Sayfa 3 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 386 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara?yi kovabilirim!

arkadaslar tek sorun o degil.bence en büyük sorun trabzonun yerli kendi alt yapisindan yetismis kazmalarin akil almaz fiyatlar istemesi. soruyprum simdi biz neden fatih tekkeye sen çok fazla para istiyorsun demiyoruz.çünkü adam hak ediyor.helal olsun. hüseyin takozu.sen birak 1.5 trilyonu bi araba takozundan fazla para etmezsin.allah boy vermis gerisini koyvermis.adam gibi bi kafa topu alamazmi insan.ya kafa topuna çikarken gözlrini neden kapatiyorsun.gökdenize diyecek lafim yok.bu adam karsi karsiya atamiyor. mehmet yilmaz.yine söylüyorum tam 100 kere marangozun testeresine girse o ayaklari düzelmez.tam bir kazma.arkadas onca senedir futbol oynuyorsun insan biraz kendini gelistirir.fatihle berabersin biraz biseyler kapar. deli dana gibi kosmayla olmuyor.birde ben sukadar para isterim yok bukadar para isterim yoksa giderim.yaa benim anlamadigim ne var bu adamda bukadarda bu parayi istiyor.abi burada baska isler dönüyor.birileri bu sayede klübün parasini yiyor demedi demeyin yoksa bunlar bukadar para etmezler.bende yattaranin yerinde olsam ben ama bilerek kirmizi kart yerim.bana ne arkadasim

200 milyar liraya ancak 40 dakka top oynanir.mehmet kazmasi 1 trilyon alirken takimin bütün hücum organizasyonlarinin tek ismi olan yattara 200 bin ytl vay be. vallahi yemin ediyorum bende oynamazdim.

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

sunu anlayamadim biz gecen sene tombaladan mi ikinci olduk,bu sekilde nereye varacagiz cozum olacagini bilsek hep beraber kan kusalimama...

hadi artikeninde sonunda bunu unutacagiz, o zaman niye vakit geciriyoruz,hele de bmn olarak genel taraftar profilinden ileri olmanin da bir bedeli ve yukledigi vazife var

yattarayi kovmak kolay oynatmak zor

Ömer Aydin diyorki Yattara son aylarda ne yapti diyor.Insaf be ömer kardesim.Son aylarda ciddi iki maç yaptik.Otmu biçecekti bahçede.Yattarasiz takimi sahada gördük.Gökdeniz yattaranin görevinin kaçta kaçini yapti dersiniz.Yattaranin Trabzondan gitmesini isteyenler istanbul takimlariyla ortak hareket ediyorlar.Kimse kizmasin.

Nereden
    Ankara

ilk maç yattara disinda ayakta duran bu adama yardim eden orta saha oyuncumuzun ismini yazabilecek varmi? sen tüm ortasahanin yükünü üstleneceksin, tüm anorthosis defansiyla savasacaksin, buna ragmen üç- dört tane pozisyon hazirliyacaksin daglara taslara vuracaklar, gram yardim etmiyecekler ve sinirlerine hakim olacaksin ki, atilmasinda bence suçu yoktu ilk sari karta olayla alakasi yok zaten, ikincide düdügü duymamis olma ihtimali çok yüksek, olusan kötü durum sana yikilmasin. ya el insaf ya, hem takimdaki en az parayi al hem de fatih disinda takimda tek yüregiyle oyniyan topçu ol hemde malubiyetin faturasi sana çiksin. çalistiginiz isyerinde tüm meslektaslarinizin isini kendiniz yaptigini düsünün bakalim sinir durumunuz ne olur du?

Nereden
    Almanya

Bak kardesim...Bana herseyi de ama bana Istanbullu deme,kafa atar...

Ben TRABZONSPORUMA kendimi adamis bir insam..

Ben Carsamba günü komadan kalkmis (Tümor ameliyatindan sonra) 2ay
    hayatda olmadiktan sonra Cumartesi kakip,hastaneden kacip FB-TS macina
    gitmis bir insanim..

Abi...Demek istedigim son aylarda yani sezon daha bitmemisken o adam ne yapti ???

Fazla is yapmadi,bazen var bazen yok,bu adam öyle!

