Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bozoglu,Akbasoglu ve Sari?ya Istifa Çagri

!UYARI!

Sakin bu topicte kimse hakaret dolu sözler kullanmasin!

-GIRIS-

Lütfen bu topicin heyecanla,sinirle ve düsüncesizlikle açildigini zannetmeyin... Asagidaki yazacaklarim kesinlikle Trabzonspor'un iyiligi için gerçeklesecek seylerden bahsetmektedir... Lütfenkimse asagida yazilacak seylerin 'yikici' taraftarlar tarafindan yapilacak seyler oldugunu düsünmesin, aksine bahsedegim seylertamamen kulübü ileri götürmesi muhtemel seylerdir...

-GELISME-

Kimseyi kiramayiz, kimseyi dökemeyiz, kimseye siddet uygulayamayiz... Biz BordoMavi.net olarakTrabzonspor taraftarinin bugüne kadar en basarili ve ise yarareylemler gerçeklestiren kitlesi olduk... Çogu zaman -hemen hemen her zaman-Trabzonspor'un en büyük, en serefe sahip olmayandüsmanlarininbile tatli sözle bilegini bükmesini bildik...Belki bunlarkulübümüzün gelecegini degistiren seyler degildi ama en azindan düsmanlarimiza göz dagi vermemiz açisindan çok degerliydilir... Bunlarda basarili da olduk...Simdi herkesinortak görüsüdür kiTrabzonspor'un bu gece aldigi aci sonucun en önemli sorumlusu yönetimdir...Çünkü yönetim, kulübün maddi açidan en rahat oldugu ve basariyada en aç oldugu böylesine birdönemdekesinlikle özürü olmayacak bir sekilde transfer hatasi yapmistir... Üstelik bu hatalar alinan oyuncularinbasarisiz ve yetersiz olmasi degil, tamamen ukalalik,rahatlik, acemilik ve kendini bilmezlikten kaynaklanmistir...Bu olumsuz tablonun da bas sorumlulari herkesin bildigi gibi MURAT BOZOGLU, METIN AKBASOGLUve ÖMER SARI'dir...Yönetim kurulumuzun bu üç üyesi kendiisimlerini ön plana miçikarmakistemistir, futbol bilgileri yetersiz midir, yöneticilik yükünü kaldiramayacak isimlermidir bilemeyiz ama BUGÜNDEN SONRA KULÜBÜMÜZÜN YÖNETIMINDE KESINLIKLE BULUNMAMASI GEREKENISIMLERDIR...

-SONUÇ-

BordoMavi.net üyeleri olarak hepimiz Trabzonspor'un iyiligi için her seyimizi fedaederiz... Simdi elimizden geldigi kadar Trabzonspor'un iyiligi için çalismaliyiz... BordoMavi.net olarak Trabzonspor yönetimindesözümüzü gerektigi zaman söylememiz gerekir...

Bu yazdiklarim Trabzonspor'un üç üyesine istifa çagrisidir... Hepinizi bu seviyeli veyapici olusuma katkida bulunmaya davet ediyorum...

Yöneticilerehakare t yagdirarak yikici olmayalim... Zaten elimize bu sekilde bir sey geçmez... En kisa zamanda ben seviyeli ve ahlak kurallarinin disina çikmayanbir yazi hazirlayayimveya ayni sekildesiz bir yazi hazirlayin, DAHA ÖNCE DE YAPTIGIMIZ GIBI KULÜBÜ MAIL YAGMURUNA TUTALIM... BORDOMAVI.NET OLARAK KULÜBÜMÜZE YARDIM DA BULUNMAMIZIN ZAMANI GELDI!

Sonunakadar, hepbirlikte...

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

valla bence top yökün tüm yönetim istifa etsin.baskan dahil.ahmet agaoglu baskan seçilsin tek umudum benim o kaldi.

Alıntı yomrali73 Nickli Üyeden Alıntı
    valla bence top yökün tüm yönetim istifa etsin.baskan dahil.ahmet agaoglu baskan seçilsin tek umudum benim o kaldi.
    umutlarin çabuk biter sonra bak ahmet agaoglu baskan olmasin bence golf sporuna ve sosyete ya katkilarina devam etsin o anlamlarda canla basla çalissin.....

