Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftar bir maçi verebilir mi?

arkadaslar olaya daha temelden ve sifirda baslanmasi gerektigini anladim....artik bizim taraftarin maç aldirmasindan bahsetmiyecem mümkünse maçi kaybettirmemeye çalissinlar simdilik tesekkür ederim.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

evet verebilir!!!

sekil a1 de gordugun uzere bir takiminin taraftarinin stadyumda nasil uyudugunu tkaimina nasil kostek oldugunu gorebilirsin!

stadyum hoperlörunden mendtörluk yapan adam -ki bu yuzden uefadan ceza alacagiz- bagirtmaya calisiyor seyirciyi kucuk bir azinlik biraz bagiriyor sonra tekrar duruyorlar! mac bitince de yonetimi istifaya davet edipfutbolculara kufurler yagdiriyorlar!

bunlarin taraftarliktan anladiklari bunlar! bana kimse simdi insanlar amerikalardna almanyalardna geldi demesin! geldilerde ne oldu!

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

GÖKDENIZIN KARSI KARSIYA KAÇIRDIGI GOLÜ(HEM DE1 DEGIL 2 GOLÜ),MEHMET IN(KAZMA) BOS KALEYE ATAMADIGI TOPU TARAFTARMI ATACAKTI.O ZAMAN BU TOPCULARA DAHA NIYE PARA VERIYORUZ.ÇIKARIRIZ PAF TAKIMI TARAFTAR MAÇI ALIR.(MADEM HER MAÇI TARAFTAR ALABILIR GÖZÜYLE BAKILIYO)YADA OLMADI TARAFTAR GIRER OYUNA VE O GOLLERI ATAR.

TARAFTAR DAHA NE YAPSIN.(22 SENEDIR HERGÜN ZATEN TRABZONSPORLA YATIP KALKIYORUZ.)

Alıntı The Legend Nickli Üyeden Alıntı

GÖKDENIZIN KARSI KARSIYA KAÇIRDIGI GOLÜ(HEM DE1 DEGIL 2 GOLÜ),MEHMET IN(KAZMA) BOS KALEYE ATAMADIGI TOPU TARAFTARMI ATACAKTI.O ZAMAN BU TOPCULARA DAHA NIYE PARA VERIYORUZ.ÇIKARIRIZ PAF TAKIMI TARAFTAR MAÇI ALIR.(MADEM HER MAÇI TARAFTAR ALABILIR GÖZÜYLE BAKILIYO)YADA OLMADI TARAFTAR GIRER OYUNA VE O GOLLERI ATAR.

TARAFTAR DAHA NE YAPSIN.(22 SENEDIR HERGÜN ZATEN TRABZONSPORLA YATIP KALKIYORUZ.)
    yenilmeyi bilmeyen zafer nedir nasil anlayabilir trabzon taraftari gökdenizin fatihin hüseyini hatta ogünün kiymetini bilmedikçe yenilgiyi zaferi olgunlukla karsilamadikça bunlari ögrene ne kadar burnumuz sürtülmeye devam eder eziklikler devam eder.....gökdenizin topu 2 cm içeriye girseydi ne olcakti peki utanmiyormusunuz baska baska sartlar da baska baska hissettmeye hissettirmeye.....sen bir gökdeniz olabilirmiydin onun yerinde olsan onun yaptigi fedakarliklari yapabilirmiydin.....biz öyle ilkel kalmisizki bazi konular da cenazemize gelip acimizi üzüntümüzü bizle paylasan bizim kadar hatta daha fazla üzülen futbolcumuza dayak atmisiz sen hangi sampiyonluklardan bahsediyosun ne beklemesinden ne sabrindan.....beklemek sabir böylemi olur takimi birakmamislar hala trabzonsporu tutuyorlarya sabir bu heralde buna sabir degil santaj denir bence.....elindekinin kiymetini bilmeyenler muhakkak kaybederler.....

