Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 98 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 98 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ali Kemal Denizci | Býçkýn Delikanlý

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Keþke hep efsane kalmayý becerebilseler..
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

melihkuzey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    45

Alýntý ThePunisher Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya tekrar Soruyorum Ey cemaat Ali Kemalýn 10dk olsada maçý yokmu video falan býse
    Aslýnda Trt de wardýr gibime geliyor arþivde
    Yetkýlý Býrý BI arastýrsa BIzde gorsek

trt3'ü arasýra seyredebilirsen bjk-gs cumurbaþkanlýðý maçlarýný verir. orda bjk formasý altýnda ali kemal denizciyi 9 numaralý formayla seyredebilirsin. trabzonspor formasý altýnda görüntülerine ulaþmak çok zor. ama bjk formasý altýnda bazen trt3'de nostalji maçlar kýsmýnda görmen mümkün. geçen hafta ben seyretmiþtim. çok vasat bir futbol oynamýþtý. gerçi son seneleriydi. sol açýkda oynuyordu. bir kaç etkisiz þutu dýþýnda maçta varlýðý yok gibiydi. zaten maçý gs kazanmýþtý.

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

þimdi olacaktýn þu takýmdada millet gol görecekti be...

kogale - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ekþi sözlükde birinin yazdýðý yorum ali kemal ile ilgili iverpool maçýndaki hareketi hakkýnda verdiði demeç :

"önceden planlanmýþ bir þey deðildi. ingilizlerin kendinden emin havalarýnýn herkesi etkisi altýna alacaðýný hissettim ve takýmýn yýldýzý olarak bir þey yapmam gerektiðini düþündüm. ben zaten baþka maçlarda da zaman zaman horon ederek rakiplerimden sýyrýlýrdým. o an aklýma geldi ve rakip sol beki mahalleden arkadaþlarýn oturduðu faroz tribününün önünde karþýma aldým ve kýsa bir süre horon teptim. ingiliz oyuncu * ne yaptýðýmý anlamadý ama anlamasý gerekenler anladý. horon oynadýðýmý gören ingiliz oyuncu ne yapacaðýný þaþýrdý ve vurdum geçtim onu. benim amacým , bizim uþaklara bunlar yenilmeycek takým deðil, bakýn horon bile oynayabiliyoruz diyerek özgüven saðlamaktý. ve baþarýlý da olduk, o maçta liverpool takýmýna nefes aldýrmadýk "

ve efsane hakkýnda :

" ligde fenerbahçe ile oynuyorduk,inanýr mýsýnýz 10 kiþi kalýyorduk ama hiç önemi olmuyordu , çok rahat yeniyorduk "
    " maça ýsýnýrken,hatta býrakýn ne ýsýnmasý maça 5 dakika kala kendi aramýzda muhabbet ederken þu galatasaray’a,fener'e kaç atalým diye iddaa’ya girerdik ve bunu da yapardýk "
    " trabzonspor’un deplasman diye bir tarifi yoktu. trabzonspor istanbul’a geliyordu ve 3 istanbul takýmýndan daha fazla seyircimiz oluyordu keza diðer anadolu þehirleri için de geçerli örneðin bursa’ya gittiðimizde rakip takýmdan daha fazla seyircimiz oluyordu" .

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    37

Rahmetli Kemal Sunal'ýn Ýnek Þaban filmini seyrettim tesadüf televizyonda. O filmde Ali Kemal Denizci de oynuyor sanýrým arkadaþlar. Karpuzcu Þaban'ý kaleci olarak ilk maçýna çýkardýklarý zaman, o karelerde Ali Kemal Denizci var Fenerbahçe formasý ile. Hatta Þaban'ýn antrenman karelerinde de Ali Kemal Denizci var. Ben mi benzettim yoksa cidden o mu anlayamadým. Ama bence %99 o.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Alýntý ceserdar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rahmetli Kemal Sunal'ýn Ýnek Þaban filmini seyrettim tesadüf televizyonda. O filmde Ali Kemal Denizci de oynuyor sanýrým arkadaþlar. Karpuzcu Þaban'ý kaleci olarak ilk maçýna çýkardýklarý zaman, o karelerde Ali Kemal Denizci var Fenerbahçe formasý ile. Hatta Þaban'ýn antrenman karelerinde de Ali Kemal Denizci var. Ben mi benzettim yoksa cidden o mu anlayamadým. Ama bence %99 o.
    Evet, o.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Emre Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Emirhan Ömeroðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    öncelikle teþekkürler

sonra resim

Jack Nicholson gibisin valla Ali Kemal Abi
    Yok, öyle umutlarý yitirip, karanlýklara savrulmak;
    Unutma ayný gökyüzü altýnda,bir direniþtir yaþamak..
    Nazým Hikmet

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

kimisi yattara ile kýyaslayor eski oyuncumuzu biz öle yapmayalým kazandýgý sampiyonluklarý baz alalým ve efsane takýmýn efsane oyuncusu diyelim...iyi oyuncu yattara ancak söylediklerim degil....alikemal hoca icin bu kadar diyelim simdilik....

ben asýl kardesinden;osman denizciden bahsedecem....fenerbahceden zamanýýn büyük paralrýyla aldýgýmýz osman denizci trabzonspor ortasahasýnda oynamýs bir efsaneydi....kimileri osman denizcinin futbol zekasýnýn abisine oranla daha gelþimiþ olduguun bile söyler...bir ara trabzonsporda da yardýmcý teknik 'adamlýk' yapmýstý...kendisini tanýdýgým sevdigim bir futbol 'adamýdýr'....
    ýslak imza....

