Sayfa 1 Toplam 16 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 386 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara?yi kovabilirim!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

YATTARA'YI KOVABILIRIM"
    Aktug, "Hiçbir transfer yapmasak bile Anorthosis'i turu geçmeliydik. Elenmenin hiçbir mazereti olamaz. Ilk maçta rakibi küçümsedik, rövansta çok gol kaçirdik. Amadedigim gibi elenmenin mazereti yok. Artik önümüze, lige bakiyoruz. Sampiyonluk sözü veremem ama sampiyonluk mücadelesi sözü veriyorum. Futbolculari yorgun gördüm. Senol Hoca ile bunu konusacagim. Yattara'yi kovabilirim. Ona çok kizginiz. Iyi ücret verecek bir takim olursa hemen satacagiz. Ilk maçta bile bile topa vurdu ve ikinci sari kartla atildi" ifadesini kullandi.

butun gazeteleri okuyorum ayni satirlari okuyorum...delirmemek elde degil!

atay aktugu baskan olarak cok seviyorum ancak boyle bir demeci verebilmis olmasi- butun gazeteler yaziyor yani boyle bir sey soylenmis- onu herhangi bir trabzonspor taraftarindan farkli kilmiyor ama bizim ondan bekledigimiz sanirim baskanlik yapmasi taraftarligi yapan-iyi ya da kötu- cok kisi var sanirim!

yattarayi kovabilirim ne demek! hadi diyelim ki onu satmak ya da takimdan uzaklastirmak istiyorsun(unuz) ama yontem bu mu olmali! yol bu mudur! kovmak! yani kalacaksa bile oyuncuyu kusturmek!

senol gunes daha dun aciklama yapti ve soyledigi aynen su ki "yattaranin kirmizi kart gordugu pozisyondatopa vurma aninda hatasi yoktur"

heey! sayin baskan! yattaraya istedigi parayi- ki cokta para istememisti bu cocuk- verseydiniz butun bunlari yasamayacaktiniz! eger o bu hareketleri yaptiysa bunda sizin ve yonetiminde biraz sucu var! burda simdiye kadar iki mac sonrasinda da bir olumsuz yazim olmadi! ne yonetime ne oyunculara ne de hocaya karsi ama bu demec aymazliktir! bu demec aslinda turun neden kaybedildiginin gostergesi kanitidir! yonetilemeyen bir takimin turu kaybetmesidir bu! ayni doksanalti yilinda yonetilemeyen bir takimin sampiyon olamamasi gibi!

ben beklerdim ki bu karmasada bu agir havada baskan olaya agirligini koysun ve lig baslarken takimi bir arada tutacak aciklamalar yapsin dagitacak, bozacak aciklamalardegil !!! ancak anladigim kadariyla o da kendi uzerine yogunlasan baskiyi ve elestirileri baska yone cekerek elestirileri hafifletmek istiyor!

ama bilmedigi bir sey var ki bu takimin yattaraya bu yil gecen yillardan daha fazla ihtiyaci var! ve seyirci yattarayi sattirir mi bu da baska bir konu!bu soylediklerinibir dahadusunsun bakalim! bence boyle bir aciklama birakin aciklamayi dusuncesi dahi yanlisin otesinde ahmakliktir...

hauptstrasse sana kelimesi kelimesine katiliyorum. Bende senin gibi hic bir elestiride bulunmadim ama bu kadari yeter kardesim. Birbirinizi suclayacaginiza isinize bakin. Ve sakin ama sakin Yattarayi satmak gibi bi aptallik yapmayin.

manomat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Haberleri ben de okudum. Haberler dogruysa baskan iyice sacmalamis. Profesyönel yöneticilerin yapacagi bir aciklama degil bu...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu baskan uykuda daha galiba trabzonu kurtarsin bu batakliktan. arkadaslar kayseri macinda tribünleri dolduralim destege devam [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ah baskan ah hiç adam böyle konusur mu?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu, dedik ya bu is vizyon isidir ama nafile!...Anlamayacaklar hala daha,Yattara gibi bir yetenegi sen kullanma; ondan sonra bütün suçu onun üzerine yikmaya çalis,olacak is degil!...Bütün olanlarin sorumlusu Yattara mübarek...

