Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 210 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kasýmpaþa | Süper Lig

SefaÇetinKulak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Standart Kasýmpaþa | Süper Lig

"Bursaspor ve Kayserispor'un yükseliþi, þampiyonluða oynayan takýmlarý tedirgin ediyor"

DHA'ya açýklamalarda bulunan tecrübeli teknik adam, göreve geldiði 4. haftada takýmýn henüz puanýnýn olmadýðýný, ancak son 8 haftadýr yenilmeyerek ligin ilk 6 sýrasýný zorlayacak bir ekip oluþturduklarýný belirtti.

Geldikleri nokta ve oynadýklarý futbolla alkýþý hadekiyorlar diye düþündüm . 2. yarýda baþarýlar ..
    Konu Sefa tarafýndan (16.08.2012 Saat 06:01 ) deðiþtirilmiþtir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

evet gerçekten kasýmpaþa takýmý bu ligde çok daha can yakar iyi futbol sergiliyorlar takým dirençli oynuyor son dakikalarda zaaflarý var sanýrým bayaða gol yemiþlerdi son dakikalarda erhan küçükü aldýk onlardan bildiðim kadarýyla da yönetimleri rizeli kasýmpaþa semtinde trabzonlu rizeli giresunlu yani karadeniz yoðunlukludur ...

Nereden
    Ýçel

Bu takýmýn sonu umarým sivas gibi olmaz

Nereden
    Ýçel

Bu hafta kötü bi sonuç aldýlar ama Yýlmaz Vural bu maç için oyuncularýn kulaðýný çekecektir .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Baþlýðýn ilk mesajýnda bir yanlýþlýk yok mu ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Ýçel

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþlýðýn ilk mesajýnda bir yanlýþlýk yok mu ?
    Evet gözümden kaçmýþ . Düzelttim . Teþekkürler uyarýn için .

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Konu Emirhan Makul tarafýndan (03.02.2010 Saat 05:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Oðulcan Engin Kasýmpaþa'mýzda
    Kasýmpaþa'mýz hücum oyuncusu Oðulcan Engin'le 2.5 yýllýk anlaþmaya vardý.

Kasýmpaþa'mýz Beþiktaþ altyapýsýnda oynadýðý maçlarda elde ettiði yüksek gol ortalamasýyla dikkat çeken Oðulcan Engin ile 2,5 seneliðine anlaþtý.
    Oðulcan ayný zamanda menejer Sinan Engin ve sanatçý Seda Sayan'ýn oðludur.
    Oðulcan'a hoþgeldin diyor. Kasýmpaþa formasý altýnda baþarýlý günler diliyoruz.

ksk1921.com Özel
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Salih Edip - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

bu eskiþehir-kasýmpaþa kardeþliði ne alaka ya anlamadým
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasýdýr .

Herþey için Rabbime sonsuz þükürlerimle,eyvallah...

KasimpaÞa eskÝÞehÝr kardeÞtÝr 2004 senesÝnde baÞlamiÞ bu kardeÞlÝk

Peleray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

kimse kus. bakmasýn da kasýmpaþa bu ligde gereksiz bir takýmdýr bnm için,ibb gibi.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý.Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.
    A Love..LÝke No Other

Alýntý Peleray Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kimse kus. bakmasýn da kasýmpaþa bu ligde gereksiz bir takýmdýr bnm için,ibb gibi.
    neden gereksiz takým ben ayný zamanda KASIMPAÞA semtinde ikametkah ediyorum ve onlarýda destekliyorum kýyaslama bakýmýndan süper lig de daha çok takým var TABÝ KASIMPAÞA YI ÇEKEMYENDE ÇOK tayyip erdoðanýn yarým ettiði falanda yok daha deplasmanlara otobüs kaldýramýyor kulup parasýzlýktan tayyip ben stad yaptým tesis yaptým otopark verdim kulube dedi býraktý rizesporada yokkii menfati kasýmpaþaya olsun

Nereden
    Trabzon

Alýntý Emirhan Makul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bu Eskiþehir de kiminle kardeþ olacaðýn þaþýrdý, önce Bursa ve Ankaragücü ile kardeþti, onlarla bozuþtular þimdi bir de Kasýmpaþa kardeþliði çýkmýþ

Nereden
    Eskiþehir

Alýntý Egemen Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu Eskiþehir de kiminle kardeþ olacaðýn þaþýrdý, önce Bursa ve Ankaragücü ile kardeþti, onlarla bozuþtular þimdi bir de Kasýmpaþa kardeþliði çýkmýþ
    Eskiþehirspor ne Bursaspor ile ne de Ankaragücü ile kardeþ olmuþtur. Sadece bazý kiþilerce (sayýlarý 15-20'yi geçmez) Eskiþehirspor taraftarýn bu 06-16-26 olayýný dikte ettirmeye çalýþmýþlardýr. Ama bunda baþarýlý olamamýþlardýr.

