Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftar bir maçi verebilir mi?

Guests
    Ziyaretçi

gökdeniz ve mehmet gibi - takim otobüsünü taslayanlarda allahindan bulsun.

Guests
    Ziyaretçi

TS 67 Taraftarlar Dernegi Baskani Selim Dogan, Anorthosis maçi için bilet isteyen ve kendisini yaraladigi öne sürülen Ahmet Baskan'i tabancayla öldürdü.
    Iddiaya göre ikili arasindaki tartisma, Baskan'in Famagusta Anorthosis karsilasmasi için Selim Dogan'dan dün sabah bilet istemesiyle basladi. Olumsuz yanit alan Ahmet Baskan ile Dogan arasinda gerginlik yasandi. Kent merkezindeki Yesilyurt Restorant önünde gece yarisindan sonra saat 02.15'te Selim Dogan ile yeniden tartisan Ahmet Baskan, taraftarlar dernegi baskanini biçakla yaraladi. Bunun üzerine belindeki silahi çeken Dogan, bir el ates ederek, Baskan'i agir yaraladi. Baskan hastaneye kaldirilirken öldü.
    Biçak darbesi ile agir yaralanan Selim Dogan, KTÜ Tip Fakültesi Farabi Hastanesi'nde tedavi altina alindi. Olayla ilgili sorusturma devam ediyor.

buda baska olay.

Nereden
    İstanbul

Trabzon da ne zaman tribünler tiklim tiklim dolsa, ne zaman atmosfer üst seviyede olsa bizim takim maçi hüsranla sonuçlandiriyor.öyle veya böyle dolu tribünler bizim takimi olumsuz etkiliyor.kaldi ki o dolu tribünlerin takima destek konusunda bi arpa boy katetdikleride söylenemez.benim önerim böyle önemli maçlarda yönetim taraftar gruplarina bedava bilet dagitsin ve bunun disinda bilet satmasin.takim bir kaç bin kisiye oynasin, en azindan takim seyirci baskisindan kurtulur.eminim böyle olursa takim daha rahat maç kazanir.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

iki iki dört eder bu nasil kesin bir sonuç ise taraftarimizin desteklemesini bilmedigi de kesin bir sonuçtur. düzenli grubumuz yok profesyonel amigolarimiz yok bagirmasini bilmiyoruz dünkü stadi taraftar olarak degerlendiremedik ki bu hep böyle oluyor zaten ama gene de kazanmaliydik...destege devam bizim sevdamiz TRABZONSPOR ahmet mehmet degil

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eger omaç istanbulda olsaydi seyirci 1 dak.sussun namerdim artik avni aker rakipler için cennet dir arkadaslar eskide kaldi o avniaker cehennemi nezamanki tribünler çosar nezamanki profosyonel amigolar ortaya çikar ozaman eski kimligine kavusur bu stad.

Bu taraftarlarla isimiz çok zor bizim bir tezahürati 2 dak.sürdüremeyen taraftar a ne demeli varin orayi siz düsünün.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı augustus Nickli Üyeden Alıntı

Trabzon da ne zaman tribünler tiklim tiklim dolsa, ne zaman atmosfer üst seviyede olsa bizim takim maçi hüsranla sonuçlandiriyor.öyle veya böyle dolu tribünler bizim takimi olumsuz etkiliyor.kaldi ki o dolu tribünlerin takima destek konusunda bi arpa boy katetdikleride söylenemez.benim önerim böyle önemli maçlarda yönetim taraftar gruplarina bedava bilet dagitsin ve bunun disinda bilet satmasin.takim bir kaç bin kisiye oynasin, en azindan takim seyirci baskisindan kurtulur.eminim böyle olursa takim daha rahat maç kazanir.

arkadaslar augustus arkadasimiza aynen katiliyorum aksini iddia edenler1992 tilindaki bursa kupa maçini ve lyon u burda yendigimiz maçi izlesinlerde seyirci maça nasil destek verir ögrensinler. ya adamlar bagirmiyor.biz ayaga kalkip bagirincada otur önümü göremiyorum diyor. böyle adamlar gitsin tiyatroda oyun izlesin.... maça gelmesin.....

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elbette ki tek suçlu taraftar degil,ama ruhsuz bir taraftar gurubu,ilk maçin sonucunun tesirinden kurtulamamis,serefsiz basinin bir futbol karsilasmasini Rum-Türk savasina çevirmesinin baskisi altinda ezilmis ve de en önemlisi KAZANACAGINA INANMAMIS BIR SASKINLAR ORDUSU ILE birlesince bu netice kaçinilmaz oluyor.Bir yerlerimizi yirttik taraftar guruplari birlesip ortak bir amigo üzerinde anlassin diye.Gerçi-bir kisim taraftar hariç-ruhsuz olanlari amigoda bagirtamazdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

SEVGILI GÖNÜLDASLARIM 20 BIN INSAN MEYDANDA TÜRKIYE yi ayaga kaldirdi.yeterli destek olsaydi futbolcularida ayaga kaldirirdi.adamlar sanki tarafsiz sahada maç oynadilar ya...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TARAFTAR MI VARDI ORADA EN FAZLA 100 KISI BAGARIYORDU

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

taraftar bir maçi verebilir.mesela kayseri maçi.bastan sona stres küfür protesto.sinirleri yipranmis taraftar futbolcu teknik adam ve (yönetim[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img])

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

SEYIRCILER LUTFEN SAKIN OLALAIM ABILER

OYUNCULARIN DESTEGE IHTIYACI VAR...

evet...bance taraftar bir maci tamamen verebilir.

TARAFTAR ISTIFA [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı neXX Nickli Üyeden Alıntı

evet...bance taraftar bir maci tamamen verebilir.

TARAFTAR ISTIFA [img]smileys/smiley4.gif[/img]
    [img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img]

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

zaten trabzon taraftari oyle muhtesem ambiyans yaratn bi taraftar kitlesi diil maalesef yada benim gittigim bir cok macta oyle oldu tamam gercekten iyi tempo ntuutugumuzada denk geldim ama bu surekli olan bise degil. istanbul takim taraftarlarinin yaninda cok gerilerde kaliyoz ozellikle ama sucun buyugu taraftarda diil benim kanimca yonetimde ve yonetime gerekli baskiyi kuramayan hocamizda.gerci cok zor ama insallah yonetimde bi iki takviuye daha yapar da bi daha boyle uyduruk takimlara mac kaybetmeyiz

kutoz
    Ziyaretçi

Taraftar bir maçi verir de, alir da. Ama çarsamba günü oynanan maç için taraftar faktörü ilk baslarda etkili olurdu. Maçin belli bir süresinden sonra, sahada ki futbolcular taraftar destegini duyamaz duruma gelmislerdi. Nasil tribündeki taraftar, maçin avuçlarimizdan kaydigini düsünüp sadece izlemeyi düsünmüsse, futbolcularimizda geciken golle stres denen hastaliga yenilmistir.

Taraftarimizin tüm maçlarda genel anlamdaki tutumunu düsünecek olursak, inisli çikisli bir grafik ortaya çikar. Bunun nedenleri ni, baska bir baslik altinda tartisiriz. Önce su Kayseriyi bir geçip, yaraya bir bant yapistiralim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)