Kardesim,Yattarayla ilgili bir karar verecekseniz önce parasini ayarlayin.Sonra da tribünlere bir bakin bakalim,maç oynanirken Yattaranin ayagina top gelince tribünler de neler oluyor?Sen bu adami kullanmasini bilmezsen tabikide adami bedava oynatmaya çalisirsin 450.000$ teklif edersin,oysa bu adam üzerinden 1 milyon $ ürün satip parasini bedavaya getirebilirsn bile,bu adami reklam yildizi bile yaparsin ama bunu düsünecek yönetici nerdeee?Yattara ismini marka bile yaparsin,hepimizde kosar o markadan ne varsa aliriz.Resmi bir ürün ürettiginde Yattaranin tipide müsait bu konuda ondan istifade edecesin,bu kadar basit...

Futbol olarak bu takimda Yattaranin isi yok diyen adamla sabahlara kadar futbol konusabilirim.Yattara topu ayagina alinca rakiplere bir bakin bakalim neler yapiyorlar?rakip kaleye süratli ve dikine giden kaç tane adamimiz var?Famagusta maçinda Gökdeniz bir defa getirdi orta yapi o da gol oldu.2.sini yapamadi,devami gelmedi...Bir de bu adam top cambazi ise kaymakli ekmek kadayifi olur.Yemesini bilirsen tabi...

Sakin bu adami satmayin hatta simdiden mukavelesini uzatin derim...Yazik etmeyin bize...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cevat KOL

Aramizdaki fark buydu!

EVET... Masal bitti.. Trabzonspor?da insanlar aylardir haftalardir uyutuldu. Vaatlerle kandirildi. Beklenti içinde birakildi. Ve yolun sonu göründü. Bu takimla ilgili eksikleri baskan Atay Aktug ve Teknik Direktör Senol Günes disindaki herkes biliyor. Trabzon?da sokaktan rastgele kimi çevirirseniz çevirin ve bu takimin ihtiyaci olan mevkileri sorun.. Yüzde 90?undan dogru cevabi alirsiniz. Metin Sentürk bile bu takimin eksiklerini gördü. Ama Atay Aktug ve onun komutani Günes bir türlü bu eksikleri göremedi.

Yapilan transferler iyi ya da kötü zamaninda takima katilmadi. Kaleci Jefferson siralamada 5. olmasina ragmen eyvallah dedik kampin son çeyreginde yer aldi. Fabiano Eller 7.tercih olarak alindi eyvallah dedik, hiç bir kampta yer almadi. Jun 8. tercih olarak alindi kamplari görmedigi gibi, geç alindigi için rövans maçinda bile oynayamadi. Bu kadar beceriksizlik olur mu..?

Taraftarin su sloganini simdi daha iyi anliyorum: Parasiz yönetim istemiyoruz!

Bu düsenceye sahip olan yönetimin parasi da olmaz. Bu insanlar kendi islerinde de basarili olamaz. Zaten kendi islerindeki basarilari da ortada!..

Baskan Atay Aktug ve ekibi kolay kolay o koltugu birakmaz. Serinlemek için Trabzonspor tesislerine gitmek varken bu saltanati kim birakmak ister?

Ceketinin sag yaka cebinde Trabzonspor kartvizitini kim çikarmak ister? Hele en iyi isiniz buysa!..

Anorthosis maçindan sonra hemen eve gittim. Elenmenin verdigi üzüntü ile nasil araba sürdügümü bile hatirlamiyorum. Bir anda kendimi kapinin önünde buldum. Es dosta cevap vermemek için cep telefonumu bile kapattim. Kapiyi küçük oglum Yunus Emre açti. Sirtinda Bordo-Mavili forma vardi. Ne o ne de ben birbirimizin yüzüne bakamadik. Üstelik ben medya mensubuyum, tarafsiz olmaliyim ya. Ya fanatik Trabzonspor taraftari olan babalar nasil bakacakti çocuklarinin yüzüne? Ben bakamadim çocugumun yüzüne; sayin Aktug ve komutani Senol Günes umarim siz bakmissinizdir. Sanmiyorum... Çünkü sizin çocuklariniz yaninizda bile yok. Haberi çiksin diye gazetelere transferi cep telefonu ile mail atan Bozoglu hiç bakamaz çünkü o duyguyu daha tatmadi bile!

