Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz yeriz, kimseye yedirmeyiz!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı
    Simal Yildizi dogruyu bulduguna sevindim.Yanlis olan birakip gitme mesajindi.Bu foruma yazilarinla olumlu katkida bulunanlardansin.Son zamanda sayimiz epeyce kabardi.Bu yüzden art niyetli olanlari tam olarak anlayamiyoruz.Ama senin su güzel yazindan sonra kalbinde birseyler hissetmeyen,gözleri nemlenmeyen birileri varsa onlar aramizdan ayrilik yazisida yazmadan AYRILABILIRLER.Trabzonsporlu takimina ihanet edeni unutmaz ve affetmez.Gerektigi yerde,uygun zamandagereken cevabida verecektir.

Aslında doğruyu kaybetmemiştim. Benim vedam Trabzonspor'a değil de, BMN'yeydi. Çünkü bir daha aynı şevk ile birşeyler yazabileceğimi sanmıyordum. Hala da bu ağır yara geçebilmiş değil, ama kıblesi seyyar olanlardan değiliz ne de olsa. Sizleri, takımı, yönetimi kısacası Trabzonspor ile alakalı arkadaşlarımı da bırakmak içime hiç sinmedi doğrusu. Madem ki 84'te sokaklarda turdaydık, o zaman bugün de burada olmalıyız, sesimiz hiç kısılmadan.

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her kim ne yazarsa yazsin, ne düsünürse düsünsün ve nasil davranirsa davransin. Benim yaram hafiflemiyor. Aksine her geçen gün daha da artiyor. Birileri kalbimde duran su lanet biçagi çikarsin. Herkese küfretmek istiyorum. Kendime de...Kaderimize de...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SEVGILI ZISINOLI ELBETTE YARAMIZ DERIN,KAYBIMIZ BÜYÜK.AMA SONUÇTA KAYBOLAN BIR TUR BÖYLE BAKMALIYIZ.AKSI TAKDIRDE HEPIMIZIN ISI DAHA DA ZORLASIR.TRABZONSPOR'UMUZU KAYBETMEYELIM.BÖYLE BIR ORTAMDAKI BIRLIKTELIGIMIZI KAYBETMEYELIM.YENI BIR SEZON BASLIYOR.YENI UMUTLAR YESERMELI.BASKA SANSIMIZDA YOK.BASKA TRABZONSPOR'DA YOK...

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor?a destek ziyareti
    Bayindirlik ve Iskan Bakani Faruk Özak, AKP Trabzon Milletvekili Cevdet Erdöl, eski kulüp baskanlarindan Mazhar Afacan ve eski yönetim kurulu üyelerimiz bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?ne gelerek Sampiyonlar Ligi?nden elenen takimimiza bir moral ziyareti yapti.

Yönetim Kurulu Üyelerimizin yaninda Senol Günes?in de katildigi ziyarette, Baskanimiz Atay Aktug bu ziyaretin kendilerini son derece memnun ettigini ifade ederken Faruk Özak ise ziyaretleri hakkinda söyle konustu: ?Trabzonspor?un aldigi sonuç hepimizi üzdü. Ancak Trabzonspor gibi büyük bir camianin bu maglubiyete ragmen birlik ve beraberligini kaybetmemesi gerekir. Ben inaniyorum ki, Trabzonspor kisa sürede istenilen düzeye gelecek ve yine basarilar elde edecektir ve bu basarisizligi unutturacaktir.?

05.08.2005 17:47:00

trabzonspor.org.tr

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bizim Trabzonspor sevgimizde en ufak bir eksilme olamaz aksine sevgi dahada büyüdü, dahada perçinlendi ama Trabzonsporumuzu bu hale getirenlerdende hesap sormak en dogal hakkimiz..

Bunlar devam ederse is isten geçmis olmayacakmi... Imzamda yer alan kelimeleri gene tekrarliyorum.

Yüregiyle oynayan Fatih ve simko kalsin alayi gitsin bu vakitten sonra onlardan hayir gelmez...

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ula bu takim benim kocam sanki beni ne kadar sey etsede ondan vazgecemiyom

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atlariz uçaktan daha iyi:

TEMEL'IN ÖFKESI
    Bir Ingiliz, bir Alman, bir Fransiz ve Temel, ayni uçakta seyahat etmektedir. Ingiliz, bir telefon görüsmesinden sonra, "açin kapiyi, atacagim kendimi asagiya" diye bagirmaya baslar. Sakinlestirip, ne oldugunu sorarlar. "Simdi duydum, annem genel eve düsmüs" der. Bir süre sonra Alman bir telefon görüsmesi yapar ve o da "açin kapiyi atacagim kendimi" diye feryad eder. Onu da yatistirip ne oldugunu sorarlar. O da ayni cevabi verir. Az sonra bir telefon görüsmesi yapan Fransiz da "açin kapiyi, atacagim kendimi asagiya" diye bagirir. Onu da güç bela teselli edip ne oldugunu sorarlar. Fransiz da annesinin genel eve düstügünü söyler söylemez, Temel büyük bir öfkeyle yerinden firlar:
    -Açun ulan kapiyi, atacagum kendumi asagiya!
    Temel'i büyük güçlükle tutmaya çalisirken sorarlar:
    -Sana ne oldu ki?
    Temel:
    -Ula bu kadar orosbi cocugunun arasinda duracaguma atarum kendumi asagiya daha eyi daa!!

Bu günün, durumumuzun hatirina..

Atmayalum artık kendumizi aşağiya!

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

simal supersin super[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Buradaki arkadaslardan biri yazmisti da çok hosuma gitmisti.

'TRABZONSPOR ÖMRÜMÜ YEDIN,AFIYET OLSUN IKINCISINI SÖYLEDIM.''

Afiyet olsun Trabzonspor.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

03-08-2005 birçok taraftar bunlarin birçogunu yasadi sende çok güzel kaleme dökmüssün eline saglik.

Ertesi gün BMN girdim birçok genç kardesim belliki stresi hala üzerinden atamamisti tamam onlar gençte yasi kemale erenler bile ben destek dedikçe saldirmislardi klavyeden acep simdi onlar nerde....

Tekrar yüregine saglik.....[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maçtan beri bugün ilk defa girdim siteye

çünkü neyazacagimi ve söyleyecegimi bilmiyordum

halada öyleyim gazete okumadim tv izlemedim kayseri maçini bile hala izlemedim

ama kizgin degilim sadece biraz süre lazim herkese sakin kafayla düsüNmek için

SIMDI DESTEK ZAMANI

Hüseyin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her zaman bordo mavi

her yerde bordo mavi

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

.

kutoz
    Ziyaretçi

Çarsamba aksami BMN.ye girmis olsaydim, sanirim öfkemin esiri olmus, kirilan gururumun yarattigi artçi soklarin etkisiyle, çok kötü cümleler kurabilirdim. Acimi yüregime gömüp, bir kaç gün ara verip, BMN.ye girmeyi kendimce uygun gördüm.

Iyi ki de böyle yapmisim. Ama beni en çok sevindiren de, BMN.nin bu tramvayi üzerinden erken atip, Trabzonspor'umuza sahip çikmasi. Bu yüzden, bütün arkadaslarima sahsim adima tesekkür ediyorum. Bize yakisan da budur. Çünkü baska Trabzonspor yok...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)