Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hami Mandýralý, Ogün Temizkanoðlu ve Ali Kemal Denizci'nin Görevine Son Verildi

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ersun Yanalý avatarlarýna taþýyanlar vardý halen daha olanlarda var galiba.Alýn adamýnýz gerçek yüzünü görün.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hami ve Ogün yuvada..

Milli takýmlarda görevlerine son verilen Hami Mandýralý ve Ogün Temizkanoðlu'nun Trabzonspor'da teknik kadroda görev alacaklarý öðrenildi.

Daha önce Þenol Güneþ'e yardýmcýlýk teklifini Milli Takým nedeniyle geri çevirmek zorunda kalan Hami Mandýralý'nýn, bu göreve önümüzdeki günlerde baþlayacaðý ifade edilirken, Ogün Temizkanoðlu'nun da yeniden oluþturulan yapýlanmada görev alacaðý belirtildi. Þenol Güneþ'in Hami ve Ogün ile görüþtüðü ve büyük ölçüde anlaþma saðlandýðý gelen bilgiler arasýnda.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

- Valla çok sevindim ne güzel onlarý tekrar aramýzda görmek..
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Mustafa Önder - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Þu yeni hoca gelse de kadronun yarýsýný bizim takýmdan yapsa öyle bir hareket çekecem ki onlara offf offf edebime ilk kez hakim olmamak istiyorum.
    yaþamým buymuþ meðer... sufle vermek ve unutulmak. madam! christian bir akþam balkonda sizinle konuþmuþtu, hatýrlar mýsýnýz? tüm yaþamým bu... ben karanlýk bir köþeye çekilmiþ gizlenirken, baþkalarý þöhretin busesini topluyordu. ve son nefesimde þunu söylüyorum. "moliere bir dahiyse, christian da güzeldi..."Cyrano De Bergerac

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hami ve Ogünün dönmesi çok güzel haber
    OSCAR CARDOZO

hamucera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Öncelikle çok bilmiþ gibi burada yazan arkadaþlarýn galeyana geldiklerini görüyorum. Bu olay Ersun Yanal olayý deðildir.
    Fatih Terim ile yollar ayrýldýktan sonra tff yeni bir yapýlanma içine gireceklerini çaýkça söylemiþti zaten. Nasýl ki Fatih Terim göreve gelip yeni bir yapýlanma içine girilmiþ, teknik adamlar gönderilip yerine yenileri (Hami,Ünal,Ogün vs.) getirilmiþ ise þimdi de aynýsý yapýlmakta.
    Hami, Ogün, Ünal göreve geldiklerinde çýkýpta birileri buna karþý çýkamýþsa þimdi de bu þekilde karþý çýkýlmamalý.ç Hami Ümit Milli takýmda yeterince baþarýlý olamadý bu bir gerçek. Bu olayý Ersun Yanal'a baðlayýp ta avatarlarýnda Ersun Yanal olanlara laf atmak veya Ersun Yanal'ý zor duruma düþürmeye çalýþan yerel basýna destek olmak sadece bilmemezlik ve kendi bildiðini okuyup ortamý germektir.
    Yeni oluþumun ilk adýmlarý atýlýnca ve TFF top yekün yeni bir oluþuma gideceðiz sözlerinin ardýndan, görevine son verilen teknik adamlarýn nezaket icabýda olsa istifalarýný vermeleri gerekirdi. Ama bunu yapmayarak olaylarýn bu boyuta gelmelerine biraz da kendileri sebep oldu.
    Biz Trabzonsporumuzun þampiyon olmasýný isteriz ama sadece þampiyon olacak diye sevmeyiz

Hotaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yerlerine gelecek isimler netleþtikten sonra yorum yapmanýn daha iyi olacaðý kanaatindeydim. Ancak Hamucera'ya bir sorum olacak; Oðuz Çetin ve Engin Ýpekoðlu A Milli takým da ne gibi bir baþarý elde ettiler ki hala daha orada duruyorlar?

Olayýn Ersun Hoca ile bir baðlantýsý var mý yok mu bilmiyorum. Ancak bildiklerim de vardýr elbette. Örneðin Ersun Yanal'ýn milli takýmýn baþýnda olduðu dönem içinde NTV'deki bir söyleþisinde 2002 yýlýnda kazanýdýðýmýz üçüncülük için tesadüf yakýþtýrmasý yapan engin görüþlü(!) spor kamuoyunun bir ferdi olduðu üzülerek görmüþtüm.