Legend
    Yeni Üye

[img]forum_images/blank.gif[/img]

Katilma Tarihi: 25-Temmuz-2005
    Yer: Turkey
    Baglanti Durumu: Online
    Gönderilenler: 50

Gönderen: 04-Agustos-2005 Saat 00:44 | Kayitli IP

IYIDE GÜZEL KARDESIM TARAFTAR DEDIGIN NE ISE YARAR ZATEN, BIZ SENIN DEDIGIN GIBI OLMASSAK SEN SANIYORMUSUNKI TRABZONSPOR BUGÜN BU LIGDE OYNUYOR OLACAKTI

TABIKI ÜZERIMIZE DÜSEN GÖREV ONU EN IYI SEKILDE DESTEKLEMEK HERSEYE RAGMEN HEMDE AMA GÖRÜYORUM KI ÇOK ÇABUK PES ETMISSINIZ BIR TRABZONSPOR TARAFATARI BU KADAR ÇABUK PES ETMEMELI LÜTFEN YANI[img]smileys/smiley7.gif[/img]AYRICA ISTER YÖNETICI ISTER TEKNIK HEYET OLSUN ISTERSENIZ FUTBOLCULAR OLSUN HEPSININ BIR TAKIM HATALARI TABIKI VAR VE ONLAR KADAR BIZLERIN DE HATALARI VAR.. BUGÜN OLMASA DA GEÇMISTEN GELEN HATALARIMIZ VAR VE DEVAM EDIYOR ...HEP ELESTIRI YAPAN HAKLIYMIS GIBI BIR DURUM VAR.. BU O KADAR KOLAY DEGILEVET .. HATALAR VAR AMA BU HATALAR HERKESTE VAR VE BÜTÜN BUNLARI DÜSÜNEREK YORUM YAZALIM OLMAZ MI????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAYGILARIMLAA....

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı The Legend Nickli Üyeden Alıntı

+1967

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcuyu gol kaçirdi diye suçlayamazsiniz (laubalilikten kaçirmadigi sürece).. Gökdeniz kaleciyle karsi karsiya çok kaçiriyor,bu konuda kendini gelistirmesi lazim,kabul ama gol kaçiranlari yerden yere vurmayin..

Stattaydim, taraftar yeteri kadar baski kuramadi,takim taraftarin coskusuna degil taraftar takimin durgunluguna ayak uydurdu, halbuki takimi ateslememiz lazimdi..Bu konuda haklisiniz.. Ama o nasil bir baslik öyle yaa "taraftar bir maçi verebilir mi?" O kadar da degil.. Turun geçilememesini de taraftara bagliyosunuz ya, pes!...

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

beyler kesin ziriltiyi....yok gökdeniz atamamis mehmet kazma bos kaleye
    kacirmis hergün trabzonsporla yatip kalkiyomusuz kimse kimseyi
    kandirmasin Onlar kazma olabilir ama ellerinden geleni yapiyolar ya ona
    bakin siz peki taraftar dedigimiz 25 kisi toplanmislar oraya onlar 90
    dak. elinden geleni yaptilarmi ilk 15 dakikadan sora ben
    tezahurat falan duymadim. taraftarin takimin ve oynanan futbolun
    üzerindeki etkisi nekadar ortada oldugunu herkes biliyo siz 90 dak.
    tezahurat yaptinizda onlar atmadimi golünü... her mac aynisi avni aker
    cehennemmis bence cennet avni aker rakip takim icin tam bi cennet...Hem
    taraftar üstüne düseni yapmadiktan sora futbolcu neden yapsinki yönetim
    neden yapsinki.. belki biraz agir konusmus olabilirim kimse kusura
    bakmasin belkide biraz macin sinirindendir ama taraftar üstüne düseni
    yapsin sora gerisine karissin... KISACA TARAFTAR TAM BI REZALETTI

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Futbolcuyu gol kaçirdi diye suçlayamazsiniz (laubalilikten kaçirmadigi sürece).. Gökdeniz kaleciyle karsi karsiya çok kaçiriyor,bu konuda kendini gelistirmesi lazim,kabul ama gol kaçiranlari yerden yere vurmayin..

