Sayfa 99 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 49 89 97 98 99 100 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2695 adet sonuctan sayfa basi 2,451 ile 2,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 20. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Manisaspor

Mustafa Önder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şimdi puan durumuna baktım da o kadar hücümcu o kadar da ofansif olarak bahsedilen yere göğe sığdırılamayan gs bizden 1 gol fazla atmış.
    yaşamım buymuş meğer... sufle vermek ve unutulmak. madam! christian bir akşam balkonda sizinle konuşmuştu, hatırlar mısınız? tüm yaşamım bu... ben karanlık bir köşeye çekilmiş gizlenirken, başkaları şöhretin busesini topluyordu. ve son nefesimde şunu söylüyorum. "moliere bir dahiyse, christian da güzeldi..."Cyrano De Bergerac

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazkopatfaroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayakta alkışlanmayı hak eden o kadar eleştirilmesine rağmen yıllardır bıkmadan, usanmadan çalışan, mücadele eden, savaşan bir oyuncu UMUT BULUT...
    Umarım Umut Bulut epey bir kredi kazanır da 5-6 maç sakin kafayla top oynar
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yendiğimiz için mutluyum ama genel olarak sinirlerim bozuldu bu kötü gün için.çünkü fazla maça giden biri değilim.fiziki durumum müsait değil.ayrıca beleş olmadığı sürece istanbul takımlarına para kaptırmamaya bakıyorum.özürlü tribünü varsa giriyorum bedava.olimpiyata 2005 teki istanbulspor maçında gittim.böylesini görmedim.karabüksporun bile 10 tane gişesi var azıcık insan için.5 dakikada girersin stada.gebzespor bile kolay ama olimpiyatta 2005 teki sorunda misafir takımdık 5 sene geçti yıl oldu 2010.
    ev sahibi takım kim:TRABZONSPOR.
    yöneticiler ve taraftar gruplarının ileri gelenleri ve tecrübeli olanlar elbet 2005 i unutmamış ve taraftarı düşünmüştürler diye düşündüm ama heyhat.
    bu tür maçlara genelde taraftarlıkla alakası olmayan ama kalbinde TRABZONSPOR sevgisi olanlar gidiyor ailecek.çoluk çocuk ilk defa maça gidiyor babalarının takımlarını görmeye ama şuna şahit oldum ki çocuğunun yanında babasına vuruyor polisler.neden?
    bu rezillik ne ya saatlerdir bilet alamadık bir tek gişe mi olur diye şikayet ediyor diye.
    biz biletix den internetten aldık ama bilet çıktılarını nerden alacağımızı sorduğumuzda kimse yardım etmedi.hiç bir görevli hiç bir polis hiç bir Allahın kulu yardım etmedi binbir bela bulup 6 bileti aldık ve ailecek yarım saat geçte olsa maça girdik maçtan 1 saat önce geldiğimiz lanet olası stada.
    bu arada yine şahit oldum ki polisler bazı Trabzonsporlu gençleri tek bulduğunda kolundan tutup otobüse götürüyorlar ve ağzını burnunu kırıyorlardı ama nedense kimse napıyosunuz suçu nedir bu gencin diye sormuyordu.bu da beni şaşırttı tıpkı arkadaşları genci döverken diğer polislerin kahkakayla gülmesi gibi.varsa suçu tutuklayın kardeşim nedir niye dövüyorsunuz devletin arkasına sığınıp.
    her tarafta lisanssız ürünler satıldı ve birtek görevli birşey yapmadı.
    kırkyılda da olsa evsahibi sensin Trabzonspor.
    2005 te olanları istanbulspora atfedip lanet omuştum ama
    şimdi ne yapayım bilemiyorum.12 de yola çık akşam 10 da eve dön.
    ama bir daha maça gitmek mi aman Allah korusun...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Şenol hoca biraz erken çıkardı Teo yu bence...Biraz daha sahada kalmalı idi sanki....
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Serkan Balcı'yı canlı izlemenin keyfi bir başka oluyor. Gerçi Büyük Şef'in de hakkını yememek lazım. Bu ikili harika oynadı.
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa Uzuner 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .
    Herkes umutun hakkını verdi vereceği kadar ama serkan balcı ve ömer aysanın hakkını verelim muhteşem bir ikili oldular
    Bu iki futbolcunun uyumu sayesinde sağ taraftan çok sağlam yardırdık.
    Bi kanat çok iyi işlerken diğer kanat çok fazla tekledi.

