Sayfa 3 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 458 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konyaspor-TRABZONSPOR?UM (0-0)

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konyaspor geçen sene bizi bayaa zorlamisti maça asilmamiz lazim adamlar avniakerde berabere kalmisti bizlen ama diyorum temiz 1-0 olsun bizim olsun

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

kolaymac yok hermac final havasinda oynamaliyiz herhangi bir puan kalbina tahamuluz yok, artik tamamen lige konsantire olmus ve diyer lerine göre daha hazir bir takimiz ama kolaymac yok takimi yanliz birak mayalim bu aralar morele daha cok igtiyaclarivar. Konya ve cevre illerden destek gelecegine inaniyorum.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Kuzey Amerika

Benim kadrom:

Jefferson

Emrah Eller Erdinc Celo

Yattara Syzmek Lee Volkan(Gokdeniz)

Fatih Jun

Huseyin ve Gokdeniz i bu mac dinlendirebiliriz.

Nereden
    Bitlis

bu hafta cok önemliydi 3 puanla ayrilmamizcok iyioldu bundan sora biraz dinlenir kafa toplariz sonrasi insallah corap sökügü gibi gelir artik tek hedef= SANPIYOLUK

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

bu maçin 1-0 olup bizim olacagini düsünmüyorum... gollü bir maç olur bence... en çok atan kazanir[img]smileys/smiley4.gif[/img]Trabzonspor büyük takim ve kazanma ihtimali her zaman konyaspor a göre fazladir kagit üzerinde... umarim öyle olur..

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu aksam izledim konyayi.. Öyle ahim sahim bir top oynamadilar, defanslari Ümit - El Saka.. Uyumlular ama hata yapma konusunda [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

bence çok çko zor bir maç.fazla heveslenmeyelim.bence beraberlik bizim için iyi bir sonuç sayilir.

1-1

BURAK DOGU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonsporumuz konyada kendine ve taraftarina yakisir bir oyun ortaya koyarak 3 puani almasini bilecektir

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samet hoca zamaninda Gökdeniz'i 2 hafta kadro disi birakti ondan sonra nasil gaza gelip deli gibi oynamaya baslamisti. Bence Senol Hoca'nin da böyle bir seyi cesurca uygulamasi lazim...

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı

Sarfettigin sözler içinde sana tek bi lafim var TERBIYESIZ!

ne oldu gerçekler zoruna gitti heralde[img]smileys/smiley36.gif[/img] seviyeni belli ettigin için tesekkürler internet kabadayisiseniiii

Zuhahahahahahahahahahahahahh

Kör kendini görmez sasiya bak sasi dermis

Worldmaster terbiyesizligin daniskasini sen yapiyorsun.Ts li bir futbolcunun resmini avatarinda o sekilde kullanamazsin eger kullanirsanda seni çizerler o resmi degil.Ayrica ceza alman yada üyeliginin engellenmesi için herseyi yapacagim.Iyice sapittiniz be terbiyesiz herif.Özür dileyip ressmi degistirecegine hala saldiriyorsun.Akilsiz...

Alıntı yomrali73 Nickli Üyeden Alıntı

bence çok çko zor bir maç.fazla heveslenmeyelim.bence beraberlik bizim için iyi bir sonuç sayilir.

1-1

NASIL OLACAK MIS 1-1 YAWS hayatta olamaz ts alir maçi

Nereden
    Ankara

Konya bu yil flas transferler yapti. En son Batistayi aldilar ki biz gecen sene alamaistik. Ayrica kendi sahalarindaki ilk maçlari ve onlar için çok onemli hele bir GS maglubiyetinden sonra. Bizim takim henuz hazir degil ve geriye donuslerde sorun yasiyoruz. Bu yuzden habire Erdinç ve Eller zor durumda kaliyor. Bir kere defans forvetten baslar.Biz son 10 gun içinde 3 resmi maç yaptik ve bence boylece takim iyi idman yapmis oldu.Konya macinda daha diri bir TS bekliyorum.Bol gollu gecmeye aday bir mac. Kim firsatlari daha iyi degerlendirir ise maçi kazanir. Bizim futbolcular daha klas, o yuzden galibeyete yakin olan tarafiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zor maç olur ama 2 farkli kazaniriz .

basak bir topicte yazmistim:

"benim en cok merak ettigim konu:

gokdeniz 'in ilk 11 den kesilmesi icin senol hoca ne bekliyor acaba? bu adamin bir ayricaligi mi var?

bence en iyi degerlendirebilecegimiz yer (ozellikle emrah 'in berbat futbolunu gordukten sonra) defansin sagi....ara sira arkadan da bindirme yapar, kesin su anki halinden daha faydali olur. boylece rakip sahadaki top kayiplarimiz da azalmis olur, yattara ;nin ayagina dolasmaz, belki frikik kullanma sevdasindan bile vazgecer...."

