Sayfa 2 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1116 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolga Seyhan

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

O zaman gittsin.....bizi istemeyeni bizde istemeyiz...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Kulübün kasasina parada girer böylece

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yok ya arkdaslar ne diyorsunuz siz..?
    iyi oyuncularimizin hiç bir yere gitmesini istemiyorum

Sampiyonluk bekliyoruz bu sene!!!

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı

Yok ya arkdaslar ne diyorsunuz siz..?
    iyi oyuncularimizin hiç bir yere gitmesini istemiyorum

Sampiyonluk bekliyoruz bu sene!!!

Takimda kalmak istemeyen futbolcudan ne beklenirki??

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

tolga iyidir de alternatif lazim arkadaslar 2 sari karti gören sampiyonlar liginde cezali.... bizim tomasi mutlaka almamiz lazim erdinç-tolga -tomas bir de serkan bekiroglu haa tayfun da orada idare eder...

tomas'in kariyeri de müthis nasil atmisti ama fener formasini yere

Gidenler gider,kalan saglar bizimdir...

Gitmek isteyen zorla tutulmaz,kalmak isteyen zorla gönderilmez bizde.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı

Gidenler gider,kalan saglar bizimdir...

Gitmek isteyen zorla tutulmaz,kalmak isteyen zorla gönderilmez bizde.

Kalmak isteyenide gönderdik be Esra en yakin örnek Soumers .Sonuçta isimize yarayan birini göndermek istemeyiz çikar meselesi ...

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tolga bizimdir bizim kaldi

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
    <T>
    <TR>
    <TD>27 yasinda Avrupa'da oynama firsati ayagina gelen ama yönetimin "Gidemezsin" dedigi Tolga Seyhan simdi mutlu </TD></TR>
    <TR>
    <TD vAlign=bottom>
    <TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
    <T>
    <TR>
    <TD>12.07.2004</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Her Türk futbolcusunun özlemi olan Avrupa?da top kosturma sansini 27 yasinda yakaladigi anda kaybettigine mi yansin! Yoksa, iyi niyetle bu sansi degerlendirme arzusunun, ?Gerçekten de çok büyük? diye niteledigi Trabzonspor camiasinda yanlis anlasilma olasiliginin sözkonusu olduguna mi! ?Iste bundan çok korkarim!? diyor ve ekliyor: ?Iyi para vardi ama inanin parayi çok önemsemedim. Asil yurt disi olmasi cazip gelmisti.? Önce üzülmüs tabii ki, gönderilmedigine, sonra da gurur duymus: ?Benim için bu kadar bonservis bedeli veriliyor ve birakmiyorlar. Demek ki, bu kulüp için o kadar önemliyim. çok gurur verici. Ama sorumlulugumu da artirici!? Tolga?nin psikolojik durumu biraz karisik. Bize göre bu oyuncuya terapi gerek. Çünkü ?Yanlis anlasilma? korkusu onu için için yiyor. Örnegin, sakat ve dinlenmesi gerek. 4 gün antrenmana çikmadi. Daha da çikmamasi tedavisi için önemli. ?Ama çikacagim? dedi, nedeni de su: ?Yanlis anlasilirim!?

Giresun Safakspor?da santrfor olarak basladigi futbol öyküsü ilginç. Iste buradan Trabzonspor?a gelene kadar geçen dönem, Lucescu?nun dünyasini degistiren transfer teklifi ile ilgili detaylar ve 11 aylik Emir?in babasi Tolga?nin, Trabzonspor, Milli Takim ve Ziya Dogan ile ilgili görüsleri, noktasina, virgülüne dokunmadan:

?Hakan Sükür hayraniyim?
    ?Sivasspor?da profesyonel oldum. Bir sezonda 11 gol attim, ardindan Düzcespor ve 5 gol. Hakan Sükür hayraniydim. Onun fotograflarinin kafa bölümüne kendi resmimi yapistirir duvara asardim. Sonra ver elini Çanakkale. Kaderim burada degisti. Erdogan Arica, ?Stoper olacaksin? dedi. Geri geçtim. Süper Lig kapisi burada açildi. Malatyaspor?da kendimden söz ettirmeye basladim. 1.5 sezonda 6 gol 4 asist dikkat çekici tabii ki. Her Türk futbolcusu önce 4 büyüklerden birini hedefler. Sonra Avrupa. Bana Trabzonspor yolu gözüktü. Hem de Ziya Dogan?la, kosa kosa geldim.?