Nereden
    Ankara

22 bin dedi trt de Zeki Çol da 30 bini bulmuş dedi.
    yaşamım buymuş meğer... sufle vermek ve unutulmak. madam! christian bir akşam balkonda sizinle konuşmuştu, hatırlar mısınız? tüm yaşamım bu... ben karanlık bir köşeye çekilmiş gizlenirken, başkaları şöhretin busesini topluyordu. ve son nefesimde şunu söylüyorum. "moliere bir dahiyse, christian da güzeldi..."Cyrano De Bergerac

ileri_libero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol hoca biraz erken çıkardı Teo yu bence...Biraz daha sahada kalmalı idi sanki....
    Fizik olarak düşmeye başlamıştı.Gabriç,Selçuk,Alan oynadığı zaman daha etkili olabilir Teo.
    Yediden yetmişe 7'yi bekliyoruz...

Nereden
    Sakarya

Seneye seneye...Zeki Çol da benim gibi düşünüyor...Bu sene hazırlık
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Nereden
    Sakarya

Onur heyecanlı mı idi yoksa çok mu rahattı....Aman Onur....Kaleci aratma bize

Tolga Okumuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de fenerli futbolculara bak.
    Bilica,Erdinç'e vurduğu o tekmeden sonra,tv görüntüleriyle ceza almalı,
    Maç sonunda başta Alex olmak üzere,Semih ve diğerlerinin hakemin üzerine çullanmalarına hakem kart göstermediyse,cesaret edemeyişinden.
    Umut ağzını açsa kart yiyor.
    Ceyhun bugün düdükten sonra topa vurdu,hemen kartı yedi..
    O değilde Gökhan Gönül maçın bitiş düdüğü çaldıktan sonra ne hakla hakemin kolundaki saati kaldırıp bakma cüretine sahip onu anlamadım.

Ne kadar da rahat adamlar...
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasını yaşayan,futbolculuğundan sonra bir adım kendisini geliştirmemiş,dünya futbolundan bihaber,çağın sisteminden uzak,hayrına öz evlatçı,tek özelliği eski Trabzonsporlu olması olan futbol yobazlarından kurtarmadıkça başarılı olması mümkün değildir.

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Zeki çol'daki türkçe spor yazarlarının hiçbirinde yok.
    Bi insan konuşurken karşıdaki insan transa geçer mi ya

İnsanın, yeterki o saatlerce konuşsun ben dinlerim diyesi geliyor.

ileri_libero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Bu sene kimlerin olamayacağını göreceğiz.Şenol hoca kendini geliştirmiş.Daha sakin.Çok hareketli bir ortasaha oluşturuyor.Maç içinde bir çok sisteme dönebiliyor takım.Oyuncularda çeşitli mevkilere kayabiliyorlar.Bu oyun anlayışı rakibin dengesini bozar.
    Yediden yetmişe 7'yi bekliyoruz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erdal ben Teo'yu çok beğendim öylesine bir beğenmek de değil bu arkası dönük top alıyor, pas alıp veriyor şimdilik çok fazla olmasada aralara koşu yapıyor yalnız bugünkü maçta Engin Alan Selçuk gibi yaratıcı oyuncularımızın olmaması nedniyle çok fazla topla buluşamadı bence Umutla iyi bir ikili olucaklar tabii adaşım çift santrfor oynatırsa
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

Semih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine mi hazırlık Erdal Abi!

