustur, onun icin islerine baksinlar fazla da havalanmasinlar!!!

Iste bu mesaj herseyi ortaya koyuyor. Arkadas Gökdeniz'i saha kenarinda oturtacakmis(?!?).

Baska yorum yapmiyorum. Yorum sizin. Istemeden de olsa görüsünün tam tersini ispatliyorsun.

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence gereksiz bir açiklamaydi;

1-Trabzonlu futbolu gerçekten çok iyi biliyor, futbolcu taraftari kandiramaz, bu taraftar kim iyi ise onu daha çok seviyor bu da kisilere olan sevgiden degil takimin aolan sevgiden kaynaklaniyor. kim takima daha fazla katki saglarsa taraftarin gözbebegi olur.Burada ayirtedilmesi gereken noktanin bu olmasi gerekiyor.,

2-Trabzon yerlisi futbolculara bence fazlasiyla deger veriliyor, ama bazi futbolcularin öncelikle neyi temsil ettigini iyi anlamasi gerekiyor.

3-Yavuzselim sahasina gidin bakin kaç bin tane amatör futbolcu var orada. Bunlarda sansi olanlar yada arkasi olanlar biryerlere gelebiliyor. Kaç yildiz yokoldu gitti bileniniz yok!O nedenle her Trabzon yerlisi adi duyumlus futbolcuyada ondan baskasi yok sahip çikalim mantigi yanlis bence. Kim iyi olursa o sevgi görür ts formasini giyen futbolcu zaten nekadar ayricalikli bir yerde oldugunu bilmesi gerekir saf trabzonluda olsa, bu nedenle hep iyi olmak zorunda bunu taraftara hissettirsin yeter kötü gününde o da yattara gibi sahiplenilir.

4-Yerlinin yerlisi futbolculara örnek olarak Fatih gösterilebilir. Kimse bu sevgiyi kiskanip bizede o sevgi gösterilmiyor diyemez. Önce haketmek gerekir.

5-Yillarca kombineli taraftar olarak maç izlerim ve diyebilecegim taraftarimiz çok az konuda yanlis yapmistir. Taraftar herseyi görür duyar bilir.Basinda yeralmayanlari burada yasayanlar bilir.Tepki hiç bir zaman sebepsiz olusmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TS_ilverTS_wan Nickli Üyeden Alıntı

Bence gereksiz bir açiklamaydi;

1-Trabzonlu futbolu gerçekten çok iyi biliyor, futbolcu taraftari kandiramaz, bu taraftar kim iyi ise onu daha çok seviyor bu da kisilere olan sevgiden degil takimin aolan sevgiden kaynaklaniyor. kim takima daha fazla katki saglarsa taraftarin gözbebegi olur.Burada ayirtedilmesi gereken noktanin bu olmasi gerekiyor.,

2-Trabzon yerlisi futbolculara bence fazlasiyla deger veriliyor, ama bazi futbolcularin öncelikle neyi temsil ettigini iyi anlamasi gerekiyor.

3-Yavuzselim sahasina gidin bakin kaç bin tane amatör futbolcu var orada. Bunlarda sansi olanlar yada arkasi olanlar biryerlere gelebiliyor. Kaç yildiz yokoldu gitti bileniniz yok!O nedenle her Trabzon yerlisi adi duyumlus futbolcuyada ondan baskasi yok sahip çikalim mantigi yanlis bence. Kim iyi olursa o sevgi görür ts formasini giyen futbolcu zaten nekadar ayricalikli bir yerde oldugunu bilmesi gerekir saf trabzonluda olsa, bu nedenle hep iyi olmak zorunda bunu taraftara hissettirsin yeter kötü gününde o da yattara gibi sahiplenilir.

4-Yerlinin yerlisi futbolculara örnek olarak Fatih gösterilebilir. Kimse bu sevgiyi kiskanip bizede o sevgi gösterilmiyor diyemez. Önce haketmek gerekir.

5-Yillarca kombineli taraftar olarak maç izlerim ve diyebilecegim taraftarimiz çok az konuda yanlis yapmistir. Taraftar herseyi görür duyar bilir.Basinda yeralmayanlari burada yasayanlar bilir.Tepki hiç bir zaman sebepsiz olusmaz.

Gene kendi kendinizi tekzip ediyorsunuz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Sayin Simal Yildizi,

Her konuda ayni fikre sahip olacagiz gibi bir kaide yok tabi ki, bu konuya farkli yaklasmaniz da olagan bir durum...

Ancak son iletilerinizde Metin Aktas'i elestiren arkadaslari Metin'i hakli çikarmakla itham ediyorsunuz. Lütfen, bu arkadaslarin çogu, ben de dahil olmak üzere Trabzonludur, hatta bu noktayaçekilebilecegini gördügüm için açilis yazimin altina da bilinçli olarak Trabzonlu Can-bastennotunu düsmüstüm... Trabzonlutaraftarlarda bu tür bir düsünceninoldugunun söylenmesibizi üzmüstür ve konunun Metin'in nankörlügü ve degerbilmezligiyle iliskilendirilmesi de bu baglamda normaldir...Çünkü burada yazan Trabzonlu TS taraftarlari böyle bir düsünce içinde olmamistir... Sitemleride anldigim kadariyla benim gibi haksizliga ugradiklarini düsünmelerindendir...