Kendisini takýmýmýzýn baþýnda olduðu dönemde hep desteledim. Milli takýmda görev almasý durumunda da yine destekleyeceðim. Ayrý konu. Ancak eðer saygý görmeyi istiyorsa, öncelikle kendisi gereken saygýyý gösterecek.

Son olarak þunu da belirteyim. Yetki sahibi biri yetkilerini kullanmakta özgürdür. Ýstediði teknik ekiple çalýþma hakkýný kullanmakta özgürdür. Yeter ki! Adil davransýn.
    Konu Hotaman tarafýndan (12.02.2010 Saat 16:54 ) deðiþtirilmiþtir.

Tanju - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    38

Ne güzel iþte hemen alalým bizim teknik kadroya
    "53"

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Hotaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yerlerine gelecek isimler netleþtikten sonra yorum yapmanýn daha iyi olacaðý kanaatindeydim. Ancak Hamucera'ya bir sorum olacak; Oðuz Çetin ve Engin Ýpekoðlu A Milli takým da ne gibi bir baþarý elde ettiler ki hala daha orada duruyorlar?

Olayýn Ersun Hoca ile bir baðlantýsý var mý yok mu bilmiyorum. Ancak bildiklerim de vardýr elbette. Örneðin Ersun Yanal'ýn milli takýmýn baþýnda olduðu dönem içinde NTV'deki bir söyleþisinde 2002 yýlýnda kazanýdýðýmýz üçüncülük için tesadüf yakýþtýrmasý yapan engin görüþlü(!) spor kamuoyunun bir ferdi olduðu üzülerek görmüþtüm.

Kendisini takýmýmýzýn baþýnda olduðu dönemde hep desteledim. Milli takýmda görev almasý durumunda da yine destekleyeceðim. Ayrý konu. Ancak eðer saygý görmeyi istiyorsa, öncelikle kendisi gereken saygýyý gösterecek.

Son olarak þunu da belirteyim. Yetki sahibi biri yetkilerini kullanmakta özgürdür. Ýstediði teknik ekiple çalýþma hakkýný kullanmakta özgürdür. Yeter ki! Adil davransýn.
    bu yapýlaný normal karþýladýðým gibi engin ve oðuz ikilisinin orada kalmasýný ayný þekilde anormal karþýladýðýmý belirtmek isterim
    Biz Trabzonsporumuzun þampiyon olmasýný isteriz ama sadece þampiyon olacak diye sevmeyiz

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Türkiye Futbol Federasyonu’nda görev yapan Trabzonlu antrenörlerin görevden alýnmalarýyla ilgili olarak yönetim kurulumuzdan bir açýklama yapýldý.

Açýklamada yeni görevlendirmelerde adeta Trabzonlu kýyýmý görüntüsü verildiðine iþaret edilerek þu görüþler yer aldý:

“Türkiye Futbol Federasyonu bünyesindeki teknik adam deðiþiklikleri incelendiðinde adeta bir Trabzonlu kýyýmý yaþandýðý görüntüsü ön plana çýkmaktadýr. Görevde olduklarý süre içerisine sergiledikleri çalýþmalarla ülke futboluna katký yapan bu antrenörlerin hiçbir mantýklý gerekçe gösterilmeden iþten el çektirilmeleri kabul edilebilir deðildir. Bu kararýn geçerli bir izahýný beklemek hepimizin en doðal hakkýdýr. Aksi halde yapýlan bu uygulama ve yeni görevlendirmelerde bölgesel kriterlerin rol oynadýðý yönünde oluþacak hissiyat, daha süreç baþlamadan Türk futboluna en büyük sekteyi vuracaktýr. Konuya bu þekliyle kamuoyunun dikkatini çekmek istiyor, saygýlar sunuyoruz”

Resmi Site.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Hami ve Ogün'de maalesef hoca olabilme kapasitesi göremedim ben.Mesela Abdullah'da o kapasite var gibi görünüyor þimdilik.
    Colmandante

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Belki de hayýrlýsý olmuþtur nerden bilinir...
    Trabzonspor kültürünü yaþa, yaþat, öðret...
    Ýþte BMN!*

Trabzonspor Kongre Üyesi
    mehmets61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

hami ye bir jubile bile yapmayan trabzonspor un tff nin yaptýgýndan sonra böyle bir açýklama yapmýþ olmasý garibime gitti nedense.siz hami ye ne kadar sahip çýktýnýz ki!!!
    TRABZONSPOR

bangkook_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Fenerbahçeli ogünün niye Trabzonsporlu olduðunu iddia ediyosunuz.