Haklisin baskan bu rezaletin tek sorumlusu yattara zaten onu kov da hersey düzelsin..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya aslinda arkadaslar bu oyunculara kazma mazma dedik aama...biras fazla ileri gittik yaa...ama sinirden galiba....sonuçta bu oyuncularin kapasitesi bu...bence su senol hoca elestiri nin en büyügünü hakediyo...yani bu hüsein i gkdeniz i mehmet i tayfun (kazmalar hepsi) u oynatip ta taraftara resil ediyo...ayrica dikket ettiniz mi bizim takim 45 de kesildi ya.aaa...yan i baska bi yerlerinden solumaya basladilar...szymek fatih adamlar adamlar ölücekti yanii...senol hocaaaaa felsefe yapmayi birak da biraz takimi çaliastir....vay be ziya hoca seni aricaktik demek ...takim tas gibiydi ozaman....biraz korkak olmasan ne olurdu be ziya hoca....

bu arada oflu kardes kusura bakma kabalik ettim sana...özür dilerim...sinirden neaptiimizin farkinda deiliz affet...saygilar

Nereden
    Uzak Doğu

Tamam be baskan suclu bulundu.en ufak bir setde suclu yattara.1 milyon dolari para diye begenmeyen kazmalara laf yok ama yattara efendi tek suclu.Sayin baskan "sizde ogrenciler olmasa bu maarifi ne guzel idare ederim" diyen yoneticiler sinifindan misiniz acaba?

Ayrica yattaranin saha icindeki futbolcu kimligini tartisanlara cevap bile vermeye gerek duymuyorum.Asil Boyle bir adamdan yararlanamayan idareci ve hocalari kovmak lazim!!!

Engenius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

CRAZY OFLU KARDESIM SEN ELESTIRILERE KAFANI TAKMA YATTARA KONUSUNDA... BU ARKADASLAR YATTARANIN AYAKLARINI SEYRETMEKTEN OYUNA BAKAMAZ OLMUSLAR.

TAKIMIN FORVETLERI EL KOL KALDIRMAKTAN KOL KASI YAPTI GECEN SEZON. YATTARANIN KEYFI GELECEK DE PAS ATACAK. O DA BAYILIYOR TARAFTAR YATTARA YATTARA DIYE BAGIRDIKCA "ULAN BEN DOGRU IS YAPIYORUM"

TRABZONLU BU ULKEDE FUTBOLU EN IYI BILEN INSANDIR . CUNKU TRABZON TARAFTARI CIPLAK GOZLE EN COK MAC SEYREDENDIR. TELEVIZYONDAN MAC SEYRETMEKLE BIR TAKIM BIR FUTBOLCU ANLASILMAZ. BUNU BILIR TRABZONLU -EN AZINDAN COGUNLUGU-.

O YUZDEN FEBE TARAFTARI ZIR CAHILDIR... ÇALIM YAPANI TOPCU SANARLAR... CUNKU SADECE KAMERANIN GOSTERDIGI TARAFI GORURLER... OYUNUN GERI KALANI OKUYAMAZLAR... TAKIM NASIL HUCUMA CIKIYOR NASIL SAVUNMA YAPIYOR FALAN FILAN...

SAG YA DA SOL ACIK KANATTA TOPLA UGRASIRKEN ORAYA DEGILDE CEZA SAHASINA BAKAN FUTBOLU BILIR ARKADASIM... BOS ALANA KAÇANLARI ÇAPRAZ KOSU YAPANLARI TOPSUZ ALANDA ADAM EKSILTENLERI SEYREDER.... SAG AÇIGIN AYAKLARINI SEYRETMEZ...

ISTATISTIKTEN BAHSEDENLER GECEN SENE SÜPER LIGDE TOP KAYIP REKORU KIRAN KIM ONA BIR BAKSINLAR ONDAN SONRA KONUSALIM..

YILDIZMIS...

MADEM O KADAR GOZLER KÖR MAN. UNITED'DA RONALDO'YU SEYREDIN.. BAKIN BAKALIM O MU YILDIZ????

SELAMETLE

kovun girsin yattara dune kadar kahraman simdii... ben size hak weriyorum ama eger TRABZONSPOR YATTARANIN YERINI ZAYIF RAKIBI KARSISINDA ARIYOR SA KIM GITMELI ACABA ....

yattara ve fatih tekke bu takima lux arkadaslar bence yakinda fatihede ayni seyler solenecek yazik walla

Engenius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

AYRICA YATTARAYA GOSTERILEN MUSAMAHANIN %10'U ZAMANINDA F.TEKKEYE GOSTERILSEYDI O KADAR YILINI HEBA ETMEZDI SACMA SAPAN TAKIMLARDA SIMDIYE DUNYA YILDIZI OLURDU.

