Hesaplipazar
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Hami Mandral, Ogn Temizkanolu ve Ali Kemal Denizci'nin Grevine Son Verildi

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Ersun Yanal avatarlarna tayanlar vard halen daha olanlarda var galiba.Aln adamnz gerek yzn grn.
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

Hami ve Ogn yuvada..

Milli takmlarda grevlerine son verilen Hami Mandral ve Ogn Temizkanolu'nun Trabzonspor'da teknik kadroda grev alacaklar renildi.

Daha nce enol Gne'e yardmclk teklifini Milli Takm nedeniyle geri evirmek zorunda kalan Hami Mandral'nn, bu greve nmzdeki gnlerde balayaca ifade edilirken, Ogn Temizkanolu'nun da yeniden oluturulan yaplanmada grev alaca belirtildi. enol Gne'in Hami ve Ogn ile grt ve byk lde anlama saland gelen bilgiler arasnda.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en byk taraftar sitesi

SEDAT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.07.2009
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    38

- Valla ok sevindim ne gzel onlar tekrar aramzda grmek..
    Trabzonspor demek inancn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanym, baka bir kaptann arkasndan, baka bir takmn formasyla sahaya kmam'' Dozer CEML Hopa & Beikdz & ahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMZ82

Mustafa nder - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    33

u yeni hoca gelse de kadronun yarsn bizim takmdan yapsa yle bir hareket ekecem ki onlara offf offf edebime ilk kez hakim olmamak istiyorum.
    yaamm buymu meer... sufle vermek ve unutulmak. madam! christian bir akam balkonda sizinle konumutu, hatrlar msnz? tm yaamm bu... ben karanlk bir keye ekilmi gizlenirken, bakalar hretin busesini topluyordu. ve son nefesimde unu sylyorum. "moliere bir dahiyse, christian da gzeldi..."Cyrano De Bergerac

Ali Tunahan Gll - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.09.2008
    Nereden
    Ankara

Hami ve Ognn dnmesi ok gzel haber
    OSCAR CARDOZO

hamucera - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

ncelikle ok bilmi gibi burada yazan arkadalarn galeyana geldiklerini gryorum. Bu olay Ersun Yanal olay deildir.
    Fatih Terim ile yollar ayrldktan sonra tff yeni bir yaplanma iine gireceklerini aka sylemiti zaten. Nasl ki Fatih Terim greve gelip yeni bir yaplanma iine girilmi, teknik adamlar gnderilip yerine yenileri (Hami,nal,Ogn vs.) getirilmi ise imdi de ayns yaplmakta.
    Hami, Ogn, nal greve geldiklerinde kpta birileri buna kar kamsa imdi de bu ekilde kar klmamal. Hami mit Milli takmda yeterince baarl olamad bu bir gerek. Bu olay Ersun Yanal'a balayp ta avatarlarnda Ersun Yanal olanlara laf atmak veya Ersun Yanal' zor duruma drmeye alan yerel basna destek olmak sadece bilmemezlik ve kendi bildiini okuyup ortam germektir.
    Yeni oluumun ilk admlar atlnca ve TFF top yekn yeni bir oluuma gideceiz szlerinin ardndan, grevine son verilen teknik adamlarn nezaket icabda olsa istifalarn vermeleri gerekirdi. Ama bunu yapmayarak olaylarn bu boyuta gelmelerine biraz da kendileri sebep oldu.
    Biz Trabzonsporumuzun ampiyon olmasn isteriz ama sadece ampiyon olacak diye sevmeyiz

Hotaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2007
    Nereden
    stanbul

Yerlerine gelecek isimler netletikten sonra yorum yapmann daha iyi olaca kanaatindeydim. Ancak Hamucera'ya bir sorum olacak; Ouz etin ve Engin pekolu A Milli takm da ne gibi bir baar elde ettiler ki hala daha orada duruyorlar?

Olayn Ersun Hoca ile bir balants var m yok mu bilmiyorum. Ancak bildiklerim de vardr elbette. rnein Ersun Yanal'n milli takmn banda olduu dnem iinde NTV'deki bir syleisinde 2002 ylnda kazandmz nclk iin tesadf yaktrmas yapan engin grl(!) spor kamuoyunun bir ferdi olduu zlerek grmtm.