Böyle bir yönetimin yapacagi tek sey var... Taraftar maçin sonunda koro halinde söyledi... O slogana kulak vermek yeterli olacak...

Yönetim Istifa...

05.08.2005
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yatatara yi kovana kadar sen defooool...büyük baskan....seeeeeennn....murat bozoglu nu ...ömer sari yi......senol günes i......mehmet kazmasini...gkdeniz paragözünü......tayfun kazmasini...hasan kazmasini....hüsein denen futbol cahilini kov......yatara kovma çünki kovarsan defolup gitmekle kalmazsin.... bu taraftar seni rahat birakmaz......gebertrir seni.....sönce sen defooooollll....mehmet le hüsein e 1 trilyondan kapi açip...bize en çok maç kazandiran...ve eksikligi olmadii her maçta...açiga çikan....olmadii hiç ni maçi alamadiimiz.....adami kovamazsin.....ama olmadii her maçta 4 attigimiz...gkdeniz denen bier anda dünya stari yaptigimiz kazmayi kovamazsin hüsein i kovamazsin...çünkü onlar trabzon lu......defooolun gidin..........

Guests
    Ziyaretçi

yattaradan önce hüseyin gökdeniz mehmet gibi oyuncularida unutmasin baskan.

ayrica kimseyide kovamaz. hele yattarayi asla.

Ne yani Trabzonun gelmis geçmis en iyi santroforu Hilmi Yilmaz imi kovacaklar ,tabiki seyirciyi ayaga kaldirma terbiyesizligini yapan YATTARA kovulmali. [img]smileys/smiley32.gif[/img]Edited by: arakop

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara bu takimda SULTAN dan sonra gönderilecek en son kisi ona gelene kadar neler var neler basta transfer komiten sayin baskan ve nufüs kagidinda trabzon yazan ama memleketinin takimindan trilyon kazanip yinede kazandigini begenmeyen sözde TRABZONSPORLU oyuncularin varya önce onlari gönder

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Fotomaç yazdi ve inaniyoruz öyle mi böyle birseye....

Güldürmesinler adami burasi gs degil kimse bir yere gitmez gidemez....

Nereden
    Ankara

yaw iyice saçmalamaya basladilar. futbolcu kovmak filan ringonun ahirimi burasi trabzon kimsenin oyuncagi degildir olmiyacaktirda. sampiyonluk sözü veremiyorlarmis!!!!! sen önce sampiyonluk sözünü ver bu camia salak degil tabiki bir takim sampiyon olacak sen sonuna kadar mücadele edeceksin olay budur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

SIKIYSA KOVSUN YATTARA'YI

Ahh baskan ahh!!!

Ne de güzel buluvermissin suçluyu....

Kovmakla kalmayalim, meydanda daragaci kuralim adama...22 yildir alamadigimiz sampiyonluklarin da hesabini soralim Yattara dan...

Ahh Yattara ahh...Sen olmasan ne güzel yönetecek su klübü bu baskan bir bilsen...ah ulan ahhh..

Senin yüzünden baskan görevini yapamiyo,

Senin yüzünden transfer komitesi Bi-rezil-ya dizisi çekti,

Senin yüzünden teknik yönetim hata üstüne hata yapiyor,

Senin yüzünden hepsi Yattara, senin yüzünden...

Seni günah kaçisi seni,

Seni top cambazi seni, bunlarida mi becerebiliyordun...Hiç ummazdik...

Helel sana baskan, suçluyu buldun...

Kov onu, ama bir de ricamiz olacak taraftarlar olarak Sayin Baskan; bi zahmet bu takimi bu sene bi sampiyon yapiverin ha, nedir ki bunu yapmak sizin için? Hele hele Yattara yi da kovdunuz, kim tutar sizi?Zaten Yattara olmasaydi geçen sezon alirdiniz sampiyonlugu...Ama o da gittikten sonra sampiyon olamazsak kusura bakmayin, istifa etmek yakismaz size, kovulmak da...Bu kara lekeyi hala tasiyor olabilmek kafi olacaktir dünya alem anlasin diye herseyi...

Kovsun endogrusunu yapar

Engenius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Crazy_OfLu61_ kardesim bu konuda beni anlayan bir tek sen varsin herhalde

çok geç kalinmis bir karar....