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý bangkook_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fenerbahçeli ogünün niye Trabzonsporlu olduðunu iddia ediyosunuz.
    Eðer amacýnýz dikkat çekmek deðilse , cahilliðinizden böyle konuþuyorsunuz . Baþtan söyleyeyim , o olaylar yaþandýðýnda sizin 6-8 yaþýnda bir çocuk olmanýz da deðil bu cehaletin sebebi .

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Þimdi burda Hami ve Ogünün Trabzonspora gelecek olmasý ihtimaline sevinen arkadaþlarýmýz var.
    Bu düþüncenin altyapýsý nedir acaba?

Deniz Telci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    32

Hami yorumcu oldu ya diðerleri ????????????????????
    Yar o gözlerin kanlý yaþ döksün
    Bu dünyada ben yandým sende yanasýn.

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Hami Mandýralý bombaladý

05 Mart 2010 / 12:29
    Ümit Milli Takýmýn eski teknik direktörü Hami Mandýralý, görevden alýnýþ biçimi ve yeni dönemle ilgili gündeme damgasýný vuracak açýklamalar yaptý.

Ümit Milli Takýmýn eski teknik direktörü Hami Mandýralý, görevden alýnýþ biçimi ve yeni dönemle ilgili gündeme damgasýný vuracak açýklamalar yaptý. Ersun Yanal'a sert eleþtiriler yöneltti.

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programý'nda açýklama yapan Mandýralý, UEFA Þampiyonu Fatih Terim'i yerden yere vuran bu zihniyet, bir süredir teknik direktörlük yapan elinde bir kupasý olmayan bir insana koca Türk futbolunu emanet ediyor. Bu söylediklerimin tamamý altyapýyla ilgili... Milli takýmýn altyapýsýnýn baþýna getirdiðimiz insanlarýn hayatýný bir irdelemek lazým. Türk futbolunu kimlere emanet ettik. Kolay deðil. Biz 20 yýl bu Türk futboluna hayatýmýzý adadýk. Onurumuzla, þerefimizle ülkemizin milli formasýný giydik. Bakalým bize taþ atanlar. Bu gelenlere ne diyecek. Ben ve benim gibi onurlu teknik adamlar bunlarýn takipçisi olacaðýz" dedi.

Ýþte teknik direktör Hami Mandýralý'nýn çarpýcý açýklamalarý:

MÝLLÝ TAKIMDA OLDUÐUM ÝÇÝN ÞENOL HOCANIN TEKLÝFÝNÝ KABUL ETMEDÝM

Trabzonspor'dan bir teklif aldým. Þenol Güneþ, çaðýrmýþtý. Ama Ümit Milli Takým'da 4 maçýmýz vardý. Bunlarý bitirdikten sonra çalýþabileceðimiz yönünde konuþtuk. Milli takýmý býraktý gitti demesinler diye böyle bir karar aldým; fakat 4 maç bitmeden milli takýmýmýzdaki görevimize son verildi.
    Trabzonspor'dan yeni bir teklif gelebilir mi bilmiyorum, varsayýmlar üzerine konuþmayý sevmiyorum. Olursa tabii ki konuþur, düþünürüz.

YENÝ GELEN EKÝP SÝZÝ ÝSTEMÝYOR ÝFADELERÝ KULLANILDI

Ümit Milli Takým'daki görevimden alýnmam biçimim çok yanlýþtý. Almanya'ya futbolcu izlemeye gittim. Ülkemize futbolcu kazandýrma düþüncesiyle, dönüyorsunuz personel müdürü beni çaðýrýyor, önüme kaðýda koyuyor. Oku da imza at diyor. Ben hemen anladým durumu okumanýn bir anlamý yok dedim. Ýstenmediðimiz bir yerde durmanýn bir anlamý yok diye düþündüm.
    Þekil yanlýþ, uçaktan iniyorsunuz, ayaðýnýzýn tozuyla gidiyorsunuz, yeni gelen ekip sizi istemiyor gibi ifadeler kullanýlýyor. Bir teþekkür edip, düzgün bir ayrýlma biçimi kullanýlamazmýydý.

YILLARCA MÝLLÝ TAKIMLARDA HEP KARADENÝZLÝLER VAR PROPAGANDASI YAPTILAR

Acaba ne kadar doðru. Bu konuþulmasý gerekir. Milli takýmda hep Karadenizliler varmýþ, sanki Karadenizlileri özellikle oraya getirmiþler havasý yatýrýldý. Ben buna çok üzüldüm. Ýnsanlarýn Karadenizlilerle ne alýp veremediði var anlayamadým. Þimdi de Ýzmirliler, Manisalýlar geldi. Þimdi de Karadenizliler toplanýp, bunu mu vurgulasýnlar. Bizi huzurlu çalýþtýrmadýlar.