Kendisini takmmzn banda olduu dnemde hep desteledim. Milli takmda grev almas durumunda da yine destekleyeceim. Ayr konu. Ancak eer sayg grmeyi istiyorsa, ncelikle kendisi gereken saygy gsterecek.

Son olarak unu da belirteyim. Yetki sahibi biri yetkilerini kullanmakta zgrdr. stedii teknik ekiple alma hakkn kullanmakta zgrdr. Yeter ki! Adil davransn.
    Konu Hotaman tarafndan (12.02.2010 Saat 16:54 ) deitirilmitir.

Tanju - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.01.2007
    Nereden
    Manisa
    Ya
    34

Ne gzel ite hemen alalm bizim teknik kadroya
    "53"

yelik tarihi
    15.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt Hotaman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yerlerine gelecek isimler netletikten sonra yorum yapmann daha iyi olaca kanaatindeydim. Ancak Hamucera'ya bir sorum olacak; Ouz etin ve Engin pekolu A Milli takm da ne gibi bir baar elde ettiler ki hala daha orada duruyorlar?

Olayn Ersun Hoca ile bir balants var m yok mu bilmiyorum. Ancak bildiklerim de vardr elbette. rnein Ersun Yanal'n milli takmn banda olduu dnem iinde NTV'deki bir syleisinde 2002 ylnda kazandmz nclk iin tesadf yaktrmas yapan engin grl(!) spor kamuoyunun bir ferdi olduu zlerek grmtm.

Kendisini takmmzn banda olduu dnemde hep desteledim. Milli takmda grev almas durumunda da yine destekleyeceim. Ayr konu. Ancak eer sayg grmeyi istiyorsa, ncelikle kendisi gereken saygy gsterecek.

Son olarak unu da belirteyim. Yetki sahibi biri yetkilerini kullanmakta zgrdr. stedii teknik ekiple alma hakkn kullanmakta zgrdr. Yeter ki! Adil davransn.
    bu yaplan normal karladm gibi engin ve ouz ikilisinin orada kalmasn ayn ekilde anormal karladm belirtmek isterim
    Biz Trabzonsporumuzun ampiyon olmasn isteriz ama sadece ampiyon olacak diye sevmeyiz

Armaan Dere - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Trkiye Futbol Federasyonu’nda grev yapan Trabzonlu antrenrlerin grevden alnmalaryla ilgili olarak ynetim kurulumuzdan bir aklama yapld.

Aklamada yeni grevlendirmelerde adeta Trabzonlu kym grnts verildiine iaret edilerek u grler yer ald:

“Trkiye Futbol Federasyonu bnyesindeki teknik adam deiiklikleri incelendiinde adeta bir Trabzonlu kym yaand grnts n plana kmaktadr. Grevde olduklar sre ierisine sergiledikleri almalarla lke futboluna katk yapan bu antrenrlerin hibir mantkl gereke gsterilmeden iten el ektirilmeleri kabul edilebilir deildir. Bu kararn geerli bir izahn beklemek hepimizin en doal hakkdr. Aksi halde yaplan bu uygulama ve yeni grevlendirmelerde blgesel kriterlerin rol oynad ynnde oluacak hissiyat, daha sre balamadan Trk futboluna en byk sekteyi vuracaktr. Konuya bu ekliyle kamuoyunun dikkatini ekmek istiyor, sayglar sunuyoruz”

Resmi Site.

Osman Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.12.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Hami ve Ogn'de maalesef hoca olabilme kapasitesi gremedim ben.Mesela Abdullah'da o kapasite var gibi grnyor imdilik.
    Colmandante

Trabzonspor Kongre yesi
    Mira Atalay ifti - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.03.2006
    Nereden
    zmir

Belki de hayrls olmutur nerden bilinir...
    Trabzonspor kltrn yaa, yaat, ret...
    te BMN!*

Trabzonspor Kongre yesi
    mehmets61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2008
    Nereden
    Bursa
    Ya
    33

hami ye bir jubile bile yapmayan trabzonspor un tff nin yaptgndan sonra byle bir aklama yapm olmas garibime gitti nedense.siz hami ye ne kadar sahip ktnz ki!!!
    TRABZONSPOR

bangkook_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.08.2009
    Nereden
    Eskiehir

Fenerbaheli ognn niye Trabzonsporlu olduunu iddia ediyosunuz.