Eskiþehirspor - Kasýmpaþa kardeþliði ise saðlam temelleri olan bir kardeþliktir. Her iki takýmýn maçlarýnda 26.da ESES 34.de ise PAÞA seslerini duymanýz olasýdýr. Kasýmpaþa'nýn her maçýna Ýstanbul'da yaþayan Eskiþehirsporlular giderek destek vermektedirler. Ayrýca 2008'de Ýnönü'de yapýlan Play-Off maçlarýnda da Kasýmpaþa, Eskiþehirspor'u yalnýz býrakmamýþtýr. Ýki takýmda ayný süreler içinde Lig B-Yükselme Grubu-Lig a'ya çýkmýþlardýr. Yani anlayacaðýnýz 06-16-26 gibi bir suni kardeþlik deðildir

Ba®ýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

ya Kocaelispor?

Nereden
    Eskiþehir

Nereden
    Eskiþehir

Alýntý Ba®ýþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya Kocaelispor?
    2004 yýlýnda tam hatýrlamýyorum ama bir hayýr maçý yapýlmýþtý. O maçý iki takým taraftarlarý Eskiþehir'de birlikte izlemiþlerdi. Oralardan baþlayan bir dostluk vardý. Ama son iki sezonda özellikle Antalyalýlarýn (Antalya-Kocaeli kardeþ olmalarý nedeniyle) Kocaelileri kýþkýrtmalarý sonucu bu dostluk zedelenmiþtir. Türkiye'nin gözünde hep Eskiþehirspor'un kardeþ deðiþtirdiði veya sürekli kardeþ olduðu gibi bir izlenim ortaya çýkýyor. Sadece belli baþlý kiþiler kardeþlik istiyor diye tribün liderleri taraftarý dikte etmeye çalýþýyor. Ama taraftarýmýz artýk kanmýyor. Bundan sonra Kasýmpaþa'nýn haricinde pek bir dostluk/kardeþlik kavramýný kullanacaðýmýzý sanmýyoruz...

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya Kocaelispor?
    Kocaelispor ile Antalyaspor kardeþ..

Ba®ýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

Alýntý Bir_Bilen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2004 yýlýnda tam hatýrlamýyorum ama bir hayýr maçý yapýlmýþtý. O maçý iki takým taraftarlarý Eskiþehir'de birlikte izlemiþlerdi. Oralardan baþlayan bir dostluk vardý. Ama son iki sezonda özellikle Antalyalýlarýn (Antalya-Kocaeli kardeþ olmalarý nedeniyle) Kocaelileri kýþkýrtmalarý sonucu bu dostluk zedelenmiþtir. Türkiye'nin gözünde hep Eskiþehirspor'un kardeþ deðiþtirdiði veya sürekli kardeþ olduðu gibi bir izlenim ortaya çýkýyor. Sadece belli baþlý kiþiler kardeþlik istiyor diye tribün liderleri taraftarý dikte etmeye çalýþýyor. Ama taraftarýmýz artýk kanmýyor. Bundan sonra Kasýmpaþa'nýn haricinde pek bir dostluk/kardeþlik kavramýný kullanacaðýmýzý sanmýyoruz...
    buraya kadar eyvallah bir diyeceðim yok. ama bunda Eskiþehir taraftarýnýn iki takýmda Bank Asya'da iken ligin 2. devresinde Ýzmitte oynanan ve Semavi'nin golle Kocaelispor'un kazandýðý maçta deplasman tribünündeki koltuklarý kýrýp atmasýnýn ve ertesi sezon ligin ilk devresinde Eskiþehirde'ki maçta 'Körfez kümeye' çekilmesinin hiç bi etkisi yok mu sence?

Nereden
    Eskiþehir

buraya kadar eyvallah bir diyeceðim yok. ama bunda Eskiþehir taraftarýnýn iki takýmda Bank Asya'da iken ligin 2. devresinde Ýzmitte oynanan ve Semavi'nin golle Kocaelispor'un kazandýðý maçta deplasman tribünündeki koltuklarý kýrýp atmasýnýn ve ertesi sezon ligin ilk devresinde Eskiþehirde'ki maçta 'Körfez kümeye' çekilmesinin hiç bi etkisi yok mu sence?
    Bahsettiðin maça bende "yakýn deplasman" ve "kardeþ takým" diye ilk deplasmanýmý yaptým. Hem bizim için hemde Körfez için önemli bir maçtý. Maçtan önce Sakarya'ya bile birlikte küfür edildi. Yani baþlangýçta dosthane bir hava vardý. Ama süreklý bulunduðumuz tribünün yan tarafýnda bulunan Kocaeliler, taraftarýmýza haraket çekiyorlar ve tahrik ediyorlardý. Maçýn 80 dakikasýnda Semavi'nin golünü atmasý ve Kocalilerin tahriklerinin artmasý ile sahaya bizim taraftan bir serseri girmeye çalýþtý. Ýþte bu anda film koptu. Polis'in sahaya girmeye çalýþan þerefsizi joplamaya baþlamasý nedeniyle bizim tribünde bulunanlar Polis'e koltuk atmaya baþladýlar. Ben de atmayýn diye baðýrýrken baþýma bir koltuk geldi. Bizim tarafta görevli eskiþehirli ve eskiþehirsporlu emniyet amiri olaylarý yatýþtýrdý. Ýþte bu hareketleri Kocaeli kendine yapýlmýþ saydý. Bu sýrada küfür ettiler ve maçtan sonra da Es Es çektiler.. Geçen sene ki maçta ise Körfez golü atýnca küfüre baþladý. 90+4'te de Es Es galibiyet golünü atýnca doðal haliyle "Körfez kümeye" sesleri yükseldii....