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ali kemal denizci'nin istanbul kulüplerine transferi spekülasyonu þehirde yayýlýnca ortalýk ayaða kalkar. "biz evladýmýzý býrakmayýz" naralarýyla binlerce trabzonlu sokaklara dökülür. yürüyenler arasýnda 70lik nineler, dedeler de mevcuttur. kulüp binasýna doðru yürüyen kalabalýk, bir yandan marþlar, tezahuratlar söyler: "ali kemal'i býrakmayýz!" taraftarýn bunca sevgi gösterisine raðmen, usta oyuncu fenerbahçe'ye transfer olur.

Ali Kemal Denizci'den;

" ligde fenerbahçe ile oynuyorduk,inanýr mýsýnýz 10 kiþi kalýyorduk ama hiç önemi olmuyordu , çok rahat yeniyorduk "
    " maça ýsýnýrken,hatta býrakýn ne ýsýnmasý maça 5 dakika kala kendi aramýzda muhabbet ederken þu galatasaray’a,fener'e kaç atalým diye iddaa’ya girerdik ve bunu da yapardýk "
    " Trabzonspor’un deplasman diye bir tarifi yoktu.Trabzonspor istanbul’a geliyordu ve 3 istanbul takýmýndan daha fazla seyircimiz oluyordu keza diðer anadolu þehirleri için de geçerli örneðin bursa’ya gittiðimizde rakip takýmdan daha fazla seyircimiz oluyordu" .
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

bestrafer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Beckenbauer deðil mi o kaptan olan arkadaþ?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý bestrafer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Beckenbauer deðil mi o kaptan olan arkadaþ?
    evet kardeþim kaýser beckenbauer..evet bizim býçkýn abi gene çalýmý basmýþ
    Konu Armaðan Dere tarafýndan (30.10.2010 Saat 14:55 ) deðiþtirilmiþtir.

bestrafer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Beckenbauer bile nasibini almýþ Trabzonlulardan.

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Ýzleme þansýna nail olamadým malesef.

Trabzonda taraftarýn "satýlamaz" diye þehirde yürüyüþ yaptýðý "tek futbolcu" olmasý efsane olmasý için yeterlidir zaten

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

En az Trabzonsporun Sampiyonlugu kadar isterdim futbolunu izlemeyi. Sarhos kafayla hattrick yaptigi söylenilir.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Öznur61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    26

Standart Ynt: Ali Kemal Denizci (Býçkýn Delikanlý)

Sahada izlemek istediðim diðer bi isim ..

Muhteþem deparlarý ve isabetli ortalarýyla "Fýrtýna" ünvanýný alan Ali Kemal Denizci..

Semih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

"Bir gün Beþiktaþ taraftarý bir arkadaþ kaldýðýmýz otelde bana bir bardak viski verdi, içtim. Ver bir tane daha dedim, içtim. Dedim ki iki tane içtim iki tane atacaðýz. Elinde bardaklar yattýðým odanýn kapýsýna geldi, al bir de benden, iç dedi. Üç tane içersem üç tane atarýz, dedim. Nah atarsýnýz, dedi. Ertesi gün üç tane attýk Beþiktaþ'a"
    "Ýzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle iliþkin bir de ekmek yiyelim."

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Semih Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Bir gün Beþiktaþ taraftarý bir arkadaþ kaldýðýmýz otelde bana bir bardak viski verdi, içtim. Ver bir tane daha dedim, içtim. Dedim ki iki tane içtim iki tane atacaðýz. Elinde bardaklar yattýðým odanýn kapýsýna geldi, al bir de benden, iç dedi. Üç tane içersem üç tane atarýz, dedim. Nah atarsýnýz, dedi. Ertesi gün üç tane attýk Beþiktaþ'a"
    Tam bir Trabzonlu hikayesi
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

suanki futbol icinde süperligdeki en kotu oyuncu kadar top oynayabilirdi, avrupayý hic soylemiyorum bile....bu denizcinin kotu futbolculugu ile ilgili degil donemin yapýsý ile ilgili....ha ayak uydururmuydu tanýdýgým kadarýyla bence uyduramazdý....doneminin büyük oyucusu bu da baska tabi....
    ýslak imza....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Kendisinin meltem tv de 1 saatlik ropartaji var izleyin derim. Turk futbol tarihinin en iyi sag aciki. Bizde oynadigi donemde takimin en iyi oyuncusu. Takimdan ayrilacagi zaman haber duyulunca butun sehir ayaklanip ali kemal gitmesin diye yuruyus yapmis. Trabzonspor tarihinin gercek efsanelerinden. Futbolu biraktiktan sonrada kulupte gorev almis, Ozkan sumerin yardimciligini yapmistir.

https://eksisozluk.com/ali-kemal-denizci--128587?p=2
    Konu korkusuzmaraz tarafýndan (07.10.2020 Saat 15:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Trabzonspor’un efsanelerinden eski milli oyuncu Ali Kemal Denizci’ye motosiklet çarptý.

https://www.61saat.com/iste-trabzond...nun-son-durumu

Çok geçmiþ olsun

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

geçmiþ olsun

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)