Sayfa 2 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 386 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara?yi kovabilirim!

Guests
    Ziyaretçi

cevaplara geçelim Crazy_OfLu61_

1- adam gibi oynamaktan kastin nedir? yattara gibi adam 90 dakka yatar 91. dakkada yaptigi ortayla sana maçi kazandirir. her maçta takimi hucuma kaldirir.

2- iki dakikada iki sari kart. birincide gördügümüz gibi hiçbir hareket yapmadi sariyi gördü. ikincide düdügü duymamistir. bundan dogalda bir hareket olamaz.

3- o bilek hareketleriyle süratiyle takimi hucuma kaldiriyor. takimda düzgün orta yapan tek isim. duran toplari kullanabilen tek isim.

4- turu kaybeden yattara degil. 2 trilyon alan kazma gökdeniz. ve 1 trilyon alan her sezon öncesi yedek kalirsam giderim diyen kazma mehmet. 2 trilyon isteyen ama iki maçtada tekolumlu hareketi olamayn hüseyindir.o paralari aliyorsaniz o golleri aticaksiniz. atamiyorsaniz dogru amatör kümeye esenlerspora.

engin bilgilerinizi daha faydali isler için kullanirsaniz çok daha yararli olur.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Perhaps bende maç 1-0 olur ama biz savunmayi yaramayiz yararsakta farka gideriz demistim arayip bulamadim ama dedigimde oldu!!!

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı
    Hee yattara kovulursa yaninda mehmet,gökdeniz,erdinç,hüseyininde ipinin çekilmesi lazim iste ben o zaman yönetime yönetim derim radikal karar alindimi öyle alinir. Bunlari yaptiktan sonrada boslugunu 2 kat seklinde doldurmalari lazim oda bir gerçek..

Sezon basladi beyefendi, bunlar bu dediklerinizi iki senede yapamazlar..Ama Yattara yi sizin de desteginizle gönderebilirler...O zaman onun yerine siz mi oynarsiniz, Bi-rezil-ya kafilesinden biri mi, yoksa Istanbul medyasindan zil taktiracaginiz biri mi onu birlikte görürüz...

Perhaps bende maç 1-0 olur ama biz savunmayi yaramayiz yararsakta farka gideriz demistim arayip bulamadim ama dedigimde oldu!!!
    ben hatırlıyorum benimde içimde yumrulanan en kötü ihtimaldi ve dediğin gibi oldu malesef korktuklarımız başımıza geliyor.....bizim takım için böyle ölümüne kapanan takımlarla oynamak kabus oluyor çünkü bizim takım futbolu seviyor...

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Cevat KOL

Anorthosis
    maçindan sonra hemen eve gittim. Elenmenin verdigi üzüntü ile nasil
    araba sürdügümü bile hatirlamiyorum. Bir anda kendimi kapinin önünde
    buldum. Es dosta cevap vermemek için cep telefonumu bile kapattim.
    Kapiyi küçük oglum Yunus Emre açti. Sirtinda Bordo-Mavili forma vardi.
    Ne o ne de ben birbirimizin yüzüne bakamadik. Üstelik ben medya
    mensubuyum, tarafsiz olmaliyim ya. Ya fanatik Trabzonspor taraftari
    olan babalar nasil bakacakti çocuklarinin yüzüne? Ben bakamadim
    çocugumun yüzüne; sayin Aktug ve komutani Senol Günes umarim siz
    bakmissinizdir. Sanmiyorum... Çünkü sizin çocuklariniz yaninizda bile
    yok. Haberi çiksin diye gazetelere transferi cep telefonu ile mail atan
    Bozoglu hiç bakamaz çünkü o duyguyu daha tatmadi bile!

Böyle
    bir yönetimin yapacagi tek sey var... Taraftar maçin sonunda koro
    halinde söyledi... O slogana kulak vermek yeterli olacak...

Yönetim Istifa...