Saygilar...

denizci61
    Ziyaretçi

Sitedeson günlerde yeni bir moda oldu: "AYKIRILIK"

Metin'in kim oldugunu,ne oldugunu herkes biliyor...Bilmeyen varsa o da sussun ve ögrensin...

kutoz
    Ziyaretçi

Kedi uzanamadigi ete mundar dermis. Metin akilli olacakti, çalisacakti, formayi sirtindan çikarmayacakti. Beceriksizliginin faturasini taraftara çikarma da moda oldu bizde son yillarda.

Metin ye Pastirmani otur asagiya. Sana mi kaldi bu büyük taraftari elestirmek...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAN-basten Nickli Üyeden Alıntı

....

Ancak son iletilerinizde Metin Aktas'i elestiren arkadaslari Metin'i hakli çikarmakla itham ediyorsunuz.

.....

Kesinlikle ben birşey ile itham etmiyorum. Bilakis kendileri zaten açıklama yaparak söze gerek bırakmıyorlar.

Sanırım çok anlaşılmayan görüşümü biraz açmam gerekecek. Metin'in söylediklerine katılıyorum, doğrudur. Kendisini sever miyim? O da bana kalsın. Burası onun zamparalığını tartıştığımız bir konu değil ne de olsa.

Şimdi açıklamayı niye yaptı, ne gerek vardı derseniz,BENCE o açıklamayı Gökdeniz için yaptı, kendi için değil. Bu bencesi, sen de farklı düşünürsün, sadece saygı duyarım.

Başa dönecek olursak, ben Trabzonsporluların, Trabzonlu olan oyuncularla olmayanlara farklı baktığına eminim. Bunun da menfi değil, müspet yönde olduğuna inanıyorum. Örneğin sokaktaki hiç tanımadığınız bir çocuk koşsa, ona durdurup düşme demezsiniz. Ya da tanımadığınız bir çocuğun yolunu çevirip de "yarın yazılın var, git çalış" demeyebilirsiniz. Ancak söz konusu çocuk kardeşinizse eğer, ya da yeğeniniz, kuzeniniz, o zaman ilk müdahalede siz bulunursunuz.

Bu da bu basit örneklerdeki gibi açıklanabilir. Yani bizden olanı sahiplenmek, ondan da bizim kafamızdaki fikirleri, içimizdeki heyecanı aynı şekilde paylaşmasını isteyebiliriz. Bu nedenle Yattara'nın gereksiz yere, çok önemli bir maçta daha maçın ortasında atılmasını sindirebiliriz de, Gökdeniz aynı gereksiz hareketi, artık kazanılmış bir maçın son dakikasında yaptığında, ona tepkimiz iki yıl sürer. Çünkü Yattara'lar gelir geçer, Gökdenizler, Fatih'ler, Hami'ler ise bizimdir, bizizdirve hep öyle kalırlar.

Dolayısıyla Metin'in söyledikleri doğru, yerli - yersiz olsa bile; ama bence bunda yadırganacak bir durum yok. Buradaki arkadaşlar, damarlarındaki Karadeniz kanından olsa gerek, bence gereksiz yere celallenmişler. Celallenirken de ister istemez savundukları fikrin zıttını ispatlarlar.

Ne gerek var!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazilanlarin hepsini okudum.Aslinda Metn ile ilgili bir fikrim vardi kafamda, o fikir pek degismedi.Yani Metin Trabzonspor'un kalesini koruyacak bir kaleci degil...Layiginida bulmus zaten,hayirlisi olsun!

Bu baglamda geçen Eylül ayinda yasadigim bir aniyi anlatmayi borç bildim;

Ürgüp Dedeman otelindeyiz ben ve site üyesi abim Sargonali(is amaçli)...Nihat abi otelin kapisinda Metin'i görmüs,kendisinin üzerinde turuncu Trabzon tisörtü bende turuncu esofman takimi...bagiriyoruz burdayiz diye yani...Ama Metin orali olmamis.Ben ise asansörde denk geldim gözümün içine baka baka tek kelime etmeden asansörden indi.Sen gurbette bir Trabzonlu görücen ve konusmuyacan; pes dogrusu...Ve bu adam Trabzon halkini elestiricek 2. pes dogrusu......

Ve size bir bomba o gün otelde Kayserili topçularla birlikte Gençler-Fener maçini izliyorduk; Fener gol kaçirdiginda Metin'in tepkisini görmenizi isterdim.Ben Trabzonlulugumun verdigi edep ve haya ile bu tepkiyi burda söylemeyip; her Trabzonlunun mutlak Trabzonsporlu olmadigi,olamiyacagi gerçeginin artik kabullenilmesi gerektigini hatirlatmak isterim.