Stattaydim, taraftar yeteri kadar baski kuramadi,takim taraftarin coskusuna degil taraftar takimin durgunluguna ayak uydurdu, halbuki takimi ateslememiz lazimdi..Bu konuda haklisiniz.. Ama o nasil bir baslik öyle yaa "taraftar bir maçi verebilir mi?" O kadar da degil.. Turun geçilememesini de taraftara bagliyosunuz ya, pes!...

berat bagliyorum tabiki yani sen ne diyosun bizim futbolcumuzun kendi sahasinda eli ayagina dolaniyor samiyen de ve kadiköyde degil.....bir futbol takimi göster bana dünyada kendi taraftarindan kötü etkileniyor ya....ben ankara dan ayrilamadim bu maç için stad daki yeimi alamadim zorunlu nedenlerden dolayi ama hoparlörlerden anonslari duyarken televizyondan yerin dibine girdim seyirciyi gösteriyor herkes karman çarman farkli takiliyor biri a diyor biri b ve gerçekten birileri oturmus çekirdek çitlatiyordu.....trabzonspor stadini degerlendiremiyor organizasyon yok ....ve bu is düzelmek zorunda bence.....bunu kim düzeltir yönetim ve üniversite....ya bi tane sensakrak stres alan tezahurat bile yoktu arkadas.....neyse birileri düsünür bunlari heralde......

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

yok daha neler... ulan cümlemize san oldu be bu maçi taraftar yüzünden kaybettik demek! yeter be.. taraftar taraftar.. taraftara turu geçeceginiz inancini asilamaniz lazim önce.. yönetimin forvetsiz çiakrsin takimi.. antrenörün saçma-salak isler yapsin ilk maçta.. futbolcun sahada yürüsün... sonra suçlu taraftar! yeter yahu!

Spiker bir taraflarini yirtiyor dk 80 olmus.. trabzon gol gol gol... iyi de trabzonspor un gol atmasi sadece defanstan falan sekecek karambol toplara bagli bariz görünüyor.. taraftar biliyor isi.. san olsun diye arada bagiriyor ama ilk 20 dk futbolu görünce tv basinda izleyenler bile anladi turu geçemeyecegimizi...

hey adminler... yönetim aleyhine olan her topige yetistiginiz gibi taraftar aleyhine olan topiklere de yetisin lütfen!

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Muhalif ilk 20 dakika / ilk yari özellikle takimda güven eksikligi vardi ve bunu taraftar yok edebilirdi.

sorun burda.

Nereden
    Hatay

yahu gözünüzü seveyim bu maç için demeyin bunu.. sanatik sen deme bari.. bu statda kurda kusa oynasalar bu takim elenmeliydi arkadas.. birakin taraftari yahu... hersey de taraftara bahene bulunmasindan biktim açik söyleyim.. yönetim de senol da saldilar isi bu yöne gidiyorlar.. taraftar öyle taraftar böyle... biraz insaf yahu.. bu maç için insaf en azindan...

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

yok daha neler... ulan cümlemize san oldu be bu maçi taraftar yüzünden kaybettik demek! yeter be.. taraftar taraftar.. taraftara turu geçeceginiz inancini asilamaniz lazim önce.. yönetimin forvetsiz çiakrsin takimi.. antrenörün saçma-salak isler yapsin ilk maçta.. futbolcun sahada yürüsün... sonra suçlu taraftar! yeter yahu!

Spiker bir taraflarini yirtiyor dk 80 olmus.. trabzon gol gol gol... iyi de trabzonspor un gol atmasi sadece defanstan falan sekecek karambol toplara bagli bariz görünüyor.. taraftar biliyor isi.. san olsun diye arada bagiriyor ama ilk 20 dk futbolu görünce tv basinda izleyenler bile anladi turu geçemeyecegimizi...

hey adminler... yönetim aleyhine olan her topige yetistiginiz gibi taraftar aleyhine olan topiklere de yetisin lütfen!
    bende gördüm evet futbolcular pas yapamiyorlardi çok saskinlastilar hemen ve o an taraftar çok neseli stadi karnavala çeviren tezahuratlara basladi sarkilar söylediler hep bir agizdan degilmi?.....ben avniakerin ambiansini sevmiyorum.....bizde çok maç izledik çok maça gittik eskiden uzun zaman oldu gitmemiz mümkün olmuyor ama hala ayni bizim stad.....taraftarin suçu da var ama en büyük problem organizasyon yok....yok iste yok.....

