Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu sene sampiyonluga oynamayacak miydik?

sayin baskan ne hakla biz sampiyonluk sözü vermedik diyorsunuz daha lig baslamadi avrupadan elendik yüregimiz yaniyor sizden umut dolu mesajlar beklerken sizin yaptiginiz aciklamada neyin nesi siz dememismiydiniz bu yil hakemleride yenecek kadro kuracagiz simdi ne oldu da fikriniz degisdi inanmiyorsaniz birakin gidin

beyler kizmaya gerek yok ama gercek bu ist takimlari böyle dönemlerde cikar sampiyon olacagini ilan eder vede genelde olurlar bizim pisiriklar gibi daha bastan teslim olmazlar baskanin sampiyonluga inanmadigi yerde futbolcu nasil inanacak

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

ilk önce kaynak verim: http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=4 51&HaberID=30093

Sampiyonluk sözü veremeyecegini de belirten Aktug, ancak sonuna kadar mücadele edeceklerini ifade etti. Birkaç gün içinde Senol Günes ile görüseceklerini de belirten Aktug, yönetim olarak kendilerinden daha iyi birilerinin çikmalari halinde de görevi teslim edebileceklerini vurguladi. Baskan Aktug, Anorthosis ile oynanan ilk maçta kirmizi kart gören Ibrahim Yattara'yi kovalibeleceklerini, ya da iyi para veren bir kulübe de satabileceklerini sözlerine ekledi.

simdi Sampiyonluk sözü veremiyor..hatasini anladi...

insan yalandan da olsa bu sözü verir ,çok sinirlendim simdi hemde resmi sitede iyice asagiladiniz kulubü,biz hersene sampiyonluga oynuyuopruz,2 defa üst üste 2.olan takim bu sene 4 ligemi oynuyacagiz aktug bey,yoksa yattarayi satip s.l den gelecek parayi burdanmi kazanacaksin sizin gözünüzü para büreümüs,

atay aktug bu aciklamadan dolayi trabzonspor taraftarindan özür dilemeli yarin tribünler bos kalinca hic hayiflanmasinlar

Nereden
    Afrika Diğer

deli oldum simdi deli biraz sakinlesmistim simdi, yine deli oldum,ah ulan ne hale geldik,yaa

yattarayi satacak adami bizde satariz

Nereden
    Afrika Diğer

Trabzonspor?u rahat birakin...

Trabzonspor Avrupa?ya veda etti. Sampiyonlar Ligi baraj maçi oynama sansini geçen yil oldugu gibi bu yil da degerlendiremedi. Anadolu?da güzel bir söz vardir: ?Kamyon devrilirse yol gösteren çok olur.? Trabzonspor bana göre fazlasiyla hak ettigi Sampiyonlar Ligi trenini kaçirdi.

Olmadi, olmuyor, Trabzon, tüm entrikalara ragmen ayakta kalmaya çalistigi böyle bir ortamda bir adim ileriye siçrayamiyor. Geçen yil D. Kiev?e, bu yil ise hem de bir Rum takimina elendi.

Aslinda bu cümle yanlis. ?Hem de bir Rum takimi? sözü sporun ruhuna ters bunu biliyorum; ama bile bile lades diyorum. Çünkü, Rum basini da onlardan asagi kalmayan Türk basini da, yani bizler bir futbol karsilasmasini farkli boyutlara tasidik, oyunculari baski altina aldik. Ille de tur aski, Kibris meselesi isi içinden çikilmaz hale getirdi. Onlar ayakkabilarimizin içine kadar aradiysa biz de aynisini yaptik. Ayiba ayipla karsilik verdik. Burnumuzdan kil aldirmadik, onur-gurur meselesi yaptik. Peki ne mi oldu? Trabzonspor kaybetti. Felaket tellallarinin çigirtkanligi ile daha da çok sey kaybedecek.

Simdi yapilacak tek sey var. Trabzonspor yönetimi de, teknik adami da futbolcusu da timsah gözyasi dökenlere, çigirtkanlara karsi 3 maymunu oynamali. Trabzonspor?un zaten basarisini istemeyen bu çigirtkanlara umursamadan hemen toparlanmali ve ?yeni sezonda neler yaparim?in hesaplarina girmeli. ?Yönetim istifa? diyenler, Gökdeniz?e cephe alanlar, ?Senol Günes zaten final maçlarinin adami degil? diyenler, Trabzon?dan da Trabzonspor?dan da elinizi çekin. Zor sartlar altinda transfer yapip, Trabzon?a kimlik kazandiran yönetimi, yüregini ortaya koyan oyunculari (Yattara hariç) cesareti ve teknik bilgisiyle Türk futboluna kisilik kazandiran, Trabzonspor?a büyük hizmetleri olmus Günes?i de rahat birakin. Bu zamana kadar Trabzonspor?a bir faydaniz olmadi, hiç degilse bu vesileyle bir yarariniz dokunur belki.

