Sayfa 2 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 324 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz Trabzonsporluyuz, destege devam!

ben bu gün futbolcudaki niyeti de azmide duygusalligida gördüm baskanim agladi artik sevgiye bak....hepsine kurban olurum.....bizim takim gerçekten çok iyi bu kadro yine deplasmanlarda puan kaybetmez....

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

LIONAXE

yeter artik. Bu topik destek konugu. Etmeyeceksen yazma.

Nerden cikdin böyle mac biter bitmez.

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ShadoW Nickli Üyeden Alıntı
    Ne destegi kardesim? Ne desteginden bahsediyorsunuz? sizin kayitsiz sartsiz safiyane sevginiz bu takimi bu hallere getirmedi mi? artik destek mestek yok. Ayrica o maca gidip susan taraftarin ta mina koyyim. atin lan beni siteden yeter sinirden elbiselerimi parcaladim. desteginden bahsetmeyin Allah hepsinin belasini versin. Trabzonsporluymuslar, peh. zikerim oyle trabzonsporlulari ben. ne diye maca geldiniz lan? Allahsizlar! serefsizler! Rumlarla mac oyhuyoruz sanki stadda yazlik kabare var! Yuh! Yeter be! 25 senedir cileden en kotusu umut dolu cileden baska ne verdin lan bana? Yeter birakiyorum trabzonsporu... yeter... desteginin de... takiminin da allah belasini verisn. Alin tursusunu kurun benden bu kadar arkadaslar.

Bravo baska hiç birsey demiyorum herkes böyle yapsin birakip ceksin gitsin bumudur yani haaaaaaaaa bumudur lan TRABZONSPORLULUK sevinince HOLEYYYY üzülünce birakiyorum ulan Sen birakmiyosun TRABZON seni birakiyo hosçakal

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Saçmaliyorsunuz.KAÇ TANE BASKAN BIR MALUBIYETTEN SONRA KALP KRIZI GEÇIRDI?SAYGINIZI KAYBETMEYIN.

HAGI HIRSIZ DEDIGINDE ANASNINA SÖVÜYODUK.SIMMDI AKTUGA HIRSIZ DIYORSUNUZ.YAVAS BIRAZ DAHA

BU BIZIM KADERIMIZ MIDIR NEDIR ?

KIM DUR DIYECEK BU GIDISE

MILLET BU TAKIM IÇIN KENDINI ASIYOR

BAZI AMINA KODUKLARIMDA TRILYONLARI GÖTÜRÜYOR

BÖYLE FUTBOLCUNUN BEN.........................................

beyler biz azrrail kapimiza gelene kadar TRABZONSPORLUYUz

buraya moral bozucu yazilar yazmayin...cok istiyorsaniz acin bi baslik kafniza gore yazin orda..ala ala adamlara bak ya...daha lig baslamadi durun bakalim..

fenerlilere geyselilere ve kargalar bu gün üzücü cevabi verdim bos yere kasinmayin yine biz gidecegiz sampiyonlar ligine deim [img]smileys/smiley4.gif[/img]düsmanlarimiz çatlasin lar allahim kem gözden esirge bu takimi yarabbiii.....

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzona destek vermeyen çeksin gitsin ulaaaaannnn biz bu takima yeteriz, biz kötü gün taraftariyiz yeri gelince elestiri de yapariz söverizde ama asla TRABZONUMUZU satmayiz, iyi gününde yaninda olmiyim trabzonum kötü gününde seni ayakta tutayim bu bana yeter.

ya kaç tane takimin baskani daha elemeyi geçemeden yenildi

neden üzülüyor ben ona anlam veremiyorum

hemen toplayacakti yönetimi

alacakti kararlari

neden sagligi bozulur ki bir insanin

ben bunu söylemeye çalisiyorum

üzülme

madem yenilgiye dayanamiyorsun

o zaman bak çaresine

ne o öyle

aglamak falan

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzona destek vermeyen çeksin gitsin ulaaaaannnn biz bu takima yeteriz, biz kötü gün taraftariyiz yeri gelince elestiri de yapariz söverizde ama asla TRABZONUMUZU satmayiz, iyi gününde yaninda olmiyim trabzonum kötü gününde seni ayakta tutayim bu bana yeter.

sonuna kadar katiliyorum.Istemeyen kapi ve diger 3 köpekler orada

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ne demeli bilinmez!

tabiki de trabzonsporluyuz ve oyle kalacagiz! bu takim yneilse de yense de bu boyle kalaca! aramizda tabi ki de bu takimi yeteri kadar sevmeyen ya da baska turlu sevne insanlar oalcak! kimileri birakip gidecek kimileri kusecek ama biz yolumuza devam edecegiz!!!

bu arada kim soyledi atay baskanin kalp krizi gecirdigini! dogru duzgun bir haber yazin kufur etmek yerine!

desek topicinde de kostek olanlar-onlarin diliyle yaziyorum- siktirolup gitsinler nerde kusacaklarsa orda kussunlar iclerindeki kini ve pisligi....