yahu gözünüzü seveyim bu maç için demeyin bunu.. sanatik sen deme bari.. bu statda kurda kusa oynasalar bu takim elenmeliydi arkadas.. birakin taraftari yahu... hersey de taraftara bahene bulunmasindan biktim açik söyleyim.. yönetim de senol da saldilar isi bu yöne gidiyorlar.. taraftar öyle taraftar böyle... biraz insaf yahu.. bu maç için insaf en azindan...
    abi kim neyi salabilir ya küçük çocukmu bunlar.....bunu herkes biliyor bu takim avniakerde daha kötü.....yok taraftar anlamis gol olmayacagini susmus vay be bilinçli taraftar.....yönetimin yanlislari belli senol hocanin bence yok varsa trabzona sahipçikacak bir baska yönetim ve baskan buyursun gelsin daha iyisi daha güzeli tabiki.....herkes sosyeteye yalakalik pesinde hatta trabzon limani felan girerse devreye küme bile düsürülebilirsin....semra özalin hatrina besiktasa sampiyonluk verip zenginligine zenginlik katanlar.....golf sporu için hiçbir mesaiden kaçinmayanlar....trabzon yönetiminde olmak için önce trip atanlar......

Nereden
    Hatay

[img]smileys/smiley17.gif[/img]tamam haklisin yakup hiç sevmedigim ikili tartismalara dönecek bu konu da... Avniaker de taraftar öyle-böyle v.b.. kibris da niye kaybettik o zaman... sanki gençlerbirligi parma yi, sporting i, blackburn u elerken 50 bin kisi destekliyordu onlari da... neyse...

Guests
    Ziyaretçi

Taraftarimiz etkisiz eleman isterse asirlar geçsin bu degismez.Trabzonsporun büyüklügüne yakismiycak bir taraftarimiz var.Bagirmasini bilmiyen,tezahurattan ve yeniliklerden yoksun,basina buyruk,grup grup takilan bir taraftar topluluguna sahibiz.Bu kadar grup olursa olucagi da budur.Muhalif haklisin sen de yazdiklarinda ama mücadele ettigimiz istanbul klüplerinden herseyde oldugu gibi taraftar etkisinde de çok gerideyiz...

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ilk 20 dk futbolu görünce tv basinda izleyenler bile anladi turu geçemeyecegimizi...

40. dkda gol gelince cok sasirmislardir o zaman o inanmayanlar da...

olmuyor kardesim iste bazen o top o kaleye girmiyor, milyon dolarlik yildiz da olsan gol olmuyor iste. yüzlerce pozisyon kacmadi mi? top inatla cmlerle kalenin yanindan kacmadi mi? rumun tekip eliyle topu kornere atmadi mi? o penalti verilse, golü bulsak tur gelmiyor muydu? bu sanssiz mactan sonra kulübü kargasaya vermeye kalkisan taraftar ayip ediyor.

bugün bu isyan eden, yönetime, futbolcuya, senol günese küfür eden, saldiran ne bicim taraftardir kardesim. yönetim istifa diye bagirmayi mi bekledi taraftar sahada saldirin diye bagirmak yerine!!! trabzon gol gol diye mikrofondan gelen boguk sesleri duymak zorunda miydik biz? utandim, kahroldum. buradayine inancini yitirmis,isi trabzon beni hasta ettinlere getirenleri gördükce yine utaniyorum.hata ne sadece taraftarda, ne sadece futbolcular da ya da yönetimde. bir hatavarsa taraftariyla, yönetimiyle, futbolcusuyla hepimizde...ve bu hatalari tekrarlamamayi hep beraber ögrenip saha kalkmis trabzonumuzu yine 96 sonrasi bocalamadönemine döndürmemekzorundayiz!!!

