Sayfa 187 Toplam 188 Sayfadan BirinciBirinci ... 87 137 177 185 186 187 188 SonuncuSonuncu
Toplam 4678 adet sonuctan sayfa basi 4,651 ile 4,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 21.Hafta | Bursaspor 1 - 1 Trabzonspor

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ipsiz bu çalışmaları bobiler.org a da eklemeni tavsiye ederim
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Mesajımı kısa tutmuşsunuz ama cevabınız pek de kısa olmamış J Neyse haızr başlıkta iken bende bir şeyler yazayım size.

1) Bakın örneklere çok ve gereksiz takılıyorsunuz. Leeds örneğini verdiğim oyuncu Henry’dir zaten. Bu iki oyuncu kıyas dahi edilemez. Kaldı ki siz Türkiye ligini çok da küçümsemeyin. Bu lige gelmiş nice Avrupai oyuncu goller dahi atamadan bu ligden gitmiştir. Hatta gitmek üzere olan da bir Avrupa gol kralı da buna en iyi örnektir. Daniel Guiza. Avrupanın en kalite liglerinden birinde gol kralı olmuş bir oyuncu, ama gel gelelim burada yokları oynuyor.

2) Gökhan Umut’tan çok pozisyona giriyor olabilir, ama sonuca bakmak lazım. Bir oyuncu diğerinden daha fazla pozisyona giriyor, ama atılan goller nerdeyse eşit. Bu size ne anlatıyor.

3) Gamsızlık, ciddiyetsizlik hepsi aynıdır benim için. O sahaya çıkan adam gereğini her türlü şartta, her zaman yapacak arkadaşım. Gökhan’ın atılan toplara koşmadığını, kafa uzatmadığını, vs defalarca gördüm. İşte umut bu yüzden seviliyor. Hani o sırtında ki formayı terletiyor diye J

4) Galatasaray’ın forveti besleyen orta sahası ki buna kanatları da dahil yok demek çok da akılcı gelmiyor bana açıkçası.

5) Bakın çok sık tekrarlıyorum ama, örneklere takılmayın lütfen. Burda amaç etoo, ibrahimoviç falan değil. Önemli olan bu kadar pahalı oyuncuların, bu kadar üst düzey takımlarda bu kadar zamandır gol atamamasına rağmen ona herkesin sahip çıkması. Biz ise atanı olmasına rağmen yine susmuyoruz J Kaldı ki bizde bizim için büyük para olan 13 Trilyonluk adamı defalarca kenarda oturttuk J

6) Bakın topu ortadan ileriye taşımakla kanattan orta yapacak adam bulunamaması çok farklı şeyler. Ortadan dikine gitme konusunda haklı olabilirsiniz, ama kanat konusunda suçu forvete bulmak haksızlıktır, bunda orta alanın oyuncuya destek vermediği fikri ön plana çıkar.

7) Umut’un 4/4 lük forvet olmadığını çok sık dile getiririm. Hatta transfer dönemlerinde daha iyisinin bulunmasını da dile getiririm. Cevabımı çok merak etmişsiniz, vereyim. Umut’un attığı gollere bakarsanız açık ve net pozisyon alınacak goller olmadığını görürsünüz. Bu ne demek, genelde uzun toplar ile çıkan bir takımız. Bu da Umut’a defansın arkasına sarkma gereksinimi duyuruyor. Umut’ta bunu layığı ile yapıyor. Yani oynadığımız futbola uyan bir yapısı var. Ama şunu da tekrarlıyayım, Umut’un en büyük eksikliği son vuruşları ve kafa vuruşlarıdır.

8) Avrupa’da oynamanın kolay olduğunu vurgulamıyorum. Sadece yurt dışında oynayan oyuncularımız olduğunu ve bunların kaç tanesinin Umut’tan daha yeterli olduklarını soruyorum. Dün verdiğim örneklerdeki isimlerin bence hiçbirisi Umut’tan çok daha iyi oyuncu değil.

Peki o zaman ben size bir soru sorayım. Aldığımız oyuncu teo. 52 maç 41 gol istatisliği var. Ama sadece biz keşfettik. Ve gerçekten de çok iyi para verdik. Bu neyin göstergesi ? Kalite olarak bizden daha düşük bir ligde Umut’a gelebilecek olduğunu savunduğunuz fiyatında üstünde bir para ile aldık adamı. EEE. Nasıl oluyor bu iş.