Serdar Atasoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.05.2007
    Nereden
    stanbul

Alnt bangkook_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fenerbaheli ognn niye Trabzonsporlu olduunu iddia ediyosunuz.
    Eer amacnz dikkat ekmek deilse , cahilliinizden byle konuuyorsunuz . Batan syleyeyim , o olaylar yaandnda sizin 6-8 yanda bir ocuk olmanz da deil bu cehaletin sebebi .
    ̶2̶5̶ ̶/̶ ̶2̶4̶ ̶/ 23

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

imdi burda Hami ve Ognn Trabzonspora gelecek olmas ihtimaline sevinen arkadalarmz var.
    Bu dncenin altyaps nedir acaba?

Deniz Telci - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.10.2009
    Nereden
    Rize
    Ya
    28

Hami yorumcu oldu ya dierleri ????????????????????
    Yar o gzlerin kanl ya dksn
    Bu dnyada ben yandm sende yanasn.

bordo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    29

Hami Mandral bombalad

05 Mart 2010 / 12:29
    mit Milli Takmn eski teknik direktr Hami Mandral, grevden aln biimi ve yeni dnemle ilgili gndeme damgasn vuracak aklamalar yapt.

mit Milli Takmn eski teknik direktr Hami Mandral, grevden aln biimi ve yeni dnemle ilgili gndeme damgasn vuracak aklamalar yapt. Ersun Yanal'a sert eletiriler yneltti.

Radyospor'da zgr Sancar'la Haber zel Program'nda aklama yapan Mandral, UEFA ampiyonu Fatih Terim'i yerden yere vuran bu zihniyet, bir sredir teknik direktrlk yapan elinde bir kupas olmayan bir insana koca Trk futbolunu emanet ediyor. Bu sylediklerimin tamam altyapyla ilgili... Milli takmn altyapsnn bana getirdiimiz insanlarn hayatn bir irdelemek lazm. Trk futbolunu kimlere emanet ettik. Kolay deil. Biz 20 yl bu Trk futboluna hayatmz adadk. Onurumuzla, erefimizle lkemizin milli formasn giydik. Bakalm bize ta atanlar. Bu gelenlere ne diyecek. Ben ve benim gibi onurlu teknik adamlar bunlarn takipisi olacaz" dedi.

te teknik direktr Hami Mandral'nn arpc aklamalar:

MLL TAKIMDA OLDUUM N ENOL HOCANIN TEKLFN KABUL ETMEDM

Trabzonspor'dan bir teklif aldm. enol Gne, armt. Ama mit Milli Takm'da 4 mamz vard. Bunlar bitirdikten sonra alabileceimiz ynnde konutuk. Milli takm brakt gitti demesinler diye byle bir karar aldm; fakat 4 ma bitmeden milli takmmzdaki grevimize son verildi.
    Trabzonspor'dan yeni bir teklif gelebilir mi bilmiyorum, varsaymlar zerine konumay sevmiyorum. Olursa tabii ki konuur, dnrz.

YEN GELEN EKP SZ STEMYOR FADELER KULLANILDI

mit Milli Takm'daki grevimden alnmam biimim ok yanlt. Almanya'ya futbolcu izlemeye gittim. lkemize futbolcu kazandrma dncesiyle, dnyorsunuz personel mdr beni aryor, nme kada koyuyor. Oku da imza at diyor. Ben hemen anladm durumu okumann bir anlam yok dedim. stenmediimiz bir yerde durmann bir anlam yok diye dndm.
    ekil yanl, uaktan iniyorsunuz, ayanzn tozuyla gidiyorsunuz, yeni gelen ekip sizi istemiyor gibi ifadeler kullanlyor. Bir teekkr edip, dzgn bir ayrlma biimi kullanlamazmyd.