Nereden
    Isparta

iyide baska kim kaldi.trabzondan kim baskan olsa yemeye geliyor.valla bence tek ahmet aga oglu kaldi.yok olmaz diyorsaniz ha atay ha özkan sümer ha ben.beni seçin baskan,aynidir hiç bir sey farketmez.hiç degilse ben bu takima borca girer transfer yaparim.sola forvete defansa adam lazim oldugunu bilirim hiç olmazsa

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence baskan kalsin.

Ama diger üçüne Elvedaaaaaaaaa.

Bu insanlarin tamamen sovmen olduguna inaniyorum.Kanitimda Eller geldiginde bozoglunun siritmasi.Hiç hoslanmadim.Baskana kabahat bulanlarida anlamiyorum.Baskanin hatasi (eger varsa)transfer komitesine rest çekmemesidir.Yoksa baskan bence su ana kadar gelen enb iyi baskandir.

SayinMurat Bozoglu,

Trabzonspor için iyi niyetle çalistiginizi bilmemize ragmen tüm Trabzonspor taraftarlari olarak kulübümüzün basarili günleri için yetersiz oldugunuzu düsünüyoruz... Taraftarin umudunu arttirmak, heyecanini geri kazanmasini saglamak ve de Trabzonspor'un önünü açmak için lütfenistifa dilekçenizi hemen saygideger TrabzonsporYönetim Kurulu'na iletiniz...

SayinMetinAkbasoglu,

Trabzonspor için iyi niyetle çalistiginizi bilmemize ragmen tüm Trabzonspor taraftarlari olarak kulübümüzün basarili günleri için yetersiz oldugunuzu düsünüyoruz... Taraftarin umudunu arttirmak, heyecanini geri kazanmasini saglamak ve de Trabzonspor'un önünü açmak için lütfenistifa dilekçenizi hemen saygideger TrabzonsporYönetim Kurulu'na iletiniz...

Sayin Ömer Sari,

Edited by: yattara11

benim önerim buyazinin e-mail yoluylatopluca Trabzonspor Kulübüne iletilmesidir...

Tabi ki site yönetiminin onayini bekliyoruz bu hareket için...

Unutmayin, HER SEY TRABZONSPOR IÇIN!!!

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

istifa etmesi gereken,

ömer sari ve murat bozoglu'dur. .

keske bu iki yönetici önderbülbüloglu gibi olsalardi.

metin akbasoglu'nu küstürdüler

Nereden
    Isparta

valla bence dürüst degil.istese geçen yilda bu takimi sampiyon yapardi.bence aç karnini doyurmaya gelmistir.ve yakinda siyasete girmek için gelmistir.ali sen bile bu yil trabzonun yili olur dedi.ama transferde acele etmeleri gerek dedi.de bizim baskan bunu hala anlamadi.yazik geçen yila ve bu yila.bu takimi bir daha yakalayamiz.

arkadasin biri yazmis.fatih tekkeyi satalim.bizim takim bu adama layik degil. valla hakli.yazik ediyoruz o adama.

arkadaslar lütfen konuyu baska taraflara kaydirmayalim... bu topicte sadece bu mail olayina yogunlasalim... baska topiclerde zaten yeterince elestiri oluyor [img]smileys/smiley2.gif[/img]

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

FATIH TEKKE BASKAN TRABZON SAMPIYON

Nereden
    Isparta

tamam desteklerim.onlarda istifa etmeli tabi.yüzde yüz destek.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Populizm ve polularizm adina birbirinin kuyusunu kazan ve basiretsizlikleri ile bu takimi atese atan bu arkadaslardan bir kereceginede olsa onurlu bir davranis bekliyorum !!!

insanlar istifa eder

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı
    Populizm ve polularizm adina birbirinin kuyusunu kazan ve basiretsizlikleri ile bu takimi atese atan bu arkadaslardan bir kereceginede olsa onurlu bir davranis bekliyorum !!!

