Sayfa 3 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1116 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolga Seyhan

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

seni oynatmayanlar utansin bizim elimizden birsey gelmiyor iste ne yapalim.

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

FATIHLE AYNI TRASI OLMUSLAR. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hasretle bekliyoruz.yerin dolmuyor.

Bence Tolgayi kadrodan asla eksik etmemek lazim, mutlaka her macta ilk 11de yer almali. Bilbao macinda Ziya hoca onu oynatmadi, defans ikinci yarinin son 20 dakikasinda dökülüyordu. herkese Selam [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Tolgasiz defans cimentosuz betona benziyor.

Valla bugün antep maçinda tolgayi forvete giderken gördügümde inanamadim.Fakat cidden adam santrafor oynadi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ziya Hoca yemeye mi çalisiyo bu adami anlamadim valla???...O psikolojideki bi adami farkli mevkilere koydugunda morali daha çok bozulur,kendine güveni azalir....Daha dikkatli olunmasi gerekir...Tolga'nin Türk milli Takiminin degisilmezlerinden oldugu unutulmamali!!!!!!!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

saclari cok güzel olmus...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Amasya

bu adam simdide bir dormuna girsi her kornerde gol atabilecek bir adam

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bence geçen sene ikinci yarinin en ii futbolcularindan birisi idi tolga seyhan bakmayin bu sene sakatlik yasamasaydi dahada ii olacakti ama sakatliktan kurtuldu simdi daha ii olacak bakmayin medyanin baktigina tolga en ufak birsey yapti bilbao maçinda hemen gönderilecek diye haber yazdilar adam tabi sinirlenir takim 3-0 öndeydenken iki gol yiyorsunuz oda sinirlenip yelegini yere atti ayip birsey oldugunu kendiside anlamistir umarim

Nereden
    Avrupa Diğer

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Sezon basinda cok iyi bir teklif alan tolga kendi agzi ile boyle bir firsat gelmez biraksinlar gideyim demisti hemde klup para kazanacakti fakat on eleme maclari dolayisiyla elde tutuldu ve herkesin bildigi gibi isler tam ters gitti hem paralar gitti hemde tur gitti kendi agziyla gitmek istiyorum demis bir oyuncuyu tutmak bir hataydi simdi hirsindan yelegini atmis olabilir bunu buyutmemek lazim ayni olaylar avrupadada oluyor hatta bazi hocalar boyle hirsli oyunculara sahip oldugum icin memnunum diyorlar! saygilar</TD></TR>
    <TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

the king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

tolga olayi trabzon icin bitmistir seklinde haberler var gazetelerde. bu haberler resmi sitedede yayinlanmis. gercekligi varmi. haberi olan varsa yazsin bi zahmet

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Sanirim basin sözcümüzdü, basinda çikan Tolga BJK haberi yalanlandi. Zaten bu haberi çikaran yine Hürriiyet gazetesi. Ayrica ben Tolga' nin saktara satilmamasini hata olarak görmüyorum. Bizim ilk hedefimiz lig sampiyonluu. Brakin Tolga' yi takimimizin baska bir futbolcusunu milyon milyon dolarlara satilmamasi lazim. Dahada takviye yapilmali.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tolga bile sasirdi!

"Soyunma odasinda kendime neden buradayim dedim"
    YAPMAMALIYDIM
    Athletic Bilbao maçinda yenilen 2.golden sonra tepki olarak kulübeyi terkedip soyunma odasina giden Tolga, yaptigi hareketin yanlis oldugunu ifade ederek, "Asla Ziya hocama karsi bir hareket degildi bu. Böyle birseyi düsünmem bile. Soyunma odasina gittigim de 'Neden buradayim' dedim kendi kendime. Ardindan bu olay ile ilgili yazilan senaryolar tamamen yalan. Trabzonspor'dan da gitmeyi kesinlikle düsünmüyorum" dedi.

Alıntı mataraci Nickli Üyeden Alıntı

Tolga bile sasirdi!