BÝZÝM RESMÝ MAÇIMIZA GELMEYENLER ÖNCEKÝ GÜN HAZIRLIK MAÇINDAYDILAR

Ümit Milli Takým'ýn Slovakya maçýnda beni rahatsýz eden þeyler vardý. Bizim zamanýmýzda resmi maçlara gelmeyen insanlar, önceki gün Ali Sami Yen'deki hazýrlýk maçýndaydýlar. Bu beni çok rahatsýz etti.

LEVENT KIZIL, BEN GÖREVDEYKEN BÝZÝM MAÇ CD'LERÝNÝ RAÞÝT ÇETÝNER'E ÝZLETTÝ

Fatih Terim gittikten sonra, böyle bir davranýþa maruz kalacaðýmýz kuþkusu vardý. Fatih Terim'e "Hocam siz býraktýnýz. Ben de býrakacaðým. Vicdaným rahatsýz" dedim. "Sakýn, ben seni oraya torpille almadým. Adam gibi adam olduðun için aldým" dedi.
    Ben 4 ay önce þunu gördüm. Benim yönetimimdeki bütün ümit milli maçlarý, milli takýmlar sorumlusu Levent Kýzýl tarafýndan istetildi. Ben orada iþimizin bittiðini anladým. CD'lerin Raþit Çetiner'e izletileceðini anladým. Ama o anda sesimizi çýkaramadýk. Tabii çýkaramazsýnýz.

BÝLGÝSAYARLA MÝLLÝ TAKIM ALTYAPISINI GELÝÞTÝREMEZSÝNÝZ, FUTBOLU BÝLMEK LAZIM

Þimdi teknoloji dönemi bunlardan yararlanacaðýz, ama futbolu bilmek ve gerçekten hizmet etmek, olayý sadece bilim açýsýndan ele almakla olmaz. Biz futbolun içinden geldik. Hami 220 tane gol attý, Hakan 250, Tanju 200 tane attý. Biz bunlarý teknolojiyle atmadýk. Futbol yeteneðimizle, futbolu iyi bilmemizle attýk.
    Bu saatten sonra bilgisayarla onu bunu göstermekle; insanlarýn gözünü boyamak, kandýrmakla bu iþi yapacaklarýný sanýyorlarsa yanýlýyorlar. Baþarýlý olacaklar mý göreceðiz. Bilgisayarla futbolcu üretilecekse herkes her dakika üretir de... Öyle bilgisayarla insana gol attýrýrlar mý?.. Ne kadar baþarýlý olacaklar göreceðiz.

ELÝNDE BÝR KUPASI OLMAYANA MÝLLÝ TAKIM ALTYAPISINI VERDÝLER

UEFA Þampiyonu Fatih Terim'i yerden yere vuran bu zihniyet, bir süredir teknik direktörlük yapan elinde bir kupasý olmayan bir insana koca Türk futbolunu emanet ediyor. Onu göreceðiz. Zamaný geldiðinde biz de aðýr eleþtiriler yapacaðýz. Bu ülke hak edene hak ettiðini vermiyor. Biz hep doðru üslubu kullanmaya çalýþtýk, ama artýk yapýlanlar bardaðý taþýrdý. Bakalým bilgisayar mý baþarýlý olacak, futbolun içinden gelenler mi baþarýlý oluyor. Zaman içerisinde bunlarýn hepsini göreceðiz.

ALTYAPININ BAÞINA GETÝRDÝÐÝNÝZ ÝNSANLARIN GEÇMÝÞÝNÝ ARAÞTIRSINLAR

Bu söylediklerimin tamamý altyapýyla ilgili. A Takým'da Guss Hidink'in baþarýlý olacaðýna inanýyorum. Kalitesi tartýþýlmaz bir teknik adamdýr. Milli takýmýn altyapýsýnýn baþýna getirdiðimiz insanlarýn hayatýný bir irdelemek lazým. Türk futbolunun kimlere emanet ettik. Kolay deðil. Biz 20 yýl bu Türk futboluna hayatýmýzý adadýk. Onurumuzla, þerefimizle ülkemizin milli formasýný giydik. Bakalým bize taþ atanlar. Bu gelenlere ne diyecek. Ben ve benim gibi onurlu teknik adamlar bunlarýn takipçisi olacaðýz.
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Hami gibi bir oyuncumuza yakýþtýramadým,

madem bekliyordun, çýkýp diyebilirdin ki ben istifa ediyorum, yeni bir yapýlanmaya gideceðinizi söylediniz, ben her zaman göreve hazýrým ama düþünülmüyorsam da önünüzü kesmemeliyim,

