Sayfa 19 Toplam 98 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19 20 21 29 69 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2441 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Passat Medyasının Büyük Ayıpları! | Gazeteler, Gazeteciler, TV Kanalları

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu onurlu kadro bozulmasın...Üstüne konsun....Bu testten sonra yemin ediyorum bu kadroya her şey kolay gelecek....Bir de Jaja reis i hırslandırabilsek
    Jaja reis
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Mehmet hocam ben ümitliyim...Ceyhundan ümitliyim evet...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı cahana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yüreğimizdeki TRABZONSPOR sevgisinin nedeni futbolcularımızdaki bu ruhtur

TRABZONSPORUM sen bu dünyada şükredilmesi gereken en büyük nimetlerden birisin ALLAH herkese bu nimetten tad almayı nasip etsin.amin
    Amin.
    *
    Geçenlerde kuzenle (koyu Trabzonsporlu) nargile içiyoruz ve şükrettik. İyi ki Trabzonsporluyuz lan dedik. Rahmetli dedemden Allah binlerce kez razı olsun ki bizi Trabzonsporlu yaptı. Mutluyum, gururluyum.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz de seninle gurur duyuyoruz İlhan.
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cürütcan bilgiç, ömer çzapuzoğlu, rıdvan dilenen, ziya bıngıl, hasan ali malasoy ve daha niceleri
    şimdi de ahmet malcanlar : işte fener medyası
    hepsi bitarafa götmen özdenak bi tarafa....güya gs li...gençler maçından sonra en koyu fenerliden daha çok zorlandı....edepsiz herif....yok efendim ilk kez bir maçta 6 dk uzatılıyormuş ta,yok giray bariz ofsaytmışta...Ah Umut atsaydında,maçı koparsaydıkta bu kadar zırlamasalardı...neyse bunda da var bi hayır diyelim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin.
    *
    Geçenlerde kuzenle (koyu Trabzonsporlu) nargile içiyoruz ve şükrettik. İyi ki Trabzonsporluyuz lan dedik. Rahmetli dedemden Allah binlerce kez razı olsun ki bizi Trabzonsporlu yaptı. Mutluyum, gururluyum.
    Ben de Rahmetli Babam'a ne kadar dua etsem az...
    Trabzonsporlu olmak büyük ayrıcalık...
    Şükürler olsun...
    Hamiş

cahana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ceyhun gençler maçında çok farklı gözüktü gözüme.sanki futbolu sadece vücuduyla değilde daha bir kafasını kullanarak oynadı.vücut çalımları denedi sağ gösterip sol vurdu adeta kendini aştı kendisi hakkında ki ümitlerim tekrar yeşerdi
    "Bakkaldan dondurma çalarken yakalanan ama içinden çıkan bedavasının hakkı oldugunu savunan çocuk Fenerbahçelidir"
    (ALINTIDIR)

Nereden
    Trabzon

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin.
    *
    kemençe sanatçısı hayri yaşar karagülle gibi konuştun...oda şarkıda diyordu "burali olmasayduk,ne olırdi halumuz"

Nereden
    İzmir

Biz de seninle Şenol abi

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mehmet yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsi bitarafa götmen özdenak bi tarafa....güya gs li...gençler maçından sonra en koyu fenerliden daha çok zorlandı....edepsiz herif....yok efendim ilk kez bir maçta 6 dk uzatılıyormuş ta,yok giray bariz ofsaytmışta...Ah Umut atsaydında,maçı koparsaydıkta bu kadar zırlamasalardı...neyse bunda da var bi hayır diyelim
    iyi de ne kadar mallar anlamak mümkün değil. bi kere biz golü 90 da ttık bu bir.
    normalde maç biterken 2 ya da 3 dakka uzatılır ama maçta 3 kez sakatlık olduk ikisi kalece sakatlığı idi ve maç nerdeyse 4 dakka durdu bu maç için 6 dakka bile azdı uzatılan
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    İzmir

Alıntı mehmet yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemençe sanatçısı hayri yaşar karagülle gibi konuştun...oda şarkıda diyordu "burali olmasayduk,ne olırdi halumuz"

Valla öyle abi, ne olurdu halimiz?
    Düşünmek bile istemiyorum.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    Sakarya

Kemençe bir yere yaslanmadan çalınabilen tek yaylı çalgı imiş...Özgürlüğün enstrümanı diyorlar....Trabzonspor da bir yere yaslanmadan.....Özgürlüğün takımı....Kimseye ihtiyacımız yok....Kazansak da kaybetsek de birbirimizi yemeyelim omuz verelim destek olalım yeteriz bize.....
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Nereden
    Trabzon

