Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 SonuncuSonuncu
Toplam 324 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz Trabzonsporluyuz, destege devam!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

OLUMUNE TRABZONSPOR

SU AN YERE DÜSTÜK TEPEMIZDE BIRSÜRÜ AKBABA VAR O SEREFSIZLERE KOCAMAN BIR NAH ÇEKIP TOPARLANIYORUZ O KADARRRR

BIZ TRABZONSPORLUYUZ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öncelikle yasça ayni konumda bulundugum insanlardan özür diliyorum, hep elestirdigim ama kendi yaptigim hata için , malum dünden beri sinir tepemizde....

Zanoylu arkadas özelden bana meydan okumus, kendisini uyardim, küfür et, tehdit et ama kolpacilik yapma diye...Zaten beni hemen hemen herkes taniyor , ilk gittigimiz maçta beni arkadasa gösterirseniz memnun olurum...Gerçi ben "ulan" dedigim için hakli bir tepki vermis olabilir ama olsun 18 senede nice adamlar gördük tribünde birde zat-i muhteremle görüsürüz...

Zaman elbette Trabzonun menfaatleri dogrultusunda destek zamanidir ama bunu hata yapanlara uygularsak bir arpa boyu yol kat etmemis oluruz, destek sayfasi adi altinda külhanbeyliligi yapmak gerçek amaçlari ortaya çikariyor ama yine hatirlatiyorum; "El yumrugu yemeyen kendi yumrugunu balyoz zannedermis" bu babamin lafi hem Trabzonsporuma hem bizlere ders olur insallah!Edited by: greywolf

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim fikrim böyle anormal kayiplardan sonra ilk gün forum yorumlara kapatilmali.Çünkü o asabiyet halinde birbirimize karsida,takim ve yöneticilerimize karsida agiza alinmayacak seyler söylenebiliyor.DESTEGE GELINCE TABII KI HER KOSULDA,HER ZAMAN SONUNA KADAR DESTEKLEYECEGIZ.HATTA YÖNETIME BILE DESTEK.Baska forumlarda yazdim,tekrarliyorum:Ekibiyle,projesiyle,akliyla,v izyonuyla bir baskan adayi çikarsa tabii ki delege nezdinde oyunuda alirsa bu defa o yönetime destek veririz.Fakat böyle bir durum yokken bu yönetim giderse,Yattara,Gökdeniz,bilmem kim giderse TRABZONSPOR NE KAZANACAK? Biri bunu açiklayabilirse sevinirim.(Bence bunun sonucunda bizi parçalamak isteyen 3 sülükler ve onlarin adi medyasi 96'dan sonra 1 kez daha kazanacak.)

Burasi resmen insanlarin birbirine meydan okuduklari bir yer oldu.Reha kardes tribünde Zanoyluyu gösterseler ne yapacaksin? Saldiracakmisin TS li arkadasina? Biraz sagduyu lütfen.Harun kardes sende güce tapanlarin egilimlerini görmeye basladim.Galafka kardes sende hiçbir sey için mecbur degilsin çok bunaldiysan yani!!

Artik yeter gün birlik günüdür!!Zaten bize topyekun savas açanlar var içimizde bari saglam durabilsek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı

Burasi resmen insanlarin birbirine meydan okuduklari bir yer oldu.Reha kardes tribünde Zanoyluyu gösterseler ne yapacaksin? Saldiracakmisin TS li arkadasina?

Bana külhanbeyligi yapan, kolpacilik yapan ve özelden saldiran kendisi ben degilim...Ama illa istiyorsa her türlü gider....Ben "ulan" lafi için özür diledim daha fazlasi Cem yilmaz'in dedigi gibi "zevke girer"...

Ya burada düsmanmi var mutlaka yanlis anlasilma vardir.Bu kadar keskin ifadelerin kimseye faydasi olamaz.Bence MSN den aranizda halledin inanin sorun yok aranizda.

