Sayfa 105 Toplam 105 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 55 95 103 104 105
Toplam 2619 adet sonuctan sayfa basi 2,601 ile 2,619 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 19. Hafta | Diyarbakırspor 1 - 2 Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Abi bize böyle adamlar da lazım. "Deli Tuncay" ı sen ve senin yaş grubundaki ağabeylerim çok daha iyi hatırlayacaktır. "Kavgayı ve Kafka'yı çok seven" Tolunay Kafkas'ın da vardı böyle delilikleri. Topsuz alanda rakibe atılan yumruk ve tekmeler, tükürük ve küfretme gibi çiğliklerden ben de hazzetmem,hatta tiskinirim ama Engin'in bu tür hatalarını hoşgörüyorum, hatta içimizdeki "delifişek Trabzonsporlu çocuk" bu şekilde neşvü nema buluyor
    Alıntı onurts61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel yazı katılmamak mümkün değil ama Engin de kendisine müdahale olmamasına rağmen çığlıklar içinde ayağını tutarak yere atması hoş değil ki bu hareketi sürekli yapıyor o forma bu tip hareketleri kaldırmaz bizleride mutlu etmez o tip hareketlerden gelen avantaj , diyarbakırlı Engin e dokunmadığım halde ne diye kendini yere attın çıkışı yaptı hepimiz olsa aynısını yaparız diye düşünüyorum ama sonradan kendini yere atması fenere gitmesi için ona kapıyı açmıştır...
    Valla Hasan kardeşim, bak aslında işin gerçeğini Onur yazmış... İşin başına dönecek olursak, Diyarbakırspor'lu oyuncu: ''ben sana dokunmadım, ne diye kendini yere atıyorsun?'' diye Engin'e tepki vermişti.Engin'de nasıl olduysa bu çıkışın ardından birden iyileşiverdi ve rakibine o hışımla ayağa kalkarak, tepki verdi...

İşin asıl komik tarafı bu sefer Diyarbakırspor'lu oyuncu darbe almamasına rağmen, sanki biraz önce kendisi Engin'e numara yapıyorsun, yalandan kendini yere attın diyen adam, o değilmiş gibi kendini yere atarak olayı hakeme pas etti

Evet, eski oyuncularımızdan Tuncay'ı çok iyi hatırlıyorum, ama onun o sert tavrı, hakemlere ve futbolculara karşı kafa göz kırmaları bize çok cezalara ve maçlara neden olmuştur. Bir çok kez takımını sahada eksik bırakmıştır.O yüzden bu tavrını çok tasvip etmiyorum.Tolunay'ın kendine has bir tarzı var ama o bunu hiç bir zaman numara yaparak elde etmemiştir.Futbolu hep mert oynadı.

Yani ben şahsen Engin'in bu tarzı karşısında darlanıyorum.Ayağına darbe almamışsan almış gibi yapmayacaksın. Yazık, bu bir gün bizim başımızı ağırtır.Hemde ona çok ihtiycımız olan bir maçta bu olursa, o zaman hepimiz çok üzülürüz.Engin'in maalesef yalandan yere kendini bırakmaları, hakemi yanıltmaya dönük oyun anlayışı var.Bunlar eski futbolcularımız olan Tolunay'da ya da Tuncay'da yoktu.Onlar daha çok numara yapanlara ve de yanlış karar veren hakemlere karşı tepki verirlerdi.Futbolu herif gibi oynarlardı...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2-1 alırız

Ne dediysek o

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne dediysek o
    Yürü be Ömer kim tutar seni..
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı onurts61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demekki Colman konusunda sayıları azda olsa yavaş yavaş artıyorda olsa gerçekleri görüp dile getiren insanların sayısı artmaya başladı , şahsi fikri Colman geldiğinden beri değişmedi yakışıklı ve arjantinli olması dışında adamın bir artısı yok , bank asyada bir takıma koysanız kimse garipsemez ama nedense yabancı hayranlığımızdan dolayı çok şişirildi millet olarak yabancıları fazla büyütüp onların yapamayacağı şeyleri bile onlara layık görüyoruz , Colman Türk olsa adı Cemal olsa idi şu ana kadar tayfun un durumuna düşmüştü çünkü ikiside aynı yeteneksizlikte ve güçsüzlükte gerçi Colman a biraz ayıp oldu bu benzetme ama ne yapalım...

