Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basin Açiklamasi: Ibrahim Sahin

Ibrahim Sahin'den ne gibi bir icraat bekleniyor anlayamadim. Bu adam "Basin Sözcüsü" degil mi? Isi de konusmak dolayisiyla. Zamaninda takim olaylara tepkisiz kaliyor diye elestiriyorduk unutmayalim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı pacos_bill Nickli Üyeden Alıntı
    Ibrahim Sahin'den ne gibi bir icraat bekleniyor anlayamadim. Bu adam "Basin Sözcüsü" degil mi? Isi de konusmak dolayisiyla. Zamaninda takim olaylara tepkisiz kaliyor diye elestiriyorduk unutmayalim.

Tabi ki İbrahim Şahin'den tek başına icraat beklenmiyor. Ama nasıl ki FB maçından sonra yönetimi temsilen "Seneye hakemleri de yenecek bir Trabzonspor yaratacağız" diyorsa, daha sonrasında yönetim olarak da bu lafları dolduracak icraatlar bekleniyor. Yani kimse Sn. Şahin'in şahsından birşey beklemiyor.

Ayrıca tepkisiz kalsınlar demiyoruz. BU GÜZEL VE COŞKULU LAFLARI İCRAATLARLA DOLDURSUNLAR DİYORUZ!

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı pacos_bill Nickli Üyeden Alıntı

Tabi ki Ibrahim Sahin'den tek basina icraat beklenmiyor. Ama nasil ki FB maçindan sonra yönetimi temsilen "Seneye hakemleri de yenecek bir Trabzonspor yaratacagiz" diyorsa, daha sonrasinda yönetim olarak da bu laflari dolduracak icraatlar bekleniyor. Yani kimse Sn. Sahin'in sahsindan birsey beklemiyor.

Ayrica tepkisiz kalsinlar demiyoruz. BU GÜZEL VE COSKULU LAFLARI ICRAATLARLA DOLDURSUNLAR DIYORUZ!

Ibrahim Sahin isini yapiyor... Her an, her konudagerekli mesajlari yerine ulastiriyor...Yönetim içindekiherkes isini onun gibi layikiyla yapabilseydi, bu gün Ibrahim Sahin'in bu açiklamasi bizi saha kaldirirdi...!!!

Asil benim merak ettigim...: Ibrahim Sahin bir aydir neden suskundu...???

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar

Trabzonspor'umuzun taraftar temsilcisi kim biliyormusunuz. yeni çikan futbol yasasina göre kulübler yasanin çiktigi tarihten itibaren bir yil içerisinde taraftar temsilcilerini bilidrmek zorundalar. müeyyidesi olan uygulamadir.

bilgisi olan bilgisini paylasabilir mi ?

Evet beyler takimimiza özellikle neden bu sene destek olmamiz
    gerektigini herkez daha iyi anlamaya basladi sanirim.Bu sene bizim
    senemiz olacak.Sampiyonluga daha önce hiç bu kadar inanmamistim.O bes
    para etmez istanbul basinina TRABZONSPOR'u göstermek için bundan iyi
    firsat olamazdi.Kimse bizi yikamaz.Tek korkum bizim taraftar.Biz
    takimimiza gerçek destegi verdigimiz zaman bu adamlar viz gelir tiris
    gider.

Nereden
    İstanbul

Hala bize umut satmaya calisiyor yazik zok yazik once bulundgunuz konumlarin agirligini kaldirim o konuma layik olun ama hala umut satiyor sanki mayis ayinda ben soyleim seneye hakemleri yenecek bir kadro kuracagiz insan biraz dusunur bu soz soylendi ve yerine getirilemedi mikrofonlara konusurken bunun ezikligini hisseder insan ama nerde rahat bicimde umut satmaya devam et nasilsa bizim gibi herseyini umuda baglamis insanlar var

kimse umut satmaya çalismiyor.....biz bu gün beraberce ortak bir psikoloji kazanip bunda israrci olmaliyiz....trabzonspor çok iyi bir takim sampiyonlugu hakediyor ve bunda israrci olmaliyiz.....

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

Asil benim merak ettigim...: Ibrahim Sahin bir aydir neden suskundu...???

Basin açiklamasi hikaye.Trabzonsporlu taraftarlar zaten birlikteler.Sagduyuya sahibiz hepimiz.Bizler açiklamalarla mi tek vücut olacagiz.Bizler üzülsekte,çigerimiz parçalansa da,gözyaslarimiz pinar da olsa,trabzonspor adi bize yetiyor.Ancak biraksinlar bu açiklamalari,viyaklamalari.Onlarin görevi takimi sampiyon yapmak.Biz üzerimize düsenin en fazlasini yapiyoruz.Bes yasindaki çocugun bile söylemeyecegi tarzdan beyanatlari biraksinlar.Yok medya böyle,Hakemler böyle gibi mazeretler üretmesinler.Bu serefsizler bize karsi yillardir böyleler.Iste onlarin sözlerini agizlarina tikayacak bir takim kurun ve karnimizi kasiyarak sampiyon olalalim.Bize 21 yil sonra bunu yasatin tarihe geçin.Ama öyle görünmüyor.Herkes kendi kafasindan birseyler atiyorlar.Pars hazretleri tam zamaninda izine ayrildi.Yattarayi uzaklastirma sanaryolari çizmeye basladi.Iznin zamanimi hani defansa yapilacak olan takviyeler.Yok bu yönetimden bir halt olacagi yok vesselam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)