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

Gönderen: 05-Agustos-2005 Saat 10:53 | Kayitli IP

LÜTFEN HERKES OKUSUN

Hayret biseysiniz ya sanki ilk yunan-rum takimina yenilen biziz nerdeyse takimi sattiniz herifler tek rakip bizi görüyor onlari elemek için içten yikmak lazim diyor sizdesazan gibi atliyorsunuz gurbettetrabzonsporututmak kadar gurur verici onurlandirici birsey yok herkes bunu anlayamaz hele trabzondaki hemsehrilerim bunu hiç anlayamazkime sorsan trabzonlu herkes elestiriyor bosverin ya elin konyalisina sor adanalisina sor ankaralisina sor kendi takimini tutmaz istanbulun o üç rum kökenlitakimini tutar ondan sonra milliyetçilik ten bahsederonur duyun ya gurur duyun bizansi yikan takimin cengaverleriyiz pes etmeyin ellerine silah vermeyin gene köpek gibi korkuyorlar bizden medya onlarla federasyon onlarla televizyon onlarla anadolu onlarla bizi bizden baska seven yok bunu kafaniza koyun yikilmayin ayakta durmasini bilin bize onlar destek vermez bi tekme de onlar atmaya çalisiyor bari siz bunu yapmayin TRABZONSPORLUYUM DIYEN BIRISININ T.C. KIMLIGINI TARTISANIN ALNINI KARISLARIM Trabzonspor bizim kimligimiz onurumuz namusumuz onurunuza namusunuza dil sürdürmeyin biz kendi içimizde hallederiz biz bir aileyiz sorunlari disari tasimanin bi anlami yok hepinizi seviyorum ben konyadayim ikinci maç tribünde olacagim siz de ilk maç tribünde olun lütfen bu sizin göreviniz bu sizin kimliginize karsi olan zorunlulugunuz kimliksizligi tercih etmeyin...
    Yukari dön

Aynen katiliyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img]

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

Bu arada trubunler yine sessiz yine cok ruhsuzdu..

Biz neden beceremiyoruz su tezehurat isini???*

gerçek trabzon taraftari trabzonlu sonuna kadar arkanda trabzonspor!!![img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yarasi derin olsa da bu da geçecek mecburen! "

Trabzonspor?u diger Anadolu takimlarindan farkli kilan, Trabzon?un futbola olan büyük sevdasi ve takimina duydugu sahiplenme duygusudur.
    Bu yüzdendir ki böyle bir sonuçtan sonra herkes konusacak, yazacak ve içini dökecek.
    Bu gayet normaldir
    .

Zaten öyle olmasaydi bizim de kümede kaldiginda bayram eden digerlerinden farkimiz olmazdi.
    Elestirimizi yapacagiz, gördügümüz aksakliklari söyleyecegiz ancak sonuçta takimimiza sahip çikip yeni hedefler için motive edecegiz.
    Eger baska bir hesabimiz yoksa! Dogrusu da budur.
    Bu saatten sonra baska bir takimin taraftari olamayacagimiza göre, özellikle de futbolcularimizi yerin dibine sokmayacagiz.
    Dogrudur, Trabzonspor bu sonuçtan sonra çok yönlü kayiplara ugramistir.
    Ekonominin yani sira büyük bir prestij kaybi yasanmis, Sampiyon Ligi hedeflenirken UEFA?nin bile disinda kalinmistir.
    Statü degisikligi ile UEFA Kupasi'nin dörtlü gruplar halinde oynanacagi hesaplandiginda kaçan firsatin büyüklügü daha iyi anlasilir.
    Ancak bu yenilgiyle kepenkleri kapatamayacagimiza göre sagduyulu olacagiz. Yeniden toparlanmak için gerekeni yapacagiz, bu arada fiyaskoda payi olanlara da hatalarini gösterecegiz.
    Famagusta maçinda bana göre olaganüstü sartlara karsin futbolcularimiz ellerinden geleni yapmistir.
    Bir futbol maçindan çok savas havasina sokulan, kahramanlik yada vatan hainligi sinavina dönüstürülen mücadelenin atmosferini gençlerimiz kaldiramamistir.
    Çünkü çakili savunma ile oynayan rakibe uygulanmasi gereken baski kurulamamis, temkinli olmak adina pasif bir futbol sergilenmistir. Bunun en büyük gerekçesi de bence zaten stresli maçlari kaldiramayan futbolcularimizin yasadiklari ekstra baskilardir?
    Doksan dakika boyunca adeta kendilerini paraladilar ama bu agir yükün altindan kurtulup gerekli skoru elde edemediler. Bu arada mutlak goller de kaçti. Ne var ki kaçan bu goller onca emegi silmemeli, telafisi zor yikimlara yol açmamali.
    Kizacagiz, söylenecegiz, hayiflanacagiz, aglayacagiz. sonuçta bu isi biran önce tatliya baglayacagiz.
    Çünkü biz Trabzonsporuz.
    Sendeleriz ama yikilmayiz.
    Aksini düsünen bir sezon boyu bu maça baglanip kalsin.
    Ligde de havasini alsin!

