Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 324 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz Trabzonsporluyuz, destege devam!

Alıntı vizarian Nickli Üyeden Alıntı
    bana akil verin : bir fb arkadasim var ve benle dalga geçiyo sizce ne yapmaliyim????? (pisman olucak bisey yapmak istemiyorum)
    geçsin futbolu yasatan nedir saniyorsun bu takilmalar da haddi ni asmamak kaydiyla.....gün gelir sen dalganin kralini geçersin....

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı vizarian Nickli Üyeden Alıntı
    bana akil verin : bir fb arkadasim var ve benle dalga geçiyo sizce ne yapmaliyim????? (pisman olucak bisey yapmak istemiyorum)

hiç pisman olmiycan bisey ana avrat söv çünkü o bunu iltifat olarak kabul eder.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

fenerlilerin hic konusmaya hakki yok. ONlar kendi rezilliklerini unuttuysalar hatirlatmak gerek !

daha avrupada tur bile gecemeyen takim taraftiranada söyleyecek laf bulamiyorsan. TAmam artik.

Ciddiye alma kardes. Sen önce git avrupada bir tur gec sonra konus de, defolup gitsin.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir insana verilecek en buyuk destek ona hatalarini soylemek ve testi kirilmadan (zamaninda) uyarmaktir.

Yanlisi gordugumuz halde, gormemezlikten gelip neme lazimcilik yapiyorsak, ya da yuru kocum kim tutar seni, arkandayiz boyle devam et diyerekyapilan yanlislarda dahadaileri gidilmesine vesile oluyorsak vebalin en az % 50`sinebiz de ortagiz demektir.

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

SAOLUN ARKADASLAR

Nereden
    Almanya

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı

Bir insana verilecek en buyuk destek ona hatalarini soylemek ve testi kirilmadan (zamaninda) uyarmaktir.

Yanlisi gordugumuz halde, gormemezlikten gelip neme lazimcilik yapiyorsak, ya da yuru kocum kim tutar seni, arkandayiz boyle devam et diyerekyapilan yanlislarda dahadaileri gidilmesine vesile oluyorsak vebalin en az % 50`sinebiz de ortagiz demektir.

haklisin.

Edited by: sanatik

yeni transferlerin umut vermesi güzel

Bence fabiano kusursuz oyun sergiledi

Guests
    Ziyaretçi

Biz farkliyiz...

BMN'yiz... TRABZONSPORvaroldukça, diger takim tutuculardan farkli oldugumuzu her firsatta göstermeliyiz... Herkes bir kelle istiyor, bende istiyorum... bu konudabaskan veya senol hoca'danbirhamle bekliyorum...

içimiz yaniyor... herkese sabir diliyorum...

Beyler bu sene SAMPIYONUZ

takim tutmayacam,futbol konusmayacam

maçlari izlemeyecegim diyen

arkadaslar lütfen sezon sonundaki sampiyonluk kutlamalarimiza

katilmasinlar!!!!

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı

Katiliyorum. Ancak çogu zaman yanlisi göstermek adina daha büyük yanlislar yapiyoruz taraftar olarak. Hatasi olan kisileri savunacak degilim, sonuna kadar elestirilmeliler. Tek korkum kisileri elestirirken kuruma, yani Trabzonspor'a zarar vermek. Dogru biçimde örgütlenip taraftarin tepkisiniTrabzonspor'a zarar vermeyecek sekilde yansitmaliyiz.

Nereden
    Bitlis

HAKLISINIZ TAKIMA, BUGUNLERDE DESTEK OLMALIYIZ. AMA TAKIM HEP BU GUNLERDE[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

evet birazda oyun hakkinda konusalim bence!

yeni transferler hakkinda ve eskiler hakkinda?

birakalim sidik yarisini!

burasi yerid egil belki ama baska bir topiceda gitmek istemiyorum...

ben genel anlamiyla tkaimin oyunundan memnun kaldigimi belirtmeliyim! form tutmais olmamiz ve takimin oyun siteminin gecne yila oranla degismis olmasi uyumsuzluk sorununu beraberinden getiriyor!

buna en yi ornek simkonun ofansa yonelik oynamaya basladigindan buyana performansinda bir dusus oldugunu saniyorum!