Ömer Sari,Murat Bozoglu,onur, haysiyet,anti-popülist kisilik,Trabzonspor aski> kendi kisisel hirs ve isteklerine olan asklari.. Bu kelime ve tamlamalari kullanarak anlamli bir cümle olusturulabilir mi sizce?Edited by: Berat Tekke

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben istemiyorum istifa etmelerini. zaten olan olmus. istifada olursa 5 sene daha geriye gideriz. yaw ne cabuk kaosa sürükleniyoruz biz anlamiyorum

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı vega Nickli Üyeden Alıntı

Sampiyon Trabzonspor

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

sanatik sen misin trabzonsporlu zavallI

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı vega Nickli Üyeden Alıntı
    tek büyük trabzon

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

FERO61
    Ziyaretçi

su konuyu anlamiyorum...anlatin...

bozoglu veya digerleri trabsfer yapip veya yapamayip birbirlerine girmelerinin nedeni nedir yani,yapilacak transferle cikarlari nedir?

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

transferde hatalar oldu dogrudur. ama hep hata yapmama arzusu yüzünden yapildi bu hatalar. paralar yanlis yere gitmesin, trabzona yakisan faydali olacak adamlar alinsin diye. tam ligin baslama döneminde kulüpte yaratilacak böyle kaos ortaminin hic bir getirisi olmaz. takimin bütün motivasyonunu alir götürür.

eziklerin agzinin suyu akiyordur bizim birbirimize girdigimizi, yönetimi, futbolculari, teknik direktörümüzü küfürlerle, hakaretlerle kovmaya yeltendigimizi gördükce. böyle taraftarlik olmaz. ayiptir, günahtir... tam cikis yakaladigimiz bir dönemde tekrar düsüse gecmemiz icin hazirlanan komplolar gibi geliyor bunlar bana.

ulan biz bugün maci kazandik be! 1-0 aldik maci, pozisyon vermedik. o top o kaleye girmeyince girmiyor kardesim, sansimiz yoktu, calismadi mi cocuklar, kosmadi mi? az mi tekme yedi? adam eliyle topu kornere atip, sirita sirita kafasini göstermedi mi? o penalti verilse mesela cosup oynuyor mu olacaktik simdi.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

evet... yine hakem suçlu ilan edilmese sasardim... bu mantik yüzünden 22 yildir bir mesafe kat edemedik.. iyi tamam penaltiydi o pozisyon.. ilk maçta mehmet yilmaz in adami arkadan dagitmasi da penaltiydi.. su amatör takim karsisinda bile hakeme bahene bulan zihniyete diyecek fazla sözüm yok.. ne desem bos.. Ah ulen Papila yaktin bizi sampiyon olup direkt sl ye katilacaktik[img]smileys/smiley7.gif[/img]ama Anarthosis e elendik sayende[img]smileys/smiley7.gif[/img]

ne güzel degil mi böyle yazinca.. haydi alkislayin beni...

FERO61
    Ziyaretçi

d.kiev macindada o kaleye atamamistik rakip yine eksikti....

o kalede biseyler var harbiden var..topragindanmidir camurundanmidir yoksa direklerindenmidir ...o kalede biseyler var

Oytun abi,

1-TS su çikista oldugu dönemde, yapilan bir takim hatalardan dolayi düsüse geçebilir...

2-Su anda TS'nin bu istifalar yüzündenkaos ortamina sürükleneceginidüsünsem zaten kesinlikle böyle bi öneri getirmezdim [img]smileys/smiley2.gif[/img]

3-Bilmiyorum Almanya'da misin? Belki öyleyse atmosferden haberin yoktur ama bu üç isimin adini duyan herkes nefret duygusuna kapiliyor artik... Kisacasi TARAFTAR HUZURSUZ...

4-Hayatimda her zaman su anda savundugum düsünceyi tasiyan insanlara karsisenin su anda aktardigin görüse sahip oldum... Yani asla durup dururken böyle bir sey ortaya atmam [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Zaten yönetimin izni olmadan BMN adina bir is yapamayiz...

Görüsmek ÜzereEdited by: yattara11

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

@Muhalif

hakemi suclamiyorum, maci gayet de iyi yönettigini düsünüyorum. ne demek istedigimi anlamadin. ha penalti verilmemis,ha gökdeniz karsi karsiya pozisyonu kacirmis, ha mehmetin kafasi gol olmamis, ha szymekin sutu girmemis... hangisini sayayim??? sonucta bazen o gol gelmiyor iste... ellerinden geleni yapti bu cocuklar.bazen olmuyor iste ya, bi sekilde gelmiyor ogol.

22 yildir katedemedigin mesafeyi bütün yönetimi istifa ettirip, teknik direktörü, futbolcuyu kovup mu kat edeceksin???Edited by: NoPain-NoGain

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)