Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 87 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Günebakis seni de mi protesto edelim?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

anortosis maçi ile ilgili hüseyine 0 bence çok.ama hepsine vermeleri gerekirdi.ben sonuca bakiyorum.hala o maçtan dolayi toplum içine giremiyoruz

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

O maç bir ayip degildi...Atin lütfen su düsünceyi kafanizdan ya,çk rica ediyorum...Kimse istmezdi o maçtan o sonuçlari almayi,ama doldurusa gelmeyin noolur.Bunu ayip olarak göreni ayiplarim ben asil...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı
    O maç bir ayip degildi...Atin lütfen su düsünceyi kafanizdan ya,çk rica ediyorum...Kimse istmezdi o maçtan o sonuçlari almayi,ama doldurusa gelmeyin noolur.Bunu ayip olarak göreni ayiplarim ben asil...

sen ne dersen de o maç trabzon tarihinde kara bir leke olarak yerini almistir.bizdeki hirsin yarisi onlarda olsaydi simdi rangers maçini konusuyor alacaktik

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı #10 Muhtelif Nickli Üyeden Alıntı

Baslik geç oldu biliyorum ama ancak simdi firsat bulabildim.

Anorthosis ile oynanan son maçtan sonra Günebakis her futbolcuya puan falan vermis ve gözüme çarpan Hüseyin'e '0' verilmis olmasiydi.Ayiptir.Bizler Istanbul'da kendi gazetemizdir diye Günebakis aliyoruz ancak bu gazete kendi degerlerine sahip çikmiyor.Günah keçisi oldu Hüseyin yahu.Hüseyin'e mecburuz evet.Hüseyin olmayinca neler oldugunu da gördük.

Hüseyin 2 maçta da kötü oynadi evet bunu kabul ediyorum ama staddaki seyirci de Hüseyin'e hep yüklendi.

Hüseyin'in oynadigi mevki gerçekten çok zor bir mevkidir.Defans ile ortasaha arasinda köprü vazifesi görür.Szymekin gelmesiyle Hüseyin'in yükü biraz hafifledi.Ancak Anorthosis ile oynanan maça bakarsak;

Tek forvet basladik ve Szymek ortasahada forvete yönelik oynadi.Ilk yarida Adem Koçak orta saha da Hüseyin ile birlikteydi.Ki Adem biraz daha öndeydi Hüseyin'den.Adem etkisiz kaldi oyundan çikti.Mehmet Yilmaz ile 2 forvet olduk.Zaten gol bulmamiz gerekiyordu.Szymek geriye de gelmedi.Defans ile ortasaha arasindaki köprü vazifesini birakin ortasaha olma görevi de Hüseyine kaldi.Ee bu orta saha da oyun kurmayi Hüseyin'den beklemek yanlis olurdu.

Günebakis hata yaptin.

eher biz hüseyine muhtaçsak hiç sampiyonluk kelimesini agzimiza almayalim adem le ibrahim onun yaptigi yapar sen onlari kadroda görmedin herhalde

Alıntı lazanist Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı

sen ne dersen de o maç trabzon tarihinde kara bir leke olarak yerini almistir.bizdeki hirsin yarisi onlarda olsaydi simdi rangers maçini konusuyor alacaktik

[img]smileys/smiley32.gif[/img]teskkurler lazanist yuregin den gecenler duygularima tercuman oldu

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bu olaylar biraz karisik ama anatorhis olayi hala laf ediliyor özellikle benim gibi gurbette olan kardeslerimizin yuzune vuruyorlar,yok rum takimi ,rezil olduk,falan filan bu tür seyler cabuk unutulmamali ve oldu ne yapalim dememeli ve avrupada bir rum takimina yenilebiliriz ama bir gün galatasay gibi o kupayi alacagimizi biliyorum,ben görmem belki ama insallah torunlar görür,anacak boyle temizlenir,

Hüseyin bir kaç maçtir kötü oynuyor bunu herkes biliyor.Gökdenizle kendilerini toparlamalari gerekli acilen.

ya zaten kendilerini ha toparlayacaklar zank bi olay sacma haberler gene adamlar yamuluyo ben anlamiyorum ne yapsak mac gunune kadar adamlarimi saklasak kafayi yiycem yavvvv[img]smileys/smiley5.gif[/img]

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aferim sizlere Sak SAk ci basin mi isteyecez Hüseyin o maç -1 oynadi EKSIKTIK YAHU EKSIKK!!Neyi tartisionuz bizim ezikler gibi Sak sak cilara ihtiyacimiz yyok yada alin fanatik okuyun...

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hemde hic düsünmeden [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Beniki seneden beri diyorum bizim futbolcular cogu professionel degiler kafalari bir sey takildimi 1 ay onu düsünüyorlar,adamlar iyi para aliyor lar kötü oynadilarmi tabiki hedef tahtasi olacaklar ,o zaman oynamasinlar beceremiyorlarsa .

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 61Hamsi61 Nickli Üyeden Alıntı

Beniki seneden beri diyorum bizim futbolcular cogu professionel degiler kafalari bir sey takildimi 1 ay onu düsünüyorlar,adamlar iyi para aliyor lar kötü oynadilarmi tabiki hedef tahtasi olacaklar ,o zaman oynamasinlar beceremiyorlarsa .
    [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)