defansta eller mukemmel oyun cikardi! sanirim yillar sonra defansta ne yaptigini bilen topu oyuna cok iyisokan ve akinlarda da cok iyi yer tutan birson adamimiz oldu!ve bir baska aritsi ise ataklara katilmasi ve ortasahayi topla birlikte cok hizli ve dikine gecebilmesi! dogrusu ya bizim ortasaha da bile orayi bu sekilde dikine gecebilen oyuncumuz yok! bir ara adam ayaginda op pas verecek oyuncu aradi kimse bosacikmayinca de geri pas verdi ve verdigi geri pasa kizdi cunku adam ileriye dogru oyun oynamayi seviyor! emrah cok daginik bir oyuncu keza volkan bu takimin sol tarafinayeterli degil! defansta celo ve ellerindisinda bugun iyi oynayan oyuncu yoktu sanirim! erdinc cok pas hatasi yapti!

ortasahada adem cok siritti! huseyin eskisi gibi degil! yine cok top kayiplari yapti! bilmiyorum ama sakatligindan dolayi olsagerek! gokdeniz ve simek formlarinincok altinda oynadilar! simekin sutlarida olmasa sahada goremeyecektik!fatih ameliyattan sonrakisa surede takima geri dondu hemde kurtarici olarak! ve dogrusu ya sahada cok iyi durdu top sakladi pres yapti pozisyon hazirladi ve golunu de atti!

mehmet yilmazi siz hafta boyunca eletirirseniz cocukta bugunku gibi eli ayagina dolanarak saha da durur! ve butun yapilan elestiriler bir pozisyonda bizim belki de turumuza maloldu! topu kaleye direkt vurmak yerine fatihe uzatti ve fatihte topu ezdi! lee girdiginde oyun danduna donmustu ama o da bir pozisyonda son adam olarak kaldi ve bana gore umudumuzun on saniyeye kadar surmesinde etken rol oynadi!bu macta bize lazim olan sey biraz daha organize olabilmekti ama sanirim bu tamamen uzerimizdeki baskiyla ilgili birsey! o baski olmasaydi biz bugun daha farkli bir sonucla ayrilabilirdik bu mactan...

simdi bir kac lafta seyirciye soyleyelim! bu seyirciden ne koy olur ne kasaba ama bunlarinhepsine birden trabzon diyoruz biz!

mac basladiginda iki dakika rakip takim topu alinca isliklama olayina girdiler sonra o da gitti! sonra herkez yerinde oturmus mac seyrediyor! rakip takimi baski altina alacaklarmis! siz once kendinizi baski altina alin bence boylece belki takim destekleminin gereklerini yerine getirirsiniz!

velhasil bu tkaimin ortasahasina bir oyuncu daha gerekli! bu oyuncu da disardna transfer eidlecek bir oyuncu degil takimin icinden cikacak bir oyuncu!

jun geldiginde gokdenizi alip ortasaha oynatmaya baslayacaksin! ileride fatih jun ve ortasahada da gokdeniz huseyin simko yattara oynayacak

defansta eller erdinc ya da ozgur emrah ve celo

ortasahada gokdeniz huseiyn simko huseyin yattara

ileride de fatih jun!

takim zaten dort dort iki oynuyor yattaradan dolayi dort dort ikinin bir cesidini oynamis oalcagiz o zaman defans daha az sorunlu olur ortasaha da daha verimli isler...

senol hocanin mac icinde oyunun seklni degistirecek oyuncusu yoktu elinde! yani bir sistemle basladigimizda onuna bitirmek zorundayiz bir maci ve bizim icin kimi maclarda hicte kolay olmayacak...

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne kadar kizip , söylensekte 4 gün sonraki Kayseri maçinda yine yüregimizi ortaya koyup destekleyecegiz.

Aslolan Trabzonspor'dur. Bir ömür boyu sevecegimize söz verdik. Sözümüzden dönmek yok, hiç bir zaman için.

Ancak bize bu utanci yasatan yönetime destek diyorsaniz, onda yokum.

