Sayfa 3 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 778 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maçýn En Ýyi Oyuncusu

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

ELLER

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Maçin adami GEMININ KAPTANIDIR.HERZAMANDA ÖYLE OLACAK HERHALDE.

TRABZONSPOR'UN ÇOK PARASI YOK,OLMAYACAKTA.MADDI ANLAMDA FEDAKARLIK YAPARAK NE KADAR BÜYÜK TRABZONSPOR'LU OLDUKLARINI GÖSTERENLERI SOGUTMAYA HAKKIMIZ YOK.BURADA YAZIP ÇIZEN VATAN EVLATLARINDAN KAÇ TANESI GÖKDENIZ'IN YERINDE OLSA FENER'IN VERDIGI PARAYA TAV OLMAZDI ACABA?SAHIP OLDUGUMUZ DEGERLERE SAHIP ÇIKALIM.SAHIP ÇIKMAYANLARI UYARALIM.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

FATIH SULTAN TEKKE

Bencede maçin en iyisi ellerdi iyi toplar çikardi iyide oyun kurdu Fatih'te iyiydi gerisi hikaye...

FATIH TEKKE

Fabiano Eller

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Dünkü maçin adami GÖKDENIZ KARADENIZdir..

TSunami - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Fatih Tekke'yi maçin adami falan seçmeniz saçma. eger o siralamada olursa digerleri hiçbir zaman seçilemez[img]smileys/smiley2.gif[/img]. onu ayri tutalim.

bence celalettin de gayet iyiydi. en azinda ayakta kalan, oynamaya çalisan, hirsli topçularimizdandi. özellikle ileri çiktigi zamanlarda gayet faydali oluyor.

vizarian - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis
    Yaþ
    43

[img]smileys/smiley32.gif[/img]sultan ve Eller[img]smileys/smiley32.gif[/img]

gerçekefsane - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Dünkü maçin kahramani

FATIH TEKKE disinda HERKES KAHRAMAN ,

çünkü bunlari bize yasattiklari için

asil kahraman senol günes ve teknik heyet'tir

Ya arkadaslar ilk maçta Eller i elestirmistik simdi maçin adami yapiyoruz nerdeyse ...Bir terslik yok mu? Sorun suydu görmezden geliyoruz...

Yönetim;

1-Tolga yi satarak defansi dagitti yerine ZAMANINDA adam alamadi...Ordaki maç o onbirle Eller in ilk maçi idi..Demek ki onbes gün önce alinsa belki defans orda o açiklari vermeyecekti..

2-Maça forvetsiz çikacagimizi pardon düzeltiyorum forvetsiz çiktigimizi maçtan sonra anladik..Hatta Senol Hoca maç sirasinda farketti de Fatih i aldi ameliyat masasindan sahaya...Gerçi M Yilmaz bir gol atsa dalya yapacakti ya sanssizlik iste..ZAMANINDA forvet transferi yapilamadi..

3-Forvetin yoksa gol atamazsin, defansin yoksa gol yersin..(11> 11-3)Bu kadar basit bu bir integral hesabi degil...

Rakibi küçümseyen teknik direktör mü, futbolcular mi, yoksa transferleri kaplumbaga taklidi yaparak halletmeye çalisan yönetim mi?

Tamam her ne sartta olursa olsun bu takimi elemeliydik diyorsunuz...O zaman sorarim; diyelim ki Senol Günes yoktu iki maçta da cezaliydi vs..Yine de kazanmamiz gerekirdi öyle mi...O halde o da suçlu degil...

Senol Günes in de hatalari var, futbolcularin da...ama bu sonu hazirlayan TEDBIRSIZCE davranan yönetim olmustur..

Simdi kalkip yönetim istifa demenin de bir mantigi yok, zarardan baska birsey getirmeyecektir..Olan olmustur..Ölenle ölünmeyecegi gibi, giden turun ardindan da ne yönetimi ne bir futbolcumuzu ne de teknik direktörümüzü kaybetme lüksümüz yoktur....Yönetim hatalarini anlamistir umarim..eger anlamadiysa önümüzdeki iki yilin da sorumlulugu üstlerinde kalir...