sevet özkara yazisindan alinti

gunebakis.com.trEdited by: gerçekefsane

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sonuna kadar. tartisilmaz zaten [img]smileys/smiley32.gif[/img]

eddy demis ki:

sanirim buradaki kimsenin kapasitesi yönetimle trabzonspor un birbirinden ayri oldugunu anlamiyor...yönetim geçicidir,trabzonspor farkli...destegimiz trabzonspor'a,yönetime degil...

sanirim senin kapasiten de dogru duzgun turkce konusmaya yetmiyor....

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Trabzonspor?u rahat birakin...

Trabzonspor Avrupa?ya veda etti. Sampiyonlar Ligi baraj maçi oynama sansini geçen yil oldugu gibi bu yil da degerlendiremedi. Anadolu?da güzel bir söz vardir: ?Kamyon devrilirse yol gösteren çok olur.? Trabzonspor bana göre fazlasiyla hak ettigi Sampiyonlar Ligi trenini kaçirdi.

Olmadi, olmuyor, Trabzon, tüm entrikalara ragmen ayakta kalmaya çalistigi böyle bir ortamda bir adim ileriye siçrayamiyor. Geçen yil D. Kiev?e, bu yil ise hem de bir Rum takimina elendi.

Aslinda bu cümle yanlis. ?Hem de bir Rum takimi? sözü sporun ruhuna ters bunu biliyorum; ama bile bile lades diyorum. Çünkü, Rum basini da onlardan asagi kalmayan Türk basini da, yani bizler bir futbol karsilasmasini farkli boyutlara tasidik, oyunculari baski altina aldik. Ille de tur aski, Kibris meselesi isi içinden çikilmaz hale getirdi. Onlar ayakkabilarimizin içine kadar aradiysa biz de aynisini yaptik. Ayiba ayipla karsilik verdik. Burnumuzdan kil aldirmadik, onur-gurur meselesi yaptik. Peki ne mi oldu? Trabzonspor kaybetti. Felaket tellallarinin çigirtkanligi ile daha da çok sey kaybedecek.

Simdi yapilacak tek sey var. Trabzonspor yönetimi de, teknik adami da futbolcusu da timsah gözyasi dökenlere, çigirtkanlara karsi 3 maymunu oynamali. Trabzonspor?un zaten basarisini istemeyen bu çigirtkanlara umursamadan hemen toparlanmali ve ?yeni sezonda neler yaparim?in hesaplarina girmeli. ?Yönetim istifa? diyenler, Gökdeniz?e cephe alanlar, ?Senol Günes zaten final maçlarinin adami degil? diyenler, Trabzon?dan da Trabzonspor?dan da elinizi çekin. Zor sartlar altinda transfer yapip, Trabzon?a kimlik kazandiran yönetimi, yüregini ortaya koyan oyunculari (Yattara hariç) cesareti ve teknik bilgisiyle Türk futboluna kisilik kazandiran, Trabzonspor?a büyük hizmetleri olmus Günes?i de rahat birakin. Bu zamana kadar Trabzonspor?a bir faydaniz olmadi, hiç degilse bu vesileyle bir yarariniz dokunur belki.