Bende şunu anlamakta zorluk çekiyorum, Umut’a gol kaçırıyor diye kızıyoruz, ama Mustafa Pektemek çok kaçırsa da Umut’tan daha iyi oluyor. Necati gittiği takım yöneticileri tarafından güreşçi mi bu diye alaylanarak gönderiliyor ama Umut’tan daha iyi oluyor, Mehmet Yıldız ile ben Umut’u tartışmam bile.

Umut’u bende çok seviyorum, kimse bilmez ama Balıkesir’de en çok savunanların başında gelirim. Ama her fırsatta yanlışlarını, olmazlıklarını, eksiklerini de söylerim. Hatta bu sitede adım Tekkesporluya çıkmıştır. Tekke için çok uğraştım. Ama transfer sezonunun bitmesi ile sustum. Bunun nedeni de Trabzonspor’un şampiyon olmasını istemem. Konuşmamın bağırmamın etkisi ne yazık ki zarar oluyor çünkü J

GS örneklemesini yaparken, amacım derbilerde çok atıyoruz demek değildi. Demek istediğim geri hattınız iyi değilse ilerde ne kadar atarsanız atın bazen kazanamayabiliyorsunuz. En basit örnek akşamki Fener maçı. Deplasmanda bulabilecekleri pozisyonları buldu, attı da ama bir safın hatası belki de turu götürecek. Bursa maçından sonra yazdığım ilk şey Şenol Hocanın bu maça beraberlik için gittiği, bir tane bulursam maçı kazanırım havasında olduğu idi. Yoksa bu takım inanın o sahayı dar ederdi Bursaspor’a.

Yunanistan’ın ondan sonraki zamanlarda bunu devam ettirememesi tanınmasından değil arkadaşım, atak futbola dönme çabasından kaynaklanıyor. Kapanmayı bırakıp atak yapan, açık futbol oynayan takım statüsüne girmek istediler, işte sonuç ortada.

Bu seneki forvet hattımız geçen seneki değil, değerlendirilsin takım şampiyon yapılsın J

Saygılar;
    Konu Recep Alkan tarafından (19.02.2010 Saat 08:30 ) değiştirilmiştir.

Arkadaşlar bu maçla ilgili disiplin kurulu bize 20000 TL ceza vermiş Bursaya ise 15000 TL anlamak mümkün değil delirtmek istiyorlar herhalde.
    ASLA YANLIZ OLMAYACAKSIN

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

deplasmandayız hala ceza yiyiyoruz. federasyon iyi alıştı. gerçi daha önce deplasman maçından dolayı saha kapama bile almıştık.

bursa seyircsinin egemene ettiği küfürler hoşlarına gitmiş demek ki federasyonun ondan ceza almamışlar. !!!

dün hıncal uluç denen gazeteci bursanın şampiyonluğu engelleniyor umutun pozisyonuna hakem penaltı vermeliydi gibi birşeylar yazmış !!!
    EN IYISI BIZIZ:

Nereden
    Balıkesir

Alıntı sinoplu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deplasmandayız hala ceza yiyiyoruz. federasyon iyi alıştı. gerçi daha önce deplasman maçından dolayı saha kapama bile almıştık.

bursa seyircsinin egemene ettiği küfürler hoşlarına gitmiş demek ki federasyonun ondan ceza almamışlar. !!!

dün hıncal uluç denen gazeteci bursanın şampiyonluğu engelleniyor umutun pozisyonuna hakem penaltı vermeliydi gibi birşeylar yazmış !!!
    Taihte ilktir zaten deplasman takımına saha kapatma verildiği.

Bunlar şerefsiz kardeşim. Bir şekilde toparlanmaya başladık mı, mutlaka geçireek bir yer buluyorlar. Saha da engel olamadılar mı, hemen başka yollar icat olunuyor.

Belli aralıklar ile 20.000 kişi küfür ediyor adamlar bizden 5000 lira az para cezası alıyor. Ulan şerefsiz adamlar, Trabzonspor taraftarının sesini ne kadar duydun be, ne yaptı ordaki 3-5 traftarımız.

Ulan bu ligde bizi şampiyon yapmamışlar, elimizden almışlar, Bursa hangi şampiyonluktan bahsediyor.

Aama g...ü ile gülerler be.

peker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu federasyondakiler harbiden onun bunun çocuğu bu kadar olmaz adamlar 15 bin kişi küfür ediyor cezayı biz yiyoruz demekki avniakerde bütün tribün federasyona küfür edebiliriz nasıl olsa ceza yok..