Nereden
    Almanya

Alıntı hauptstrasse Nickli Üyeden Alıntı

ben genel anlamiyla tkaimin oyunundan memnun kaldigimi belirtmeliyim! form tutmais olmamiz ve takimin oyun siteminin gecne yila oranla degismis olmasi uyumsuzluk sorununu beraberinden getiriyor!

buna en yi ornek simkonun ofansa yonelik oynamaya basladigindan buyana performansinda bir dusus oldugunu saniyorum!

defansta eller mukemmel oyun cikardi! sanirim yillar sonra defansta ne yaptigini bilen topu oyuna cok iyisokan ve akinlarda da cok iyi yer tutan birson adamimiz oldu!ve bir baska aritsi ise ataklara katilmasi ve ortasahayi topla birlikte cok hizli ve dikine gecebilmesi! dogrusu ya bizim ortasaha da bile orayi bu sekilde dikine gecebilen oyuncumuz yok! bir ara adam ayaginda op pas verecek oyuncu aradi kimse bosacikmayinca de geri pas verdi ve verdigi geri pasa kizdi cunku adam ileriye dogru oyun oynamayi seviyor! emrah cok daginik bir oyuncu keza volkan bu takimin sol tarafinayeterli degil! defansta celo ve ellerindisinda bugun iyi oynayan oyuncu yoktu sanirim! erdinc cok pas hatasi yapti!

ortasahada adem cok siritti! huseyin eskisi gibi degil! yine cok top kayiplari yapti! bilmiyorum ama sakatligindan dolayi olsagerek! gokdeniz ve simek formlarinincok altinda oynadilar! simekin sutlarida olmasa sahada goremeyecektik!fatih ameliyattan sonrakisa surede takima geri dondu hemde kurtarici olarak! ve dogrusu ya sahada cok iyi durdu top sakladi pres yapti pozisyon hazirladi ve golunu de atti!

mehmet yilmazi siz hafta boyunca eletirirseniz cocukta bugunku gibi eli ayagina dolanarak saha da durur! ve butun yapilan elestiriler bir pozisyonda bizim belki de turumuza maloldu! topu kaleye direkt vurmak yerine fatihe uzatti ve fatihte topu ezdi! lee girdiginde oyun danduna donmustu ama o da bir pozisyonda son adam olarak kaldi ve bana gore umudumuzun on saniyeye kadar surmesinde etken rol oynadi!bu macta bize lazim olan sey biraz daha organize olabilmekti ama sanirim bu tamamen uzerimizdeki baskiyla ilgili birsey! o baski olmasaydi biz bugun daha farkli bir sonucla ayrilabilirdik bu mactan...

simdi bir kac lafta seyirciye soyleyelim! bu seyirciden ne koy olur ne kasaba ama bunlarinhepsine birden trabzon diyoruz biz!

mac basladiginda iki dakika rakip takim topu alinca isliklama olayina girdiler sonra o da gitti! sonra herkez yerinde oturmus mac seyrediyor! rakip takimi baski altina alacaklarmis! siz once kendinizi baski altina alin bence boylece belki takim destekleminin gereklerini yerine getirirsiniz!

velhasil bu tkaimin ortasahasina bir oyuncu daha gerekli! bu oyuncu da disardna transfer eidlecek bir oyuncu degil takimin icinden cikacak bir oyuncu!

jun geldiginde gokdenizi alip ortasaha oynatmaya baslayacaksin! ileride fatih jun ve ortasahada da gokdeniz huseyin simko yattara oynayacak

ileride de fatih jun!

takim zaten dort dort iki oynuyor yattaradan dolayi dort dort ikinin bir cesidini oynamis oalcagiz o zaman defans daha az sorunlu olur ortasaha da daha verimli isler...

senol hocanin mac icinde oyunun seklni degistirecek oyuncusu yoktu elinde! yani bir sistemle basladigimizda onuna bitirmek zorundayiz bir maci ve bizim icin kimi maclarda hicte kolay olmayacak...

KARDES DUYGULARIMA TERCUMAN OLDUM. OLAYI COK GÜZEL ÖZETLEDINN. AGLADIM MACTAN SONRA AMA SIMDI KAYSERI MACINI DÜSÜNMEK LAZIM. LIG DAHA YENI BASLIYOR. DESTEK OLALIM TAKIMIZA.

kayseri macinda bu oyunu oynayalim zaten maci kazaniriz! ben kayseri macinda degilim... derdim benim bu seyircinin artik gunluk basariya ve basarizliga endeksli tavirlarindan vazgecmesi...