Geçmiste büyük çogunlugu Cimbomlu olan sehir de gizli gizli üç sülük takimi tutan insanlar hatta çocuklar oldugu gerçegini kabullenerek bu durumun basarisizliklar sürdükçe articagini hatirlatmayi yine bir görev edinmek istedim.,

Sürç-ü lisan ettiysek affola!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yahu bu Metin'le ilgili de herkesin biranisi varmis meger, aslinda söze gerek olmayan durum busevgili Simal Yildizi, her sey ortada gördügün gibi...Zira benim de bir anim var kendisiyle ilgili, o Trabzonlu edebinden dolayi ben de anlatmamayi düsünüyordum aslinda ama herkes biseyler anlatiyor madem, dinleyin pakayim...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

1997-98sezonunda 0-2biten Trabzonspor-Dardanelspor maçindansonra staddan çikip yenilmenin verdigi üzüntüyle, Trabzon sokaklarinda manasizca geziniyordum... Maç biteli bi iki saat falan olmustu, bunu gördüm, mcdonaldsa giriyordu.Ben 14 yasindaydim o zamanlar, kahromustum harbiden, ya bu???Hem iki salak gol ye hem de mcdonaldslarda takil...Kil olmustum resmen...[img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: CAN-basten

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ben yanlis anlamis olabilirim. Bu konuyu sen açtigina göre sen biliyorsun anafikri.

Eger konu Metin Aktas ise o halde tüm yazilarimi geri çekiyorum. Ancak ben konunun özünün Trabzonlunun Trabzonluya olan tahammül esiginin düsük olmasi olarak düsünmüstüm. Asil önemli konu da bence buydu.

Siz simdi bu kadar hoslanmadiginiz ve Trabzonspor ile alakasi ve Trabzonsporlu bir gelecegi olmayan Metin'in merkezinde tartisacaksaniz, zaten birebir futbolcularla ilgili konulara girmemeye özen gösterdigim için, ben yokum. Metin'de dahil pek çogu için söylenebilecek çok seyler var, ama burada insanlara cevap hakki olmadigi bir yerde bu sekilde yüklenmeyi düsünmüyorum.

Haydi size kolay gelsin.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konuyla alakasi yok ama; Reha Abi demisin ya Metin Aktas febe gol kaçirdiginda çok üzüldü.. Belki de bahis oynamistir, kimbilir [img]smileys/smiley1.gif[/img]Bahis oynadiysa da kendi maçina oynamamis,bu bakimdan elestirmememiz lazim.. Hadi kendi maçina oynasa, hatta bir de olayi abartip rakibe para yatirdiysa neyse de bu kadar serefsizce bir hareketi, hele de Trabzonlu bir futbolcu yapmaz ya [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konuyla uzaktan yakindan alakasi olmayan birsey yazdim belki, herkesten özür diliyorum ama mesaj verme gayesi olunca konu sapiyo bazen..

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Konuyla alakasi yok ama; Reha Abi demisin ya Metin Aktas febe gol kaçirdiginda çok üzüldü.. Belki de bahis oynamistir, kimbilir [img]smileys/smiley1.gif[/img]Bahis oynadiysa da kendi maçina oynamamis,bu bakimdan elestirmememiz lazim.. Hadi kendi maçina oynasa, hatta bir de olayi abartip rakibe para yatirdiysa neyse de bu kadar serefsizce bir hareketi, hele de Trabzonlu bir futbolcu yapmaz ya [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konuyla uzaktan yakindan alakasi olmayan birsey yazdim belki, herkesten özür diliyorum ama mesaj verme gayesi olunca konu sapiyo bazen..

bu ne yahu... Uçurtmayi Vurmasinlar diye bir film vardi.. oradaki çocuk karakter geldi aklima.. sürekli sorup duruyordu kadin mahkuma.. Uçurtma ne demek Inci, su ne demek Inci, bu ne demek Inci... v.b.. Inci'yi Berat yaptigimi varsay...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Ben yanlis anlamis olabilirim. Bu konuyu sen açtigina göre sen biliyorsun anafikri.

Eger konu Metin Aktas ise o halde tüm yazilarimi geri çekiyorum. Ancak ben konunun özünün Trabzonlunun Trabzonluya olan tahammül esiginin düsük olmasi olarak düsünmüstüm. Asil önemli konu da bence buydu.

Siz simdi bu kadar hoslanmadiginiz ve Trabzonspor ile alakasi ve Trabzonsporlu bir gelecegi olmayan Metin'in merkezinde tartisacaksaniz, zaten birebir futbolcularla ilgili konulara girmemeye özen gösterdigim için, ben yokum. Metin'de dahil pek çogu için söylenebilecek çok seyler var, ama burada insanlara cevap hakki olmadigi bir yerde bu sekilde yüklenmeyi düsünmüyorum.

Haydi size kolay gelsin.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Öyle degil Simal Yildizi...Topic basligi "Metin Aktas'a Cevap",fakat konugerçekten de Metin Aktas'in söyledikleri temelinde Trabzonlunun Trabzonlu futbolculara bakis açisinin sorgulanilisidir. Ancak sorun su ki, verilenanekdotlarla Metin Aktas'in iyi niyeti son derece tartisilir bir duruma düstügündensöylediklerinin ciddiye alinir bir tarafi da kalmamistir.Önemli nokta burasi...

Saygilar...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)