[img]smileys/smiley17.gif[/img]tamam haklisin yakup hiç sevmedigim ikili tartismalara dönecek bu konu da... Avniaker de taraftar öyle-böyle v.b.. kibris da niye kaybettik o zaman... sanki gençlerbirligi parma yi, sporting i, blackburn u elerken 50 bin kisi destekliyordu onlari da... neyse...
    samiyen de kadiköyde bir trabzonspor izlemistim....mest olmustum.....gölge etme baska ihsan istemem diye bir söz var.....durum resmen o hangi büyük takimin stadindan sonuna kadar faydalanmiyor.........?

suçun %30u taraftar da,%50si futbolcularda,%20 si ise yönetimde...

Nereden
    Hatay

ya bakin arkadaslar. .yurt disindan yazanlar hep bir seylerden utaniyor falan filan.. utanilacak bir sey varsa o da bu takima elenmemizdir.. taraftar degildir... açik yüreklilikle cevap verin yahu gençlerbirligi diyorum saydigim 3 takimi -ki anarthosis ile mukayese dahi edilemezler- taraftar destegiyle mi eledi? Almanya dan yazan arkadas o maçlari bir Türk olarak çok iyi takip etmistir eminim.. zira ben çok iyi takip ettim.. o maçlari teknik-taktik üstünlük, bireysel ve takim futbol kalitesi ile aldi gençler.. bir tek ingiltere de ki maçta sans faktörü yanlarindaydi.. buna karsin ispanya da valenci a ya elenirken de sansssizdilar bence.. ha sonra ne oldu? gençler klasik bir anadolu takimi oldugu iççin kadrosunu bozu, hocasini milli takima yolladi v.b siradan takimlar gibi yapti ve bir sonraki sene bir yunan takimina elendi...

tamam kabul ediyorum taraftar maç alabilir.. ama taraftarin alacagi maç glasgow rangers maçi olmaliydi bu maç degil!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Su Rum takimina karsi bizim takim nasil bir güven eksikligi duyuyor o da ayri bir tartisma konusu ya...

Nereden
    İstanbul

tamam kabul ediyorum taraftar maç alabilir.. ama taraftarin alacagi maç glasgow rangers maçi olmaliydi bu maç degil!

Cenk sana hak veriyorum.Ancak takimin tam organize bir atak hazirligi yaparken bile susukun durulmamasi gerekirdi.Ben bulundugum yerde bagirmaya çalisiyorum kimse bagirmiyor.Su anda sesim kisik ,Neden !

Takim kurtulus savasi stresini üzerinden atamamisdi.Takim seyircisiz oynasa dahi bu maçi alacak güçde olmasi gerekirdi, sans mans atacaksin rizikoya gireceksin.

Senola beni hayal kirikligina ugratti.Tek yetlili olarak göreve geldi,icraatleri " SIFIR".

Sana 2 gol gerekiyor, sakat bir forvet futbolcusuyla maça basliyorsun?? Ne yapmak istedin golü buldun M.YILMAZ 'i koydun ,Orta saha tel tel dökülüyor ,hamle SIFIR ,neyse fazla yorum yapmayalim önümüze bakalim.Seneye direkt SL ye katiliriz. Çünkü bu sene tek kulvarda kosacagiz genis kadroya gerek yok.

Saygilarimla

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet abi su anda kafam bir dunya oldugu icin yanlis birsey yazmak istemiyorum ama insallah dedigin gibi olur ne diyeyim...

Ama su varki bu mac ve sonucu bizim alnimizdan hic silinmeyecek gibime geliyor.

Hayir bu ve diger topiclerde bahsi gecen konulardan bir tanesiyle kendimi ikna edebilsem gam yemeyecegim ama,

transfer,

taraftar,

taktik ve vs vs vs....

hepsi yanlis olsa bile bu Anorthosis denilen takimi elememek icin gecerli bir sebep olabilir mi??

bence hayir.... ama su anda kendimde olmadigimdan cevabim dogrumudur degil midir bilemiyorum

benim bie önerim var bu taraftar sahada oturuyor elinde çekirdek var. bu insanlar flim gibi maç izleyceklerse hiç maça gitmesinler onun yerine çekirdeklerini alip sinemaya gitsinler [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

denizlispor stada çekirdek sokmayi yasaklamisti. bizde yapalim.çekirdek yemek isteyen sahile insin lütfen...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)