Sayfa 1 Toplam 18 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 443 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maç Yayınlarında Taraf Tutan Spikerlere Karşıyız!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

Standart Maç Yayınlarında Taraf Tutan Spikerlere Karşıyız!!!

Bu aksamki kupa maçini izleyenleriniz mutlaka benimle ayni görüsdedir, maçi sunan spiker açikca taraf tuttu. Sanki Galatasaray yabanci bir ülkenin takimina karsi oynuyormuscasina söylemlerde bulundu. Galatasaray´in her ataginda heyecanlanirken, hatta ikide bir heyecanindan Antalyaspor´u Ankaraspor ile karistirirken, Antalyaspor´un gollerinde ses tonu düstü, üzüldü. Bir spikerin acikca, gizlemeden bu kadar taraf tutmasi büyük bir ayiptir ve TRT adina baska bir rezaletdir. Anadolu takimlari taraftarlari olarak buna karsi elimizden geldigince tepki vermemiz gerektigini düsünüyorum. Daha önce Bursaspor taraftarlarida tepkilerini göstermislerdi. Biz bu denli magdur olmasakda ve söz konusu olan maç bizim maçimiz olmasada, adaletden yana olup bir tepki göstermemiz gerektigini düsünüyorum. Diger Anadolu takimlarinin taraftarlari ile birlikte bir bildiri yayinlanabilir düsüncesindeyim.

Hepinize sormak istedigim, bu önerimi nasil degerlendiriyorsunuz? Bizim BMN olarak böyle bir bildirinin hazirlanisinda ilk adimi atmamizi nasil bulursunuz? Bunu desteklermisiniz? En basta tabii BMN yöneticileri bu önerimi uygun bulurlarmi? Cevaplarinizi bekliyorum.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maçın sonlarını izleyebildim .gs gol atmak zorunda olduğu için heyacalı anlattığını düşünüyordum.demekki yanlış düşünüyormuşum...

renac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hakkari

bende tanık oldum gerçekten taraflı anlatıyodu hata babam spiker için bu adam kesin gs li dedi

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ben maci izlemedim ama size inancim tam...

Destege her zaman variz her zaman haziriz...

Destekliyorum.
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

nuri45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Devletin televizyonunda ayni ülke takimlarinin macinda ilk defa bu kadar tarafli mac anlatan spiker gördüm. Cok igrenc bir durum. Trt bu isi elin gözüne bulastirdi. Seneye tekrar Ligtv ye gecsin Türkiye kupasida.
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

crazyman_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

destekliyorum bende
    tarafsız yayıncılık!

furkanderya61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yaa acık acıkkk galatasaraylı olduqunu bellı edıyor spıker son dakkalara doğru ant futbolcu kalecıyle karsı karsıya kaldı. nefesı kesıltı terbıyesızler.
    Sayin Tayyip Erdogan Fettoş Emiceye Salladigin Kadar Aziz Köpegine Sallasaydin. Futbol Bizim Derelerimiz Gibi Tertemiz Olurdu...

Nereden
    Muğla

sonuna kadar destek tarafsız yayıncılık istiyoruz

Hüseyin Hatırlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence o spiker değil tribünden çağırılmış bi taraftardı.

Ahmet54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Trt nin yayini gibi spikerleride rezalet... gs macina gitmeden bizim macin spikeri tam anlamiyla ibb borazanciligi yapti!..
    Spiker pozisyonlar hakkinda yorum yapamaz onlarin amaci maci tarafsiz sekilde izleyicilere iletmek ve pozisyonlar hakkinda yorumu izleyenlere birakmaktir..
    Ama maci anlatan Kerem Öncel "bu hareketin karsiligi fifa kurallarina göre sari kart", "hakem yanlis karar verdi", "bana göre ofsayt yok", " cok sert hareket kartsiz gecilmemeli" tarzinda tarafli yorumlar yapip benim gibi tv basinda olanlari delirttiler..
    ayni sekilde gs macini anlatan spiker ve sözde yorumcu ömer üründül mac boyunca gs taraftari gibi yorumlar yaparken antalyali oyuncunun kaleciye karsi karsiya kalmalari karsisinda sesleri, soluklari kesildi ama isin güzel tarafi gerek Trabzonspor gerekse Antalyaspor onlari yeterince üzmüstür..
    Lig tv ye salvolar salliyor, elestiriyoruz ama Allahlari var sözde devletin kurumu kadar capsiz spikerlerle bizi muhatab etmiyorlar..
    birde macin ortasinda 10 kameradan bahseden spikere o kameralar ordu macinda neredeydi diye sormaktan kendimi alamiyorum bu vesileyle pazar aksami kerem öncele "telelig" programinda gereken tepkiyi gösterecegim..
    Tamam tarafsiz olamiorsunuz anliyoruz ama renginizi bu kadar belli etmeyin!
    Eski rumuz...MaVeRaM

Nereden
    Diyarbakır

adam utanmadan ıkı pas ust uste yaptılar dıye oooooooo süper demeye basladı. hakketen TRT sapıtmaya basladı.