AMA PARDON FATIH TRABZONLU IDI DEGIL MI???

PARDON PARDON....

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Engenius Nickli Üyeden Alıntı

CRAZY OFLU KARDESIM SEN ELESTIRILERE KAFANI TAKMA YATTARA KONUSUNDA... BU ARKADASLAR YATTARANIN AYAKLARINI SEYRETMEKTEN OYUNA BAKAMAZ OLMUSLAR.

TAKIMIN FORVETLERI EL KOL KALDIRMAKTAN KOL KASI YAPTI GECEN SEZON. YATTARANIN KEYFI GELECEK DE PAS ATACAK. O DA BAYILIYOR TARAFTAR YATTARA YATTARA DIYE BAGIRDIKCA "ULAN BEN DOGRU IS YAPIYORUM"

TRABZONLU BU ULKEDE FUTBOLU EN IYI BILEN INSANDIR . CUNKU TRABZON TARAFTARI CIPLAK GOZLE EN COK MAC SEYREDENDIR. TELEVIZYONDAN MAC SEYRETMEKLE BIR TAKIM BIR FUTBOLCU ANLASILMAZ. BUNU BILIR TRABZONLU -EN AZINDAN COGUNLUGU-.

O YUZDEN FEBE TARAFTARI ZIR CAHILDIR... ÇALIM YAPANI TOPCU SANARLAR... CUNKU SADECE KAMERANIN GOSTERDIGI TARAFI GORURLER... OYUNUN GERI KALANI OKUYAMAZLAR... TAKIM NASIL HUCUMA CIKIYOR NASIL SAVUNMA YAPIYOR FALAN FILAN...

SAG YA DA SOL ACIK KANATTA TOPLA UGRASIRKEN ORAYA DEGILDE CEZA SAHASINA BAKAN FUTBOLU BILIR ARKADASIM... BOS ALANA KAÇANLARI ÇAPRAZ KOSU YAPANLARI TOPSUZ ALANDA ADAM EKSILTENLERI SEYREDER.... SAG AÇIGIN AYAKLARINI SEYRETMEZ...

ISTATISTIKTEN BAHSEDENLER GECEN SENE SÜPER LIGDE TOP KAYIP REKORU KIRAN KIM ONA BIR BAKSINLAR ONDAN SONRA KONUSALIM..

YILDIZMIS...

MADEM O KADAR GOZLER KÖR MAN. UNITED'DA RONALDO'YU SEYREDIN.. BAKIN BAKALIM O MU YILDIZ????

SELAMETLE

Yattara'nin Fatih'e yaptigi belden yukari 'muz' tabir edlen ortalardan kim hangi futbolcumuz yapiyor.Evet Ronaldo diyorsun ama Ronaldo'nun yaninda Emrah,M.Yilmaz oynamiyor.Futbol zekasi olan,ne zaman ne yapilacagini bile futbolcularla oynuyor.

Bu arada Yattara dünyanin yildizidir demedik.Trabzonspor'da oyanayan yabancilardanbos olmayanive takima faydasi oldugunu söyledik.Taraftar nasil Sota'yi bagrina basiyorsa Yattara'yi da sever.En azindan futbol topuna korka korka yaklasmiyor,aklinda bir sey var onu yapiyor.

Onu zorlu maçlara hazirlamayanlarin amatörlügünü de düsünelim.Para konusu ile futbolcunun motivasyonunu düsüren yöneticilerimizi,saha içinde baska futbolculara krallik taslayanfutbolculara sesini çikaramayan hocamizi.

Benim gördügüm gerçeklerde bunlar artik ne kadar gördügümüze bakmiyacan,bu kafa bu kadarina çalisiyor.

BENCE SUAN TAKIMDAN BUNA YATTARADA DAHIL HIÇ KIMSE GÖNDERILMEMELIDIR.AYRICA BEN BASKAN ATAY AKTUG UN O KADAR CASARETI OLDUGUNU SANMIYORUM.EGER BIRAZ CESARETI VARSA YATATRA YA GELENE KADAR DAHA BASKA OYUNCULAR VAR GITMESI GEREKEN.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara'yi KAYBETMEYELIM
    Yattara konusunda yönetim hatali.. Ona üvey evlat gibi bakiliyor
    Trabzonspor'da.. Oysa Taraftar onu okadar çok seviyorki!!!