Bence, bal gibi olur bu yıl.
    "İzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle ilişkin bir de ekmek yiyelim."

Nereden
    Sakarya

Alıntı ileri_libero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fizik olarak düşmeye başlamıştı.Gabriç,Selçuk,Alan oynadığı zaman daha etkili olabilir Teo.
    Valla ben Ceyhun u sahada istiyorum abi...Şut ve gol...Bayılıyorum buna

Dahası vurursa olur diye düşünmek çok keyifli...Umut için diyemiyorum bunu mesela...Ama Ceyhun için diyorum...Vurursa olur...Rakipler de diyecek bir süre sonra....O psikoloji gariptir...Bilirsin yine de engelleyemezsin....Fena bozar rakibi bile bile yemek...

uzunhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

gustavo colman'ın 90 dakıka mucadele ettiği bi maç süpersin colman
    trabzonspor'lu olmak gerçekten farklı, gerçekten farksız olmaktır.

Nereden
    Ankara

Alıntı AKSOY_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Zeki çol'daki türkçe spor yazarlarının hiçbirinde yok.
    Bi insan konuşurken karşıdaki insan transa geçer mi ya

İnsanın, yeterki o saatlerce konuşsun ben dinlerim diyesi geliyor.
    Zeki Abi sağolsun geçen sene Ankara da Trabzon Etkinliklerine gelmişti. Panel de iyi bir de konuşma yaptı. Daha sonra BMN Standında baya bir sıhbet şansımız oldu. Çok düzgün ve saydığer bir insan.

Nereden
    Ankara

Alıntı Semih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine mi hazırlık Erdal Abi!

Bence, bal gibi olur bu yıl.
    Gerard'ın sevdiğim bir lafı var: Her sezon önümüzdeki sezonları düşünmekten bıktım.

Nereden
    Sakarya

Semih, çaktırmandan ben de bakıyorum fikstüre Ama yarış stresi ne bileyim Murat Tosun u ( atıyorum yani) kaybettirmesin diyorum...Kim olacak kim olmayacak bir görelim...Tamamlayalım... Şartlar olgunlaşın ve ihtilal başlasın

Şenol abi görüşemedik yine ...Ben de söylediğiniz anlamda çok ümitlendim Teo dan...

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Valla ben Ceyhun u sahada istiyorum abi...Şut ve gol...Bayılıyorum buna

Dahası vurursa olur diye düşünmek çok keyifli...Umut için diyemiyorum bunu mesela...Ama Ceyhun için diyorum...Vurursa olur...Rakipler de diyecek bir süre sonra....O psikoloji gariptir...Bilirsin yine de engelleyemezsin....Fena bozar rakibi bile bile yemek...
    Hatta bozdu bile..
    Ve hatta diyorlar da:
    Reha Kapsal maçtan sonra"Biz bilmiyor muyuz Cehun'un,Umut'un iyi vurduğunu?Biliyorduk ama...." dedi.
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

takimin verdigi olumlu hava sayesinde bizi bunaltan bazi konulardan kurtulduk ve nihayet takimin oynadigi futbolu konusmaya basladik..onca gerilimli dönemlerden sonra buna ihtiyacimiz vardi

gökhan ünal in gidisi takima cok olumlu yansimis..özellikle umut a
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Sakarya

Garip bir kadromuz oldu...Yaş performans mevkii haketme anlamında bir birine çok yakın bir kadro...

İsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gollerde rakip kalecinin hakkınıda verelim.

metinbay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takım takım olmuş...bide teoyla ilgili bişey diyeyim...jardele çok benzettim stilini iyi futbolcudur demek için erken belki ama bu adam golcü...bide jardel koşmuyo diye şikayet eden takım arkadaşları vardı bu teo koşuyorda...
    Biz her eskiyi eski diye atmayız, kötü ise atarız; her yeniyi de yeni diye almayız, iyi ise alırız."M.Akif Ersoy
    Allah mekanını cennet eylesin canım annem...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)