Evet bu sezon en çok gol atan ve en çok asist yapan adam gibi savunmalar şimdiden kabul edilmeyecektir...
    sizin bu gördüklerinizi ersun hoca, ahmet özen hoca, ünal hoca, bros ve şenol hoca göremedi. bu adamı her ma. kadroya aldılar. sizin futbol öngörünüz umarım şenol hocaya sirayet eder de yakışıklı arjantinliyi kızlar takımına gönderir. keşke hoca sen olsaydın be liderdik şimdi.

Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

.....
    Ziyaretçi

Resimler için Teşekkürler.

Çok güzeller...

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Resimler çok güzelde sayfa felç oldu.

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bu maçın tamamını izleyebileceğimiz bi yer var mı ?

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

vay Hüseyin sen daha otobüsle deplasmana da gitmezsin.bizınıs klas ile gidersin her yere.

BEYTEKİN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın

Alıntı ip_siz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    topla alakası yok. direkt ayağa....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SouLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada bir arka sayfada Hüseyin'in anlatıklarına bakılırsa Diyarbakırlılar bizim bazı hemşerilerimize göre milyon kere adammış.
    Bizimde İstanbul'dan tanıdığımız Diyarbakırlı can kardeşlerimiz arkadaşlarımız var ve bizden daha milliyetçiler. Hatırlatan Diyarbakırlılara o kadar uzaklara gidip vesile olanlara selamlar olsun.

Bir gün nasip olurda askerde iken 4 gün kaldığımız Diyarbakır'a bir daha gideriz.
    Hocam sizler Yöneticisiniz Ve Bu Genellemeyi Yapmasanız daha İyi Olur Forumdan Atılanlar Kavgalar Küfürler Havada Uçuşuyor..Size Göre İyi Olabilir Diyarbakırlılar Herkeze Göre aynı değildir Ben Şahsen Kendi düşüncem Başkanın Diyarbakır başkanını ziyaretini Kınıyorum Spor sevgi dostluktur Diyarbakırlıların Bizi karşılaması Gerçekten Çok Güzel Ama Abartmamak Gerek..Ben Diyarbakırlı Milliyetcide Görmedim Açıkcası Konuyu Sizler Yönetici Olarak Halen Açmassan Daha İyi Olmaktadır Burda Sonra İnsanları Haksız yerlere Atmaktasınız Buda Bordomavi.net Ailesine Yakışmamaktadır..Eşitlik Olucaksa Heryerde Olmalı..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SouLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Erdem Keser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkladaşlar 3-5 tane sığ beyinli gelip burada başlığı provoke edebilir aklı sıra klavye delikanlılığı yapabilirler.Benim mesajımdan sonra tartışma yaşanmış, keşke burada olabilseydim de o ilgili civan merte ağzının payını verebilseydim.Neyse, bu tip kafalar çıkacaktır, sabit numarada isteyebilir, kendisini dünyanın en delikanlı adamıda sanabilir; ciddiye almamak gerekir.Bu tipler sadece klavyenin başında aslan kesilir.
    Bu Konuşmalar Bordomavi.net ailesindeki Bir Yöneticiye Yakışmıyor Herkezin düşüncesi Farklıdır..Bende Şahsen Başkanımızın Diyarbakır başkanını Ziyaretine Karşıyım Diyarbakırsporlu taraftarların Trabzonsporlu Karşılaması spor ve dostluk Adına Güzel Bir duygu ama Fazla Abartılcak Birşey Yok Herkezin Yorumu Kendine..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın Tekrarı Lig Tv'de - 07.30 Diyarbakırspor-Trabzonspor. Yani 3.5 Saat sonra. İzlemek isteyenlere duyrulur
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

KUTADGU
    Ziyaretçi

Biran önce diğer maçlar oynansada şu başlığa artık mesaj yazılmasa artık dileklerimle selamlıyorum geceyi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün dünde kaldı cancağızım, bugün yeni şeyler söylemek lazım..
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)