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dogrudur yattara bizi yakmistir ama onada fazla yüklenmeyelim. Adama ne kadar para veriyoruzki ondan bu kadar çok sey istiyoruz. Ver adama terinin hakkini bak o zaman adam bidaha böyle disiplinsizlik yapiyomu..

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Yattarasiz ne hale düstügümüz ortada

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bu haberin dogru olmadigini düsünmek istiyorum.Eger böyle bir sey sözkonusuysa vay baskanin haline!

FATIH SULTAN TEKKE

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

COK DIKKATLI OLALIM!

BAZI FUTBOLCULARI ELSTIRIRKEN DIGERLERINI GÖGE CIKARMAMIZ KONUSUNDA COK DIKKATLI OLMAMIZ LAZIM.

YATTARA BU TAKIMA GÖKDENIZ KADAR EMEK SARF ETMEMISTIR. YATTARYI GÖKDENIZDEN ÖNCE KOVMAMIZ LAZIM EGER BIRILERINI KOVACAKSANIZ!

UNUTMAYIN:
    FATIH TEKKE'DE 100% GOLÜ KACIRDI - GÖKDENIZDE
    FATIH TEKKE GOLÜ ATTI - GÖKDENIZ ORTALADI

YATTARA ILK MACTA HATA ÜSTÜNE HATA YAPTI - SYZMKOWIAK'DA VE DIGERLERI
    6. Dk. CELALEDDININ KACIRDIGI FIRSAT!??!??!??

Bir Parentez: SUT ATARKEN BIR Profesyonel Futbolcu niye arkaya düser, kendini yere birakir (CELALEDD - ve Gökdeniz kacidigi pozisyonlar) ??????
    1. Yorgunluktan
    2. Teknigi bilmedignden
    3. Eger ayakta iken golü atamadiktan sonra rezilligi daha büyük olur diye düsündügünden....
    Sizce????

KISACA:
    DÜNYAYA REZIL OLDUK, FUTBOLCULAR DA DAHIL
    YÖNETIM - VE ANTRÖNER GÖREVLERINDE BASARISIZ OLDU

CÖZÜM (Bence)
    TAKIMA BASTA GÖKDENIZ OLMAK ÜZERE HIC AYIRIM YAPMADAN SAHIP CIKMAMIZ LAZIM. AYIRIM YAPMADAN BU COK ÖNEMLI!!!

YÖNETIMI UYARDIK - KENDI ICINDEKI CEKISMELERI BITIRMESI LAZIM - REKLAM YAPIN AMA BOS SOV YAPMAYIN - GEREKIRSE TEKRAR YÖNETIMI, AMA SADECE SÖZLÜ UYARABILIRIZ!

UNUTMAYIN LIG BASLIYOR!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

birkaç gündür trabzon'dayim. istanbul'da yasamaya gayret eden bir trabzonluyum. haliyle gelisimi famagusta rövansina ayArladim. maçi tek basima izlemek istedigim için hollanda'dan gelen yegenlerimi ve kardeslerimi, arkadaslarimi atlatarak maraton özel de yerimi aldim, eski günlerdeki gibi..bileti alirken de, inter'i 1-0 yendigimiz maçtaki yere yakin olmasina dikkat ettim. ne acidir ki, maçin sonucu da inter maçiyla ayni oldu...

maç için çok konusmak yersiz, istanbul medyasi, ki ben de o serefsiz medyayla ilintiliyim, maçi futbol maçi olmaktan çikarip türk-rum savasina dönüstürdü. unutulan suydu; yunan irki türklere karsi tarihsel bir asagilik komplexine sahipti ve bizim onlari ciddiye almamiz aslanin kuyruguyla kavgasina benzerdi. lakin istanbul medyasi görevini basariyla yerine getirdi ve bizi rumlarla ayni kulvara çekti. maalesef en basta buradan kaybettik. Rumlar kim ki onlarla sidik yarisina girmeye tenezzül ettik biz? hasili, uzun konu..