?Ah bir Dünya Kupasi?na gitsem?
    ?Daha önce Ümit Milli olmustum. A Milli olmak Trabzonspor?da nasip oldu. Geç kaldim, benim eksikligim, hak ettigim anda alindigimi düsünüyorum. Çok büyük keyif aldim. Düsünebiliyor musunuz, Hakan Sükür?le ayni takimda oynadim, Milli Takim?da yani. Kisa sürede 7 maç ve Belçika?ya bir gol. Bunda Trabzonspor faktörünün etkisi büyük elbette. Rüya gibi. Ama devami gelmeli. Bu nasil olacak? Çalismayla. Ben de çok çalisacagim. Simdi hedef Dünya Kupasi Finaller?i. Futbolcu olarak buraya gidebilsem... Anlatamiyorum, anlatirken bile heyecanlaniyorum, aman Allahim!?

?Shakthar defteri tamamen kapandi?
    ?Milli Takim?in Avusturya - Güney Kore kamplarinda telefonum çaldi. Bir araci, Shakthar Kulübü Baskani?nin tercümani oldugunu söyledi. Dinledim ekledi: Lucescu seni almamizi istiyor. ?Kulübü arayin? dedim. 3.5 milyon bonservis bedeli vermisler. Yine çok heyecanlandim. Bir Avrupa macerasi. Olabilirdi tabii ki. Yurtiçi olsa çok büyük camia olan Trabzonspor varken, teklifi dinlemezdim bile. Sonra Asbaskan Nevzat Sakar?i bilgilendirdim. Teklife sicak baktigimi söyledim. Sayin Asbaskan daha sonra beni birakmayi düsünmediklerini söyledi, defteri kapattim. Dönüsümüzde yine aradilar. Gerede kampindan bir gün önce Istanbul?da menacerle bulustuk. Bundan kulübün bilgisi vardi. 4 milyon 250 bin dolar ve Bulgar stoper Pazin?i önerdiler. Kulüp yine kabul etmedi. Hoca da gitmeme izin verebilecegini isteksiz söyledi. Simdi o olay tümüyle bitti. Sadece ve sadece Trabzonspor?un basarisini ve bu yolla Milli Takim?da devamliligimi düsünüyorum. Taraftarlar beni sakin yanlis anlamasin. Trabzonspor?da çok mutluyum. Burada oynamaktan gurur duyuyorum. Sadece Avrupa oldugu için gitmek istedim. Hem Avrupa, hem de çok önemli degil ama iyi para. Olmadi, saglik olsun. Yüzlerce belki de binlerce futbolcunun özlemi olan 4 büyük takimdan birinde oynuyorum ya, bu az is mi? Üstelik çok seviliyorum ve önemseniyorum.?

?Savunmada çok iyi anlasiyoruz?
    ?Trabzonspor?un savunmasinda Emrah, Erdinç ve Volkan ile çok iyi bir dörtlü olusturduk. Birbirimizi çok iyi anliyor ve tamamliyoruz. 4?lü savunma sisteminde sag ve sol kenar oyunculari çok önemlidir. Hangimiz aksarsak Volkan ve Emrah çok iyi kademe yapiyorlar. Sezgilerimiz kuvvetli. Birimiz, üçümüzün ne yapabilecegini çok iyi biliyoruz. Örnegin hangi pozisyonda Volkan, Emrah ya da Erdinç ne yapar biliyorum. Petkoviç?le de iyi anlasiyoruz. Bu nedenle ligin en az gol yiyen takimi olduk. Burada diger arkadaslarim unutulduklarini sanmasinlar. Onlari çok seviyorum.?

?Dogan bize dogrularimizi söylemez?
    ?Teknik direktör hakkinda yorum yapmak zor. Iyi söylersen yanlis anlasilir. Kötü söyleyen de yoktur açikçasi. Ama sunu çok rahat söyleyebilirim ki, Ziya Dogan futbolcu psikolojisini iyi biliyor. Karakteri, adamligi, kisiligi futbolcusuna yansiyor. Bu özellikleri olmasa, pesinden gelir miydim? Futbolcuya çok seyler verdigine inaniyorum. Futbolcunun kendini gelistirmesi açisindan Ziya Dogan?la çalismasi çok büyük bir sans. Bize hiçbir zaman dogrularimizi söylemez, hep yanlislarimizi düzeltir, biz de bir daha yapmamaya gayet ederiz.?
    ...ve taraftara mesaj
    ?Trabzonspor çok büyük bir taraftar kitlesine sahip. Bunu Avrupa?da daha iyi anladim. Avni Aker beni Malatya?da iken de büyülüyordu. Bu taraftara layik olacagiz. Onlardan ricam beni sakin yanlis anlamasinlar. Bu sezon onlari hep güldürecegiz.?