YILLARCA MLL TAKIMLARDA HEP KARADENZLLER VAR PROPAGANDASI YAPTILAR

Acaba ne kadar doru. Bu konuulmas gerekir. Milli takmda hep Karadenizliler varm, sanki Karadenizlileri zellikle oraya getirmiler havas yatrld. Ben buna ok zldm. nsanlarn Karadenizlilerle ne alp veremedii var anlayamadm. imdi de zmirliler, Manisallar geldi. imdi de Karadenizliler toplanp, bunu mu vurgulasnlar. Bizi huzurlu altrmadlar.

BZM RESM MAIMIZA GELMEYENLER NCEK GN HAZIRLIK MAINDAYDILAR

mit Milli Takm'n Slovakya manda beni rahatsz eden eyler vard. Bizim zamanmzda resmi malara gelmeyen insanlar, nceki gn Ali Sami Yen'deki hazrlk mandaydlar. Bu beni ok rahatsz etti.

LEVENT KIZIL, BEN GREVDEYKEN BZM MA CD'LERN RAT ETNER'E ZLETT

Fatih Terim gittikten sonra, byle bir davrana maruz kalacamz kukusu vard. Fatih Terim'e "Hocam siz braktnz. Ben de brakacam. Vicdanm rahatsz" dedim. "Sakn, ben seni oraya torpille almadm. Adam gibi adam olduun iin aldm" dedi.
    Ben 4 ay nce unu grdm. Benim ynetimimdeki btn mit milli malar, milli takmlar sorumlusu Levent Kzl tarafndan istetildi. Ben orada iimizin bittiini anladm. CD'lerin Rait etiner'e izletileceini anladm. Ama o anda sesimizi karamadk. Tabii karamazsnz.

BLGSAYARLA MLL TAKIM ALTYAPISINI GELTREMEZSNZ, FUTBOLU BLMEK LAZIM

imdi teknoloji dnemi bunlardan yararlanacaz, ama futbolu bilmek ve gerekten hizmet etmek, olay sadece bilim asndan ele almakla olmaz. Biz futbolun iinden geldik. Hami 220 tane gol att, Hakan 250, Tanju 200 tane att. Biz bunlar teknolojiyle atmadk. Futbol yeteneimizle, futbolu iyi bilmemizle attk.
    Bu saatten sonra bilgisayarla onu bunu gstermekle; insanlarn gzn boyamak, kandrmakla bu ii yapacaklarn sanyorlarsa yanlyorlar. Baarl olacaklar m greceiz. Bilgisayarla futbolcu retilecekse herkes her dakika retir de... yle bilgisayarla insana gol attrrlar m?.. Ne kadar baarl olacaklar greceiz.

ELNDE BR KUPASI OLMAYANA MLL TAKIM ALTYAPISINI VERDLER

UEFA ampiyonu Fatih Terim'i yerden yere vuran bu zihniyet, bir sredir teknik direktrlk yapan elinde bir kupas olmayan bir insana koca Trk futbolunu emanet ediyor. Onu greceiz. Zaman geldiinde biz de ar eletiriler yapacaz. Bu lke hak edene hak ettiini vermiyor. Biz hep doru slubu kullanmaya altk, ama artk yaplanlar barda tard. Bakalm bilgisayar m baarl olacak, futbolun iinden gelenler mi baarl oluyor. Zaman ierisinde bunlarn hepsini greceiz.

ALTYAPININ BAINA GETRDNZ NSANLARIN GEMN ARATIRSINLAR

Bu sylediklerimin tamam altyapyla ilgili. A Takm'da Guss Hidink'in baarl olacana inanyorum. Kalitesi tartlmaz bir teknik adamdr. Milli takmn altyapsnn bana getirdiimiz insanlarn hayatn bir irdelemek lazm. Trk futbolunun kimlere emanet ettik. Kolay deil. Biz 20 yl bu Trk futboluna hayatmz adadk. Onurumuzla, erefimizle lkemizin milli formasn giydik. Bakalm bize ta atanlar. Bu gelenlere ne diyecek. Ben ve benim gibi onurlu teknik adamlar bunlarn takipisi olacaz.
    Biz sevdadr Trabzon , yorozundan balayp ziganasnda bitmeyen

yelik tarihi
    15.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Hami gibi bir oyuncumuza yaktramadm,

madem bekliyordun, kp diyebilirdin ki ben istifa ediyorum, yeni bir yaplanmaya gideceinizi sylediniz, ben her zaman greve hazrm ama dnlmyorsam da nnz kesmemeliyim,

imdi kp bu aklamalardan yle yorumlar kar ki, sanki altyapnn baarl olmasn istemiyormu gibi konutu, olmad be Hami

el_conquistador - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.12.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