05.08.2005
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Gurbette yasayan taraftarin bitmeyen çilesidir yenilgi sonrasi
    yasananlar. Belli bir evreyi asmis olanlar ya kulaklarini tikiyor
    söylenenlere ya da iki agir söz ile -karsisindakini rencide
    ederek- cevap vermek zorunda kaliyor. Peki bu evreyi tamamlamamis,
    arkadas grubu içerisinde tek TRABZONSPOR sempatizani olan çocuklarimiz
    nasil kaldirir bu yükü o küçük omuzlarinda ? Neler yasarlar küçük
    bedenlerinde, hayal dünyalarinda... Bes yasinda bir çocuga yenilginin
    tarifini yapmayi, arkadaslarinin
    onunla alay ettiklerinde nasil karsilik vermesi gerektigini anlatmanin
    zorlugunu yasamayan bilemez...

Geçen yil havaalani organizasyonlarindan birisine
    götürdügün oglum "baba yattaranin yüzü, kara degil kahverengi imis"
    demisti. Bes yasinda bir çocuk yattara sempatizani ise, bu yattara'nin
    oyuna katkisi kadar sempatik hareketleri ile TRABZONSPOR
    sevgisine ne denli katkida bulundugunun göstergesidir. Durum böyle iken
    kimse Yattara'yi satmak gibi basit bir düsünceye sahip olamaz...

Taraftari uyuttugunu düsünen, kendi suçlarini baskalarinin
    üzerine yikmayi düsünen bu yönetime "YÖNETIM ISTIFA" cümlesi
    yerine, "O MEVKIDE OLMAK SIZLERE VICDANEN BIR RAHATSIZLIK VERMIYOR ISE;
    LÜTFEN GÖREVINIZE DEVAM EDIN" diyorum...

Yattara satilik

05 Agustos 2005 Cuma

Vatan haini degiliz
    Trabzon, Anorthosis?e elenisinin ardindan suçlama yarisina girdi. Faturanin büyügü ise Ibrahim Yattara?ya çikti. Baskan Atay Aktug, ilk maçta kirmizi kart görerek takiminin elenisinde büyük pay sahibi olan Gineli futbolcu için, ?Onu kovabiliriz, isteyen varsa hemen gelsin? açiklamasini yapti. Yattara?nin büyük bir sorumsuzluk gösterdigini ve bunun bir ilk olmadigini belirten Aktug, ?Benim ve yönetimimin düsüncesi böyle. Çogunluk bu kanaatte ve onu kovabiliriz. Bir kaç gün içinde bu kararimizi netlestirebiliriz? dedi. Bu arada Yattara?nin Fransa?nin Nantes takimiyla görüsmesinin de ortaya çiktigi bu durumun yönetimin Gineli?ye olan öfkesini arttirdigi vurgulandi.

Yazik yazik yazik

Arkadaslar birkaç gün önce haber Trabzonsporun Nantes a Yattara yi satmaya çalistigi ile ilgili idi, gazetelerde yer aldi..takip edenler hatirlar...hatta o haberlerden sonra taraftarlar olarak bu forumlarda Ist. basininin uydurmasi demistik...( kaldi ki MYilmaz a verdikleri ve Yattara ya verdikleri para ve onlarin bu takimlara verdikleri, Cem Yilmaz a malzeme olacak düzeyde)...ben ise böyle bir saçmaligi yönetimden -malesef- bekliyordum, o yüzden asagidaki imzami o günden beri kullaniyordum...

Maçtan sonraki - yine takip edenler farkindadirlar ki- bu yönetime destek veren taraftarlardan birisi idim...ancak artik görüyorum ki bu yönetim bu takima zarar vermeye baslamis...

Tolga yi sattiniz, Yattara yi satacagiz diyosunuz....Takimi satiyo musunuz?