"Soyunma odasinda kendime neden buradayim dedim"
    YAPMAMALIYDIM
    Athletic Bilbao maçinda yenilen 2.golden sonra tepki olarak kulübeyi terkedip soyunma odasina giden Tolga, yaptigi hareketin yanlis oldugunu ifade ederek, "Asla Ziya hocama karsi bir hareket degildi bu. Böyle birseyi düsünmem bile. Soyunma odasina gittigim de 'Neden buradayim' dedim kendi kendime. Ardindan bu olay ile ilgili yazilan senaryolar tamamen yalan. Trabzonspor'dan da gitmeyi kesinlikle düsünmüyorum" dedi.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

bu adam artik oynamali özellikle sakarya maçinda dhane çok adam kaçirdi

Nereden
    İstanbul

Tolga çok iyi oyuncu. çok iyi defans yapiyor. Malatyada iken golde atiyordu. Milli takimda bile gol atti. Ama hala Trabzonda golü yok.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

sorma sinoplu arkadas.. ayni konu benim de kafami mesgul ediyor.. yahu elalem sikisinca kornerden defanstan gelen biri gol atiyor, rahatliyor.. biz de hak getire.. tolga atardi eskiden bizde niye atamiyor aklim almiyor.. bu arada bence erdinç hava toplarinda tolgadan daha iyi.. carew-hakan sükür gibi adamlari o tutsa daha iyi olur diye düsünüyorum..

Nereden
    İstanbul

Kornerlerde geliyor bildigim kadariyla. ama hala gol atamadi. gerçi golcülerimiz var. ama önceki takiminda gol attigi için niye bizde atmiyor merak ediyorum.

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alkislar Tolgaya, valla helal olsun birde son dk ileri cikmasina cok guldum [img]smileys/smiley36.gif[/img]Icinden bari siz atamiyonuz ben atiim su golu dedi herhalde[img]smileys/smiley32.gif[/img]

eski formunu yakaladi bence ve artik kolay kolay kimse Tolgayi kesemez. Servetle iyi bir ikili olusturdu milli takimda bizdede Erdincle iyi bir ikili.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

tek kelimeyle mükemmel oldu. gerçi bir ara bizi korkurttu. allahtan birseyi yokmus... galiba ufak bir pansuman...

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alninda o beyaz kagitla Danimarka maçinda hekese bizim alnimiz açik diyordu sanki....[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Güzel güzel. Trabzonspor milli takimi iki kodamandan kurtardi. Biri Hakan digeri Bülent. Artik bu adamlar Türk futbolunun yeni yildizlari. Hayirli olsun....

Nereden
    Amasya

kimse dpünn gecit vermedi bravo

Dünkü maçta takimin en iyilerindendi....Umarim Erdinç'i de veririz yanina bi dahaki kampa....sag kanata da Emreh gider bu formuyla zaten hayirlisiyla efsane BORDO-MAVI tipki eskiden oldugu gibi milli takima agirligini koyar...

Guests
    Ziyaretçi

<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 width=400>
    <T>
    <TR bgColor=#ffffff>
    <TD align=left vAlign=top width=276>TRABZONSPOR'DA TOLGA SOKU !... LUCESCU AÇIKLAMA YAPTI: ''TOLGA ILE ANLASTIM.. OCAK AYINDA TAKIMIMDA''
    </TD></TR>
    <TR>
    <TD align=left vAlign=top width=276>Shakhtar Donetsk'i çalistiran Mircea Lucescu, Trabzonspor'lu Tolga ile anlastiklarini ve transferin ocakta gerçeklesecegini söyledi..

G.Saray ve Besiktas'in eski hocasi Rumen Mircea Lucescu, Trabzon'un milli stoperi Tolga Seyhan'i Shakhtar Donetsk'e götürmeye kararli. Tolga'yi ocak ayindaki ara transferde kesinlikle kadrolarina katacaklarini iddia eden Lucescu, "Her gün telefonla konusuyoruz. Kendisini ikna ettim. Kulübüyle konusacak. Zaten hiçbir kulüp bir futbolcuyu zorla tutamaz. Bize kalsa bu transfer hemen biter ama kurallar geregi ocak ayini beklemek zorundayiz" dedi. Lucescu, Tolga'nin Trabzon'dan ayrilmak için alacaklarindan da vazgeçecegini belirterek "Biz zaten kendisine su an aldiginin 2.5 katini verecegiz. Ayrica Trabzon'u da memnun edecegiz" ifadesini kullandi.

Lig için istiyorum
    Ukrayna Ligi'nde 10 maçta 9 galibiyet alan ve Dinamo Kiev'in 2 puan önünde lider durumda bulunan Donetsk'in tecrübeliçalistiricisi, "Tolga'nin ön eleme maçlarinda oynadigi için bu sezon Sampiyonlar Ligi'nde oynayamayacagini biliyorum. Ama ben onu Ukrayna Ligi'nde oynatmak için istiyorum. Çünkü rakibimiz Dinamo Kiev bizi çok zorluyor. Bu sezon Sparta Prag'dan aldigimiz Tomas Hübschman bekledigim gibi çikmadi. Bu yüzden Tolga'ya ihtiyacim var. Beni ancak Tolga kurtarir" seklinde konustu.

</TD></TR></T></TABLE>

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)