Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetimden açiklama istiyoruz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ben bu sayfayi acarak bu sitede benim gibi dusunen insanlarin burda toplanmasini ve yattara olayina karsi birlikte bir tavir alinmasini saglamak istiyorum!

burada toplayacagimiz imzalari bir email halinde yonetime gondermeyi dusunuyorum...

taleplerimiz sunlardir!

yonetimden tezelden yattara konusu hakkinda bir basin aciklamasi bekliyorum..

yattaranin satisinin ya da takimdan gonderilme duusncesinin olmadigini duymak istiyorum ve yönetimin artik yonetim gibi durmasini istiyorum.

panik yapan bir seyircimiz zaten var...

Son yazilarini takip ediyorum, Tabzonspor adina yaptiklarinin altina pesinen imzami atarim...

Ancak dahaönce açtigin ''Yattara yi kovabilirim'' topigi altindaki yazilarin tümünü göndermek de uygun olabilir, bir üst yaziyla...Edited by: TrabzonStorm

Nereden
    Almanya

Bende imzami atarim. Yattara gidemez bir yere, degerini bilelim, onun gibileri kolay bulunmuyor.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gidemez. istemiyorum.

gideceksede en az onun kalitesinde bir oyuncu ÖNCE gelmesi gerek.

Edited by: sanatik

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yattara basliginada aynisini yazdim ;

Bu sadece bir zemin yoklama olayidir, Yönetim Basarisizligini yikacak birileri lazim oldugu için hedefteki isim olarak Yattara'yi seçmistir. Ve taraftarin nabzini yoklamistir.

Görüyorsunuzki Sayin Baskan, Taraftar Yattara'yi hala seviyor, Yanlislikla birilerinin gazina gelip Yattarayi satarsaniz, bu taraftar sizi affetmeyecektir...i

Hala taraftari kandirabileceklerini düsünmelerine sasiyorum...Ben de bir zemin yoklama olarak görüyorum, öbür türlü gerçekten kendileri de inansalardi Yattara nin suçluluguna ilk maçtan sonra kimseye sormadan keserlerdi ilisigini zaten...

Ancak bu bir çaresizlik ve aciz olma isareti ki asil düsündürücü olan bu...Simdiye kadar en çok destekledigim yönetim ve onun baskani, kendi kuyularini kaziyorlar...

Baskandan basiretli,dirayetli ve aktif tavirlarla olayi çözümlemeye girismesini bekliyoruz...Yoksa suçlular zaten belli, onlar saha içinde degil...

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BASKA BIR BAKIS AÇISI

Forumda yeri degilAYRICA durumu ile benzerligi yok ama

pascal nouma'da besiktas'li taraftarlarin gönlünde yer tutan bir futbolcu. sonuçta pascal nouma'da gönderildi.

sizce yattarA'nin yerine kim alinmali ki yattara gönderilsin dersiniz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BENIM FIKRIM YATTARAININ TAKIMDA KALMASI

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

takimi rakip kaleye en etkili ve en çok tasiyan futbolcu kesinlikle gönderilmemeli....

kazanamk çok daha kolay,duygusal davranip kirip dökmemelis yönetimimiz de..yönetici pozisyonunda olan insanlar taraftarimizdan daha farkli sagduyulu olmali....

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende tüm yazilarimda belirttim.. Yattara hücum gücümüzün büyük bir bölümü demektir.. Yetenekleri ve katkilari ortadadir.. Bir kalemde silinecek adam degildir.. Kimse suçu onun üstüne yikamaz !!

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

aynen katiliyorum sizlere.satilamaz.satilmamali.ha trabzon spordan üstün degil. ama onun yerine adam alinsin,satilsin,okey.ama bu yönetim onun yerine 6 ayda adam alir.adam alisana kadar lig biter.biz yine avcumuzu yalariz.

ayrica ben baskana hiç güvenmiyorum.samimi degil.bence is isten geçmeden istifa etmeli.ve taze kan yeni bir baskan,yeni yönetim gelmeli.

Nereden
    Almanya

onun yerine oyuncu almak önemli degil, onun ayarinda ondan iyi oyuncu alinacaksa gidebilir.

TS icin yararli olmasi lazim.

Ama Yattara ayarinda oyuncu bulmak kolay degil. Yattara nin TS icin ne kadar kadar katdiklari ve önemli oldugu görüyoruz.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

500 BIN $ KABUL MÜ? 1 MILYON DOLAR FAZLA

Trabzonspor'da 200 bin dolar karsiliginda oynayan ve sezon basi fiyat artisi isteyen Gineli oyuncuya Trabzonspor yönetimi 500 bin dolar vermesine ragmen, Yattara'nin bu fiyati begenmeyerek 1 milyon dolar istedigi ögrenildi, yönetimin de Yattara'ya 1 milyon dolari vermeyi düsünmedigi bildirildi
    TEKLIF GELIRSE GIDER
    Trabzonspor Genel Sekreteri Orhan Aksu, Baskan Atay Aktug'un Yattara ile ilgili olarak verdigi beyanata açiklik getirerek, "Baskanimiz Yattara ile ilgili bir soru üzerine bu cevabi verdi. Baskanimiz iyi bir teklif gelirse gidebilir anlaminda bu açiklamayi yapti" dedi.
    takagazete.com

----
    sözlesmesi 2007 yilinda bitecek olan bu futbolcu bu yil için önerilen500 bin dolari begenmiyorsa söylenecek bir söz bulamiyorum.
    Edited by: gerçekefsane

Yattara, yerine daha iyi birini alip koymadiklari surece kesinlikle gitmemeli...