Yapilacak iki sey;

1-M.Bozoglu ve Ö.Sari ya kapiyi göstermek,

2-Orta saha, defans ve sol kanada bireri adam gibi oyuncu almak..Edited by: TrabzonStorm

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Ben tek tek dün forma giyen oyuncularimizi degerlendirecegim:

Jefferson: Iyi kaleci, iyi transfer ama savunmadan çook çekecek...

Emrah: Galatasaray'a gitseydi acaba daha mi iyi olurdu? Çook top kaybi.

Celaleddin: Bence yüregini emegini koyan tura inanan adamlardan biriydi. 95. dakikada orada olmasi bile çok önemli.

Fabio Eller: Iyiydi, nerede duracagini biliyor, topu oyuna iyi sokuyor. Zaman içinde daha iyi olacak. Ah Senol Hoca geçen hafta niye aldin onu oyundan.

Erdinç: Iyi oyuncu ama ne zaman beynindeki sorunlari bitecek. Sakatlanmasaydi yine de oyundan alinirdi herhalde. Giren o saatten sonra Özgür mü, Ufuk mu olmaliydi düsünmek lazim.

Özgür: Girdikten sonra idare etti. Belki daha fazla oynarsa faydali olur.

Hüseyin: Ne oldu sana be Hüseyin? Nerede eski Hüseyin. Birtopun dogru adrese gitmedi. Hep oyunun el freni oldun. Ne demek lazim bilmiyorum ki. Bunun acisi çikar mi bilmem ama sampiyonluk için her maçta geçen sene ki Hüseyin'den bile daha iyi olmali.

Szymek: Bu takim için elinden geleni ardina koymuyor. Sagol be Szymek.

Adem: Kötüydü. Ne seviyeye gelebilecek bilemiyorum. Senol Günes'in yanindan ayrilmaz artik.

Volkan: Vasatti. Ha Lee, ha Volkan.

Lee: Vasatti. Ha Lee, ha Volkan.

Gökdeniz: Ne desem ki bilmem. Iyi futbolcu. Çok iyi bir Trabzonsporlu. Çok fazla sey yapmak istiyor, kendisine yük yüklüyor altinda eziliyor. En gerekli yerde ayakta durmayi beceremiyor. Bütün sezon idmanlarda tek basina kaleciyle karsi karsiya idman yapmali. Geçen sezon Kiev bu sezon... Ama yine de seni seviyorum kalbindeki Trabzonspor sevgisi için.

Fatih: O bir sultan. Özverisi yeter.

Mehmet Yilmaz: Artik ne yapacaksan yap. Hep arkasinda durulmasi gereken bir futbolcu oldugunu düsündüm. Artik umudumu yitirdim.

Yattara: Dün aksam o sahada olmayarak nelere mal oldugunu anladi mi acaba? Çok yeteneklisin her sey para mi? Akli parada olanlarin sahada ne oldugunu görmek çok zor olmuyor. Hüseyin - M.Yilmaz - Yattara. Ahhhh ahhhh....

Tayfun: Senin kabahatin yok kabahat hala bu çocugun hangi mevkide oynayacagina hala karar veremeyenlerde. Stoper mi olacak, sag kanatta mi oynayacak.

Man of the match: Fabiano, Fatih ve Szymek...

Lazkopat61 güzel düsünmüssün böyle bir basligi.Ismini "man of the match"yerine "Maçin adami"seklinde degistirmeni rica edecegim

Guests
    Ziyaretçi

TS-KINGS;

Dün tura inanan hiçbir futbolcu yoktu.Maalesef rumlardaki yüregin binde biri bizimkilerde yoktu.Eger olsaydi o stadta dalgalanan KIBRIS bayragi için oynarlardi.

Birakin bu iyimserligi bunun hesabi sorulmali.Biz bir maç kaybetmedik biz onurumuzu ve serefimizi kaybettik.Bu trabzonsporun adina sürlümüs büyük bir lekedir...