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Adamlar kendi Stadlarinda Olay cikariyor bize 20.000 Lira Ceza geliyor onlara 15.000 Lira Ceza geliyor
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Hqmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu federasyona içimden geçen şeyleri söylemek istiyorum ama burası yeri değil...
    -

her zaman önce Trabzonspor

Nereden
    Trabzon

Alıntı alkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ufukhan mutlaka kaçacaktır kardeşim. Kaçırmayan var mı ?
    ismim öncelikle ufuk ....ama kaçıracak tabi ben kaçırmayacak mı dedim.ben umutu gol kaçıdığında çoğu taraftarımızın onu yuhlamasına inat seviyorum...

ve de her zaman inadına umut bulut diyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet kabul ediyorum,biz 15 arkadaş Bursa tribününde yanımızdaki amire yalvardık bizi öbür tarafa geçir diye ama onlar bizi orda yem yaptı.Devre arasında gelen geçen omuz attı ana avrat küfür etti.Zor zaptettim kendimi...taa ki 59 .dakkaya kadar...Bana ana avrat söven ''top'' u zaten gözüme kestirmiştim.İlk ona vurdum,sonra bizimkiler, 2-3 kişi nakavt; o karambolde bize siz ''vatandaş bile değilsiniz ''diyen polise operasyon...Hırkamı açtım;alttan formam çıktı,neye uğradıklarını şaşırdılar. Biz 15 Ulubatlı sonunda kendi tribünümüze gönderilmek zorunda kaldık.

Sonra 61.dakika kafamıza resmen kaya yağdı,karşılık verdik diye nerdeyse coplanıyorduk...Kendi ülkemizde yabancı gibiydik...Ve 20.000 TL ceza, işte Adalet!

Sözlerime ben sakinleştirilmeye çalışılırken bir hemşerimizin sözleriyle ,taraftarımızın nasıl olduğunu göstererek son veriyorum:

''Hemşerum yapmayun,sipor çentilmenliktir,muatap olmayun adamlarla, töğüşe mi geldiniz buraya...Svissssssss (adamın üstünden geçen taş sesi) pak sizin yüzünüzden taş atayiler bize!
    Akşam çocuğumun boğazından geçen lokmayı sindirebilmesidir TRABZONLU oluşum!

Nereden
    Antalya

Taraftarımıza edilen eziyeti duyunca, tüylerim diken, diken oluyor.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sinoplu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Halt etmis kendileri tamam Umut'un pozisyonu penaltı ancak baska bi pozisyonda Cale hatır hutur çekilirken kendi gözleri nerdeydi acaba?...Bıraksın Bu isleri Fener maçından sonra 3,5 metre ofsayt verilmeyip Trabzon'un hakkı yenmistir hangi gazte bunu mansetten dile getirdi vb sözler söyleyip sempati mi toplamıstı bu lafından sonra herseyi aldı gitti...
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Bu Bursaspor Taraftari gercekten ayri bir alem, iyi güldüriyorlar bizi masallah
    #9 FATIH SULTAN TEKKESPORLU
    Sürmene'li Prenhalar

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

Topitopsipor

Anıl Caner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Delikanlı Bursaspor taraftarını polis bizi diğer tribüne almadan önce de görmek isterdik. İt gibi pustular. Ne zaman polis bizi diğer tribüne geçirdi ateşler, taşlar yağdı üzerimize.

Biz diğer tarafa geçtikten sonra tribüne tek giren kişilere saldırmak da texas'ın açtığı top=kalp pankartına denk bir hareketti.

kale arkasında meşale yakıp, yaktıkları meşaleleri bize fırlatmaya hazırlanırken "at, at, at" diye tempo tutan 15000 bursasporluya adam başı 1tl ceza kesilmiş, takımını desteklemek dışında hiç bir niyeti olmayan trabzonspor'a ise 20000.

Bravo ya.

Fanatiklik olarak algılanmasın ancak ben Trabzonspor taraftarıyla bir kez daha gurur duydum bu maçtan sonra.

Kendisine ayrılan biletler bittikten sonra 1000in üzerinde taraftarımız Bursaspor tribününden bilet aldı. Polis bordo-mavi girmemizi istemeyince kimse itiraz etmedi. Bursaspor taraftarına karşı en ufak bir harekette bulunmadan yerleşildi. Ki kötü niyetli olsaydık sayımız da 1000lere yaklaşmışken maça 1 saat kala, oraya ne Bursaspor taraftarı ne polis girebilirdi. Bursasporlular yanımızda bayrak açtılar. Kendilerine ve hatta aramızda oturan bursasporlulara dahi en ufak yanlış bir sözcük bile kullanılmadı. Ama ne zaman polis bizi alıp diğer tribüne götürdü, o oturan bursasporlu çocuklar stada giren her Trabzonsporluya saldırmaya başladı. Ve inanın Trabzonspor tribünündeki bir kişi bile kayıtsız kalmadı bu olaya. herkes o tanımadığı renkdaşlarının yanında sopa yemeyi tercih ederdi çaresiz oturmak yerine.

