Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 69 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kayserispor Maçi Organizasyonu

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tamam bence de istanbul da ki gibi deil trabzon biz istanbuldaki trabzonlular olarak isteriz tabiki maçlarin istanbul da oynanmasini ama trabzon un özelligidir o kent istanbul takimlarinin sampiyonlugunda 80 ilde korna sesi verken 1 il de oda trabzon da sessizlik hakim iste biz zaten bu yüzden büyügüz farkliyiz ama bu farki yasatabilen seyirciye sahip deiliz malesef istanbul daki seyircimiz gibi keske trabzon da ki seyircimiz de etkileyici olsa malesef olamiyo anlamiyorum neden ????

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ts_unami61 Nickli Üyeden Alıntı
    hayden maca

Kazim Koyuncunun kemiklerini sizlatmayin daha fazla Trabzonda olan tüm Trabzonsporlularin bu maça gidip futbolcularimiza moral vermesi lazim.Dosta düsmana kim oldugumuzu gösterelim.Bizans medyasinin salyalari akmaya basladi Trabzon karisacak zannediyorlar....NAAAAH serefsizler çok beklersiniz.Haydi Trabzonum...

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Acaba Trabzonda rakip takim taraftarlarinin olmayisindan dolayimi daha etkileyici olamiyoruz.Yani bizi kamçilayacak,bize karsi çikacak bi rakibimiz yok.Bu yüzden arada birbirimize bile giriyoruz..

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Avni akerdeki tek sorun avni akerdir!!!!!!!! oraya adam gibi tribünler yapsalar direkleri milletin önünden çekseler maratonu siniflara ayirip milletin ortalarinda demir parmakliklar çekmeseler maratonda boydan boya pankart resim açabilecek sekilde temizleseler, kalearkalarini adam gibi yapsalar o taraftar her sekilde gazagelir millet sikildi artik ayni stada gelmekten birtane ts li varmi avni akerin suanki halinden memnun olan insanlar stada zaten içi sinmeyerek geliyor.yapilacak sey önce stadi adamakilli yapmaktan geçer bak sonra taraftar nasil gazageliyor. Ho dedinmi akustigiyle yikilan stadda kim bagirmaz avni akere 300m evim var evdekiler ses gelmiyor diyor stad yikilirken bile.

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

melrok Yazdi:

baska takimlar avrupada 5, 6 yigince rezil olmuyorda bizmi olduk simdi. 29 yasindayim hayal meyal bir sampiyonluk hatirliyorum. hayatim boyunca hep ankarada yasadim ve çevremde her zaman üç sülük taraftari fazla oldu. jimnastikçilere 7-1 yenildigimizdede Trabzonsporluydum, simdide Trabzonsporluyum. sampiyonlugun kaçtigi maç sonrasi 96'da Trabzonsporluydum, simdide Trabzonsporluyum. bunu su andada bagira bagira söyleyebilirim her zaman basim dik. ben bu takimdan hiç bir zaman ümidimi kesmedim, kesemem. bu yil sampiyon TRABZONSPOR

Tutkudasim yazmak istediklerimin aynisini benden önce yazmissin sana aynen katiliyorum..Izmir de degil de TRABZON da olsaydim kosa kosa maça giderdim..Imkanlarim elverse de uçakla sadece maç için gitseydim TRABZON a....

Taraftarimizin takimimiza sahip çikmasini bekliyorum....

14 MAYIS 2006 DA ...IZMIR GÜNDOGDU MEYDANINDA HORON'A...!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TS:0 D.Kiev:2 Medyanin Beklentisi: Trabzon dagilir,bu moral bozukluguyla ligde yarisamaz.. Sonuç: Medya avucunu yaladi..

TS:0 febe:2 Medyanin Beklentisi: 10 kisilik febeyi yenemeyen TS kesin dagilir.. Sonuç: Ayni

Konya:1 TS: 1 Medyanin Beklentisi: Takimin sampiyonluga oynamasinin en büyük faktörü olan Ziya Dogan istifa etti, dolayisiyla Trabzon yaristan kopar.. Sonuç: Ayni

TS:1 Anorthosis:0 Medyanin Beklentisi: Trabzon dagilir, ligde varlik gösteremez.. Sonuç: Allahin izniyle yine avuçlarini yalayacaklar.. Onlar birilerini yalamaya aliskin zaten, avuçlarini yalamalarina da biz alistirdik..

Not: Örnekleri çogaltmak mümkündür..Ayrica sonuç kismina yazdiklarim duygularimla yazdiklarim, öyle olmasini umuyorum..Umuyorum kiyönetimimiz kendine çeki düzen verirse bu soku atlatacagiz veumdugum sonuç gerçeklesecek..

Edited by: Berat Tekke

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

TS:0 D.Kiev:2 Medyanin Beklentisi: Trabzon dagilir,bu moral bozukluguyla ligde yarfisamaz.. Sonuç: Medya avucunu yaladi..