Mira_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emre Çolaakk ve müthiş hapşırdı...Olmaz böyle yetenek.İşte cimbombomun genç yeteneği.
    Böyle sözler bekliyordum artık spikerden.
    Kesin ğs elenince ağlamıştır üzüntüsünden.
    Sadece Şenol Güneş,bir tek Şenol Güneş

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sanki ilker yasin bjk ts maci anlatiyor zannettim
    ayiptir sinirlerimizi oynatmaya ne hakkiniz var
    zaten rakipte ibb yani
    isten atilmakmi istiyorlar anlamiyorum
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Okay Karacan'dı spiker.
    Kafa karıştıracak yorumlarla anlattı maçı.
    TRT çalışanı olmamasına rağmen,maçı ona anlattırmışlar.O da elinden geleni yaptı işte..
    Herkese Merhaba

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Ahmet54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trt nin yayini gibi spikerleride rezalet... gs macina gitmeden bizim macin spikeri tam anlamiyla ibb borazanciligi yapti!..
    Spiker pozisyonlar hakkinda yorum yapamaz onlarin amaci maci tarafsiz sekilde izleyicilere iletmek ve pozisyonlar hakkinda yorumu izleyenlere birakmaktir..
    Ama maci anlatan Kerem Öncel "bu hareketin karsiligi fifa kurallarina göre sari kart", "hakem yanlis karar verdi", "bana göre ofsayt yok", " cok sert hareket kartsiz gecilmemeli" tarzinda tarafli yorumlar yapip benim gibi tv basinda olanlari delirttiler..
    ayni sekilde gs macini anlatan spiker ve sözde yorumcu ömer üründül mac boyunca gs taraftari gibi yorumlar yaparken antalyali oyuncunun kaleciye karsi karsiya kalmalari karsisinda sesleri, soluklari kesildi ama isin güzel tarafi gerek Trabzonspor gerekse Antalyaspor onlari yeterince üzmüstür..
    Lig tv ye salvolar salliyor, elestiriyoruz ama Allahlari var sözde devletin kurumu kadar capsiz spikerlerle bizi muhatab etmiyorlar..
    birde macin ortasinda 10 kameradan bahseden spikere o kameralar ordu macinda neredeydi diye sormaktan kendimi alamiyorum bu vesileyle pazar aksami kerem öncele "telelig" programinda gereken tepkiyi gösterecegim..
    Tamam tarafsiz olamiorsunuz anliyoruz ama renginizi bu kadar belli etmeyin!
    Evet, bende tepkimi gösterecegim hem Stadyum'da hemde Telelig'de.
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    İstanbul

Ben bir ara gese uefa macı oynuyo zannetim spiker rezildi zaten antalya spora ankara sapor dedi

Orhan Kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu konuya eğilelim her zaman yaptığımız şey.. Hmm neydi o "mail bombardımanı"

albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ligtv bunlardan daha tarafsızdır.TRT'yi batırdılar, mahvettiler.
    teyzesi defterdar olan faytonla damda dolaşır

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunu yapanın Okay Karacan gibi birisi olması da ayrı bir enteresan.. Hiç beklemezdim..
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ben böyle bir seye daha sahit olmadim... Bukadar assagilik bir durum olamaz.. Harbiden bunlar Türkiyenin Rezil Televizyonuymuslar...
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üzgünüm ama siz de yanlı izlemişsiniz maçı. Ömer Üründül'ün Galatasaray'ın ilk golünden sonra daha öncesinden faul var demesi, Necati sakatlığındaki yorumları da gözümden kaçmadı. Tabii kendisi FBli olduğu için. Antalya'yı desteklediğinden değil.

Nereden
    Ordu

bizim maçta kerem öncele ne demeli.pazar akşamı zeki çol un karşısına çıkmaması lazım.zeki çol maçı trt 1 den izlediyse hesabını sormalı.izlemediyse zeki çol maçın tekrarını izlemeli veya bilgilendirilmeli.alanzinho iki defa iki kişiyi çalımladı yorum yapmadı.ibb li oyuncu topu göğsüyle yere indirdi pozisyonun tekrarını verdiklerinde "müthiş bir top kontrolu" deyip saçmaladı.
    orhan

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

angut com da böyle baslik acmis.bu trt gercekten haddini asti.bunlara iyi bir ders verilmesi lazim.birde cikmis özür diliyorlar,ama yanlislar hala devam ediyor.trtde birilerinin kellesi gitmesi lazim.
    iho istifa.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İyiki Kupa maçlarının yayın hakkını trt almış.Sağlam tarafsız düşündüklerimizinde ne mal olduğunu gördük
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)