Sonra bahsettiğim meşaleler yandı. Bize atmaya hazırlandılar. Kapalısı, numaralısı tüm tribün at, at diye bağırırken bizim tribünde ne mi oldu?

Normalde herkesin kaçışacağı ortamda herkes rakip tribüne yaklaşmaya başladı. Ve şu kadarını söylüyorum bir anlık ihmali olsa polisin ve bursa'da yaşayan iyi niyetli trabzonsporlular olmasa idi orada tribün tarihine altın harflerle yazılacak bi soy kırım olurdu.

Maç öncesi bunları söylediğimizde olur mu Bursaspor anadolu takımıdır falan filan diye yazan çok üye vardı.

O işler öyle olmuyor televizyon başında otururken bunlar bizdendir, candır demek.

Şahsım adına bursaspor taraftarını hakettiği şekilde karşılar umarım Trabzon'daki taraftarımız seneye diyorum.
    Delikanlı kız arkadaşına "Sana olan aşkım 4 kardeşiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaşatacaklar" diyordu.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mesajnizi kisa tutmam, sizin yazdiginiza cevap verdigimi göstermek icindi. Yoksa yazdigim ve yaptigim alinti ile sayfa uzayip gidiyor

1. Benim Türkiye ligini kücümsedigimi nerden cikardiniz? Iste burda anlasamiyoruz. ben diyorum ki Türkiye zorluk derecesi olarak Avrupa´da ilk besten sonra geliyor. Yani Scoutlar tarafindan devamli takip edilen bir Lig. Iste bu ligte her yil 15 gol atan bir oyuncunun taliplisi yok. Bende bunun sebebini soruyorum size!

G2. ökhan´in Umut´tan fazla pozisyona girmesinin nedeni cezasahasi icinde nereye kosacagini bilmesinden. Yanindaki partneri Umut degil, mesela Cangele olsa, cok daha iyi olacagindan eminim. Gökhan o golleri Kayseri´de kaciriyormuydu? Özgüven meselesi. iste Umut, Isaac-Yattara-Gökhan 3´´ lüsünü harcadi dememde onun hicbiriyle uyum icinde olamamasindan kaynaklaniyor. Sizce ilginc degil mi? Teo nasil bir oyuncu bilmiyorum ama izledigim kisa süre icin Umut´la yanyana oynayabilecegini hic sanmiyorum. Iste sorun bu! Umut´la yanyana oynayabilecek birini bulmak, digerlerine partner bulmaktan cok daha zor! Ve Yönetimimiz 4 sezondan bunu yapmiyor..

3. Evet gecen sezon ligin basinda öyle bir görüntü cizdigi dogru ama bu 2. yari ile degismisti. Bu sezon ise zaten gitmek istiyordu. Zaten Umut´un mücadelesine birsey demiyoruz. Bu takimda hala kalabilmesinin tek nedeni de bu! ben forvet anlaminda artik sinif atlamamiz gerektigini düsünüyorum.

4. GS nin kanatlari iyi evet ama ortada oynayan oyuncularinin forvetlerini bizim ortasahamiz kadar besleyemedigi cok acik ve net!

5. Benim örneklere takildigim yok, dogru bir örnek verseniz amenna! Iste sizde bunu anlamiyorsunuz. Ben diyorum ki, öyle bir santraforumuz olsun ki Umut gibi 15 gol atmasin, mesela sadece 8 gol atsin ama topu 3. bölgede tutabilsin, arkadaslarina duvar olsun. Iste o zaman Colman-Alanzinho-Selcuk-Ceyhun cezasahasina cok daha yakin oynayabilirler ve herbiri bu ligde en az 10 gol bulur. bu ligin en iyi sut ceken takimina sahibiz ama bölgeye cok girebiliyormuyuz?

6. Uzun toplarla cikan bir takim olmamizin tek sebebide maalesef Umut. Yerden oynanan her topu stop etmekte zorlanan Umut, topu kaybeder. Iste bu yüzden kontraataga cikabilen bir takim degiliz! Ama defansin arkasina ofsayta düsmeden sarkabilmesi, onun artisi. Ama buna kendi cabalariyla yapiyor demek, ona o pasi atan Arkadaslarina saygisizlik demektir!