Futbolda her sonuç var, bu spor müsabakasi, farkli bir kimlik içine sokmanin da bir manasi yok. Trabzonspor elendi. Eleyen ister bir Rum takimi, ister bir Rus takimi isterse Ingiliz olsun fark eden bir sey var mi? Biz Kibris?i tanimadik, Atina üzerinden Larnaka?ya gittik, 3-1 yenildik. Onlara ?Suriye üzerinden gelin? dedik, Kibris uçagina inis izni vermedik, Suriye üzerinden geldiler, 1-0 yenildiler; ama turu alip gittiler.

Burada ?Yönetim istifa!? demenin bir manasi yok. ?Günes biraksin? çigirtganligina gerek yok. Gökdeniz?in, Mehmet Yilmaz?in kaçirdigi gollere, Yattara?nin gördügü kirmizi karta yönetim ne yapar? Avrupa?nin is yapacak hangi üst düzey futbolcusu Trabzon?a transfer oluyor? 3 büyügün 5?e aldigina Trabzon 10 verse getiremez. Bu gerçekleri de göz önünde bulundurmak gerek.

Trabzon çabuk toparlanmali, Kayseri maçinda tribünler dolmali. Trabzon?a sadece bugün için degil her zaman için Türk futbolunun ihtiyaci var.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

inadina Trabzonspor, hersene oldugu gibi bu senede $ampiyon olmak icin ugra$ verecegiz...

atay ba$kanim, hatalariniz cok ama "ben" sizden memnunum-destege devam !!! [img]smileys/smiley32.gif[/img]

ARkadaslar lütfen Sampiyonluga oynuyoruz diye kendimizi kandirmiyalim ..

Bunlar yarin birakin sampiyonliugu lider olduklari hafta bile ertesi haftaki maçta stresden oynayamiyacklar. Burdaki oyuncular stres kaldiracak oyuncular degil. Oysa futbol stresi yenme isidir ..

Bunlar yemelerine içmelerinede dikkat etmiyen tipler. Adamlar BARBEKU yapiyor.. Oysa ben çok iyi biliyorum BARBEKU sporcu yiyecegi degildir..

Bu takim ancak KÜMEDE KALACAK.....

Ben bunu bekliyorum..

Sampiyonluk ise 3 büyügn aptalca hata yapmasina bagli ...

Bu arada bir TS li olarak bizim büyüklügümüz maalsef geçmiste kaldi ...

Bunlari yazarken bir yandan kan agliyorum ama benim gerçegim budur .. Bu takim yarin kayseri ye yenilirse üzülmüyecegim.. Veya daha sonra Sivasa yenilirse.

Zira bu takim ancak onu yapar..

Bu arada Ziya DOgan a tekrar tesekkürler

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avrupa kapilari kapandi ligdede hedef yok sen boyle konusursan bu takimi taraftar desteklermi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ömer çavusoglu rahatsizi yazmis zaten köse yazisinda

sampiyon belli 2. kim olacak diye...

Bu bizim baskan bu sekilde konusmaya devam ederse elalem herseryi yazar abi...

Bu takim bu sene sampiyom ol-ma-liiii

ha bide yattarayi satarsa bu adam fenere versin ,versinki aorello ile ligin tozunu attirsin ezikler...

sonrada sahaya kendi çikip türibündeki cinlere perilere top oynar....[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Abi benim yeni kanaatim Atay Aktug'un akli durumunun pek iç açici olmadigi yönünde.Bak sana sunu söyliyim eger Yattara'yi atarsan bu takim bir sey olmaz.Topu kim sürecek.Heralde Fatih topu defanstan getirip gol atmayacak.Böle bir hataya düsüyüm deme kendini Türkiye'ye rezil etme.

Ikincisi de sen bu takima sampiyonluk sözü vermezsen orada isin ne?O zaman baska takima yallah.Bu taraftar 20 senedir sampiyonluk bekliyo iki yildir ikinci olarak bitiriyoruz artik sampiyonluk gelmeli.Beceremeyeceksen defol git.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahanda oynuyoz iste sampiyonluga iki ezigin puan kaybettigi haftada 3 puan aldik ve bu çok önemli bir üç puandir.Bekle bizi kupa sezon sonu sana dogru geliyoruz.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ATAY BASKAN OTURSUN BU AKSAMKI ÖZELLIKLE ILK YARIYI IZLESIN !