Nereden
    Trabzon

Ben Eskiþehirspor taraftarýnýn Antalya'da "Bursaspor" diye baðýrdýðýný çok iyi hatýrlýyorum, hiç de 15-20 kiþi deðillerdi.

O iþi kardeþlik yüzünden deðil, Antalyaspor'a gýcýklýk olsun diye yaptýlarsa o da apayrý bir tartýþma konusu bence.

Alýntý Egemen Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben Eskiþehirspor taraftarýnýn Antalya'da "Bursaspor" diye baðýrdýðýný çok iyi hatýrlýyorum, hiç de 15-20 kiþi deðillerdi.

O iþi kardeþlik yüzünden deðil, Antalyaspor'a gýcýklýk olsun diye yaptýlarsa o da apayrý bir tartýþma konusu bence.
    provakotorlük yapmak isteyen çok kiþi var eðer trübünden çok yakýndan ilgileniyorsan bu iþleri anlaman lazým bence ben ayný zamanda üstte belirtmiþtim kasýmpaþayýda destekliyorum istanbulda bulunmam sebebiyle dikkat edin ama 3 büyük deðilde semt takýmý olan kasýmpaþa taraftarýyým ayný zamanda bu çok iyi birþey bence eses ve paþa çok iyi kardeþ iki takým birbirlerini güzel bir þekilde karþýlarlar her maça eses atkýsýyla gider kasýmpaþalýlar eseslilerde paþa bu kardeþliðe gölge düþürmek isteyenler olmuþ tabikide bizden örnek verelim rize trabzon 3 sene öncesine kadar kan davalýlar gibilerdi sonra güzel bir bað kuruldu ve dargýnlýklar küskünlükler gitti dostluk baþladý ama gördüðüm bildið kadarýyla rizeliler arasýnda deðilde trabzonlular arasýnda bu kardeþliðe gölge düþürmek isteyen çok kiþi var eðer yanlýþ düþünüyorsam söyleyebilirsiniz yanlýþsýn diye ?

Saltuk Buðra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý mekansýz53 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    provakotorlük yapmak isteyen çok kiþi var eðer trübünden çok yakýndan ilgileniyorsan bu iþleri anlaman lazým bence ben ayný zamanda üstte belirtmiþtim kasýmpaþayýda destekliyorum istanbulda bulunmam sebebiyle dikkat edin ama 3 büyük deðilde semt takýmý olan kasýmpaþa taraftarýyým ayný zamanda bu çok iyi birþey bence eses ve paþa çok iyi kardeþ iki takým birbirlerini güzel bir þekilde karþýlarlar her maça eses atkýsýyla gider kasýmpaþalýlar eseslilerde paþa bu kardeþliðe gölge düþürmek isteyenler olmuþ tabikide bizden örnek verelim rize trabzon 3 sene öncesine kadar kan davalýlar gibilerdi sonra güzel bir bað kuruldu ve dargýnlýklar küskünlükler gitti dostluk baþladý ama gördüðüm bildið kadarýyla rizeliler arasýnda deðilde trabzonlular arasýnda bu kardeþliðe gölge düþürmek isteyen çok kiþi var eðer yanlýþ düþünüyorsam söyleyebilirsiniz yanlýþsýn diye ?
    evet rizeyle trabzonu birbirine düþürmek isteyen çok
    Tonya/Ýskenderli-Beylikdüzü/Ýstanbul

Nereden
    Eskiþehir

Çok fazla ilgilenmiyorum ama dýþarýdan da görebildiðim kadarýyla belirttiðim olaylar dönüyor. Mesala dediðim gibi Kocaelispor/Eskiþehirspor yakýnlaþmasýnda Antalyalýlar, Eskiþehirspor/Bursaspor yakýnlaþmasýnda da Ankaragüçlüler hep muhalefet oldular... Diðer nedenlerle birlikte toplanýnca böyle olaylar yaþanýyor...

Tolunay Abdioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Kasýmpaþa'nýn en yakýn zamanda hakkettiði yerde olmasý lazým.

(Bank Asya 1.Lig)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)