7. Iste Teo´ya verilen Umut´la yanyana oynayacagindan bosa giden bir para olmaz insallah! Mesela düsünüyorum, bir Makakula Umut´la yanyana oynasa, bu kadar gol atabilirmiydi? Iste benim anlatmak istedigim bu soruda gizli. Kocaman HAYIR

8. Mustafa Pektemek örnegini sirf bu yüzden verdim. Mustafa her ne kadar cok gol kacirsada top teknigi olarak Umut´tan cok daha iyi. En azindan top saklayabiliyor, arkdaslarini pozisyona sokabiliyor. Mehmet Yildiz´´ i Umut´´ la tartismazsiniz ama o Mehmet Yildiz sayesinde Sivasspor 2 yil Sampiyonluga oynadi. Tecrübesizlikten beceremediler!

9. Evet öyleyse bende Tekkesporluyum o zaman. Siz sustunuz ama ben susmam. Fatih Tekke bu takimin aradigi Santrafordu. Sampiyonluk umudunuz varsa güzel. O umut her zaman bendede var ama realist olunca, bu takimla bunun gerceklesme ihtimali %1. Örnek: Ligin 30. haftasina 5 puan farkla önde girsek, ligin sonuna kadar bu takim bir mac bile kazanamaz!

Senol Hoca o maca beraberlik icin gitmedi. Bursaspor´´un baskin oynayacigini biliyordu. 60´´dan sonra tempolari düsecek, biz sahneye cikacaktik. Bursanin baskisini kirabilecek bir ortasahaya sahip degiliz maalesef. Kimse Hüseyin´´in nasil oynadigindan bahsetmedi. Bursasporun en iyi oyuncusuydu!

Gidin 2004/05 yilina bir bakin, defansiv kadrosuyla cok vasat bir takim olan Trabzonspor, hücum hattiyla Sampiyonluga oynadi

Saygilarimla
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Eren Karaahmetoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursasipor taraftarının genelinin beyin yoksunu insanlar olduğu zaten biliniyor. İyi davranalım, anadolu takımı falan, bunlar hikaye. Bu adamlar bildiğimiz gerizekalı çünkü. Sivas,Bursa ve diğer 3 çapsızı saymıyorum bile. Kaldı ki, biz Sami Yen'de bile bu cinconlularla birlikte tezahurat yapıp en ufak laf etmiyorduk. Neyse ki kupa maçında şerefsizliklerini yeniden belli ettiler de bu sevda da orada noktalanmış oldu. Umut ediyorum ki noktalanmıştır tabi. Ben daha önce de belirtmiştim, dostluk, olay çıkartmama falan da istemiyorum. Özellikle Trabzon'da fenerlilerin gelip bize küfür etmeleri, alay etmeleri çok dokunmuştu. Madem bunlar, üç ezikler, Bursalılar, Sivaslılar vs. olay istiyor, deplasmanda da Trabzon'da da en mükemmel şekilde cevabı verilmeli. Zaten bunu verebileceğimizi de o beyinsizler çok iyi biliyor.
    -------BİZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

QraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kimse hikaye okumasin , trabzonspor'un kardes takimi falan yok.. Ankaragücü bile Turkiye kupasi macinda alehimize tezaruhatta bulundu kufur edildi, 16. dk da bursaspor diye baqrildi.. ve en son bursaspor maci , bursa taraftari kelimenin tam anlamiyla anladiniz siz.. tek bulduklari 3 4 trabzonluya tekme tokat girmeye basladilar, neden diger taraftarlarimiz bizim bolume gecmeden once yapmadilar bu isi??.. Umarim trabzondaki taraftarimis da bu toplari trabzonda en gusel sekilde agirlarlar..