TS:0 febe:2 Medyanin Beklentisi: 10 kisilik febeyi yenemeyen TS kesin dagilir.. Sonuç: Ayni

Konya:1 TS: 1 Medyanin Beklentisi: Takimin sampiyonluga oynamasinin en büyük faktörü olan Ziya Dogan istifa etti, dolayisiyla Trabzon yaristan kopar.. Sonuç: Ayni

TS:1 Anorthosis:0 Medyanin Beklentisi: Trabzon dagilir, ligde varlik gösteremez.. Sonuç: Allahin izniyle yine avuçlarini yalayacaklar.. Onlar birilerini yalamaya aliskin zaten, avuçlarini yalamalarina da biz alistirdik..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Not: Örnekleri çogaltmak mümkündür..Ayrica sonuç kismina yazdiklarim duygularimla yazdiklarim, öyle olmasini umuyorum..Umarim yönewtimimiz kendine çeki düzen verirse bu soku atlatacagiz veumdugum sonuç gerçeklesecek..

ilave olarak kaybedilen fenerbahçe maçindan sonra sanirim konyaspor ile oynayacagiz. tv8 de bir spor programinda maçlarin tahmininde konyaspor bu maçi alir. tahmin 0-2 olur dediler.

sonuç trabzonspor'umuz 4 tane ile gönderdi konyaspor'u

ilave 2feneri simdiden sampiyon ilan edenler,fenerin berabere kalmasindan sonra yorumlari bekliyorumEdited by: gerçekefsane

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Karambol Nickli Üyeden Alıntı

utku61 hocam göz problemin mi var çilginlar'i yazmadim diyosun yazdigna bak simdi..

''Ama kimse Çilginlar,taraftar dernegin,birligi birlesil dernekler vs vs..orada olalim demesin,Dün gördük ki hepsi sinifta kaldi..5 dakika bagirmayla bu isler olmuyor.''

burda ne yaziyo..?

çilginlar'a laf diyecek kadar tribüncü olun önce ondan sonra biseyler yazin.

saygilar.

Yazdiklarimi iyi oku sonra bana yorum yap orada ne yaziyor! Sadece Çilginlari kastetmedim yaziyor!!! Dikkatine...Bu konuda seninle de fazla bir tartismaya girmem..

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı kelkitli29 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı emre81 Nickli Üyeden Alıntı
    Beyler bence Trabzonspor'un dogru dürüst bir tribün organizasyonuna ihtiyaci var Ani akerdeki kitle sirf kuru gürültü. Olimpiyat stadindaki gibi destek veren susmayan bir taraftar kitlesi olusturmak lazim bunun için neler yapilabilir arastirilmali, bizde bunun üzerine tartismaliyiz bence. Sadece konusmak degil artik aksiyon zamani herkes sapkasini önüne koyup düsünsün.

cok kolay. Avni Akeri yikacagiz istanbula stad yapacagiz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

bak bu dogru iste olimpiyatda 2.maca gittim .1.gençler kupa digeri istanbul ikiside harika ,biz harika destekliyoruz istanbuldaki taraftar bu isi biliyor abi gruplasma yok,7-70 herkes bagiriyor, olay bu ,gol gol diye adamin birini bagirtmiyoruz,kim dediyse o adama bagir diye,

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı kelkitli29 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı emre81 Nickli Üyeden Alıntı
    Beyler bence Trabzonspor'un dogru dürüst bir tribün organizasyonuna ihtiyaci var Ani akerdeki kitle sirf kuru gürültü. Olimpiyat stadindaki gibi destek veren susmayan bir taraftar kitlesi olusturmak lazim bunun için neler yapilabilir arastirilmali, bizde bunun üzerine tartismaliyiz bence. Sadece konusmak degil artik aksiyon zamani herkes sapkasini önüne koyup düsünsün.

cok kolay. Avni Akeri yikacagiz istanbula stad yapacagiz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de Maratondayim

Ben Çarsamba günü maça Gümüshane'den gittim. Kahrolduk, ama o günü içimize gömdük. Bugün maça yine gidiyorum. Yine gidecegim, vazgeçmeyecegim. O benim sevdam. Gelirken iki arkadasimi da getiriyorum. Sizde öyle yapin ikiye katlayalim.

Selamlar...

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet iste böyle.herkez gitsin ve doldursun stadi. gerçek taraftar böyle olur. HER ZAMAN TAM DESTEK ...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben yol kale arkasi p10dayim kale arkasinagelenwar miya geçen famagusta maçinda içerigirene kadar wlalaaaaaaaaa öldük

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HAYDI HERKES MAÇA....

keske gökten 200 milyon insede ilk ucakla trabzona gidip maci izleyip doneyim

TRABZONDA OLUPTA MACA GITMEMEZLIK LÜTFEN KIMSE YAPMASIN GÜN DESTEK VAKTIDIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende maratondayim orada görüsmek üzere

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HAYDI HERKES MAÇAAAAA

BENDE KAHVEYE GDIECEM

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TARAFTAR KENDINE YAKISANI YAPTI.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)