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kendi beceriksizliklerini Yattaranin üzerine yikrak güya tek suçlu Yattara olacak yemezler. Yattara olmadigiz zaman neler yapabildigimizide gördük. sadece sag kanat var onuda satarsak bakalim nolucak. Basimiz büyük belada

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor göze hos futbol oynamiyor takimda top yapabilen teknik denilebilecek 2-3 tane adam var Yattara'yida gönderirsek sag kanattan topu ancak elimizle tasiriz hücuma eger bu saçmaligida yaparlarsa kullanicimi bloke ettirecek kadar kötü seyler yazabilirim

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

Yattara elbette suçlu elbette cezalandirilmali ama satilmasi gibi bir düsünce o-l-a-m-a-z ama iyibir cezaya ihtiyaci var

kimse kendi kabahatini yattaraya yüklemesin aklinizi basiniza alin bu takimdan gidecek birisi varsa oda beceriksiz yönetimdir adamlarin kafasini iyilestirme ile karstiracaksiniz sonrada suclu ilan edeceksiniz yok böyle bisey bakin hüseyinin performansida iyilestirme tartismasindan sonra nasil düsdü

Nereden
    Avrupa Diğer

Rakipler 10 kisi kalinca cosuyor[img]smileys/smiley1.gif[/img]

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Crazy_OfLu61_ Yazdi:

Hee yattara kovulursa yaninda mehmet,gökdeniz,erdinç,hüseyininde ipinin çekilmesi lazim iste ben o zaman yönetime yönetim derim radikal karar alindimi öyle alinir. Bunlari yaptiktan sonrada boslugunu 2 kat seklinde doldurmalari lazim oda bir gerçek..

Bu listeye Tayfun,Lee ve Volkanin isimlerinide eklesek iyi olur.Nede olsa Baskan Takimi satiliga çikarmis.(Dikkat etsede taraftar onu satmasin)

yattara ise bu listenin en sonunda yer almali.

Yattara satilmaaaaaaaz adamin formda oldugu zaman naaptiginigecen sene sampiyonlar ligi macinda gormedi heralde sayin aktug sorarim sana diyelim yattarayi sattin yerini kiminle kapaticaksin soruyrum sana...

artik trabzonspor gelecegeni baksin oyle oyuncu kovmak yok oyle hele yattara

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara da sasirdi tabi.Ilk geldiginde Samet Hoca onu yedekte bekletip forma vermedi,keyfi olursa verdi.Ziya Dogan da ayni seyi yapti hatta maç tehlilkeye girince kurtarici olarak sahaya sürüldü.O kadar iyiyim tek basima maç çevireceksem niye yedeigim diye düsünmüstür kesinlikle.

Taraftarin sevgisi ona dogru kayinca Gökdeniz'den saha içinde yeterince destek görmedi,hatta zaman zaman bazi maçlarda Gökdeniz hiçde hakki olmadigi halde hasladi Yattarayi,Fatih yapsa sözüm olmaz kaptandir kendisi ve bu takimin her seyidir.

Senol Günes olaya daha profosyonel yaklasip hakettigi formayi verdi ona.Bence en dogru hareket oldu.Bu seferde yönetim ayari tutturamadi.Ne bileyim en azindan insan sezon istatistiklerine bakarak kimin takima ne kadar katkisi olmus diye bir degerlendirme yapip ona göre ücretlerde ayarlama yapar.

Tamam adam çok para alirsa daha iyi oynayacak diye bir sart yok ama bugüne kadar yaptigi hizmetlerin karsiligi olarak en azindan normal bir seviyeye çekilir ücreti.

Yönetimimiz Emrah ile Yattara arasinda bile denge saglayamiyorsa bu iste bir sakatlik vardir.

