Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim Istifa

Birseyleri açiklamaya gerek varmi yönetim hakkinda,suçu bir iki kiside bulup istifaya davet etmenin anlami yok.Suç büyükttür yine hüsran yasattilar bize yeter artik.Rant yapmaya geldiklerini isim gösteriyorlar kendilerini satiyorlar bizlere.Biz TRABZONSPORUMUZ için canimizi vermeye haziriz adamalr Ts nin parasi ile futbolcu alamiyor.7 Ay brezilya sahillerinde-polonya kiyilarinda kizlarla tatil yapmaya benzemez.Uyuttular bizi uyuttular,yeter artik ISTIFA.Tvlerde tarftarlari kandirmanin anlami yok agizlarindan çikan hersey söz yalsandir.Icraatlari yok.Tolga yi tutamadilar ellerinde YETER ARTIK ISTIFA YÖNETIM ISTIFA.....
    Gerisinide siz düsünün...

1 jefferson-1 Eller=Bir bayan bile etmez...
    Edited by: deco

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Bravo sizlere....2 maç sonra "büyük baskan" laflarini duyarim...Bu mu taraftarlik...

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

istifa ederlerse 5 sene daha geriye gideriz. ben istemiyorum istifa falan.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesinlikle yönetim istifa...öyle sadece akbas'lardan sari'lardan istifa isteyerek olmaz bu is..sorumluluk hepsine aittir....bize bu utanci yasatanlarin kalmaya haklari olamaz...

Guests
    Ziyaretçi

gene istifa isteyen herkese ( bu basliga özel degil - diger basiklarda dahil) soruyorum - neden oy verdiniz? yoksa siz oydami vermediniz? oy vermek gibi bir hakkiniz yokmuydu? kime niçin hesap sorucaksiniz?

ya bir dahaki seçimi bekliyceksiniz - yada aksam bazi DENGESIZLERIN yapmis oldugu gibi takim otobüsünü taslar bazilarinin kafasini yararsiniz.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Nereden
    İstanbul

zaten 5 sene geriye gittik..prestij bakimindansa 30 sene geriye gittik...onurlari varsa istifa ederler..dünyanin her yerinde her dalda basarisizliklarin hesabini birileri verir...burda da en büyük suçlu yönetim...bunlar hezeyanla söylemiyorum aksamdan beri çok düsündüm...

Yönetim istifa etsin. Yerine kim gelecek ne degisecek. Varmi alternatif baskan adayimiz.

Bu arada nedense kimse Senol Günes ve teknik ekibinden bahsetmiyor. Bir takim bu kadar ruhsuz futbol oynarmi? Nasil bir hazirlik dönemi geçirdik. Ne oldu bizim mayis ayindaki takimiza. Hüseyin, Szymek, Gökdeniz, Erdinç, Emrah, Celalettin ve digerleri bu kadar kötüyse bunun tek sorumlusu yönetim ve baskanmidir. Kesinlikle degil. Bunun tek sorumlusu takimi bu maça hazirlayamayan Senol Günesindir. Burada istifa etmesi gereken birileri varsa bu öncelikle SENOL GÜNES olmalidir.

Nereden
    Ankara

ligin basindayiz yeni gelecek yönetimden ne bekliyo olacaksiniz? sampiyonlar ligini gerimi getircek? tabiki hayir. bu isin sorumlulugu önce futbolcular sonra teknik kadro sonra yönetimde. yönetimin istifa etmesi hiçbir seyi çözmez aksine ligide kaybederiz. zaten hersene lige camia olarak paramparça giriyoruz.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yönetimin görevinin basinda kalmasi, kaos ortami olmamasi için iyi. Ancak bu sezon alinacak olasi bir basarisizlik sonucunda neler olacak ? Senol Günes, her firsatta transferleri kendi yapmadigi için bunu yönetime karsi koz olarak kullanacak , kendisinde hata buldurmayacaktir. Yönetimimiz ise hakemlere, federasyona, atilamayan gollere, rakibi hafife almalara bahane bulup bu sezonu böyle tüketecektir.

Sorgulanmasi gereken Atay Aktug yönetimi ile Senol Günes teknik ekibi nereye kadar gider ?

Bildiginiz gibi Senol Hocamiz üstü kapali yönetime mesajlar içeren göndermeler yapmayi sever. Hosnut olmadigi konulari bir sekilde yönetime iletmekte ustadir.

Ilk maçta Fabiano Eller'in oyunundan hiçbirimiz memnun degildik. Tipki Senol Hocamiz gibi , Senol Hocam yaptiginiz transfer bu kadar bunun oynadigi topu benim tayfunumda oynar diyerek yönetime bir gönderme yapmistir. Gelin görünki tayfun gününde degildir ! ve bu degisiklikten sonra bildiginiz gibi 2 gol yedik .

Senol Günes Eller'i alip Tayfunu oyuna koydugu an bunlari düsündüm. Bu düsüncelerimi bu maç önceside siteye yazmadimki birde Senol Günes polemigi baslamasin diye , Özelden 2 arkadasimla paylastim birisi olabilir , digeri bende ayni sekilde düsünüyorum dedi.

Sezonu bu tip mesajlasmalarla geçireceksek, lütfen çevrenize zarar vermeyin , bizi yeteri kadar üzdünüz !...