Trabzonspor' uma yakisan biri iste. Böylemesine akilli, karakterli, ahlakli futbolcularla sampiyon olucaz. Seni çok seviyoruz TOLGA [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

...ve taraftara mesaj
    ?Trabzonspor çok büyük bir taraftar kitlesine sahip. Bunu Avrupa?da daha iyi anladim. Avni Aker beni Malatya?da iken de büyülüyordu. Bu taraftara layik olacagiz. Onlardan ricam beni sakin yanlis anlamasinlar. Bu sezon onlari hep güldürecegiz.?

Trabzonspor' uma yakisan biri iste. Böylemesine akilli, karakterli, ahlakli futbolcularla sampiyon olucaz. Seni çok seviyoruz TOLGA

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Guests
    Ziyaretçi

o oyundan çiktiktan sonra defans aksiyor aman kart görme tolga allahta seni sakatliktan korusun dualar seninle

Tolga tek kelimeyle harika.Ayni özelliklere sahip bir futbolcu çok zor bulunur.Saglam,çabuk,hava toplarina hakim,geriye çabuk dönebilen, fizigi güçlü.....Futbolu bizde birakmali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRABZONSPOR'UN RIO FERDINANDI

Bu aksamki sakatligi ciddi degildir insallah. Tek kelimeyle defansin bel kemigi. Haftaya D.Kiev maçi var, bize lazimsin...

Nereden
    Trabzon

hicbiryerdede bise yazmiyor, acaip nerak ettim........[img]smileys/smiley18.gif[/img]

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>Trabzonspor?da Tolga 3 hafta yok</TD></TR>
    <TR>
    <TD width=472 colSpan=3 height=5></TD></TR>
    <TR>
    <TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>Trabzonspor ile Skonto Riga arasinda oynanan Sampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu rövansinda karsilasmasinda sakatlanan Tolga?nin, en az 3 hafta sahalardan uzak kalacagi bildirildi.</TD></TR>
    <TR>
    <TR>
    <TD vAlign=top align=right width=472 colSpan=3>Trabzon
    NTV-MSNBC VE AJANSLAR</TD></TR></T></TABLE>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472>
    <T>
    <TR>
    <TD colSpan=3 height=5></TD></TR>
    <TR>
    <TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>

5 Agustos 2004? Kulüp doktoru Mesut Çelebi, ?Tolga?nin MR?i çekildi. Söz konusu oyuncunun sol arka adalesinde yirtik tespit edildi. En az 3 hafta sahalarda olmayacak? dedi.

Korktugumuz basimiza geldi, her iste bir hayir vardir. En kisa zamanda iyilesir insallah.</TD></TR></T></TABLE>

Nereden
    Trabzon

Alıntı kadirsa_2000 Nickli Üyeden Alıntı
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472><T>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>Trabzonspor?da Tolga 3 hafta yok</TD></TR>
    <TR>
    <TR>
    <TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>Trabzonspor ile Skonto Riga arasinda oynanan Sampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu rövansinda karsilasmasinda sakatlanan Tolga?nin, en az 3 hafta sahalardan uzak kalacagi bildirildi.</TD></TR>
    <TR>
    <TR>
    <TD vAlign=top align=right width=472 colSpan=3>Trabzon
    NTV-MSNBC VE AJANSLAR</TD></TR></T></T></TABLE>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472><T>
    <T>
    <TR>
    <TD colSpan=3 height=5></TD></TR>
    <TR>
    <TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>

5 Agustos 2004? Kulüp doktoru Mesut Çelebi, ?Tolga?nin MR?i çekildi. Söz konusu oyuncunun sol arka adalesinde yirtik tespit edildi. En az 3 hafta sahalarda olmayacak? dedi.

Korktugumuz basimiza geldi, her iste bir hayir vardir. En kisa zamanda iyilesir insallah.</TD></TR></T></T></TABLE>

[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Tolga ile Volkan'in transferi için Ziya hoca ve yönetime çok tesekkürler

Tolga ne zaman iyilesiyor bilen varmi 3 hafta idi.

1 haftasi falan kaldi herhalde tam zamaninda sakatlandi.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya bu Tolga harika bir futbolcu tam bir görev adami. Ama ben hala kendisinde bir Trabzonsporluluk bilinci olustugunu sanmiyorum. Bi ara bu herife hamsi yedirsin Trabzondaki BMN ciler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bilbao maçinda sanirim sahalara dönecek...

özledim seni Tolga...

Nereden
    Trabzon

oynamadi ama artik oynamasi lazim !!!!!!!

Nereden
    Belçika

tolga takimdaki yerini alir kafanizi yormayin eski dortlu geri donecektir

emrah tolga erdinc volkan!

bu arada kisa sac yakismis tolgaya[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bencede oynamali artik.. D'haene'den memnun olan varmi içinizde??

Tolgaminsaçlari nasiL oLmus sizce ?

yeter biktik su duran yoptan defans hatalarindan

nerdesin kisa saçlim tolgam benim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)