Hauptstrasse maçi iyi analiz etmissin begendim, yorumlarina katiliyorum...Bu maçtaüzücü olmayantek sey Eller in elestirileri bosa çikarmis olmasidir..Defansta takviye gerekli, özellikle Eller ileri çiktiginda onun açigini kapatabilecek hizli biri...Ama senin de söyledigin gibi Eller takima katki yapacak gibi duruyor..Keske daha erken takima katilsaydi, ilk maçta böyle bir skor almazdik belki..

Nereden
    Almanya

Alıntı hauptstrasse Nickli Üyeden Alıntı

ileride de fatih jun!

iyi yapdin. diger konuya eklememekle. bir gol yüzünden bu kadar fittirmanin anlami yok.

futbolumuzla ilgili su sözleri eklemek istiyorum: Trabzonspor'un taktiksel anlamda zaaflarinin neler oldugu sorusunu ise Ketsbaia, ''Özellikle uzun pas ve kafa vuruslarina yönelik olarak üzerimize geldiler. Bunu bekliyorduk. Ancak iyi savunma yapip turu geçmeyi basardik'' diye yanitladi.

bunu jeffersonda söylemisdi, daha yeni geldigi halde. Türkiyede ( brezilyadaki gibi ) kisa paslasma yerine futbol uzun toplar ile oynaniyor dedigini okudum.

Benimde bizim bu konuda yeterince eksigimiz oldugunu düsünüyorum.

orta sahada iyi bir oyun kurucu eksikligimiz var.Edited by: sanatik

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

Ne kadar kizip , söylensekte 4 gün sonraki Kayseri maçinda yine yüregimizi ortaya koyup destekleyecegiz.

Aslolan Trabzonspor'dur. Bir ömür boyu sevecegimize söz verdik. Sözümüzden dönmek yok, hiç bir zaman için.

Ancak bize bu utanci yasatan yönetime destek diyorsaniz, onda yokum.

Senol Günes'i takimin basina bu yönetim getirdi. Senol Günes kamp dönemi boyunca milli takimdan alacagi olan paranin davasiyla, tanjant yol açilisiyla ilgilendi. Jefferson'in transferini gazetelerden ögrendigini belirtti. Güven Kocabal'in transferinden haberi olmadigini söyledi. Tomas Jun'u tanimadigini açikladi. Yahu sen Avrupa'nin kalburüstü takimlarindan, sampiyonlar ligi gediklisi Sparta Prag'in santrforunu nasil tanimazsin Senol Günes? Takima transfer edilen kaleciyi nasil gazetelerden ögrenirsin? Bu nasil "en genis yetkilerle futbol subesinin basinda" olmak Senol Günes? En basta Senol Günes'i takimin basina genis yetkilerle getiren yönetim, sonra da takimi bu hale getirmeyi basaran! Senol Günes hesap verecek. Güzelim kadroya yazik ettin be Senol hoca. Gurur meselesi yapip istifa etsen ne güzel olur.

ilk macta boyle bir skor almamizin tek sebebi tayfunun yaptigi iki bariz hatadir! bunda dasenol gunesin hicbir sucu yoktur cunku eller ilk macta biraz uyumsuz bir goruntu cizmisti ve eller daha once gelseydi bile bu sorunu yasayacaktik biz o macta! yani bu yasadiklarimiz yasamamiz gereken seylerdi! bu yenilgi bile yasanilmasi gereken birseydi!

bu kadercilik falan degil tma tersine insanlar yasamda kimi zaman yenilgilerdne ve basarizliklardna dogru ileri giderler biz de oyle olacagiz! belki gelecek yil da problemler yasayacagiz bu tur maclarda ancak bir zaman gelecek biz olacagiz... oldugumuzda da asamayacagimiz sorun yok! cok onceleri soylemistim! bu takim bu seyircinin iki uc kusak ilerisine gitmis coktan ama seyirci bunu kabullenmek istemiyor! dogal olani da bu zaten. gorebilseler hersey cok daha farkli olabilir...