Guests
    Ziyaretçi

kovma nedenleriniz nedir bir açiklarmisiniz. engin bilgilerinizle bizide aydinlatin.

Manomat yazdi

Yattara'dan ne köy olur ne de kasaba fikrine katilmiyorum. Yattara Fatih'den sonra takimin en iyi oyuncusudur. Kirmizi kart gördü diye adami idam etmenin anlami yok. Ilk gördügü sari haksiz yere gösterilmis. Simdi biraz beyin jimlastigi yapalim...

Ilk macta neden Yattara kart gördü? Rum takimi cok kisa bir süre icinde TS nin en tehlikeli oyuncusunun yattara oldugunu farketti ve üzerine oynamaya basladilar, öyleki karsisindaki adami degistirdiler. Peki yattara yakin markaja alinirken diger oyuncularimiz ne yapti? Onlari neden kimse tutmadi? Tutmadi cunku onlar kendi kendilerini tuttuklari icin onlari markaja almaya bile gerek görmediler...

Peki bunlari da gecelim..mac 1-1 olmus, bu bizim icin bir avantaj oldugu halte Senol Gunes neden defanstan oyuncu disari aldi. Bu hata bize 2 gol yememize neden oldu..O zaman yattara'yi kovanlara sormak lazim, yattara'yi kovarken Senol'a da madalya mi takacaksiniz??

Gelelim 2. maca.. Sözde tek kale oynadigimiz macta kac tane yuzde yuzluk golumuz var? yattara'yi kovmak isteyenler 81. dakikada topu kale yerine disari yollayan Gökdeniz'e madalya mi takacak?

Yattara'ni satilmasi takima en buyuk ihanettir. Bakin bu baskandan onceki baskanimiz da buna benzer bir hareket yapti. Marco yu once secim malzemesi olarak kullandi, kongreye kadar adama imza attirabilirlerdi yapmadilar. Sonucta 50 bin dolar yuzunden FB ye bedava gitti ve gittigi takimi da sampiyon yapti. Marco yu yollayan baskan arkasindan takimi belcikalilarla doldurdu. Basarili olamayacagini anlayinca da istifa edip gitti. Giderken ne yapti ? Takimi sovmenlere birakti. Sovmenler reklam icin Samet'in biletini kesti. Arkasindan da seyirciye yaranabilmek icin Turgay getirilmis ama basarili olamadi. Devaminda da simdiki baskanimiz geldi...

Bu baskanin hatalarina kisaca bir bakalim..KanalD de yapilan spor programlarini takip edenler bilir. Orda Engin Verel adinda konusmasini bilmeyen bir FB li vardi. Sürekli Gökdeniz'in FB ye transfer olacagini söyleyip dururdu. Yüzdelik olarak da yüzde 99 gibi bir rakam verirdi. Bir programda bizim baskana olayi sordular bizim baskan da " Böyle bir teklif bana gelmedi, bana gelmedigi gibi yonetimde olan arkadaslarimiza da gelmedi, gelse bilirdim" dedi. Bu laflari canli yayinda söylemis. Bu aciklamadan sonra FB yönetimi Gökdeniz icin pazarlik yaptiklari yöneticimizin adini desifre ettiler. Herkes gibi ben de bu yöneticinin kulupten uzaklastirilmasini beklerden bizim baskan sanki tv deki aciklamalari kendisi yapmamis gibi bu yöneticiyle basinin karsisina gecerek " Bu transfer teklifinden haberim vardi. Bu öyle yazili bir teklif degilde öylesine konusulmus bir teklifti" gibi sacma sapan bir aciklamada bulundu.. Bir kulubun baskani bu kadar tutarsiz olamaz. Gökdeniz'i pazarlamaya calisan yöneticiyi kapinin önüne koymasi gerekirdi ama yapmadi neden????

Simdi kalkmis Eller Tolga'dan daha iyidir diyor. iyi de bu adam kac oynadi da bunu anladin. Tolga'ya 3 milyon 750 verenler senin kadar futboldan anlamiyorlar mi? Onlar gidip bu adami alamazlar miydi? Madem cok iyi o zaman Senol'a sorsana, neden ilk macta oyundan bu adami cikardi????