Yönetim takima niye el koymadi,bu basi bosluk nerden geldi.Onlar yataklarinda misil misil uyurken biz agladik.Artik oyun bitti rüya.Görevde kalmalari artik bize ne sagliyacak ne kadar inandirici olacaklar.Balik bastan kokmus futbolcu nedir bilmeyen adamlari futbolcu izlemeye göndren kimler.Bu takimin CL.maçi oldugu biliniyor.Bu zamana kadar nerdeydiler.Sebeplerimiz anlattikça bitmez hakkimiz artik söz bizimdir.

YÖNETIM ISTIFA

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Ne olacak söyleyin istifa isteyenler...

Kim gelecek...

Gelen yönetim cebinden milyondolarlar mi savuracak...

Yönetim istifa ederse futbolcular ne düsünür söyleyin...

Takimda kim kalir söyleyin...

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

5 sene degil 38 sene geriye gittik. böyle bir utanç yasamamistik. futbolda sahaiçinde sanssizlik vardir ama saha disinda yoktur. bu sanssizlik diye geçistirilemez.
    yapilacak tek sey: YÖNETIM ISTIFA

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istifa etmezse ne olur onu söyleyeyim. ilk maglubiyetten sonra yine istifa istenecek.
    yine körtopal bir lig sonunda 2. olacagiz. seneye hangi futbolcu SL hedefinize inanip takimda kalacak. taraftar inanacak mi. hangi futbolcu size gelmek isteyecek.

yönetim istifa diyenler, hangi yönetimi istediklerini ve kimi baskan
    olarak düsündüklerini de yazsinlar buraya.. istifa etsinler sonra
    düsünürüz gibi salakça bir düsünceye asla geçit vermeyecegiz, bu
    saatten sonra!..

yönetim istifa diyenler, buraya alternatif bir yönetim kurulu listesi yazsinlar bakalim.. onu tartisalim.

bu listedeki insanlar da yarin hemen görevi kabul edecek kisilerden olussun..

öyle ezbere papaganlikla yürümüyor bu isler...

Nereden
    İstanbul

istifa isteyenler kimin gelecegini yazsin diye ucuzculuk yapmaya gerek yok..nedir yani atay aktug olmasa trabzon sahipsiz mi kalacak...asil papagancilik sizin ki..

Bedava bilet bittiya bazilari firsat kolluyordu.Transfer komitesi istifa etsin diyebiliriz ancak alternatifinizi buraya yazin onlarida tartisalim.

Ne bedavasi neden bahsediyorsun sen ne firsati hadi görünen köy klavuz istemez.Akli basinda bir laf bare takimina katkini gösterseydin.Suda bilinsinki TRABZONSPOR asla sahipsiz kalmaz.

YÖNETIM ISTIFA

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tamam gitsinde kim gelecek acaba biri söylesin bu takima bence Hüseyin lee mehmet yilmaz ve senol hoca yakismiyor takim icin hic bir sey vermediler

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tmac61 Nickli Üyeden Alıntı
    Ne olacak söyleyin istifa isteyenler...

Kim gelecek...

Gelen yönetim cebinden milyondolarlar mi savuracak...

Yönetim istifa ederse futbolcular ne düsünür söyleyin...

Takimda kim kalir söyleyin...

ewet kardesim atay baskanin yerine kim gelecek?

Nereden
    İstanbul

iyi o zaman atay aktug herhalde sonsuza dek baskan olarak kalacak...yerine kimse yok ya..zaten ondan önce de kimse yoktu...onla var oldu, onla devam edecek...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tmac61 Nickli Üyeden Alıntı
    Bravo sizlere....2 maç sonra "büyük baskan" laflarini duyarim...Bu mu taraftarlik...

*Levent* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ayrica sezon basinda yönetim istifa ederse bence takim bu sezonda çöküse geçer bence böyle devam etmesi daha iyi

Bu takima sadece Senol Hoca yakismiyor. Dünyanin hiç bir takiminda iyilestirme diye bir kavram yok. Senol Hoca kendi tecrübe ve deneyimleriyle takim içerisindeki otoriteyi oturtamamissa bu Atay Aktug'un basarisizligi degildir. Dünkü maçta Volkan oyundan çikarken kulübeye yapmis oldugu el kol hareketleri herseyi gözler önüne seriyor.

Ne oldu bizim 3 ay önceki takimimiza. Bu takimi elemek için bizim transferemi ihtiyacimiz vardi. Ne oldu Hüseyin'e, Szymek'e, Emrah'a, Yattara'ya, Celo'ya, Gökdeniz'e ve digerlerine bunlari bu maça motive edecek olan Baskan ve yönetimi degildi. Kamp döneminde bu arkadaslar ne yapiyordu acaba. Dün takima bir bakiyorum sadece sahada Eller ve Fatih var. Bence önce takim içindeki teknik kadrodan kaynakli sikinti irdelenmeli daha sonra yönetim tartisilmali.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SONUNA KADAR ARKANDAYIZ TRABZONSPOR'UMEdited by: O_F_L_U_61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne istifasi ya saçmalamayalim lütfen.istifa ederseyönetim ki allah korusun lig basi resmen küme oynariz.hemen akillari karistirmaylim.sevdamiz sonna dek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)