Futbolda her sonuç var, bu spor müsabakasi, farkli bir kimlik içine sokmanin da bir manasi yok. Trabzonspor elendi. Eleyen ister bir Rum takimi, ister bir Rus takimi isterse Ingiliz olsun fark eden bir sey var mi? Biz Kibris?i tanimadik, Atina üzerinden Larnaka?ya gittik, 3-1 yenildik. Onlara ?Suriye üzerinden gelin? dedik, Kibris uçagina inis izni vermedik, Suriye üzerinden geldiler, 1-0 yenildiler; ama turu alip gittiler.

Burada ?Yönetim istifa!? demenin bir manasi yok. ?Günes biraksin? çigirtganligina gerek yok. Gökdeniz?in, Mehmet Yilmaz?in kaçirdigi gollere, Yattara?nin gördügü kirmizi karta yönetim ne yapar? Avrupa?nin is yapacak hangi üst düzey futbolcusu Trabzon?a transfer oluyor? 3 büyügün 5?e aldigina Trabzon 10 verse getiremez. Bu gerçekleri de göz önünde bulundurmak gerek.

Trabzon çabuk toparlanmali, Kayseri maçinda tribünler dolmali. Trabzon?a sadece bugün için degil her zaman için Türk futbolunun ihtiyaci var.

buda zaman gazetsinde cikan bir yazi,yeter yenildik bunu vatan yahut sakarya cevirdiniz ama bunu ist kulupleri yapsaydi hemen kapanirdi

rezil istanbul basini ,bizim yerel basinimizin ve trabzonu seven spor yazarlarinin artik kin nefret yazilarini artik bir kenara koymali ve bu sene bu husrani ancak sampiyonluk la tamizlenecegi izlenimi verilsin taraftara ,kaptanimizda zaten oyle dedi,kendimiizi ancak sampiyon olursak affetirecgiz demis ,hayde trabzonuum haydi trabzonsporluyum diyenler,basiniz öne egilmeisin dimdik ayakta duralim,bende mactan sonra cok siinirliyidm ama bu futbol önemli olan hatalardan ders alamak biz aldik ,simdi destek zamani ,büyüklügümüzü ve trabzon askimizi

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı

Burasi resmen insanlarin birbirine meydan okuduklari bir yer oldu.Reha kardes tribünde Zanoyluyu gösterseler ne yapacaksin? Saldiracakmisin TS li arkadasina? Biraz sagduyu lütfen.Harun kardes sende güce tapanlarin egilimlerini görmeye basladim.Galafka kardes sende hiçbir sey için mecbur degilsin çok bunaldiysan yani!!

Artik yeter gün birlik günüdür!!Zaten bize topyekun savas açanlar var içimizde bari saglam durabilsek

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Son paragraf muhtesem olmus kardesim.....!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bugün canim çok sikkin hersey sana zor geliyor olabilir