Bes metre önünü göremeyen yöneticilerden yönetici olmaz. Bu takimi zarara ugrattiniz gitmenizi istiyorum ama alternatifiniz de ne yazik ki yokkkkk.....

baskan butun suc bende diyemiyor neden?? Diyemiyor cunku gecen yil Ziya Dogan da bazi oyunculari almak istedi fakat baskan izin vermedi, sonucunda da hem lig hem de sampiyonlar ligi gitti. Bu yil da aynisi yapildi. Alti ayda futbolcu transfer edemeyen yonetime ben yonetim demem.. Bu sefer de pardon diyecek yüzü kalmadi ama gunah kecisini hemen buldu YATTARA..

Yattara problemli bir futbolcu olabilir. Ziya Dogan bu adamdan yaralanmasini biliyordu, Senol Gunes neden bilmiyor? Sorunlari varsa halledi. Psikolojik sorunlari varsa onlari da halledeceksiniz, bunlar yonetimin görevi. Mac kurtarirken 250 bin dolarlik adamimiz neler yapiyor diye ovunuyorsunuz. O zaman sormazlar mi size? 1milyon dolardan asagi imza atmayan, saha da canli cenaze gibi gezinen oyuncularinizdan neden hesap sormuyorsunuz.Onlari da kovsaniza...

Herkes suclu da bir tek senmi sucsuzsun baskan!!!!!!!!!!!

Gitmeden önce bu takima olan 20 milyon dolarlik borcunu öde....
    Yukari dön

Al sana engin bilgi o zaman

Bu adamin bana adam gibi adam seklinde oynadigi bir maç göster yakin zaman içinde???

Bu adamin neden 2 dakikada 2 sari karttan kirmizi kartla oyundan atildigini açikla bana???

Bu adamin iki bilek hareketinden baska ne yaptiginigöster bana???

Turu kaybetmemizdeki en büyük sorumlular arasinda kimin oldugunu söyle bana???

Takimdaki en dalgaci adamin kim oldugunu söyle bana???

Veee o takimda o formayi kimin hakettigini söyle bana???????????????????????

Sevgili baskan saklaban medyanin saklabanliklari basladi yine olan oldu gecen gecti tur kaybettik ölmedik hatalari ve sorumlulugu sayin günes kabullendi sizden istenilen bir an önce toparlanip önünüze bakmaniz dir innmiyoruk böyle bir mazerete siginacaginiza yattarayi suclu göstereceginize bu yine istanbul medyasinin dikkatleri baska yöne cekmemizi kendi icimizde talasmamizi istiyor .Bu sabah haberlerinde tv de izliyorum trabzonda vahim olaylar seyirci kudurmu saldirilar olmus bazilarinin hayati tehdiler aldigi gibi moral bozucui kiskirtici isler icerisinde olduklarini gördüm .Ama 3 gün öncesindeki fenerbahce macindan bi haber o yayin kurulusu ne ses ne seda karistiricilik trabzon üzerine lütfen sizi isinizi yapmaya bu serefsizlerle ugrasmaya cagiriyorum takimi ve futbolculari birakin rakiplerinizin oyunlarini bozmaya calisin .Saygilarimla

Atay aktug kulubu babasinin malimi saniyor.

Hee yattara kovulursa yaninda mehmet,gökdeniz,erdinç,hüseyininde ipinin çekilmesi lazim iste ben o zaman yönetime yönetim derim radikal karar alindimi öyle alinir. Bunlari yaptiktan sonrada boslugunu 2 kat seklinde doldurmalari lazim oda bir gerçek..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Baskanin böyle bir ifadesi oldugunu bilmeden sallama yorumlar yapmayalim lütfen...

Degerli BMN ahalisi... Ben ilk maçtan sonra "bence eleyemeyecegiz" dedigimde birçok kisi "hemen koyvermissin" demisti. Dogruydu da. Ama ümitsizlikti o, Trabzonspor sevgimden eksilen birsey yoktu. Bu forumun hali ne böyle? Herkes ayni seyi söylüyor, Trabzonspor'u sevdigimiz için elestiriyoruz ! Arkadaslar, abilerim, kardeslerim... Tesbihte hata olmaz (Gerçi bu lafin gerçek anlami 'tesbih hata kaldirmaz, tesbihte hata yapilmamalidir'dir ama olsun, siz anlam kaybina ugramis haliyle, 'tesbihte hata aranmaz' olarak algilayin bu seferlik). Sevdigimiz biri salata yapiyorken bir parmagini kesse "ulan salak, beceripte parmaginla domatesi ayiramadin mi" mi diyecegiz ? Zaman destek zamani. Zaten içinde bulundugumuz sartlardaaksini yapmak için, o istifa bu istifa su defolsun bu bu kadar parayi ne yapacak demek için, muhalif olmak için çok fazla özellige sahip olmaya gerek yok. Herkesi asalim gitsinler ! Yönetim istifa etsin... Zaten sirada bekleyen 15 yönetim kurulu var, her birinin cebinde de 15 mio USD...

