Sayfa 16 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16
Toplam 386 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 386 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara?yi kovabilirim!

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yattara daha düne kadar Türkiye nin en az maas alan forvetiydi tabiki adamin bazi sorunlari olacak olmasa Trabzonda da durmaz avrupaya giderdi bize düsen onu adam etmek ha yönetim ille birilerini kovacaksa kendi kademelerinden bikaç kisi seçsin 8 ay brezilyada tatil yapanlar olabilir

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu yukari koydugumyazidan sonra bu konuyu daha fazla uzatmanin manasi yok sanirim...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Tribünler Yattara'nin satilmasina kesinlikle karsi cikar. Kayseri macinda oyundan alindigi icin yapilan isliklamayi herkez duymustur heralde.

O bize lazim.

yattaryi satarsak bizim takim iyice gol sikintisi çeker

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara'nin kendini çok büyük gördügünü düsünüyordum ama Kayseri maçinda fikrim degisti. Mehmet Yilmaz'i 1 trilyondan fazla aldigi yerde 200 bin avroya oynuyor bir de milli forma gibi sahip çikiyor Bordo-Mavi'sine.. Ama Yattara'nin da yönetimin de taraftari yanina almaya çalisip polemige girmesikomik.. Eger ciddi bir operasyon varsa kamuoyuna malzeme olmadan o is halledilir. rum maçinin suçlusunu çikarmaya çalisiyorlar. Yattara'si da Gökdeniz'i de Tayfun'u da yönetimi de suçu kendilerinde arasinlar, bizi kullanmaya çalismasinlar...

Yönetim ilk defa acemilik yapti bana göre. Çok kötü zamanda dagildilar. Olaganüstü kongrede güven tazelemeri gerekir.. Tek liste gireceklerini bilsem dahi bu gerekli..

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yilar sonra buldugumuz ender yetenek.....

Bu adamin özel seyircileri var arkadaslar....

Ayrica istatistik seven arkadaslar dabiraz kurcalasin bakalim..

Kaç dakika oynamis...kaç gol,kaç asist,kaç isabetli pas, vb.....

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu adamin gidisi taraftarin azalmasina da neden olabilir cok güzel ortalari war fatih sultan tekke yi cok iyi beslio o ortalariyla bence super bi adam

BIZIMKISI BIR ASK HIKAYESI

Aslinda hazirlik kamplarindan beri süregelen ve famagusta maçlariyla doruga çikan yanlisliklar ve sanssizliklar zincirinde, yönetiminden taraftarina, futbolcusundan teknik direktörüne herkesin hatasi oldu...Ayrintilarini herkes biliyor, tekrara gerek yok...Bunlarin arkasindan da iki olay gündeme oturdu; Aktug-Yattara ve Yönetimin istifasi-kongreye gidis...

Tabii elenme sonrasinda öncelikle Atay Aktug un klüp baskani olarak, tepkileri yönlendirecegi ve suçu üzerine atacagi bir odak gerekiyordu...Bu olay, öyle bir iki demeçle geçistirilecek bir is degildi...Seçenekler arasinda yönetim kurulundan istifalar istenmesi, Senol Günes in suçlanmasi, kirmizi kart gören Yattara ya yüklenilmesi ya da yönetimin tasi taragi toplayip ayrilmasi vardi.....Sayin Aktug da bu seçenekler içinden, klübe en az zarar verecegini düsündügü Yattara olayini medyanin önüne atti..Bu sartlar içinde baska seçenegi yok gibiydi...Tabii bundan sonra bir baska kiyamet koptu...''Yattara yi satani biz de satariz.'' Aslinda baskan da en az bizim kadar sevse de Yattara yi, yaralar kapanacaksa kovmaya razi etmisti kendini...Ancak ipin ucu baskanda miydi yoksa baskasinda miydi?Ipin ucu aslinda taraftarin elindeydi...

Ikinci maç sonrasi ''yönetim istifa'' tepkileri, yönetimin istifalarini baskanin cebine koydu...Kayseri maçi bazi seyleri degistirdi...Baskan hala Yattara olayi ile siyirmayi düsünüyordu...Ancak seyirci Yattara yi yem etmemekte kararliydi...Bu kez seyirci yapti blöfü..Senol Hoca yi öne atti...Yangindan mal kaçiran medya baliklama atladi buna...Dünya üçüncülügü apoleti medyaya karsi Senol Hoca ve Trabzonspor için Kazikli Voyvoda nin kazigi görevini yapiyordu...Kimse onu elestirmeye cesaret bile edemiyordu...ama bu maçta seyircinin tepkisini iyi degerlendiremeyen medya ve -malesef bazi yöneticiler- Senol Günes aleyhinde ciliz sesler çikarmaya basladilar...

Oysa yine yaniliyorlardi...Seyirci hocasini elestirir ancak kilina bile zarar verdirmezdi...Seyirci Kayseri maçinda tribünleri doldurarak gerçek mesajini vermisti..dosta düsmana...Seyirci hiçbirseyini kaybetmek istemiyordu..Seyirci Trabzonsporunu istiyordu...Seyirci herseye ragmen yönetimine de takimina da teknik direktörüne de destegini maç basinda pesinen vermisti...Onunsöyledigi tek sey vardi ''Trabzonsporuma zarar verdirmem''...ve malesef yönetim kendi yerinin gitmekte oldugu korkusundan olsa gerek,bunu hala okuyamamisti...Seyirci bir kez daha yönetimin önündeydi ve bir kez daha takimina yol gösteriyordu...Daha bir ay önce sampiyonlugun en güçlü adayi olarak gösterilen takimini öyle kolay kolay harcatmayacagini ilan ederek ''Artik ben bu olayi sildim,söz bende-herkes sussun'' diyordu...Dogrusu ya, dogrusu da buydu...

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gineli oyuncu yillik 140 bin dolar arti maç basi 2 bin dolar ücret aliyor. Ilk yilda oynadigi maça göre ortalama 176 bin dolar ödenen ve sözlesmesi 2007?de sona erecek Yattara, ikinci yilda ise 215 bin dolar (primler hariç) para aldi. Bu arada basin sözcüsü Ibrahim Sahin, Senol Günes?in kariyerinin tartisilamayacagini söyledi

zaman.com.tr

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Atay Aktug : yattarayi kovabilirim' demisss

BIZIM BASKANDA ÇOK SAKACI!!!

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar, artik bu baslik yeterince konusuldu herkes kendi dusuncelerini belirtti. Son duyumlara gore yonetim Yattaraya iyilestirme yapip mukavelesini uzatacakmis. Basligi kapatiyorum ve insaallah birdaha acmama gerek kalmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)