bu bir oyun, neresinden bakarsaniz bir oyun..kaybettik..bizim damarlarimizda dolasan kan, bizi bin kez ölsek de ayaga kaldirabilecek denli güçlü bir kan. bundan zerrece kuskum yok, aksi aslimin inkaridir. beni öldürmeyen yara bana güç katar, ne güzel demis eloglu. aynen öyle

beni rahatsiz eden su arkadaslar: trabzon tam bir cadi kazani. aksam evde yerel kanalalri izliyorum. mesela karadeniz gazetesi ve onun tvsi zigana'da yorum yapan herkesin ortak bir hareket noktasi vardi. utandim, üzüldüm..,yönetim ve teknik direktör istifa!!!! bu istihanin nedenini merak ettim, evde karadeniz gazetesi vardi, künyeye baktim gayri ihtiyari..sonra bir igrenme hali..evet bu medya grubu mehmet ali yilmaz'dan besleniyordu..yazik ki, çokk.

takim, sehir yikilmis, bir ölüm hali, agir ruhsal travma..tablo bu iken bir yayinci kurum tüm gecesini yönetim istifa, hoa istifaya mi ayirir? bu ismiler kalkip da bana trabzonsporluyum demesinler, istaNbul ve aziz medyasindan hiç farkalri yok. aziz'in yerine mali var, tek fark bu..yazik ki, çoookk fazla

bmn forumu izlemek için trabzon da bir kafeye girdim, ayak izleirmin birbirine karistigi daracik bir sokAktayim..34 den baslayarak 40'a kadar ki tüm ayak izlerim hem de. bmn deki arkadaslarin yazilarini görünce de üzüntüm katlandi. Yattara konusu pelesenk olmus. ilk maçta sonradan oyuna giren kel kafali rum oyuncunun sadece yattara üzerine oynadigini nasil görmeyiz? adam resmen sariyi yedirdi hakemlere ve hepimizie, sonrasin da da yattara'nin reflex hareketle topa vurusu geldi. hepimiz kizardik! lakin, rum oyuncunun ahlaksizligi yanina kar kaldi. fener maçinda serkan balci'nin yedigimiz ofsayt gol öncesi terbiyesizligine gösterdigimiz tepkiyi rum emek hirsizina göstermedik? bizim hiç mi hatamiz yok simdi? vur yattaraliya!!! yaziiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkk

atay baskanin agzindan "kovarim" türü bir cümle duymadanistanbul medyasina itibar etmem. Istanbul medyasinin ortak tek bulusma noktalari; trabzonspor düsmanligidir. velev ki baskan böyle bir söz etmis olsun; kusura bakmasin ama bu kulübe yattara kadar katkisi olmus mudur diye sorarim kendisine. kulüp yönetimin degil, hepimizindir..

son söz senol hocama: hocam anarthosisi ilerde tek kisi birakmisken erdinç'i saha kenarina çagirdin, sevindik forvet çogaliyor diye. o da ne yine bir defans oyuncusu oyunda?? savunma reflexine bu denli bagimlilik için 75. dakika çok geçdegil miydi saygideger hocam..

hasili; büyük bir taravma yasiyoruz, büyüklerin travmasi da büyük olur. ama her ne kosulda olursa olsun ben bu kente bu takima bu hocaya güveniyorum. yönetime karsi maalesef ayni güven yok artik. sinifta kalmislardir. ama dedigim gibi bu takima güveniyorum. ve iddia ediyorum..bu yilin sampiyonu biz olacagiz..

SAMPIYON OLACAGIZ.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Baskanin agzindan böyle bir sey mi çikmis ?Ne kadar merakli varmis böyle...

Yattara bu takimin futbolcusudur, saygiyi hak ediyor, her seye ragmen... Ama Atay Aktug dünyada 3 futbolcusu baskanlik yapmis tek kulübün hem eski bir futbolcusu hem de baskanidir, çok daha fazla saygiyi hak ediyor. Yattara adam gibi top oynayacaksa kalir, yoksa gider, her isini "adam gibi" yapamayanin gidebilecegi gibi. Bu takimdan kimler geldi kimler geçti... Konuyu abartmanin, kesin olup olmadigi belli olmayan bir olay üzerine bu kadar çok spekülasyon yapmanin bir anlami yok...