Aldigimiz kombineleri yaktik.Yattarayi satsinlar artik hiç maçlara gitmeyelim.Bunu istiyorlar herhalde.Böyle dangalakça bir yönetim sergilenmez.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

balon haber, ba$ka hicbir$ey degil...

yine kandik ezik basina...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BIZ KENDI DEGERLERIMIZE SALDIRMAYI MARIFET SAYARSAK,IST.MEDYASIDA ONU SATAR,ÖTEKINE SÖVER BIZ DE AVAL AVAL BAKARIZ.SIRA FATIH'E GELMISTIR.YARINDA ONUN BILMEM HANGI AVRUPA TAKIMINA SATILDIGINI YAZAR SATILMIS BASIN.ONLARIN ARAYIPTA BULAMADIGINI ELIMIZLE AGZIMIZLA ONLARA VERIYORUZ.EY YATTARA SATILSIN HATTA ONUNLA BIRLIKTE BASKLARIDA SATILSIN DIYENLER BU ADAMALAR SATILINCASAMPIYON MU OLACAGIZ? KENDINIZE GELIN LÜTFEN !

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

crazy oflumusun nesin kidemli olmussun ama...futbol kidemin sifirin altinda.....yattara bu takimin hücum gücünün %90 idir fatihle birlikte......bmn ye havadan mesaj atmakla bisi olmaz.....yatatara yi satmak bu takimi satmaktir...trabzonlu damarin tuttu galiba bizim olsun ama ahemesrimiz olsun hesabi....geçen sezonun maç basi ortalama istatistiklerine göre yatatara asist karalidir....9 - 10 tanede golü vardir.....fatih in tekbasina aldigin ggibi görünen çogu maçinda asistleri yapan yattara dir...ayaginda top tutma özürlü olan muhtemelen senin de dünya stari dedigin gkdeniz kazmasinin yerinde baska bi forvet olsaydi...geçen sezon heralde 25-30 asist yapmis olacakti....sen önce senin çok beendigin kazmalar varya nedense hepside trabzonlu...hüsein...mehmet tayfun...hasan....önce onlari bi kovda onden sonra konusssss......arkadaslar bence su kidem meselesinide bi halledin...çok mesaj yazan deil..adam gibi dogru düsgüm mesaj yazan üyeler kidemli olsun.......saygilar...baskan defol...sari bozoglu...1,5 trilyona burun kiviran hüsein kazmasi....1 trilyonu az bulan mehmet kazmasi....en fazla para alan ama bu takimin geçen sene smpiyonluuna

bu sene smpiyonlar ligine... takim içi dengeler in korunmasinda ki ana faktör olan gkdeniz kazmasi sen de defol.....yatara yi satatan takimi satar ...takimimizi satmayalim....200 milyar alan bu adami öpüp alniniza kotun...saygilar

Nereden
    Almanya

Beyler..Yattara son haftalard daha dogrusu aylarda ne yapti ki onun gidisi icin yaniyorsunuz??

Yattara bazen öyle sahane futbol oynuyor ki, fatih gibi para almayi hak
    ediyor..Ama o mactan sonra tüm medyalar,taraftarlar onu simartiyor ve
    bizim Simarik Cocuk oyuna geliyor...

Onu yakan disiplinsizligidir bence.

Eger istikrarli top oynarsa, yani hep ayni düzeyde oynarsa,yada 1-2mac
    teklese birsey degil,problem olmaz her futbolcu bazen kötü performans
    ilie yakalanir..Ama bizim Yattara bi oynuyor 10-15mac oynamiyor..olmaz
    böyle..O kadar da kulagi cekildi,anlamadi...

Bence ligin yarisina kadar sans verilmeli...Eger sansi degerlindirmese GÖNDERILMELI!!!

Alıntı ARNAVUT61 Nickli Üyeden Alıntı
    Yattara bu takimda SULTAN dan sonra gönderilecek en son kisi ona gelene kadar neler var neler basta transfer komiten sayin baskan ve nufüs kagidinda trabzon yazan ama memleketinin takimindan trilyon kazanip yinede kazandigini begenmeyen sözde TRABZONSPORLU oyuncularin varya önce onlari gönder

iste mesaj bu tebrik ediyorum.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı TrabzonStorm Nickli Üyeden Alıntı

Sezon basladi beyefendi, bunlar bu dediklerinizi iki senede yapamazlar..Ama Yattara yi sizin de desteginizle gönderebilirler...O zaman onun yerine siz mi oynarsiniz, Bi-rezil-ya kafilesinden biri mi, yoksa Istanbul medyasindan zil taktiracaginiz biri mi onu birlikte görürüz...