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Herkes bir süre dinlensin kendine gelsin, tv yorum morum takilmayin birsüre, istifa edecek olan eder, etmezlerse ettiririz falan yok! lig basliyor baslamadan bitmesin! napalim ligden çekilelim futbolumu birakalim? olurmu öyle saçmalik, lig baslayacak yine sampiyonluga oynayacagiz vs.vs. hayat bu arkadaslar, hafta sonuna en azindan maçlarina gidecegimiz takimimiz var, demek ki fazla uçmusuz hala biseyler için erkenmis daha çok yolumuz var demekki belki en az bir 10 yil daha, isyan etmek simdiye kadar kime fayda getirmis? hakem düdügü çalmis karar verilmis hala isyan itiraz niye?hayatta aynen böyle!Kendimize zarar vermeyi birakalim artik geçmisle de yasamayalim! Gelecege kendi hayatlariniz üzerinden bakin, her biriniz birer hayatsiniz kendinize olan baskalarina olan sorumluluklariniz var!Vazgeçmeyin yüzünüz gülsün hayata dönün enerjinizi yüksek tutun! Bunun geridönüsümü trabzonsporada yansiyacaktir!Herseyin negatif oldugu bir ortamda kim mutlu olabilir ki? Mazosist miyiz biz? Sadistmiyiz biz kendimize ve baskalarina zarar verecek sözlerden davranislardan zevk alalim!? Birakin simdi baskalarini asip kesmeyi tekararliyorum hayatiniza dönün enerjinizi toplayin sonra tekrar sinerjimizi tüm camiamiza yayariz. Bizi yok etmek isteyenlerin oyununa gelmeyin sadece bir maç yaptik ve elendik o kadar isi rum türk olayina döküp bunun ezikligini yasamamizi istiyorlar bu taraftari ve takimi çökertmek için bulunmaz bir firsat!? Nerede onurlu gururlu asi dikbasli trabzonlu delikanlilari? Haytin sonu mu? Daha ne maçlar oynayacagiz sampiyon olacagiz ve sl ne mutlaka bir gün katilacagiz!! Nasip denen seye inanin belki bizler göremiyecegiz bu bizim kaderimizin bir parçasi olacak ama belki bizim birakacaklarimiz eserlerimizin neticesinde gelecek nesil bu zevki yasayacak? Trabzon taraftari günlük anlik düsünmemeli,trabzonsporlu olmanin ayricaligi bu zaten yoksa ne farkimiz olacak istanbul takimi tutanlardan islerine geldigi gibi takim degistirenlerden vesselam!

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lionaxe Baskanimizin saglik durumubozulmus bu yaptigin dogru mu?Ne istiyorsun anlamiyorum.Bir günde her sey güllük gülistanlik mi olacak.Yollancaklar duramaz ama Atay Baskan'im bu isi yapcak.hesabi soracak.

SImdi sagligi için dua zamani.Allah acil sifa versin.

bayram geçti

simdi seyran zamani

sampiyonluk hayal

olsun yenilsende

sampiyon olamasanda (zaten alistik)(bu sene de hayal)

baskani aglasa da (acil sifalar diliyorum)(ama nede böyle oldu)

her zaman heryerde en büyük T.S.

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TS_ilverTS_wan Nickli Üyeden Alıntı
    Herkes bir süre dinlensin kendine gelsin, tv yorum morum takilmayin birsüre, istifa edecek olan eder, etmezlerse ettiririz falan yok! lig basliyor baslamadan bitmesin! napalim ligden çekilelim futbolumu birakalim? olurmu öyle saçmalik, lig baslayacak yine sampiyonluga oynayacagiz vs.vs. hayat bu arkadaslar, hafta sonuna en azindan maçlarina gidecegimiz takimimiz var, demek ki fazla uçmusuz hala biseyler için erkenmis daha çok yolumuz var demekki belki en az bir 10 yil daha, isyan etmek simdiye kadar kime fayda getirmis? hakem düdügü çalmis karar verilmis hala isyan itiraz niye?hayatta aynen böyle!Kendimize zarar vermeyi birakalim artik geçmisle de yasamayalim! Gelecege kendi hayatlariniz üzerinden bakin, her biriniz birer hayatsiniz kendinize olan baskalarina olan sorumluluklariniz var!Vazgeçmeyin yüzünüz gülsün hayata dönün enerjinizi yüksek tutun! Bunun geridönüsümü trabzonsporada yansiyacaktir!Herseyin negatif oldugu bir ortamda kim mutlu olabilir ki? Mazosist miyiz biz? Sadistmiyiz biz kendimize ve baskalarina zarar verecek sözlerden davranislardan zevk alalim!? Birakin simdi baskalarini asip kesmeyi tekararliyorum hayatiniza dönün enerjinizi toplayin sonra tekrar sinerjimizi tüm camiamiza yayariz. Bizi yok etmek isteyenlerin oyununa gelmeyin sadece bir maç yaptik ve elendik o kadar isi rum türk olayina döküp bunun ezikligini yasamamizi istiyorlar bu taraftari ve takimi çökertmek için bulunmaz bir firsat!? Nerede onurlu gururlu asi dikbasli trabzonlu delikanlilari? Haytin sonu mu? Daha ne maçlar oynayacagiz sampiyon olacagiz ve sl ne mutlaka bir gün katilacagiz!! Nasip denen seye inanin belki bizler göremiyecegiz bu bizim kaderimizin bir parçasi olacak ama belki bizim birakacaklarimiz eserlerimizin neticesinde gelecek nesil bu zevki yasayacak? Trabzon taraftari günlük anlik düsünmemeli,trabzonsporlu olmanin ayricaligi bu zaten yoksa ne farkimiz olacak istanbul takimi tutanlardan islerine geldigi gibi takim degistirenlerden vesselam!

yufka yüreklerle koca daglar asilmaz....