Alıntı nihat Nickli Üyeden Alıntı

ya aslinda arkadaslar bu oyunculara kazma mazma dedik aama...biras fazla ileri gittik yaa...ama sinirden galiba....sonuçta bu oyuncularin kapasitesi bu...bence su senol hoca elestiri nin en büyügünü hakediyo...yani bu hüsein i gkdeniz i mehmet i tayfun (kazmalar hepsi) u oynatip ta taraftara resil ediyo...ayrica dikket ettiniz mi bizim takim 45 de kesildi ya.aaa...yan i baska bi yerlerinden solumaya basladilar...szymek fatih adamlar adamlar ölücekti yanii...senol hocaaaaa felsefe yapmayi birak da biraz takimi çaliastir....vay be ziya hoca seni aricaktik demek ...takim tas gibiydi ozaman....biraz korkak olmasan ne olurdu be ziya hoca....

bu arada oflu kardes kusura bakma kabalik ettim sana...özür dilerim...sinirden neaptiimizin farkinda deiliz affet...saygilar

Estagfurullah böle de canimi al. Gene belirtiyorum radikal kararlar alinmadikça bu takimdan bu sene bise olmaz ve biz hep aglamaya, burda çözüm yolu aramaya mahkum oluruz. Biz taraftariz cefa çekmeye alistik ama artik birazda sefa çekelim yeter, yeter, yeter...

Dediklerimide iyi anlayin lütfen kovulacaksa yattara, gökdeniz, mehmet, hüseyin, celaleddin kovulsun heeee bunlarin yerine iyilerini alamayacaksalar hiç yapmasinlar kendileri gitsinler...

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fatih Tekke. Evet geçen senbe en çok top kaybi yapan oyuncu Fatih Tekke. Ayni zamanda Gol Krali ve ayni zamanda en çok faul yapilan oyuncu.

Yattaranin kovulmasini isteyenler önce sunu bir düsünsünler derim.

"Yattara 2. maçta oynasaydi maç 1-0 biter miydi?"

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yattaranin kovulmasi taraftarlarla klüp arasinda büyük karisiklik açar ve ben shsen kovulmasini istemem Satilsin[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

TAMAM BEYLER YÖNETIM ISI CÖZMÜS SORUMLU YATTARA VE YATTARAYI KOVDUKTAN
    SORA SAMPIYON OLACAGIZ VE ÖNELEME OYNAMAK ZORUNDA BILE KALMAYACAGIZ BU
    BIZIM YÖNETIM GERCEKTEN AKILLI.......

Nereden
    Ankara

Zinos_son abinin sözlerinden sonra söyleyecek hiç birsey yok aslinda.

Yattara ve Gökdeniz basta olmak üzere oyunculara sahip çikaliyiz. Onlar safliklarinin kurbani oldular malesef.

Bakin Trabzonsporumuz "çok" dürüst top oynuyor. En zayif yanimiz bu, çok saf kaliyor bizimkiler. Maçlara bakin, yari amatör denilen takim en profesyonel takim çikti, yattaraya kirmizi kart göstertti dazlak oyunculari, Gökdeniz'i kaç defa yaka paça, sanki istemeden üstüne düsmüs gibi yapip resmen grekoromen yaptilar.

Ceza sahasinda eliyle kestikten sonra topu, utanmadan hemen basini göstermeler, daha neler neler. Fatih'e zaten her zaman atilan tekmeler saymakla bitmez.

Bizimkilere bakin, bir tane aklinizda kalan sert hareket var mi, kolundan, formadan tutma var mi?

Biz safça "güzel futbol" oynamaya çalistik.

Bu hocayi ve oyunculari rakibin pis oyunlarina yenildikleri için insafsizca suçlamayalim.

Bu isi Senol Günesten daha iyi yapabilecek olan var mi?

Manchester United da Alex Ferguson 40 yili askin teknik direktör. iyi kötü günleri oldu. Neden bizim Ferguson'umuz olmasin Senol hoca?

Kötü günde sahip çikalim takimimiza. Unutmayin bizim idealimiz sadece ve sadece puan tablosunun üstünde bitirmek degil ligi. Bunu geçen sene istesek yapabilirdik. Bizim idealimiz onurumuzla ligin tepesinde bitirmek ligi. Örnek olarak, güzel ve centilmence futbol oynayarak.

Bunun için iyi niyetle emek veren degerli hocamiza ve onun talebelerine biraz saygi, biraz insaf...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)