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi de ne kadar mallar anlamak mümkün değil. bi kere biz golü 90 da ttık bu bir.
    normalde maç biterken 2 ya da 3 dakka uzatılır ama maçta 3 kez sakatlık olduk ikisi kalece sakatlığı idi ve maç nerdeyse 4 dakka durdu bu maç için 6 dakka bile azdı uzatılan
    kardeşim adamı maçı izlememiş demekki...ben en az 8 dakika dedim...hemde kimsenin üstünde durmadığı bişey var...6 dk uzattı ama 51 saniye fazla oynattı...ya o sırada gol yeseydik...çünki uzatmalarda oyun hiç durmadığı halde 6 dakika 51 saniye oynattı....ya işin özeti...son dakika golu bu menbedurların çivisini yerinden çıkarttı...dönüp dönüp sağa sola tosluyorlar,birgün başaşağı lağım kanalına düşerler inş

Nereden
    Sakarya

Hürriyet in internet sayfasında yok haber....En azından görünür yerde yok....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kemençe bir yere yaslanmadan çalınabilen tek yaylı çalgı imiş...Özgürlüğün enstrümanı diyorlar....Trabzonspor da bir yere yaslanmadan.....Özgürlüğün takımı....Kimseye ihtiyacımız yok....Kazansak da kaybetsek de birbirimizi yemeyelim omuz verelim destek olalım yeteriz bize.....
    Bu benzetme çok güzeldi Erdal Abi...
    Hamiş

Nereden
    Sakarya

Önümdeki Fenerliye sordum bende kaç dakika uzamalı maç diye...En az 6 dedi...Bilemeseydin yanmıştın dedim

cahana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel bir benzetme ağzınıza sağlık herkese iyi geceler sabah dalış var istirahate çekilelim
    "Bakkaldan dondurma çalarken yakalanan ama içinden çıkan bedavasının hakkı oldugunu savunan çocuk Fenerbahçelidir"
    (ALINTIDIR)

Nereden
    Trabzon

ne garip iş...fb nin antu forumunda "Faruk Özak"istifa etmelidir diye başlık var....aynı başlık bu forumda da vardı....kimsyeye yaranamamaya güzel bir örnek

Nereden
    Sakarya

Tepkilerimiz cevaplarımız başkaldırımız asi olduğu kadar nezih olmalı....Bunu yerleştirmek lazım...Nurettin Topçu diye bir adam okuyorum bu aralar...Hem sosyalist hem milliyetçi hem de mistik....Orjinal bir adam....İsyan ahlakı diye bir kavramsallaştırması var...Forumda bir ara onat yazmıştı...Tam Trabzonspor'a uygun....İsyan ahlakı geliştirmeliyiz....Allah a emanet...Hayırlar fetholsun şerler defolsun...Trabzonspor çok büyüsün.....Hayırlı geceler....

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

Nereden
    Trabzon

Tepkilerimiz cevaplarımız başkaldırımız asi olduğu kadar nezih olmalı....Bunu yerleştirmek lazım...Nurettin Topçu diye bir adam okuyorum bu aralar...Hem sosyalist hem milliyetçi hem de mistik....Orjinal bir adam....İsyan ahlakı diye bir kavramsallaştırması var...Forumda bir ara onat yazmıştı...Tam Trabzonspor'a uygun....İsyan ahlakı geliştirmeliyiz....Allah a emanet...Hayırlar fetholsun şerler defolsun...Trabzonspor çok büyüsün.....Hayırlı geceler....
    yüzdeyüz haklısın..aslında ben güreş puanı olarak kastetmiştim ama doğru diyorsun hocam...teşekkürler

Nereden
    Sakarya

Valla bence de Faruk Özak istifa etmelidir...Bir daha da bizden kimse spor bakanı olmasın anasını satayım...Klüp tüzüğüne madde koymak lazım Trabzonspor başkanları politkaya atılırsa spordan sorumlu devlet bakanı olamaz.... Hayır bir faydası zaten olamaz Vanspor kalecisine 20 bin dolar vermeyen adam katakulle nasıl becerip yapacak....Haybeye millete malzeme oluyoruz...Yok bundan sonra spor bakanlığı falan....Alın yapın sizin olsun....

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tuhaf seyler oluyor..cok zor maclari cevirdik..normalde bir senede en fazla bi kac kez bu tip maclar oynarken simdiden 6-7 macta ölüp ölüp dirildik..bütün bunlar bosunami oluyor yani sampiyon olmayacaksak neden olsun ki..vardir bu iste bir is..bu sene farkli bir sene..farki yaratan her neyse bizim kollektif bilinc altimizda var..ismini tam koyamasakta..
    Konu AyhanPe tarafından (23.03.2011 Saat 00:53 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Trabzon

Alıntı ölümüne_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tuhaf seyler oluyor..cok zor maclari cevirdik..normalde bir senede en fazla bi kac kez bu tip maclar oynarken simdiden 6-7 macta ölüp ölüp dirildik..bütün bunlar bosunami oluyor yani sampiyon olmayacaksak neden olsun ki..vardir bu iste bir is..bu sene farkli bir sene..bu bizim kollektif bilinc altimizda var..ismini tam koyamasakta..
    ...ya yemin ederim aynı şeyleri bende düşündüm...sanki bu işin sonunda özlenen şampiyonluk gerçekleşecek gibi...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)