konyaspor 'un abartildigi kadar iyi bir takim oldugunu sanmiyorum...bizans basinin en sevdigi hoca olan aykut kocaman yuzunden ove ove bitiremiyolar....halbuki bence aykut kocaman ligdeki en kotu hocalardan biri...parasiz istanbulspor 'da her mac oncesi ve sonrasi salya sumuk aglayip "biz kahramaniz' gibisinden konusurdu...gecen sene zimba gibi malatya 'nin icine etti. bu sene de farkli olmaz....kaldi ki herkesin soyledigi "konya cok iyi transferler yapti' lafini da anlamiyorum....kim abi iyi transfer?el saka ve umit bozkurt mu?konya 'dan bu sene birsey olmaz ama herifler bize hep ters geliyor....ama yine de aliriz insallah diyorum....benim kadrom:

jefferson

gokdenizerdinc(myilmaz) eller celaleddin

yattara i. ege a. kocak szymek

jun fatih tekke

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

eger senol günes gökdenizin degil kendinin büyük oldugunu ve oyunu okumayi ögrenirse ben ümitliyim.gene de kesin gol yeriz gibi geliyor.çok saçma bir defans var(öyle duruyo)

ama alabiliriz.gökdeniz kulübede ve tomas sahada olursa

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konyaspor dünkü maçta gerçekten güzel oynadi bize karsida kendi taraftarinin önünde puan almak için elinden geleni yapicagindan kuskumuz olmasin ama defanslari seyrettigime göre bariz hatalar yapiyor, ama ne olursa olsun biz konyasporu yenecegiz bundan hiç süphem yok.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aykut'un takimi her zaman diri ve pozitif futbol oynar...mücadelemizi yaparsak galip geliriz....

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Erdinç in formsuzlugu devam ederse (öyle gibi de gözüküyo) bu maç 2-2 biter.Ama yattara sov devam ederse 3-2 de alabilirz.

Nereden
    Bitlis

arkadaslar gökdenize asiri bi yüklenme var neden bukadar ustune gidiyorsunuz o kalitesinibelli etmis bir topcu, okadar kolay silinmez tamam kötü oynuyo ama iyi oynamasi icin herhangibir yardimda bulun muyoruz nede olsa bizim cocumuz biraz anlayisli biraz sabir veBEN INANI YORUMKI eski formunu yakalicak iste ozaman SANPIYON TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bence de Erdinç bayagi formsuz gol yemeden atlatirsak iyi olur, ama
    ofansif gücümüzü ortaya koyup rakibi ataklarla bogarak maçi alacagimizi
    düsünüyorum.. Bu arada Jun oynayacak mi acaba?

Nereden
    İstanbul

Alıntı vizarian Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar gökdenize asiri bi yüklenme var neden bukadar ustune gidiyorsunuz o kalitesinibelli etmis bir topcu, okadar kolay silinmez tamam kötü oynuyo ama iyi oynamasi icin herhangibir yardimda bulun muyoruz nede olsa bizim cocumuz biraz anlayisli biraz sabir veBEN INANI YORUMKI eski formunu yakalicak iste ozaman SANPIYOM TRABZON

Vizarian sanpiyon trabzon yaziyodun önceden simdi de sanpiyom trabzon yazmaya basladin, bence bilerek yapmiyosun bunu nasil söylüyorsan öyle yaziyorsun herhalde, neyse ben bunu ögrenmek istemistim, ve yorumunada katiliyorum, gökdeniz kötü bir gün geçirdi geçen çarsamba ve morali oldukca bozuktu eee haliyle bu kayseri maçina da yansidi halbuki yansimamasi gerekiyordu ama oldu iste.Benim fikrim gökdenizimiz eski formuna kavusacak.

Nereden
    Bitlis

artik oynasin yani neden alindiki?

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı vizarian Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar gökdenize asiri bi yüklenme var neden bukadar ustune gidiyorsunuz o kalitesinibelli etmis bir topcu, okadar kolay silinmez tamam kötü oynuyo ama iyi oynamasi icin herhangibir yardimda bulun muyoruz nede olsa bizim cocumuz biraz anlayisli biraz sabir veBEN INANI YORUMKI eski formunu yakalicak iste ozaman SANPIYOM TRABZON

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Evet arkadasim bu forumdaki bazi arkadaslar gökdeniz üzerinde kendi kafalrindan karalama kampanyasi düzenlesede Gökdeniz Trazbzonspor'un gelmis geçmis en iyi oyuncularindan biridir vegökdeiz azda olsa arkasinda duran fanatik taraftarlardan da biriyim. Kimse gökdenizle saçma safan açiklamalarda bulunamaz. Ne çabuk gökdeniz'in kurtardigi maçlar unutuldu. Madem gökdenizi yeredn yere vuruosunuz peki neden faih kötü oynadiginda hiçbirsey denmiyor.Ama sakin benim fatihi sevmedigimi çikarmayin. Ben sadece Mehmet yilmazi istemiyorum[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saygilarimla...

Nereden
    Bitlis

DÜZELTIM KARDESIM SAOL düsün celerime katilmana sevindim sanpiyoN TRABZON

Nereden
    İstanbul

sagol kardesim düzelttigin için bide söyle olursa makbule geçecek SAMPIYON TRABZON[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)