Yoooo yattaranin yerine biz oynayamayiz ne haddimize ama siz onunla maça çikip saçma sapan kirmizi kartlar görmesin diye, adam gibi oynasin diye pesinde dolanirsiniz!!!

Nereden
    Ankara

yattara bugüne kadar kaç kirmizi kart gördü agziniza dolamissiniz adam bugüne kadar 2 tane kirmizi kart gördü istersen bu dönem için takim basi ortalama al yattaraninki daha düsüktür. öyle haybeye salamayin kardesim. kisisel derdin varsa yattarayla git kendin halet yok kötü oyuncu yok çok kart görüyor. gerçekler ortada. allahtan bu takim taraftari futboldan anliyor, üç sülükler olsa gaza gelip senin gibi yattarayi yolamaya kalkirdi.

Alıntı nihat Nickli Üyeden Alıntı

crazy oflumusun nesin kidemli olmussun ama...futbol kidemin sifirin altinda.....yattara bu takimin hücum gücünün %90 idir fatihle birlikte......bmn ye havadan mesaj atmakla bisi olmaz.....yatatara yi satmak bu takimi satmaktir...trabzonlu damarin tuttu galiba bizim olsun ama ahemesrimiz olsun hesabi....geçen sezonun maç basi ortalama istatistiklerine göre yatatara asist karalidir....9 - 10 tanede golü vardir.....fatih in tekbasina aldigin ggibi görünen çogu maçinda asistleri yapan yattara dir...ayaginda top tutma özürlü olan muhtemelen senin de dünya stari dedigin gkdeniz kazmasinin yerinde baska bi forvet olsaydi...geçen sezon heralde 25-30 asist yapmis olacakti....sen önce senin çok beendigin kazmalar varya nedense hepside trabzonlu...hüsein...mehmet tayfun...hasan....önce onlari bi kovda onden sonra konusssss......arkadaslar bence su kidem meselesinide bi halledin...çok mesaj yazan deil..adam gibi dogru düsgüm mesaj yazan üyeler kidemli olsun.......saygilar...baskan defol...sari bozoglu...1,5 trilyona burun kiviran hüsein kazmasi....1 trilyonu az bulan mehmet kazmasi....en fazla para alan ama bu takimin geçen sene smpiyonluuna

bu sene smpiyonlar ligine... takim içi dengeler in korunmasinda ki ana faktör olan gkdeniz kazmasi sen de defol.....yatara yi satatan takimi satar ...takimimizi satmayalim....200 milyar alan bu adami öpüp alniniza kotun...saygilar

SSS bi dakka kelimelerine dikkat et, efendi ol. Sen burda yattaranin kalmasi yönünde görüs bildirebiliyosan bende gitmesi yönünde görüs bildirebilirim o benim enn dogal hakkim. Ayrica okumadiysan bi daha oku ben yattara, gökdeniz kazmasi, mehmet kalasi, erdin, hüseyinin bu takimda oynamayi haketmedigini hemen gönderilmesi gerektigini savunuyorum yukarida aksini yazmissin e nede olsa okumadan cevaplamissin.

Bunlar satilsinda yönetim kalsin demedim yönetimde gitsin veya borçsuz kulüp yapmak istiyorum demesin dedik böyle olacaksa bizborca raziyiz transfer yapicaz paramiz yok desinler para vermeyen serefsiz olsun.

Bak benim çevremde bir esnaf var bu yakin tanidigim maddi olarak nerdeyse batmis durum da onun agzindan çikan sözü aynen yaziyorum "adam gibi kaliteli bir topçu alacaksalar bu dar günümde para vermeyennin .... koyayim" yaaa bunu söyleyen bir karadeniz insani gstelik borç ve haciz içinde oturda sende bi düsün.

Bir daha anorthosis faciasina katlanabilirmisin....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)