"Oncebir gitsin biz yerine daha iyisini zaten alacagiz" sozleriyle hic olmaz...

Bu sozler "Tolga'yi, yerine ayni kalitede stoper almadan, kesinlikle Ukrayna'ya yollamayacagiz" sozunu hatirlatir bana.

Fakat,amac Rum maclarindan sonra sucluyu bulmak ve kelle koparmaksa; Lutfen akilli olalim.. (SL gitti, Ligde gitmesin elimizden)

Eger gerçekten kelle koparilmasi gerekecekse, Yattara'dan önce, öyle çok kelle var ki, koparilmasi gereken...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ZEMIN HAZIRLADIK

BASKANAktug'un, ?Yattara kovabilirim' sözleriyle ilgili olarak da Akbasoglu, "Baskanimiz sinirli bir aninda böyle bir açiklama yapmistir. Yönetim daha hiçbir karar almamistir. Görüsme halindeyiz" seklinde konustu. Akbasoglu, transferdeki kararsizlik nedeniyle bu zemini kendilerinin hazirladigini da sözlerine ekledi.

Takagazete.com

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

[img]smileys/smiley17.gif[/img]yönetime transferler konusunda bmn nin tepkisini içeren bir metin yazilmali demis miydim ne... ama yok dememistim.. sonra bazi arkadaslar ben dediydim demek için yaziyorsun diye düsünürler...

Metehan abi sen hatirlarsin yahu... sen mi demistin yoksa... bunun ne gibi bir yarari olacagini kestiremesem de güzel bir öneri dedigini hatirliyorum en azindan...

atalim bakalim biz de imzayi yattara gitmesin hadi... keske is yattara ya varinca tepki koyalim diyen konu sahibi vakti zamaninda millet transfer konusunda can çekisirken milleti küçümseyecegine böyle bir öneri getirseydi.. gerçi ne yarari olacaksa...

manomat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben de Yattara'nin gönderilmesinden yana degilim. Gönderilmesi durumunda sampiyonlukhayallerimiz tamamen biter..

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley17.gif[/img]yönetime transferler konusunda bmn nin tepkisini içeren bir metin yazilmali demis miydim ne... ama yok dememistim.. sonra bazi arkadaslar ben dediydim demek için yaziyorsun diye düsünürler...

Metehan abi sen hatirlarsin yahu... sen mi demistin yoksa... bunun ne gibi bir yarari olacagini kestiremesem de güzel bir öneri dedigini hatirliyorum en azindan...

atalim bakalim biz de imzayi yattara gitmesin hadi... keske is yattara ya varinca tepki koyalim diyen konu sahibi vakti zamaninda millet transfer konusunda can çekisirken milleti küçümseyecegine böyle bir öneri getirseydi.. gerçi ne yarari olacaksa...

sen var ya sen...... anladin sen anladin.....[img]smileys/smiley1.gif[/img]

bilmiyorum belki yazdiklarim ve yaklasimim bakimindan forumda "yonetimciler" grubuna giriyor olabilirim ama suna eminimki senin tarzinda elestiri getiren, muhalefet eden kisiler mutlaka olmasi lazim. hani amaci "uzum yemek bagciyi dovmemek" gibi bir sey senin yaptigin....[img]smileys/smiley32.gif[/img]

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ooooooo iibrahimmmm yattaraaaaoooooooo......

Bu adama küçük bebeler bile hasta.Rakip takimlarin salyalari akiyo bu adam bizde olsa diye.Eger yattaranin imzali özel formasi yada yattara resimli tisörtler yapilip satisa sunulsa yok satar.Bunu göremeyen yönetime ben yönetim demem..

Ooooooo iibrahimmmm yattaraaaaoooooooo......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunlar olup bitiyorda bu Yattara sagirmi?körmü?bu saatten sonra nasil verimli olacak?Yattara bir yere gidemez.Istatistiklerine bakin anlarsiniz.

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yaa bu oyuncular yabanci yerine alternatifini buluruz diye fazla para vermiyolar. Gidiyolar bi maç bile kurtarmayan celaleddine 1.1 tirilyon para veriyolar. Yattaraya ise 750 milyar veriyolar. Ne çabuk yattaranin takima karsi yaptigi yüksek performansi unuttular. Yattara bu takimin vazgeçilmezleri arasindadir!. En kisa zamanda yeni sözlesme önerilip yattarayi tatmin etmelidirler. Ve eger kesinlikle yattarayi bu takimdan gönderirlersen ben ve arkadaslarim karar aldik. Trabzons maçlarina kesinlikle gitmeyecegiz. Insallah yönetim biraz kulak asar dediklerimize!.......[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)