BAKALIM BU FUTBOLLA SAMPIYONLUGA OYNANIR MI OYNANMAZ MI !

SEN SAMPIYONLUGA INANMIYOR OLABILIRSIN BASKANIM.BIZ INANIYORUZ !ALLAHIN IZNIYLE SAMPIYON OLDUGUMUZDA DA UMARIM EVINIZDE OTURURSUNUZ(BU LAFLARDAN DOLAYI) VE BIZDE " INANDIK,KAZANDIK" NARALARI ARASINDA DOYA DOYA SEVINIRIZ !

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı safir Nickli Üyeden Alıntı

ARkadaslar lütfen Sampiyonluga oynuyoruz diye kendimizi kandirmiyalim ..

Bunlar yarin birakin sampiyonliugu lider olduklari hafta bile ertesi haftaki maçta stresden oynayamiyacklar. Burdaki oyuncular stres kaldiracak oyuncular degil. Oysa futbol stresi yenme isidir ..

Bunlar yemelerine içmelerinede dikkat etmiyen tipler. Adamlar BARBEKU yapiyor.. Oysa ben çok iyi biliyorum BARBEKU sporcu yiyecegi degildir..

Bu takim ancak KÜMEDE KALACAK.....

Ben bunu bekliyorum..

Sampiyonluk ise 3 büyügn aptalca hata yapmasina bagli ...

Bu arada bir TS li olarak bizim büyüklügümüz maalsef geçmiste kaldi ...

Bunlari yazarken bir yandan kan agliyorum ama benim gerçegim budur .. Bu takim yarin kayseri ye yenilirse üzülmüyecegim.. Veya daha sonra Sivasa yenilirse.

Zira bu takim ancak onu yapar..

Bu arada Ziya DOgan a tekrar tesekkürler

sen hangi takimi tutuyorsun birader yazdiklarinin farkinda misin dengesizlik yapma su forumda diger yazilari oku da ona göre yaz bu ne saygisizlik!!!! ne demek ancak kümede kalacak!!! öyle olacak olsa bile buraya yazacak kadar genis bir insan misin sen?

hepimizin içi kan agliyor ama destek olmaliyiz isyanla nereye varacagiz? vakti zamani gelince hesaplar kesilir... ne herseyimiz denilen adamlar gitti bu klüpten dimdik ayaktayiz karamsar olmanin bir anlami yok...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

EVET SAMPIYONLUGA OYNUYORUZ.3 PUANLA AÇILISI YAPTIK.SERIYE BAGLADIK MI ISLEM TAMAMDIR.ILK 3-4 HAFTAYI KAZASIZ GEÇERSEK,TARAFTARDA DÜN GECE KI GIBI OLURSA NEDEN OLMASIN?BIR EKSIGIMIZ YÖNETIM INSALLAH ONLARDA SOKU BIR AN ÖNCE ATARLAR ÜZERLERINDEN AKSI TAKDIRDE GEREKENI YAPSINLAR.

gümbür gümbür geliyoruz ancak yolumuzdaki tek tas mehmet yilmaz taslari ezelim

Nereden
    İstanbul

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

ilk önce kaynak verim: http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=4 51&HaberID=30093

Sampiyonluk sözü veremeyecegini de belirten Aktug, ancak sonuna kadar mücadele edeceklerini ifade etti. Birkaç gün içinde Senol Günes ile görüseceklerini de belirten Aktug, yönetim olarak kendilerinden daha iyi birilerinin çikmalari halinde de görevi teslim edebileceklerini vurguladi. Baskan Aktug, Anorthosis ile oynanan ilk maçta kirmizi kart gören Ibrahim Yattara'yi kovalibeleceklerini, ya da iyi para veren bir kulübe de satabileceklerini sözlerine ekledi.

simdi Sampiyonluk sözü veremiyor..hatasini anladi...

Ben senin yazdigin bu röportaji dinledim.Konusurken gözleri doluydu baskanin.Muhabir peki bu sene sampiyon musunuz gibi bir soru sordu.Baskan da öyle sampiyonuz diye bir söz veremem dedi.Simdi bu yanlis mi yani?Sampiyonuz dese çikip tur atmaya mi baslayacaktin?Ya da demedigi için sampiyon olamayacak miyiz?

Arkadaslar bu sene geçen senekinden daha iyi olacagiz.Biz iyi olmasak bile rakiplerimiz daha kötü olacak,bu kesin gibi.Önümüzdeki tek engel yine bizleriz.Su istifa etsin,bu gitsin...Alt tarafi turu geçemedik.Napalim yani!

Böyle birbirimizi yersek daha çok zarar görecegimiz.

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

suan bu baslik biraz zamansiz, kapatiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)