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

asıl önemli olan büyüklük kavramından ne anlaşıldığı bu ve benzeri takımlar hadlerini bilmeliler nasılmı öyle bir futbol dersi vereceksin ki anlasınlar malesef sözle bunlar anlamaz
    Bordomavi.net - Orhangazi

Nereden
    Avrupa Diğer

Bu ay ayol bursaspor klubünde her türlü oyun var. Adamlar bjk maçlarında bjk den nefret ediyor ayaklarına yatarlar ama şehirlerinde ay ayol bursasporludan çok bjk li vardır. Bunun onlarda farkında ama öyle takılıyorlar işte. Çok ezik ve komik durumdadır kendileri. ay ayol bursasporlunun sayısı şehirde belki 4. sıradadır. Geçen yıl 6. oldular şampiyon olmuş gibi sevindiler. Bu sene de birşey olmuş gibi ezik ezik konuşuyorlar hala. Komik olduklarının bence onlarda farkında ama dedim ya sadece oyundan oluşuyorlar. Ya Egemen'e yaptıklarına ne demeli! tıpkı bjk oyunları gibi bir oyun buda. Ama bu çok şerefsizce bir oyun!

Neyse zaman her zaman ki gibi susturacak onları. Ezikler!

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilkyarıdaki bursa-fener maçının görüntüleri vardı akşam bir programda. fenerliler resmen hakemi dövmüşler bizim takımdan birisi bunların yarısını yapsa kırmızı kart görürdü ama fenerliler hakemi itip kakıyorlar kolundan çekiyorlar yüzüne karşı bağırıyorlar hiçbirşey yok. !!!
    EN IYISI BIZIZ:

Deniz Telci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Smile

Alıntı Anıl Caner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Delikanlı Bursaspor taraftarını polis bizi diğer tribüne almadan önce de görmek isterdik. İt gibi pustular. Ne zaman polis bizi diğer tribüne geçirdi ateşler, taşlar yağdı üzerimize.

Biz diğer tarafa geçtikten sonra tribüne tek giren kişilere saldırmak da texas'ın açtığı top=kalp pankartına denk bir hareketti.

kale arkasında meşale yakıp, yaktıkları meşaleleri bize fırlatmaya hazırlanırken "at, at, at" diye tempo tutan 15000 bursasporluya adam başı 1tl ceza kesilmiş, takımını desteklemek dışında hiç bir niyeti olmayan trabzonspor'a ise 20000.

Bravo ya.

Fanatiklik olarak algılanmasın ancak ben Trabzonspor taraftarıyla bir kez daha gurur duydum bu maçtan sonra.

Kendisine ayrılan biletler bittikten sonra 1000in üzerinde taraftarımız Bursaspor tribününden bilet aldı. Polis bordo-mavi girmemizi istemeyince kimse itiraz etmedi. Bursaspor taraftarına karşı en ufak bir harekette bulunmadan yerleşildi. Ki kötü niyetli olsaydık sayımız da 1000lere yaklaşmışken maça 1 saat kala, oraya ne Bursaspor taraftarı ne polis girebilirdi. Bursasporlular yanımızda bayrak açtılar. Kendilerine ve hatta aramızda oturan bursasporlulara dahi en ufak yanlış bir sözcük bile kullanılmadı. Ama ne zaman polis bizi alıp diğer tribüne götürdü, o oturan bursasporlu çocuklar stada giren her Trabzonsporluya saldırmaya başladı. Ve inanın Trabzonspor tribünündeki bir kişi bile kayıtsız kalmadı bu olaya. herkes o tanımadığı renkdaşlarının yanında sopa yemeyi tercih ederdi çaresiz oturmak yerine.

Sonra bahsettiğim meşaleler yandı. Bize atmaya hazırlandılar. Kapalısı, numaralısı tüm tribün at, at diye bağırırken bizim tribünde ne mi oldu?

Normalde herkesin kaçışacağı ortamda herkes rakip tribüne yaklaşmaya başladı. Ve şu kadarını söylüyorum bir anlık ihmali olsa polisin ve bursa'da yaşayan iyi niyetli trabzonsporlular olmasa idi orada tribün tarihine altın harflerle yazılacak bi soy kırım olurdu.

Maç öncesi bunları söylediğimizde olur mu Bursaspor anadolu takımıdır falan filan diye yazan çok üye vardı.

O işler öyle olmuyor televizyon başında otururken bunlar bizdendir, candır demek.

Şahsım adına bursaspor taraftarını hakettiği şekilde karşılar umarım Trabzon'daki taraftarımız seneye diyorum.
    Az önce Çarli İş Başında'ydı ama şimdi ise Texas iş başında ! Valla ne diyim ?
    Yar o gözlerin kanlı yaş döksün
    Bu dünyada ben yandım sende yanasın.

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Şu Diyarbakır-Bursa maçı gelsin artık.

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Muhammed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Diyarbakır-Bursa maçı gelsin artık.
    Gidebilecekler mi ki o maça.
    teκ κardeş dгogнeda uпiтed

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

vay toplar vay..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)