futbolcular da,yönetim de geçici...tek kalici olan bizleriz...adam gibi destekleyeceksek destekleyelim...desteklemeyecek 90 dakika bagirmayacak adam defolsun gitsin tribünden,burada da çok var öle tipler,adam trabzonspor'un farkini anlamadan bosbos konusuyor...adam gibi taraftar olun,olmuyorsaniz desteklemeyin takimi...rum taraftarlari sokakta gördünüz neden bisey yapmadiniz???iste böle taraftar olmayacak çikacak takimi için asacak kesecek dövecek...böyle degilsen tv den izlicen maçini...trabzonspor'u ölümüne sevenler gelecek maça...o rumlari sokakta dövebilecekler gelecek...kim ne derse desin ne tepki gösterirse göstersin trabzon taraftari fanatik olmali asiri fanatik...erkek adam olcak,90 dakika degil hayati boyunca susmayacak...geri kalanlari istemiyoruz bu kadar basit...simdi birileri çikip yazima tepki gösterir onlara da cevabim hazir...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Bitlis

NEYLEYIM SAHIBEYLE ALINMIS KUPAYI.

BANA SENIN SEREFINLE ALDIHIN KUPALARIN YETER.

Evet ona da katiliyorum..Bu arada maydanoz gibi hissettim bir an...orta saha isini uzun süredir ben de söylüyorum, bugünki maçtaki en önemli eksikligimizdi bence...Söyle Ketsbaia gibi, ya da Kinkladze gibi bize orta sahada bir BEYIN lazim..Ataklarimiz hep bilinçsizce oluyor, hep kanat bindirmelerine dayaniyor..Jun dan sonra Hauptstrasse nin dedigi gibi Gökdeniz in orta sahaya çekilmesi ise yarar mi bilmem ,çünki Gökdeniz ayaginda top saklayamiyor, sürate dayali oynuyor ve bir orta saha oyuncusu için çok top kaybi yapiyor...Forvetin arkasinda serbest adam olark daha iyi is yapar gibi..

3 adam ( en az ) lazim; sol kanat, orta saha ve defans, simdikilerden de Lee disinda oyuncu göndermeye gerek yok...Yedek de lazim bu takima...

senol gunesin o aciklamayi nasil yaptigi cok onemli analyzer arkadasim!

gazetecilerin onun soyledikleirni nerelere cekerek yazdiklari gorebilmemiz icin iki gazeteyi alip ayni haberin yorumunu iki gazetede okuyorak cikarabiliriz! tam da bu konuda yani tomas jun ve jefferson konusunda en dogru haberi ntv internet verdi! senol hoca transferlerin gerceklesmesini gazetelerden ogrenmedi! sadece imza atilip atilmadigini bilmedigini anlatmak icin boyle bir sey soyledi! tomas junla ilgili olarakta senol hoca kendisi oyuncunun bir kac kendi bilgisi dahilinde izlendigini soyledi! fanatik milliyet sabah gibi gazeteler aciklamayi senin anladiigjn sekilde verdiler ama oalyin asli oyle degil...

Nereden
    Bitlis

BELKIDE BENIM KADAR ÜZÜLEN YOTUR AMA HAYAT DEVAM EDIYO

BUSEHIR BIZIM BUTAKIM BIZIM BIRAKIP GITMEK OLMAZ! YAKISMAZ[img]smileys/smiley32.gif[/img]

ne birakmasi ne gitmesi yahu!

birakirim giderim diyenler yarin birgun ilk galibiyette yine en kral trabzonlu oluverirler! bu sevgili degil ki kizinca ayrilasin ya da is degil ki patrona kizip istifa edesin! ben hayatimda cok az insan gordum takimini degistiren! kendimden biliyorum ! dusunuyorum acaba diyorum baska bir tkaimi tutabilir miyim! alanya da yasiyorum turkiyeyle alakam kalmadi gibi birsey! beni turkiyeye baglayna tek sey trabzonspor! burda bir takim tutayim diyorum leverkusen ya da schalke! hayir olmuyor! o tadi o duyguyu yasayamiyorum! hani ikinci taim oalrak bile bir zevk vermiyor bana onlarin maclarini televizyondan seyretmek...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)