Trabzon bir alem... "Yönetim istifa etmeli" diyemiyor adam. Diyemez, yok ki o kadar Türkçesi. "Yönedim isdifa edmeli" der. Ama basin mensubudur sorsan... Yahu konusmaktan haberin yok, gazetecilik yapip para kazaniyorsun, ve bunun tek nedeni Trabzonspor... Insan yemek yedigi kaba iser mi ? Yerel kanallarin bir çogu... Haber bültenlerinde kullandiklari cümlelerin bir çogunun öznesiyle yükleminin hayatta birbirlerini görmüslügü yoktur. Ama onlar da asarlar, keserler... Koca sehirde Trabzonspor programlari hariç kaç kisi kaç program ismi biliyor diye bir sormak dahi gelmez akillarina... Onlar "basin" mensubudur... Peh !!!

Yapilan hata yok mu? Var elbette. Ben de konusmak istesem sabaha kadar konusurum, kimse de susturamaz kolay kolay. Ama bu kolay olan sey. Akbabalar aç kalmaz hiç, çünkü yiyecekleri seyler cansizdir. Bizim akbabalardan bir farkimiz olsun... "Dünyanin her yerinde basarisizliktan sonra istifa edilir" diye yazan birçok kisi var. Dünyanin her yerine gitmedim, ama birçok yerinde uzun sayilabilecek zamanlar geçirdim. Benim bulundugum hiç bir yerde yoktu böyle kuru kuru bir istifa mantigi. Birinde "hata yapmamanin tek yolu hiç bir sey yapmamaktir" yaziyordu bir spor salonunun girisinde. Bu yönetimin yaptigi hiç mi iyi sey yok. Marifet iltifata tabidir... Elestirmek ayri sey. Ama bir kisi çikip sezon basinda yönetimin istifa etmesinin ne gibi bir olumlu etkisi olacagini açiklasin, baskan adayini, yönetim kurulu listesini açiklasin...

Maçta koca bayragin sapini yemisim ben, ilk yarinin sonunda baktim bayrak elimde sapi yok... Ben de üzüldüm, uyuyamadim, kahroldum ama Trabzonsporlulugum su an tüm gücümle takimin yaninda olmayi gerektiriyor. Ve inanin ben de "yönetim istifa, Senol defol, Celalettin kimdir de Trabzonspor'da oynayacak" demek isterdim, çünkü çooook daha kolay, çooook daha az enerji gerektiren bir sey. Ama öyle degil iste ! Siz Gordon ve Brigel zamaninda kirmizi-lacivert formamizla küme mücadelesi verdigimizde, baskan adaylarindan biri "bana ne, ben kendim basvurmadim ki, adimi yazmislar" dediginde neler yaptiginizi ya unuttunuz, ya da o dönem basketbolla ilgileniyordunuz...

Oooofff of... Hani günes olun da önümüzü görelim demiyorum, kizginsiniz, kendinizce haklisiniz da...Ama bari gölge etmeyin. Bazen olmuyor iste ! Ben Kayseri maçindayim, hem takimi hem yönetimi desteklemek için. Burada bir dönem "u ll never walk alone" muhabbeti yapan herkesi de beklerim...

Biz Trabzonspor'uz ve sandigimizdan çok daha güçlüyüz.

Bu dönemde etrafa dikkatli bakmakta fayda var...

Alıntı Engenius Nickli Üyeden Alıntı

Crazy_OfLu61_ kardesim bu konuda beni anlayan bir tek sen varsin herhalde

çok geç kalinmis bir karar....

Gerçekleri kabul etmek zordur, ondandir kardes...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)