Onlara yillarca anlatacaklari sahte bir zafer yasatanlar bundan utanmalidir.

Ben çok utaniyorum.Kimse niye utaniyorsun demesin.Bunu diyecek olan adam milli duygularini kaybetmistir.

Nereden
    Trabzon

maçin adami senol günes..

ne kadar kötü oynarsa oynasin bi maçta stoper çikarip baska bi stoper sokmak ne demektir. bunu her iki maçta da tekrarladi. özgürün yerine hasan veya ibrahim gibi savasçi oyuncular yürümeye baslayan takimi 10 kisilik rakip karsisinda hareketlendirebilirdi...

fatih tekke baska soru varmi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Maçin adami kesinlikle Gökdenizdir[img]smileys/smiley7.gif[/img]

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

fatih SULTAN tekke bi kez daha gosterdi ki gol bole atilir buyuk oyuncu bole olur zor pozisyonda bile sakatliktan yeni cikmasina rahmen ben yazarim dedi kral... ne mi oldu sonra gökdeniz efendi(bugune kadar hep savundum kendisini) buyuk topcu kelimesini algilamayanlardan kral in pasinda bulustugu topa okadar mi kotu vurulur ben anlamiyorum arkadas bir maç kurtar bir maç ya senol gunes e ne demeli hangi onemli maci kazandin hangisini eller i cikarip tayfun u koydun sonuc ortada kimse yatttara yi suclamasin bu takimi bizim mahalle bile yener 2 aydir yoneticiler brezilya da rio karnavalina gittiler galiba orda zaten en az 1 milyon euro harcamislardir yok arkadas yakismiyo bize ciksinlar simdi samsun konya ya karsi oynasinlar olmaz arkadas olmaz yeter bu çile....

fatih TEKke

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bir sey daha sölemek istiyorum neden bizim seyircimiz sadece çekirdek yemeye maça gidiyor arkadas anlamiyorum maça gidenlere tesekkür edemiyorum sadece 90 dk a susmayanlara cani gönülden tebrikler

not:maçi futbolcular alamiyosa seyirci almayi bilmeli malesef bizde de o yok

Bukonunun basligi neden "man of the match"? Kime özeniyoruz. "Maçin Adami" dendiginde anlasilmiyor mu? Edited by: pacos_bill

Nereden
    Trabzon

Alýntý pacos_bill Nickli Üyeden Alýntý
    Bukonunun basligi neden "man of the match"? Kime özeniyoruz. "Maçin Adami" dendiginde anlasilmiyor mu?

kesinlikle katiliyorum. düzeltilsin lütfen....

deliadam61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

FATIH TEKKE

Alýntý o_SaRal Nickli Üyeden Alýntý

maçin adami senol günes..

ne kadar kötü oynarsa oynasin bi maçta stoper çikarip baska bi
    stoper sokmak ne demektir. bunu her iki maçta da tekrarladi. özgürün
    yerine hasan veya ibrahim gibi savasçi oyuncular yürümeye baslayan
    takimi 10 kisilik rakip karsisinda hareketlendirebilirdi...
    Maçin heyecani içinde farketmedigini düsünüyorum.Erdinç sakatlandigi için çikarildi

vizarian - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis
    Yaþ
    43

MACIN ADAMI O PENALTIYI VERMEYE KORKAN HAKEM VE YARDIMCISI[img]smileys/smiley7.gif[/img]

TABIKI BI POZIZSYONA SIGIN MIYORU AMA SORU SACMA TABIKI SULTAN BU YAKLASIK 1-2 SENEDIR BÖYLE[img]smileys/smiley1.gif[/img]

FATIH SULTAN TEKKE

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Fatih Tekke Trabzonspor'un 2 senedir yükünü çekiyor bu maçin adami da o, takimi böyle görünce düsünüyorum da acabaavrupaya gitmeli mi diye, Hey gidi Trabzonum neleri söylettin bana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)