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı garalahana Nickli Üyeden Alıntı

beyler biz azrrail kapimiza gelene kadar TRABZONSPORLUYUz

buraya moral bozucu yazilar yazmayin...cok istiyorsaniz acin bi baslik kafniza gore yazin orda..ala ala adamlara bak ya...daha lig baslamadi durun bakalim..

olumsuz basliklari adminler kapatiyor.Elestirelim tamam ama anaya baciya sövenin ben anasini bacisini s....

SIL DEFANSI VERME PARA BU IBNE OYNCULARA(OYNAYAN FUTBOLCULARIMIZA TESEKKÜRLER)

AL PAFTAN 3-5 TANE DELIKANLI BU TAKIMIN KANINI TASIYAN OYNASIN BAKALIM BU KADAR KORKAK OYNAR MI?BU TAKIM YOLUNA HERSEYINI KOYAN FUTBOLCULARLA SAMPIYONLUKLAR YASADI

BÖYLE TOPTAN KORKAN DEGIL TOP AYAGINA GELDIGINDE KORKULAN FUTBPLCULARLA KAZANDIK ZAFERLERI!!!!!!

VE DESTEK YERINE DAHA YOLUN BASINDAYTKEN TEMIZLIGE DAVET EDIYORUM SENOL HOCAMI TOLGAYI 5 MILYON DOLARA GERI ALSINLAR HADI;BORCUN YOK PARAN VAR NIYE SIMDI DEGERINI KAT KAT ANLAYABILDIGIMIZ FUTBOLCUYU SATIYORSUN...YPK POLITIKA YANLIS..

EMRAH EREN GS YE GIDIYORUM DEDI SONRA KENDI KENDINI KAKALADI BIZE O ÇOCUGU SÖYLEYIN OYNATMASINLAR PLAKASINI TASIDIGI SEHRE POSTALAYIN..YÖNETIM !!!!!

DAHA YOLUN BASINDAYKENYETKILI HERKESI FUTBOLCU TEMIZLIGINE DAVET EDIYORUM!!!!!!!!!!!!!

VE SIZLERIN TEPKINIZI DILE GETIRMENIZI RICA EDIYORUM...

(TEKRAR CANINI DISINE TAKAN OYUNCULARIMIZA TESEKKÜRLER)

arkadaslar lutfen sonradan pisman olacagimiz seyler yazmayalim. artik ligi dusunelim. yapacak baska bisey yok. artik destek yok desekte sizde biliyosunuzki bu takimdan vazgecemeyiz. cok klasik olacak ama onumuze bakalim. Baska TRABZONSPOR yok

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

[img]smileys/smiley15.gif[/img]ben bugece uyaman yarin soka cikamam[img]smileys/smiley9.gif[/img] birdaha ts yi savunamam[img]smileys/smiley7.gif[/img] budan sonra futbol muhabeti yapmicam bundan sonra ts nin maclarinida izlemicemve ben bundan sonra icine kapanik biri olcam [img]smileys/smiley19.gif[/img]belkide pisikoejim bozulur kafayi yerim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Bitlis

[img]smileys/smiley7.gif[/img]bu utancin hesabini kim vericek[img]smileys/smiley9.gif[/img]

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ASLI GÖREVINE DÖN SENOL GÜNES

oyunu okuyamayansenol günes Futbol A.S'nin basina

orta saha da alternatifim var diyen senol günes Futbol A.S nin basina

maca adem'le baslama hatasi yapan senol günes Futbol A.S'nin basina

Yani asli görevine dön Senol günes

Nereden
    Bitlis

bana akil verin : bir fb arkadasim var ve benle dalga geçiyo sizce ne yapmaliyim????? (pisman olucak bisey yapmak istemiyorum)

Bu basligin amaci takima destek vermektir. Elestirileri diger basliklarda yapiyoruz zaten. Lütfen konuyla ilgili görüslerinizi belirtin.

Alıntı pacos_bill Nickli Üyeden Alıntı
    Destege devam evet. Futbolcu da yönetim de geçicidir, baki olan taraftardir. Bu takim bizimdir ve herhangi birine duyulan nefret bu sevginin önüne geçemez. Kayseri maçinda tribünler bos kalirsa 95-96 sendromunu yeniden yasariz arkadaslar. Bu takimin gelecegi biziz unutmayin. Giden gider taraftar takimini idame ettirir.
    Edited by: pacos_bill

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)