Bugün askin bitmis o seni terkedip gitmis olabilir

Sanki sen hiç bilmedigin bir kaos içindesin kimbilir

Günlerin getirdigi senin yitirdiklerin

Sanki hiç umut yok çok yorgunsun

Ne olursa olsun yasamaya mecbursun

Bugün duydugun haberler sana utanç veriyor olabilir

Bugün din ve irk ugruna cinayet isleniyor olabilir

Mostar köprüsü çökmüs Nevetva ne kadar üzgün kim bilir

Günlerin getirdigi açlik ve gözyasi

Insani hep mutlu eder biliyorsun bunu

Ne olursa olsun yasamaya mecbursun

Guests
    Ziyaretçi

Bir sevdadir Trabzon
    Yorozundan baslayip ziganasinda bitmeyen,
    Bir sevdadir Trabzon Karadenizin hirçin dalgalarinda aklasip, yesilin dans ettigi berrak yaylalarinda saflasan,
    Bir sevdadir Trabzon yesilin her tonunu bünyesinde barindiran,doganin dayanilmaz güzelligi içerisinde hamsisiyel,findigiyla,kemençesiyle,horonuyla Bir sevdadir Trabzon
    Selam Trabzonuma der Mahmut Kologlu bir siirinde. Selam Trabzonuma dört köse kalesine,kargalakli yalisina,maranzul incirine,dutuna,karayemisine, yokusuna,inisine selam
    Selam Trabzonuma dizi dizi küleklerine, evreklerine, mereklerine,anderin gaybanasi enikleriene selam
    Selam Trabzonuma dolamaç dolamaç yollarina, tel tel kuymagina,hamsili gayganasina, lazuttan bazlamasina, kumuluna ganzilisine,zanusuna,zinosuna ziziline selam.....
    Büyük önder M.Kemal Atatürk üç kez gerçeklestirdigi Trabzonu ziyaretlerinin birinde sunlari söyler: Arkadaslar 5 sene evvel ilk defa Samsun'a ayak bastigim zaman bana kuvvet-i kalp veren vatandaslarimin ilk safinda Kahraman Trabzonlularin bulunduklarini asla unutmayacagim.

Daha böyle devam ediyor bayagi uzun.Eger bilmeyen varsa Trabzonspor.org.tr de marslarda ilk mars:Çok güzel eger dinlerseniz kim oldugumuzu daha iyi anlayabiliriz.Herkes kayseri maçinda türübünde olsun
    Saygilar

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Efrasiyab Nickli Üyeden Alıntı

SU AN YERE DÜSTÜK TEPEMIZDE BIRSÜRÜ AKBABA VAR O SEREFSIZLERE KOCAMAN BIR NAH ÇEKIP TOPARLANIYORUZ O KADARRRR

BIZ TRABZONSPORLUYUZ

ahahahahahahha NAAAAAAAAAHHHHHHHHHHH[img]smileys/smiley36.gif[/img]

LAZTOLGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ALLAH sayidim Trabzonspor ikinci ligde bile olsa ben desteklerim tutarim

ben ölene kadar Trabzosporluyum

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor?a destek ziyareti
    Bayindirlik ve Iskan Bakani Faruk Özak, AKP Trabzon Milletvekili Cevdet Erdöl, eski kulüp baskanlarindan Mazhar Afacan ve eski yönetim kurulu üyelerimiz bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?ne gelerek Sampiyonlar Ligi?nden elenen takimimiza bir moral ziyareti yapti.

Yönetim Kurulu Üyelerimizin yaninda Senol Günes?in de katildigi ziyarette, Baskanimiz Atay Aktug bu ziyaretin kendilerini son derece memnun ettigini ifade ederken Faruk Özak ise ziyaretleri hakkinda söyle konustu: ?Trabzonspor?un aldigi sonuç hepimizi üzdü. Ancak Trabzonspor gibi büyük bir camianin bu maglubiyete ragmen birlik ve beraberligini kaybetmemesi gerekir. Ben inaniyorum ki, Trabzonspor kisa sürede istenilen düzeye gelecek ve yine basarilar elde edecektir ve bu basarisizligi unutturacaktir.?

05.08.2005 17:47:00

trabzonspor.org.tr

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TRABZONSPORLUYUZ BIZ..

HIÇ KIMSE TRABZONSPORUN ÜZERINDE DEGILDIR VE DE HIÇ KIMSE TRABZONSPORUN ÇIKARLARINI ÜZERINDE TUTAMAZ BUNUN IÇINDE BIZ TARAFTARLARDA VARIZ.

ONUN IÇIN HERZAMAN TRABZONSPORUMUZUN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEGIZ.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

evet beyler trabzonspor bizim takimimiz. destege devam arkadaslar.

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadaslar biz tepkimizi ortaya koyduk.dogru.ama bizim tepkimiz kesinlikle trabzonspora degil yonetime.unutmayalim ki hic bir sey trabzonspordan buyuk degildie her zaman ve her yerde olumune trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

T

R

A

B

Z

O

N

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)