Alnt bordo61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hami Mandral bombalad

05 Mart 2010 / 12:29
    mit Milli Takmn eski teknik direktr Hami Mandral, grevden aln biimi ve yeni dnemle ilgili gndeme damgasn vuracak aklamalar yapt...
    Hami'nin capinin bir ispati daha...
    "Adalet zengin bir hazinedir, gn gelince herkese lazm olur..."

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

Hi armadm.Ersun Yanal' eletirecek apta deil benim gzmde.

Neyini aratracaklarm.Yada yle syleyeyim, o koltua hangi vasfla kimin destekleriyle geldiler.Bu lkede bir gecede diploma alp hoca olanlar oldu 2002 dnya kupasnda.Ersun hocann adn azna alrken iki kez dnmesi gereken insanlar , 'bu adam' diye hitap ediyor.Kupas yokmu.Hakl ya, anadolu takmlarn ampiyon yapmas gerekirdi.
    Ersun hoca onlar gibi futbolculuunun kaymayla yada birilerine tutunarak gelmedi oraya.
    Konu Erdem Keser tarafndan (08.03.2010 Saat 00:08 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Ersun Yanal Milli Takmda greve getirildi mi? Getirildi.

O zaman istedii kiiyle alma hakk var adamn. Buna kimsenin laf syleme hakk yoktur.

Zamannda Terim nasl Hami ile alyorduysa Ersun Yanal'da ekibini kurar istediiyle alr.

Bu kadar net!

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Alnt Armaan Dere Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trkiye Futbol Federasyonu’nda grev yapan Trabzonlu antrenrlerin grevden alnmalaryla ilgili olarak ynetim kurulumuzdan bir aklama yapld.

Aklamada yeni grevlendirmelerde adeta Trabzonlu kym grnts verildiine iaret edilerek u grler yer ald:

“Trkiye Futbol Federasyonu bnyesindeki teknik adam deiiklikleri incelendiinde adeta bir Trabzonlu kym yaand grnts n plana kmaktadr. Grevde olduklar sre ierisine sergiledikleri almalarla lke futboluna katk yapan bu antrenrlerin hibir mantkl gereke gsterilmeden iten el ektirilmeleri kabul edilebilir deildir. Bu kararn geerli bir izahn beklemek hepimizin en doal hakkdr. Aksi halde yaplan bu uygulama ve yeni grevlendirmelerde blgesel kriterlerin rol oynad ynnde oluacak hissiyat, daha sre balamadan Trk futboluna en byk sekteyi vuracaktr. Konuya bu ekliyle kamuoyunun dikkatini ekmek istiyor, sayglar sunuyoruz”

Resmi Site.
    Sayn Altu Atalay bo bo oturup maa almaktan sklnca arada byle gereksiz, olmamas gereken bildirilere imza atyor.
    Konu Cafer KILISOY tarafndan (08.03.2010 Saat 00:46 ) deitirilmitir.

Pshycologist41 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.01.2010
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    37

Dierlerini bilmem ama hami'nin bir an evvel enol hocann yardmclna getirilmesi bu sezon sonuna kadar yardmcln yapp sezon sonunda enol gne 'e veda edilip hami teknik direktr olmaldr. enol gne kadar tecrbesi phesizki yoktur ama enol hocadan daha yrekli olabilecei kanaatindeyim. rnein ; Bir erturul salam bir blent uygun vs. Hami bence bunlardan daha ok trk futboluna hizmet etmi futbol konusunda bunlardan daha deneyimlidir. Hami Trabzonspora hizmet etmelidir aksi dnlemez. enol gne'te kulp iinde herhangi bir grevle yetkilendirilebilir eer arzu ederse.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)