þimdi çýkýp bu açýklamalardan öyle yorumlar çýkar ki, sanki altyapýnýn baþarýlý olmasýný istemiyormuþ gibi konuþtu, olmadý be Hami

el_conquistador - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

Alýntý bordo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami Mandýralý bombaladý

05 Mart 2010 / 12:29
    Ümit Milli Takýmýn eski teknik direktörü Hami Mandýralý, görevden alýnýþ biçimi ve yeni dönemle ilgili gündeme damgasýný vuracak açýklamalar yaptý...
    Hami'nin capinin bir ispati daha...
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hiç þaþýrmadým.Ersun Yanal'ý eleþtirecek çapta deðil benim gözümde.

Neyini araþtýracaklarmýþ.Yada þöyle söyleyeyim, o koltuða hangi vasýfla kimin destekleriyle geldiler.Bu ülkede bir gecede diploma alýp hoca olanlar oldu 2002 dünya kupasýnda.Ersun hocanýn adýný aðzýna alýrken iki kez düþünmesi gereken insanlar , 'bu adam' diye hitap ediyor.Kupasý yokmuþ.Haklý ya, anadolu takýmlarýný þampiyon yapmasý gerekirdi.
    Ersun hoca onlar gibi futbolculuðunun kaymaðýyla yada birilerine tutunarak gelmedi oraya.
    Konu Erdem Keser tarafýndan (08.03.2010 Saat 00:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Ersun Yanal Milli Takýmda göreve getirildi mi? Getirildi.

O zaman istediði kiþiyle çalýþma hakký var adamýn. Buna kimsenin laf söyleme hakký yoktur.

Zamanýnda Terim nasýl Hami ile çalýþýyorduysa Ersun Yanal'da ekibini kurar istediðiyle çalýþýr.

Bu kadar net!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Armaðan Dere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Türkiye Futbol Federasyonu’nda görev yapan Trabzonlu antrenörlerin görevden alýnmalarýyla ilgili olarak yönetim kurulumuzdan bir açýklama yapýldý.

Açýklamada yeni görevlendirmelerde adeta Trabzonlu kýyýmý görüntüsü verildiðine iþaret edilerek þu görüþler yer aldý:

“Türkiye Futbol Federasyonu bünyesindeki teknik adam deðiþiklikleri incelendiðinde adeta bir Trabzonlu kýyýmý yaþandýðý görüntüsü ön plana çýkmaktadýr. Görevde olduklarý süre içerisine sergiledikleri çalýþmalarla ülke futboluna katký yapan bu antrenörlerin hiçbir mantýklý gerekçe gösterilmeden iþten el çektirilmeleri kabul edilebilir deðildir. Bu kararýn geçerli bir izahýný beklemek hepimizin en doðal hakkýdýr. Aksi halde yapýlan bu uygulama ve yeni görevlendirmelerde bölgesel kriterlerin rol oynadýðý yönünde oluþacak hissiyat, daha süreç baþlamadan Türk futboluna en büyük sekteyi vuracaktýr. Konuya bu þekliyle kamuoyunun dikkatini çekmek istiyor, saygýlar sunuyoruz”

Resmi Site.
    Sayýn Altuð Atalay boþ boþ oturup maaþ almaktan sýkýlýnca arada böyle gereksiz, olmamasý gereken bildirilere imza atýyor.
    Konu Cafer KILIÇSOY tarafýndan (08.03.2010 Saat 00:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Pshycologist41 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    41

Diðerlerini bilmem ama hami'nin bir an evvel þenol hocanýn yardýmcýlýðýna getirilmesi bu sezon sonuna kadar yardýmcýlýðýný yapýp sezon sonunda þenol güneþ 'e veda edilip hami teknik direktör olmalýdýr. Þenol güneþ kadar tecrübesi þüphesizki yoktur ama þenol hocadan daha yürekli olabileceði kanaatindeyim. Örneðin ; Bir ertuðrul saðlam bir bülent uygun vs. Hami bence bunlardan daha çok türk futboluna hizmet etmiþ futbol konusunda bunlardan daha deneyimlidir. Hami Trabzonspora hizmet etmelidir aksi düþünülemez. Þenol güneþ'te kulüp içinde herhangi bir görevle yetkilendirilebilir eðer arzu ederse.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)